Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darth Malak68

Oldal: 12
Dátum: 2013.03.22. 13:33:36
Mit nevezünk szoftvernek?
központi feldolgozó egység
számitógép fizikailag megfogható részeinek összessége
a számítógép „doboza"
elektronikus adatfeldolgozó berendezések memóriájában elhelyezkedő, azokat működtető programok


Ez igy nem pontos.
A helyes válasz az utolsó de viszont a szoftver nem mindig a memoriában van hanem akár cd-n vagy dvd-n is lehet, akkor is szoftvernek hivjuk vagy programnak.A memóriában pontosabban a program fut ami ugye a szoftver része.
Dátum: 2013.03.20. 08:33:08
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem hogy eltünhet-e egy kincsekamrábol nyert tárgy?

Gyakorlótér: Darth Leila 81.901 LE-t épített a lélekkútból. Ma, 06:54
A licitet az adamantit mágusgyűrű tárgyra nyerte: Darth Leila (100 kincsponttal). Ma, 05:23

Nos ezt a mágusgyürüt nem találom a tárgyaim között.........
Minek nincs foka?


Lépcső
Fokos
Ablak

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.

Melyik adatbázisban szerepel?Mert én nem találom egyikbe se........
Dátum: 2012.06.25. 18:32:15
Ki igy ki ugy
Amugy meg más szakikat helyeztem elötérbe ami lehet hogy késöbb megbosszulja magát de igy láttam jonak
Dátum: 2012.06.25. 16:25:28
Hát igazság szerint gondoltam rá de most a transzplantra hajtottam rá mivel olcsobbá szeretném tenni.
Amugy meg a nagy eltérést nem értettem a 2 azonos állat között.
Dátum: 2012.06.25. 15:41:19
Nincs és még csak 35 szintü vagyok és 35 + 15 szintü a spektrális manipuláciom......

Ja és ez a V4-en történt.
Dátum: 2012.06.25. 15:34:14
Göcsörtös, megkövesedett fák között vezet az utad. Erre az erdőre az Ellenség ezer évvel ezelőtt ki tudja, milyen borzalmas csapással sújtott le - a fák elpusztultak, petrifikálódtak, de nem törtek össze, sőt még mindig itt vannak, mint valami iszonytató alkotása egy őrült szobrásznak. Mindenesetre, ideális búvóhely az állatoknak... Ott is van, egy hatalmas kvazársörényű pegazus! Üldözőbe veszed. A lény szembefordul, hogy megküzdjön veled. Csapás csapást követ, a teremtmény a földre kerül. Kegyes kedvedben vagy - nem pusztítod el, csak elszívsz tőle 739 lélekenergiát, aztán hagyod elmenekülni. +25 TP A szerzett lélekenergiából 73 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 15:28:52
Még ennyi évszázad után sem heverte ki mindenhol a felszín az egykori háború pusztítását. Az Ellenség csapásai nyomán gigantikus kráterek tátonganak a földben, átmérőjük néha több mérföld. Az ilyen kráterekben kiválóan tudsz vadászni, hiszen az itt rejtőző vad nem nagyon tud elmenekülni, csak a kráterbe való leereszkedés a nehézkes. Most is zsákmányra bukkansz egy ilyen helyen: egy hatalmas kvazársörényű pegazus. Rövid üldözés után sikerül sarokba szorítanod a kanyon falánál. A csata gyors és kíméletlen, 1190 lélekenergiát nyersz ki belőle. +25 TP A szerzett lélekenergiából 118 a helyes válaszért kapott LE.

