Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Aikoon

Oldal: 1
Dátum: 2010.06.09. 11:28:48
Nekem az lenne a kérdésem, hogy mirt nem kapok kincspontokat, pedig építek le-ből és vp-ből is de valamiért nem kapok kincspontott
Mindegy hadjuk látom nem érted a dolgot, pedig te magad is pont azokat a szavakat használod ami nem = a tuningolással.


idézlek
"Nekem van egy laptopom. 1GB rammal. Elveileg 2GBig bővíthatő" "elerakok egy 2 GBosat a jelenlegi mellé és felismertettem normálisan a Windows 98ammal akkor ez most tuning-é avagy sem?" Ez ahogy magad is írtad bővítés

"
Miért is tartozik az extra hűtés a bővítéshez? Mert nagyobb teljesítmény leadására ad lehetőséget? akkor ez már nem a tunning kategóriája? Hogyisvanezkéremszépen?" Ha csak simán rárakod a hűtőt akkor még nem tuningolsz csak egy alkatrészt cserélsz legyen az bármilyen. Ahoz hogy a teljesítményt képes legyen leadni át kell állítanod a proci egyes tulajdonságait azaz növelned kell a sebességet ami a tényleges tuningolás.
Látom te se értesz a gépekhez.

1 A ram bővítés az nem tuningolás--->(ezért kellet nagy betűvel írni mert az emberek nem képesek a fontos szavakat értelmezni.) hanem bővítés
2. a proci extra hűtése szintén a bővítés kategóriába tartozik. Valamint a hűtéssel se tunigolsz a gépeden, hanem ha húzod a procid sebességét kiegészíted hűtéssel, hogy a proci ne melegedjen túl és ne hibázzon a mag mellegsége miatt.

3. ha nem értesz hozzá ne szólj bele.

4 az ilyen emberek miat dobálják vissza az elfogadható kérdéseket.
Mit jelent a TUNINGOLÁS a pc-nél?

RAM bővítése
Processzor hűtése
Sebességnövelés
CD-ROM csere


ebben a kérdésben mi a rossz illetve mi nem egyértelmű? Ezt nem értem vannak olyan kérdések amihez a lexikon kell , hogy meg tudjam válaszolni egy egyszerű kérdésre meg azt mondják hogy rossz hibás kérdés.


"PC Tuningolás, amelyek segítségével
jelentős gyorsulás érhető el a PC használata közben." egy kis segítség az egyik számítógépes oldalról. Szerintem elégé egyértelmű Akinek meg nem az hagyja abba a gépezést.
Dátum: 2010.02.03. 14:09:16
Mit jelent a TUNINGOLÁS a pc-nél?

RAM bővítése
Processzor hűtése
Sebességnövelés
CD-ROM csere


ebben a kérdésben mi a rossz illetve mi nem egyértelmű? Ezt nem értem vannak olyan kérdések amihez a lexikon kell , hogy meg tudjam válaszolni egy egyszerű kérdésre meg azt mondják hogy rossz hibás kérdés.


"PC Tuningolás, amelyek segítségével
jelentős gyorsulás érhető el a PC használata közben." egy kis segítség az egyik számítógépes oldalról. Szerintem elégé egyértelmű Akinek meg nem az hagyja abba a gépezést.
Dátum: 2009.12.23. 13:59:44
rakj be egy linket a cikkről, hogy hol olvastad
Dátum: 2009.12.22. 15:19:52
Szerintem ezt olvassátok el, az egyik ismerősöm beleugrott és 20 ezer Ft-ja bánta




Sziasztok!

Megyei kollégámtól kaptam a figyelmeztetést. Kérem küldjétek tovább
minél több ismerősötöknek.

Figyelem...fontos!!!

A hétvégén az én telefonomra is érkezett egy ..39.....-s hívás, de nem
vettem észre és mivel Olaszországra tippeltem és senkit nem ismerek, aki
most ott lenne, nem hívtam vissza. Szóval ez tényleg létezik.

A T-Mobile megerősítette a hírt, kérlek, olvassátok el figyelmesen.

Február 5-n a Belgrádban megtartott Hitelcsalások megelőzésére vonatkozó
Fórumon Marija Kusity a fórum elnöke és a Raiffeisen bank dolgozója a
következő értesítést közölte:

"Engedjék meg, hogy felhívjam figyelmüket egy újfajta
bűncselekményre, Európában már több ilyen történt, sajnos hozzánk
is eljött. A bűncselekmény folyamata a következő: a mobiltelefon
kijelzőjén nem fogadott hívás jelenik meg. Erre az értesítésre sor
kerülhet anélkül is, hogy a telefon megcsörrenjen. Ha a mobiltelefon
tulajdonos, miután megnézte, hogy milyen számról van szó, és ha a
hívószámok a következők: +39., +390., +391., +392., +393.,
+394.(ebben a konkrét esetben +3... szám volt), de mindjárt
kitörli a számot, abban az esetben további következménye nem lesz. De ha
felhívja ezt a számot, a bűnözők áldozatává válik. A konkrét esetben a
mobiltelefon tulajdonosa jelentkezett az említett számra, és több mint
2.000 EURO-s költsége keletkezett. Ugyanis ha jelentkezünk ezekre a
számokra, nincs lehetőség rá, hogy megszakítsuk a vonalat, s óriási
költségek keletkezhetnek a telefonszámlánkon."

A Belügyminisztériumtól kapott információk szerint már több ilyen eset
történt nálunk is.

