Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - csernusgabi

Oldal: 1
Dátum: 2008.11.04. 17:11:44
Szerintem borzasztóan buta dolgokat írsz...
Sajnálom, hogy ezt kell mondanom...

Azért én meg direkt azt használtam, hogy tehet...tehát, vannak szegény boldogok és gazdag nem boldogok...


Tegyük fel...lenne 2.000.000.000Euród...A te szavaiddal boldog lennél, mert megvehetnél mindent...igaz lehet...

De boldog lennél úgy is, hogy van ilyen sok pénzed, de nem szeretnek igazán, nincsenek barátaid, csak kamuból vannak melletted, mert kihasználnak, meghalt a családod, nem fogadnád el magad, stresszelnél(mert a sok pénz nem ugrik majd csak a zsebedbe, meg kell érte dolgoznod...) stb...Tehát számodra elképzelhetetlen egy boldog gazdag, mert vehet magának egy helikoptert?

Jó hagyjuk, gondolom, hiába érvelne akárki, szerintem te abból a fajta emberből vagy, akit nem lehet így meggyőzni...

Remélem sok pénzed lesz és vehetsz magadnak egy anyahajót...
Dátum: 2008.11.03. 19:21:30
Sir Ny!

Mi van?Hát én ezt bevallom nem értem...vagy lehet, hogy Te nem érted...

Mi az, hogy nem tudod, hogy nincs elég pénzed?Hát ezeket szerintem nem olyan nehéz elképzelni, hogy milyen, amikor nem tudod megadni, azt amit szeretnél a gyerekednek...a pénz miatt nem tudsz dolgokat megtenni, stresszelni kell, hogy elviszik felőled a házat, mert jön a világváláság és neked adósságod van, félsz, hogy nem jössz ki a hónapban, szerinted ez nem okoz/okozhat boldogtalanságot?...


Hát és akkor még jössz a felháborító kijelentéseiddel:"miért mondjátok ezt? csak azért, mert mindenhonnan ez halljátok?"...Annyira szeretem az ilyet...
Dátum: 2008.11.02. 15:06:17
Én egyetértek ezzel:A pénz nem tesz boldoggá, de a hiánya boldogtalanná tesz/tehet...

A pénztől nem leszel feltétlen boldog, de ha folyton azon kell rágnod magad, hogy hogyan jöjj ki az adott hónapban, nem tudod megvenni a gyerekednek a ruhát, amit úgy szeretne, nem engedhetsz meg magadnak egy tábla csokit, akkor szerintem az igenis rányomhatja a bélyegét az életedre...


Egy idézet:"Aki jól megvan a szegénységgel, az gazdag ember..."

A romantika korában is volt egy ilyen eszme, hogy a boldogságot nem érheti el az ember(csak nagyon kicsi időre), ez egy örök körforgás, mivel, akkor vagy boldog, ha eléred a célod, de mivel utána rögtön egy újabb célt állítasz magad elé, ismét nem vagy boldog és így tovább....Lehet, hogy valami hasonlóra gondolt Miklós?

Cs.G.
Dátum: 2008.10.27. 22:03:55
Vagyis a nem olvastam részt úgy értem, hogy végig, de már volt rá példa, hogy próbálkoztam vele...ebből következik a személyes vélemény, hogy borzasztóan rossz és irritáló...
Dátum: 2008.10.27. 22:02:53
Én is imádok olvasni(rendes könyveket) interneten könyvet még soha nem olvastam, szerintem nagyon rossz...az olvasásnak megvan a saját "feelingje"...Általában könyvtári könyveket olvasok(szerintem sokan vannak ezzel még így, tehát inkább kiveszik, mint megveszik...), de vennék több könyvet is, ha több pénzem lenne...

De ha belegondolo az ember, pl. egy Stephen King:Az 1400oldal környékén teng(4400forint kemény kötetes, 3300a sima...)na azzal elvagy egy darabig, szerintem nagyon szórakoztató/kikapcsoló/élvezetes olvasni és ilyen esetekben megéri...

De pl. egy 180oldalas néhány órás könyvért elkérnek többezer forintot, az vicc...
Én a Prison Break-et és a Lostot nézem(kicsit tényleg irritáló, hogy soha nem derül ki semmi)...
Dátum: 2008.09.17. 23:20:33
Gondolkoztam azon is, hogy jó vagy rossz az, ha egy hordában nagyon sokan vannak, mivel te őket nem támadhatod,kevés az esélyed az xp szerzésre, de meg is tudnak védeni, meg erősebb a klán stb...hát majd meglátjuk...
Dátum: 2008.09.17. 23:15:20
Sziasztok!Remélem én is, hogy jó lesz a játék.Én a gyémánt és a smaragd horda között vaciláltam, de mivel az ilyen játékokban általában mágus szoktam lenni, ezért a smaragdot éreztem közelebb...
Oldal: 1