Ezt a két vadászatot csak azért másoltam be hogy megkérdezzem 2 azonos méretü szörny miben indokolja a jelentösen eltérö LE mennyiséget?
Amugy meg miért nem lehetne a bányának olyan képessége hogy aki épit bele a szöviböl a végén kapjon jutalmat a beépitett Le alapján és pluszban pár pont a TÖ-re vagy az épités szakira...
A szememben az 1 EP-pont elégg halovány jutalom a bányáért.
Dátum: 2012.06.25. 08:53:39
Sziasztok!
Megint problémába ütköztem a bajnoki viadallal.
A V4es szerveren most kijelentem hogy nem neveztem a bajnokira,de mégis ez az üzenet vár a bajnokságnál:

Nem neveztél az előző bajnoki viadalra.
A következő, sima bajnoki viadal időpontja: 2012. Július 02.
A viadalra már beneveztél.

Nevezés visszavonása (10 őskő)

Mit tehetek hogy valoban tudjak indulni a bajnokságon?
Mert félek hogy ugy járok mint a multkor hogy ezt kiirja aztán mégse veszek részt......
Röviden:Tetszik:)
Hosszabban:Sztem valahogy logikátlan lenne a karakterek átmozgatása más rendszerbe vagy pedig azt mondanám hogy legyen szinthez kötve:pld csak minimum 40 szinttöl lehet átmozgatni és őskőbe kerüljön.Mert sztem ha ingyenes lessz akkor sokan ugrálni fognak a világok között és abban lesznek ahol jobb a portya arányuk.Ja és idöhöz is kötném hogy az átlépés után fél évig nem válthat világot és azon a világon ahova lép nem lehet aktív karaktere.....
Dátum: 2012.06.22. 09:57:37
V3 világon Golden Eye Légió Rubin szövetség tagokat keres!
Üdvözlünk Vándor!

Célunk egy aktív, összetartó szövetség létrehozása!
Ha szeretnél közénk tartozni és elfogadod a feltételeinket, jelentkezz!

-Légy aktív játékos!

-Ha 2 napnál tovább távol maradsz, kötelességed ezt jelezni!
Ennek elhagyása kirúgást von maga után!

-1 szavazat átadása a Vezetőség részére!



-Ha nem vagy nagy dumás, semmi gond, de a Fórumot rendszeresen olvasd!
Dátum: 2012.06.22. 09:45:51
Jo a tulajdonságok küldivel igazad van de a szakiknál jot mondtam szerintem
De azért ha ugy nézem a TÖ pontok közül mondjuk egy smaragdnál a ERŐ nem nagyon kell.....
Dátum: 2012.06.22. 09:08:56
Tökéletesen egyetértek akik szapulják a végzet templom küldetéseit mert én is kaptam már 3x olyan feladatot a szakiknál ami nem igazán tetszik.
Szerintem is szét kéne bontani hogy meghagyjuk a játékosoknak a választási lehetöséget:
Pld A tulajdonságoknál olyan küldi legyen ami igy szol"Növeld meg egy általad kiválasztott tulajdonságot 4 ponttal!
A szakiknál pedig kategoriákra bontanám:
Növeld meg egy általad kiválasztott "Tér-idő befolyás szakértelmek" beli szakértelmet 4 ponttal!

Szerintem ez igy korrektebb lenne.....
Dátum: 2012.06.18. 19:08:49
Idézet: Craslorg - 2012.06.18. 17:04:21
Idézet: Darth Malak68 - 2012.06.18. 16:22:27
...az aukcios házba meg lehessen hirdetni a lehordott cumokat eladásra...

Soha nem lesz, rabszolgázás melegágya a karakterek közötti kereskedelem.