Megkérem Önt, hogy ezen esetek megelőzése érdekben, hogy minél több
emberhez juttassa el ezt az információt.

MSN veszély! Átverés! Kérlek add tovább!

Vigyázzatok! Aki a Windows Live Messenger-t használja az msn-hez, annak
a lap alján időnként megjelenik egy IQ-teszt. Ez egy nagy átverés!!!!!
Ha rákattintasz és megcsinálod a feladatot, a telefonszámodat fogja
kérni "a válasz" megküldéséhez. Ha itt megadod a számodat és a
tovább gombra kattintasz, kapsz egy sms-t és ebben a pillanatban 1.080,-
forintot (Ezernyolcvan forintot) levonnak a kártyádról, előfizetésedről!
Innentől kezdve az IQ-tesztről már szó sincs, hanem tagja lettél a
"dada klubnak", és ami a legszörnyűbb: HETENTE le fog vonni újabb
1.080,- forintokat a rendszer, egészen addig, amíg ki nem lépsz a
dadából. De kilépni sem egyszerű, mert a honlapon nincs rajta,
hanem egy telefonos automatát hívogathatsz munkaidőben. Szóval ez a
jelenlegi LEGNAGYOBB CSALÁS ami kimondottan a diákságot célozta!

Kedves Ismerősök!
Szeretnénk felhívni figyelmeteket arra, hogy megjelent egy
kalóztelefonszám, amely a következő számjegyekkel kezdődik: + 4478...
Ne vegyétek fel a telefont ha ilyen számról van hívásotok és ne hívjátok
vissza, mert alkalmanként ez kb. 20.000 HUF-os költséget is jelenthet.
Annyi furcsaság van a dologban, hogy nagyon korán, kb. 3-4 csörgés után
lerakják a telefont. A telefonhívások este történnek! Kérünk Titeket
tájékoztassatok mindenkit, aki mobiltelefonnal rendelkezik!


Köszönöm a segítséget:
Kuti Erika r. szds.
bűnmegelőzési főelőadó
Kiskőrös Rk.
Dátum: 2009.12.22. 15:16:51
A véleményem, hogy a HINI vírus egy médiában felkapott dolog, emlékezettek vissza a madárinfluenzára meddig a hírek fő kelléke volt, aztán egyik percről a másikra abbahagyták a róla szóló híreket, ezt is csak felfúja a média, igaz hogy van és létezik, de nem olyan amitől ennyire rettegni kéne nálam a veszélyes vírus a fekete halálnál kezdődik, ami városokat irtott ki nem pedig 1-2 szerencsétlent aki ha nem ebbe másba halt volna bele, ne értsetek félre nem az, hogy kegyetlen vagyok de ez a véleményem sajnálom őket, de ez van ha kapnák egy infarktust, és elvinne senki nem mondaná be a hírekbe, hogy az a szerencsétlen ember több 100 embertársával ma meghalt egy infarktusban.

Ja és én is beoltattam magam, de csak a családom nyomására, mert a menyasszonyom cukorbeteg, és ő nagyon fél még a sima náthától is mert mint tudjuk a cukorbeteg immunrendszere majdnem = 0, és így jobbnak láttam ha védem őt.
Dátum: 2009.12.22. 15:10:07
Hát igen szerintem ez a kérdés magában foglalja a választ is. Mi is az emberi létezés célja? Hát, hogy kiderítse mi is a célunk, miért születtünk, miért haljunk, és hogy miért jutnak ilyen kérdések az emberek eszébe.

Szerintem erről a témáról sok mindent lehet olvasni és sok 100 vagy 1000 embertársunk foglalkozik ezzel a kérdéssel, tudván tudva, hogy erre a kérdésre nincs válasz, ahelyett hogy értelmes dolgokkal foglalkoznának ami ha nem is az emberiség javára de pár embertársa javára szolgálna, hogy ez hogy értem? Vegyünk egy agyturkászt aki ezzel foglalkozik, és több 100 vagy ezer embert hallgat e célból ahelyett, hogy segítene 1-2 gyereknek a problémáit megoldani, vagy vegyünk egy fizikust, értelmetlen számításokat végez, aminek semmi értelme sincs csak 1-2 ember érti rajta kívül, ahelyett hogy valami értelmes dolgot kutatna ami javára válna az emberiségnek.

Szóval az én véleményem, hogy felesleges ilyen dolgokkal foglalkozni, ha ki kell derülnie úgyis egy véletlen folyamán fog kiderülni nem pedig 1000+1000 értelmetlen dolog miatt megfizetett tudós útján. Ahogy Miklós is említette mikor 2007-ben maga alatt volt nem azon agyalt, hogy mi célja a világban, a galaxisban, az univerzumban, hanem létrehozta számunkra a Végzeturat, ami javára vált a népnek és ezt köszönjük is neki.
Dátum: 2008.11.06. 21:41:48
Szaisztok, nem tudom hogy jó helyre irok, e de nem találtma megfelelő forumot. Nah van egy apró elírási hiba, a portyázáspontok, beállításánál éő leírásban.

"Fontos: Ezt a beállítást elggyakrabban(<----A hibás szó) 48 óránként változtathatod. Ha megváltoztatod, akkor a portyapontjaid nullázódnak!
Sikeresen megváltoztattad a beállítást!
Jelenleg nem változtathatod meg a portyázás beállítást."
Oldal: 1