Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hóföldi Drako

Oldal: 1
Dátum: 2009.01.10. 19:54:47
Amikor meghallottam, hogy galetkikről szól a játék, mint akinek rakéta van a hátsójában úgy rontottam fel a netre és regisztráltam, aztán láttam, hogy ez a játékmenet a legkevésbé lenne jellemző egy galetkire. Egy galetki igaz, hogy irdatlan mennyiségű tárgyal rendelkezik, szinte semmit nem dob ki, de a végtagjait fejleszti főleg, és azokkal harcol. Erre mit látok? Sehol még egy ici pici tüskés karom se, vagy tűzlehelet, semmi, tiszta Fairlight hívő mágus-harcos karakter. Na mondom szép... A játék magában jó, csak más háttér kellet volna hozzá, vagy pedig a fegyverek helyett testrészeket árulhatna a lélekkufár, dehát ez van. Majd egyszer valaki biztos megcsinálja a galetki játékot nekem. A játékot 10/8ra értékelném, mert alapjáraton megkapná a tíz pontot, de szerintem kegyetlenül mellényúltunk ezzel a háttérrel és kivitelezéssel.

Plusz. Ötlet a fejlesztéshez. A keresőben rendkívüli módon frusztráló, hogy nem tudok rákeresni konkrét szövetségre. Anno ez biztos nem volt gond, mert volt vagy 30 össz visz, most viszont több ezer van, és mire egyet megtalálok, megnézem, hogy érdemes e megtámadni, és mire a szövetségi társaim is megnézhetik, az szörnyen hosszú idő, ezt lehetne evvel lerövidíteni.

Plusz. Valahol már eredetileg is olvastam, hogy jobb lenne, ha tulajdonságösszeg alapján lehetne portyázni, mert így hiába vagyok 20-as, ha jön egy 18-as negyvennel magasabb tulajdonságösszeggel és lever. Ugyanígy én is vertem már 180 tulajdonságösszegű 23-as karaktert. A portyázáspontokat pedig úgy lehetne elosztani, hogy alapból 5 eltérést engedélyez a tulajdonságösszegben, de 96 perces beállításnál már 20 vagy 15 is lehet. Így mindenképp sportszerű marad a játék, és nem az lesz, hogy szintet lépsz, és azonnal lefarmolnak azok, akik már bőven benne járnak a szintben és akkora tulajdonságaik vannak, amekkorákról csak álmodsz.
Dátum: 2008.12.18. 22:45:28
szintén, nekem is előfordult hasonló eset a kvíznél, hogy csak egyet kattintottam, és már válaszolt is a következő kérdésemre (nagyrészt helytelenül) de favoritom eddig az volt, hogy egyszer gondolt egyet és tökéletesre megcsinálta a valami (nem tom mi volt) a komplett vadászatom kvízét. én olyat soha nem tudnék, szóval biztos nem én voltam
Dátum: 2008.12.18. 22:05:16
Ha négy szintet támadnak le tök8 hogy most 10%al többet vagy kevesebbet sebez a fegyverem, ott legalább 150 sebződés a különbség. Azt kellene bevezetni, hogy mindenki maximum 2 vagy 1 szintet támadhasson vissza. Na akkor esélyegyenlőség lenne
Oldal: 1