Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Razor

Dátum: 2010.06.18. 22:51:06
Idézet: Razor - 2010.06.16. 13:05:01
Ezt pedig át lehetne írni talán...:

"Öltözet váltás
A kényelmi funkció megvásárlása után a játékos 3 öltözetet menthet el. A későbbiekben (szövetségi város jutalmaként) az elmentett öltözetek száma nőhet."



Köszi!
Dátum: 2010.06.18. 15:56:00
Van egy elcseszett háborúnk az állás 7/6 (1 tagú a szövi és nálunk csak 1 tagot ér el). Ma 10:36-kor lejárt a 3 hét és nem lett döntetlen.

Tud vki valami okosat mondani?

Edit: No csak sírni kellett és ugyan 5,5 óra késéssel de vége lett....
Dátum: 2010.06.17. 23:04:07
Németország Szerbia 2 : 0
Szlovénia USA 0 : 1
Anglia Algéria 2 : 0
Ghána Ausztrália 1 : 1
Hollandia Japán 2 : 0
Kamerun Dánia 0 : 0
Szlovákia Paraguay 0 : 1
Olaszország Új-Zéland 2 : 0
Brazília Elefántcsontpart 2 : 1
Portugália Koreai NDK 1 : 1
Chile Svájc 1 : 0
Spanyolország Honduras 1 : 0


kicsit lemaradtam az első körrel annyi helyen játszok itt lemaradt
Na de itt a 2.-ból még megmaradt. Hátha még nyerek.
Dátum: 2010.06.16. 13:05:01
Ezt pedig át lehetne írni talán...:

"Öltözet váltás
A kényelmi funkció megvásárlása után a játékos 3 öltözetet menthet el. A későbbiekben (szövetségi város jutalmaként) az elmentett öltözetek száma nőhet."
Dátum: 2010.06.16. 12:06:08
A kulcsok használhatóságán könnyű segíteni csak adnia kéne besorolásra is a szorzót. Nem is értem miért nem adja.

Az epikbe sebzés nullázása tényleg NAGYON JÓ lenne. Ahogy a nem szavazók láthatósága is.
Dátum: 2010.06.16. 00:18:06
Igen több kérdés kell hozzá = lassabban lesz meg. Pont ez a gond vele. És nem tudom miért és kinek jó ez.
Dátum: 2010.06.15. 19:20:01
Valóban egyet se lehet eladni, bár nincs még egy relikvia ami hátrányt adna.

Ettől függetlenül én voltam a figyelmetlen. Bár nem igazán volt ez sem túl jól lekommunikálva.

Arra viszont baromi kiváncsi vagyok hogy MI ÉRTELME hogy nem adja a besorolásra is a gyorsítást? Ha a sima gyorsítás is adja és ráadásul előnyt sem lehet szerezni vele akkor MIÉRT???

Miután így megszívtam legalább az okát tudnám...

Edit: Pedig nagyon jó fejlesztés már vártam és mindennek ellenére nagyon örülök neki mert csökken végre a szarakodás a kvízzel.
Dátum: 2010.06.15. 16:52:20
Persze tudom az én hibám nem olvastam el. Ez OKÉ!

Bár mentségemre szóljon hogy meg se fordult a fejembe hogy egy kényelmi funkció hátrányba hozhat. Nem az a feladata. De még ezen se idegeskednék ennyit mert bassza meg hülye voltam, benéztem buktam 5000 LGY-t és eladom. majd veszek másikat.

DE NEM LEHET ELADNI SE!

Engem ez idegesít. Egy félre/nem elolvasás miatt VÉGLEGES hátrányt kaptam.
Dátum: 2010.06.15. 16:41:57
És igen kényelmi funkció! Aminek nem feladata hogy hátrányba hozza azt aki megveszi. Ennyi erővel az autosajtot az öltözeteket és az összes egyéb kényelmi funkciót is felruházhatnánk valami negatív dologgal.

edit: Ez körülbelül olyan hogy nesze autosajtolhatsz de 10%-al kevesebb LÉ-ért.
Dátum: 2010.06.15. 16:37:38
Rá is lett erre kérdezve pont itt! Semmi válasz.

Arról nem is beszélve hogy nincs is értelme lassítani. Ha megveszem és megadja a 6-ot pont annyi idő alatt lesz meg a medál mintha nem venném meg.

És mivel semmi értelme ezért nekem meg se fordult a fejembe hogy nem adja rá a 6-ot.

edit: elpötyögés
Dátum: 2010.06.15. 16:09:33
Az új kulcsok leírásában az van hogy egy kvízválasz 6 vadira elég de csak 2 besorolást ad! Ez komoly? Erről mintha nem lett volna szó eredetileg. Így sokkal lassabban jön össze a kvízmedál besorolásból.

Azért is idegesítő mert akkor nem vettem volna még meg csak ha megvan mind a 8!
Most 3-szor olyan lassan fog összejönni a maradék. Baromi jó!

És még csak eladni sem tudom.

Ez most egy nagy szivatás volt ám!

Legalább tegyétek akkor eladhatóvá és bukom azt az 5000 LGY-t az sem érdekel!


