Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - nasdfil

Oldal: 12345
Dátum: 2009.05.18. 13:54:25
Még főleg csak a legmagasabb szuntűek problémája, de szerintem sokan hamar oda fognak érni az 54-55-ös szintre. Itt lehet kb megvenni legelőször a kataklizmát. Érdekes, hogy mindenki az epik sebzését hozza fel, nem a portyáknak, nekem az állatom kap napi 2000 sebzést simán, ha több állatom lenne nem is tudnám gyógyítani 2 napot így is alig bír ki ez az egy is. Nincs sok smaragd még magas szinten, és alig fejlesztik a másodlagos varit, azért nem derül ki, hogy mennyire gyenge a sebgyógyítás, én egyedül mindössze 20 másodlagos varival 500 felett is tudok állatba sebezni - volt akit egy nap 2szer támadtam meg, és 3 állata sebződött 1000 felett 10 órán belül, ezt 30 as sebgyógyítással - ami több, mint a másodlagos varim - nem lehet ellensúlyozni egy egész napos gyógyítással sem, ha a mezőny 10 szintet emelkedik, és varázslásra gyúró smaragdokból 8 meglátogat valakit 20as másodlagos vaival, annak az összes állata fekszik, hiába van 4000 ÉPjük. (Másodlagos támadásból is kaptam 150 feletti sebzést állatba.) Most lehet mondani, hogy ez megint a magas szintűek problémája, de szerintem a következő vari, ami +10% sebzés állatba speciálissal rendelkezik már 1000 fölött fog állatba sebezni...
Dátum: 2009.04.22. 18:55:55
A 2) pont jól hangzik, szerintem is jó ötlet.

Az 1) pontot viszont nem értem. Panaszkodott valaki, hogy túl erősek a varázslók, vagy a varázslatok? Nem hiszem, eddig csak arra hallottam panaszt, hogy gyengék. Kérdezgettem fórumokon, és sok játékossal beszélgettem, és a játék eleje óta az jön ki, hogy a harci sebzéseket támogatja a Végzetúr rendszere az elejétől fogva - kivéve a 2. szintet, amikor a smaragdoknak lehet varázslata másnak nem. A szakértelmek is erősítették ezt a szakadékot, csak most az akadémiával jött vissza egy kicsi a nagy különbségből (kritikus varászlat is megjelent a kritikus ütés mellé), de a többi csak erősödik. Én varázsló karakter vagyok V1-en, talán a legmagasabb, de legalábbis az egyik legmagasabb össz-IQval smaragdként, igaz én szélsőségesen varázslót fejlesztek. Minden bónusz ellenére, a harcosoknak 6 körük van ütni nekünk 1, és a Random működése értelmében, ha jól emlékszem Miklós írására (kb azonos szerencse mellett) 80% az esély, hogy az ellenfél elkerüli a varázslatomat IQtól függetlenül (harcosnál 6-ból 1-2 elkerülés lesz ebből). Ez 20% biztos vereség. A varázslatok sebzésére a képletet nem nagyon lehet megszerezni, de nekem durvának tűnik 170 össztau fölött a legjobb megvehető varival, amikor az ellenfél nem kerülte el 300-400 körüli sebzés. Emiatt és az előző miatt a harcok kb 30%-a eleve bukta, mert kb 200-al sebzek többet a varikörben, mint az ellen, és közelharcban 1 kör alatt ő 300-400-at sebez... A maradék esetben sebzek 800-1300 között, és van esélyem, hogy az összsebzés nagyobb lesz (harcban 4-5 találattal 200-300*4et sebet egy azonos szintű karakter, állatokat nem számolom egyik oldalon sem). Ha ezt a sebzést is lecsökkentitek - az állatelnyeléseket és a mágiát is megnézve ezen a szinten - 100-al vagy többel, a közelharciakat meg nem, akkor ezen a szinten (is) vége van a varázslóknak. Alacsony szinten is hasonló taktikával mentem, ez a tendencia igaz 20.szinttől 50.-ig, csak alacsonyabb szinten még durvább egy 60, 80 levonás az állat elnyelése miatt, ott még nagyobb a hátrány.
Nagyon kényes a harcos-varázsló egyensúly, és kicsit így is el van billenve a harcos felé, ilyen változtatást, ha lehet tényleg akkor vezessetek be, ha a játékosok panaszkodnak, hogy gond van és túl erős az egyik fél.
Dátum: 2008.11.01. 11:13:07
A világ 2 regisztrációnál lehet azonos e-mail címről gyors-regisztrálni. Ezzel lenne pár kérdésem.
1) Ha így teszek akkor az ősköveim közösek lesznek a szerveren, vagy külön-külön kell vásárolni, (a lélekút kisütése miatt érdekel főként)?
2) Ha így regisztrálok írhatok ajánló karaktert, és ha igen írhatom az első szerveren lévő karakterem?
3) Szabad egyáltalán külön e-mail címről regisztrálnom a két világba (ilyenkor megadhatok első szerverbeli embert/magamat ajánlóként)?
Dátum: 2008.10.30. 23:56:19
Nem tudom ezt hova kelleni írni, a kvíz topicba inkább a kvíz kiértékelések vannak.
Tartalékoltam több, mint 30 kvízkérdés feltételét, hogy néhány szintet lépve többet érjenek. Most megváltoztatták a kérdés feltétel szabályait: lett helyettük 10. Gondoltam akkor ugyanígy növekedni fog az értük járó LE is. De 12. szinten feltettem előtte egy kérdést és 180 LE-t kaptam, most feltettem 13-on a többit, és mindért 390-et. Ez így kb duplára növekedés miközben kevesebb mint a harmada kérdést tehetem fel. Több ezer LE veszteség, egy - bocsánat ha én voltam figyelmetlen - előre semmi módon nem jelzett változtatásért. Számíthatok valami LE kompenzációra ezzel kapcsolatban?
Oldal: 12345