Ezt most nem értem.....
Mi abban a rabszolgázás ha pld nekem volt egy jo rucim amit őskőért vettem és tettem bele őskövet pluszba de már kinövöm és el szeretném adni?
A lélekkufár csak LEt ad érte ami annyira nem is baj de ha az aukcion meghirdetném akkor esetleg mások több Let is hajlandoak lennének adni akiknek nincs lehetöségük Öskövet venni és cserébe kapnak egy számukra jo ruhát öskövel....
Nekem a ruha már kicsi viszont a nálam kissebnek meg lehet pont jo és lessz egy jo ruhája ami egyébként sose lenne neki.....
Dátum: 2012.06.18. 16:22:27
Nekem tetszik a sisakszilánkért kesztyü dolog mivel elég sok általam ismert játékban van, ahol a karaktert öltöztetni lehet és a jo páncélos bakához hozzátartozik a sapka felsö pajzs cipö és a kesztyü.
Ha nem sisakszilánkért lenne hanem mondjuk kesztyüszilánkért akkor ellehessen adni mondjuk a lélekkufárnak vagy az aukcios házba dukátért a felesleges szilánkokat.Amugy csak ötlet szinten vetem fel hogy az aukcios házba meg lehessen hirdetni a lehordott cumokat eladásra,pld veszek uj armort amiben van öskö , a lélekkufár nem hiszem hogy joval többet adna az öskö miatt viszont az aukcios házba meghirdethetném eladásra és csak olyan kari vehetné meg akinek természetesen megvan a kereskedelme hozzá.Pld ha valaki csak 40es szintü és van 40es kereskedelme akkor ugye 44 es szintü armorja lehet igy az aukcios házbol is csak olyat vehetne meg.
Dátum: 2012.06.16. 09:26:17
Sziasztok!
Van egy olyan problémám hogy a V4-en neveztem a bajnokságra és elisfogadta a nevezésem mert kiirta hogy visszavonás 10 öskö.
Viszont ma azt láttam hogy nem történt semmi csata és a bajnoki kiirásba már azt irta hogy nem neveztél az elözö bajnokságra és ráadásul a végzettemplomba se fogadta el a küldetést.....
Kinek tudok irni a reklamácio szempontjábol mert nyilván ennek valahol nyoma van....
Dátum: 2012.06.09. 11:29:54
Értem köszönöm
Csak az csapott be ugye hogy 258 Le-t kaptam és alá kiirta hogy 25 a helyes válaszért járo le és az 10 % a 258 Le -nek :)Sőt kevesebb mint 10% mert akkor ugye 25,8 lett volna kerekítve mondjuk 26.
Dátum: 2012.06.09. 10:23:36
Vadászaton vagy. A következő zsákmányig hátralevő idő: 01:20.
Ezután még 22 alkalommal kutatsz zsákmány után. Még 26 cselekvéspontod van.
Az ehhez a vadászathoz tartozó kérdésre helyesen válaszoltál, +11% lélekenergiát fogsz kapni!

Vadászat megszakítása
Amíg vadászol, látogass el a fórumra!
Legutóbbi vadászataid eredménye:
Ma, 10:20:52
Az itt-ott felbukkanó növényzet mindig vonzza az állatokat, ezért egy ilyen oázist cserkészel be vadászatod során. Egy ifjú morf pihen a napon, jóllakott lustasággal. A támadásod meglepetésként éri, védekezni sem nagyon tud. A zsákmányod 258 lélekenergia. +18 TP A szerzett lélekenergiából 25 a helyes válaszért kapott LE.

Kérdésem a következö lenne a kiirás szerint 11%-ot kéne kapnom mégis 10 %-ot számol.
Most én nézem rosszul vagy valoban 11%?
Dátum: 2012.05.23. 20:49:26
Idézet: Lanmandragoran - 2012.05.23. 20:19:55
Egész véletlenül a csapdázást nem állítottad rá egy konkrét állattípusra? Mert ha igen, és Landragór alatt léptél annyi szintet hogy olyan állat már nem jön vadászatnál, akkor az indokolja a nulla elfogást.



Uggh

Én barom ......
itt van a hiba
Köszönöm
Dátum: 2012.05.23. 18:42:53
Idézet: PottomPanna - 2012.05.23. 18:20:59
Ezt úgy hívják, hogy Tihorandom. Ha a nagyszámok alapján nézed ki kell jönnie a százaléknak.


Komolyan mondom a v4en 1-es csapdával alig 5 vadászatbol megvolt a 3 a befogott állatom a v5-n pedig a landragor ota egyet se tudok befogni.Ez nekem furcsa egy kicsit.....
Oldal: 12