Edit: Ráadásul pont erre Endyr rá is kérdezett de válasz nuku! Most meg bekerül egy ilyen nagyon lényeges változtatással az eredetihez képest!
Dátum: 2010.06.15. 00:59:45
Napi görög viccek

Hogy hívják a görög agglegényt?
Sztratosz Marokbatosz

Hogy hívják a görög hamiskártyást(1)?
Namilesz Teosztasz

Hogy hívják a görög hamiskártyást(2)?
Komisz Makkasz

Hogy hívják a görög hamiskártyást(3)?
Mateosztasz

Hogy hívják a görög műszakiboltost?
Alkartesz

Hogy hívják a görög perverzet?
Diofantosz

Hogy hivják a görög kurvát?
Irene Napontatosz.

Hogy hívják a görög buzit?
Szarbatosz.

Hogy hívják a görög vendéglőst?
Abrosz Tisztakosz & Kosztasz Fenerosz

Hogy hívják a görög szakácsot?
Szarakoszt

Hogy hívják a görög szállodást?
Hamarelmész Hamexász

Hogy hívják a görög cigánygyereket?
Tapadakosz

Hogy hívják a görög zsokét?
Abrakosz Lovontosz

Hogy hívják a görög alkoholistát?
Hatarasz Tisztaszesz

Hogy hívják a görög plakátragasztót?
Falragasz

Két régész dicsekszik:
- Képzeld, én a múltkor az ókori Róma romjainál vezettem ásatást, leástunk 100 méterre és találtunk egy kétezer éves telefonkábelt! Ez azt bizonyítja, hogy a rómaiak olyan fejlettek voltak,hogy már telefont használtak!
- Az semmi! Én nemrég az ókori Athén romjainál vezettem ásatást, leástunk 100 méterre és nem találtunk semmit!
- Na, és ez mit bizonyít?
- Azt, hogy az ókori görögök mobiltelefont használtak!

Görögország. tűző napsütés. Két magyar turista találkozik:
- Elnézést, nem tudja véletlenül, hogy merre van a Laokoon csoport?
- Sajnos nem, én a Neckermannal utaztam.

A görög ábécé kezdete: alfa, béta, céda...
Dátum: 2010.06.10. 14:40:50
Na ez így teljesen jó!
Dátum: 2010.06.09. 14:41:01
Ja igen azt még nem is figyeltem...

Hát így már nem annyira jó. Ezek szerint ha megveszem a kulcsot akkor per pill 100/6= kb 16 kérdésre válaszolhatok csak és ugyanúgy 100 vadászatra hat...

Ezt az előre válaszolást is úgy kéne tényleg átírni hogy ne 100 vadászatnyi kérdést lehessen előre megválaszolni hanem 100 kérdésnyit.

Na mind1 több mint a semmi...
Dátum: 2010.06.09. 14:30:01
Nekem meg ha úgy kezdődik egy kérdés hogy "Hol található..." az azonnal megy a földrajz/ hol találhatóba...
Dátum: 2010.06.09. 13:30:44
Idézet: Miklós - 2010.06.08. 14:26:39


A tudás rézkulcsa. 50. szint. 2500 LGY. Ha van kvíz gyorsításod, nem 2, hanem 4 vadászatra lesz elég egy kvízválaszod.
A tudás bronzkulcsa. 70. szint. 5000 LGY. Ha van kvíz gyorsításod, nem 2, hanem 6 vadászatra lesz elég egy kvízválaszod.
A tudás ezüstkulcsa. 90. szint. 7500 LGY. Ha van kvíz gyorsításod, nem 2, hanem 8 vadászatra lesz elég egy kvízválaszod.
A tudás aranykulcsa. 110. szint. 10000 LGY. Ha van kvíz gyorsításod, nem 2, hanem 10 vadászatra lesz elég egy kvízválaszod.


Na ez már nagyon kellett! KÖSZI!
Ha jól értem akkor ha van időm és lenyomok előre 100 kérdést akkor az brozkulccsal 600 vadászatra elég ami 12 nap! Ez jobb mint reméltem!

UI. most mér csak az kéne hogy az előre megválaszolható kérdések felmenjenek 300-ra aztán hawaii! 1 óra alatt elintézhetek 1 havi vadászatot!
Dátum: 2010.06.08. 22:45:57
Egész jól hangzik bár a LÉ termelő szakikat én is kivenném belőle és jó lenne valami nem time alapú megközelítés az esszenciákhoz.

Amúgy tényleg jó fejlesztés bár nem gondoltam volna hogy ilyen bonyolultra csináljátok.
Dátum: 2010.06.06. 23:59:27
Világbajnok: Spanyolország
Gólkirály: David Villa
Dátum: 2010.06.03. 22:03:11
Van a segítő kéznek vmilyen felső korlátja?
Csak mert fura helyzet állt elő. Háborúban egy 113-as IQ val rendelkező egyén rendszeresen átüt egy olyan karin akire raktunk majdnem 250 IQ-nyi segítő kezet...Ekkora random lenne???
Vki tud vmit erre?

edit:
A szövitársamnak rádásul majdnem 2szer annyi a szerencséje is.
A dolog azért is furcsa mert a közelharcban meglátszik ez a sok segítség és a +50 fór a gyakteren és a védfalon. Csatánként egyszer se, ritkán egyszer talál. Ez belefér a randomba nálam de a varinál???
Dátum: 2010.05.28. 23:37:22
Hát ha már kellően nagy az epik elég gyakran be lehet szívni...

De mind1 is Miklós leírta hogy is gondolja ezt és úgy talán jó is lesz!