Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Piciklon

Dátum: 2009.07.09. 00:05:13
Én szeretem winnie-t...én nagyon szeretem winnie-t.

Vitatkozzak? Vagy hagyjam? Hmm...rendben...olvass a sorok között kérlek (bár lehet, hogy erre még nem terjed ki a programod)...az alapkérdésem csak kíváncsiságból fakad. De sebaj.

Érdekelt volna, hogy a 35-ös taglétszám limit honnan jött...bár valahol sejtem a választ...

Edit:
csati: köszi...
Dátum: 2009.07.08. 23:58:38
Ugyan Maeddy!
Nem mindenkinek adatik meg hőn szeretett IKCS-nk közelében élni és az ő áldásával hadba vonulni!
Dátum: 2009.07.08. 23:50:19
Am...komolyan elgondolkoztam azon, hogy miért pont 35 fő egy szövetség maximális létszáma?
Miért nem 24 vagy 45?
Vajon miért pont 35?

Csak halkan megjegyzem: ha van egy 40 fős társaság aki együtt akar játszani hosszabban...akkor miért ne lehetnének egy csapatban? Csak azért mert koppan egy épület?
Dátum: 2009.07.08. 23:38:28
A piciknek már kb. januárban (na jó...februárban) kakukk volt
Bocsi...
Dátum: 2009.07.08. 20:52:12
Sajnos nem bízza a véletlenre
Dátum: 2009.07.07. 10:30:29
Nálam is van kis ikon és nincs irányított vadászatom...szerintem az a maxolt vezetőkészség és a szabad állat slotokkal van összefüggésben...talán

*Edit: Baraty mester gyorsabb...
Dátum: 2009.07.05. 10:22:46
winnie: sajnos igazuk van...elég sokan agyalnak a törlésen, sokan már meg is tették...csendesen lebontva fél év fejlesztését...és nem csak 50+ szinten igaz ez...beszélgetek olyanokkal (mily meglepő), akik a 40-50 szint között (a középmezőnyben?) haladnak és játszanak...de tőlük is azt hallani, hogy egyre jobban fogynak körülöttük a játékosok.
És ez így nem jó.
Dátum: 2009.07.03. 14:06:47
Én csak az elsőt , de ez már régi vágyam volt
Dátum: 2009.07.01. 14:54:21
Nem bírom megállni...ezt közkincsé kell tennem

Melyik szám nagyobb?
7
5
8
6
Dátum: 2009.06.30. 20:08:25
Egy apró javaslat: én Miklósék helyében ezt a betát meghagynám a 3 hét után tiszta tesztszervernek...persze "lezárva", így akik most bent vannak segítenek/elbohóckodnak (azaz megborítják Miklós elképzeléseit ) és utána kerülne élesítésre a többi világon (így nem kéne tódozgatni-fódozgatni)

Mellesleg ott nekem tényleg olyan játszani, mint egy amolyan "örömzenélés".

(Ezen a topikon kívűl igen sok helyre illene ez a HSZ, de azt hiszem itt van a legjobb helye )
Dátum: 2009.06.25. 16:11:27
Bennem most már csak egy kérdés merült fel...vajon Miklós mikor adja be a derekát a háborús rendszer megreformálására
Dátum: 2009.06.22. 13:11:25
Illetve a regisztrációnál, ha nincs kitöltve rendesen minden mező, az is magyar...
Azt nem is láthattad, mert nem itt oldottuk meg a problémát

Amúgy helyes dolog, tessék csak a felhőkről olvasni, szépek
Idézet: Kocos - 2009.06.20. 06:04:07
Idézet: Piciklon - 2009.06.18. 13:45:57
Most egy kissé morcos vagyok...nem jókedvemből, de tettem fel egy kérdést (V2-n, küldi, eddig tudtam halasztani)

Hol használják a következő kifejezéseket: cirrus, stratocumulus, cumulonimbus?

meteorológia
teológia
geológia
biológia


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Árulja már el valaki szuperzseni, hogy a felhők típusai miért is speciális? Amikor azt még egy egyszerű lélek is tudja, hogy ha cirrusokat lát az égen, akkor 2-3 napon belül időváltozás jön. Vagy már megint az én nevelésem csúszott félre?

Jah és ennek örömére a következő kérdés a vadászaton az ombrográf mibenlétére vonatkozott...hát kösz.


Volt az indexen par napja egy cikk az uj felhotipusokrol, ott olvastam eletemben eloszor ezeket a felhoket. Nevesles ugyben egyikunk valoban a szovanyostol eltero palyan mozgott. En az anyatejjel a barany, gomoly meg esőfelhő szavakat szivtam magamba. Lehet, hogy a csaladomban egy főre jutó meteorológusok alacsony száma miatt.


Bocsáss meg, Koc igen megtisztelő, hogy nem hagyod szó nélkül a dolgokat...Pláne szerény személyem bukott kérdését...De nem gondolod, hogy egy két napos problémára (ami hála Craslorg segítségenek megoldódott ) hozzá kell fűznöd?

Úgy alapjáraton nem zavar...csak nem értem...de végülis igaz Egy ciklon ne értsem mindent, mert akkor hova lenne a világ
Mellesleg, ahogy később is mondtam, meteomókus az én családomban sem volt...mindössze csak egy repülős...aki nagyon hiányzik.

Elnézést az OFF-ért... mielőtt megint vérmókusokkal fegyelmeznének
Dátum: 2009.06.18. 19:13:42
Nem kötözködés, hanem idézek (az orrom előtt a papír):

"A legtöbb találatos szelvények tulajdonosai között őskövet osztunk szét szintjüktől függően."

(Sorsolásról szó nem esett...)
Köszi...de mindegy...majd megoldom
http://www.atmosphere.mpg.de/enid/de565fd36d533d9ceb2820cd4ea96cd2,0/1__Felh_k/- _Felh_t_pusok_348.html

Mindegy...majd valami faék tipusút keresek a küldihez...utána felejtős.
Bár nagyapám repülős volt (többek között vitorlázó) így lehet, hogy ez is baj , illetve általánosban is tanították...ehh...mindegy...
Most egy kissé morcos vagyok...nem jókedvemből, de tettem fel egy kérdést (V2-n, küldi, eddig tudtam halasztani)

Hol használják a következő kifejezéseket: cirrus, stratocumulus, cumulonimbus?

meteorológia
teológia
geológia
biológia


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Árulja már el valaki szuperzseni, hogy a felhők típusai miért is speciális? Amikor azt még egy egyszerű lélek is tudja, hogy ha cirrusokat lát az égen, akkor 2-3 napon belül időváltozás jön. Vagy már megint az én nevelésem csúszott félre?

Jah és ennek örömére a következő kérdés a vadászaton az ombrográf mibenlétére vonatkozott...hát kösz.
Dátum: 2009.06.17. 22:57:42
Csak aztán nehogy az enyémet hackeld meg helyette!
Dátum: 2009.06.16. 15:36:06
Azért azt a lelkesedést megnézném!
Vajon fogadni is lehetne ?