Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Piciklon

Dátum: 2009.10.25. 13:13:59
Na ezt se vágták még a fejemhez...feltűnési viszketegség? Hmm... érdekes...voltam már a farok rossz végén, és? Nem panaszkodtam, megoldottam. Ennyi

De igen..."beteg" voltam...de már 3 hónapja tiszta vagyok...már nem a játék a legfontosabb, hanem az ÉLETem

Ennyi. Piciklon kiszáll.


*Morti: de az. A Behonál többszörösen élnek Murphy törvényei...csak van aki nem kalkulál vele...kellemetlen
Dátum: 2009.10.25. 13:09:03
Lan...bocs...de ismersz...ha bármi ilyen bajom volt (áramszünet, elszállt a net mert vihar vagy isten tudja mi történt...) egyszer nem jöttem fel panaszkodnia fórumra...az ő döntésük volt, nem jött be. Pont. Ezen nincs mit pörögni.

Nem volt kötelező éjjel epiket verni...az ő közösségi döntésük volt. Ennyi. Van amikor a technika ördöge is előkerül...ha valaki nem számol vele...nos ne várjon kárpótlást és sült galambot. Ennyit erről, komolyan.
Dátum: 2009.10.25. 13:03:57
Bekerültél volna? Tééééényleg? Nem hiszem...de a részletek megfigyelése sosem tartozott az erősségeid közé, ezek szerint De ez már nem az én bajom... (A vérmókusos szöveg pedig már június óta ott van...bocs...de ez nem jött össze )

Ne leplezz le? Ne tudnád ki vagyok? Ugyan...engem nem zavar...ha pityu megkért rá, az ő dolga

Nem tudom mi van a fórumon, mert nem vagyok fenn...van most más amivel foglalkozom...
Dátum: 2009.10.25. 12:43:37
Rokamoka: Kac-kac...igen? Lehülyéztem volna őket? Tényleg? A nagy többség ismer...és jópáran személyesen is...szóval nem hiszem, hogy meglepődnek rajta... Mellesleg: jogtalan előny...na most...röhögő-görcs: ON...

Ana...igen...ha versenyszerver is, de JÁTÉK

pityu...imádom a stílusodat...de nem szokásom hisztizni...na jó ritkán csak egy kicsit...de bőgni...na azt végképp nem szoktam
Dátum: 2009.10.25. 12:16:54
Szóval készek vagytok beengedni? Hehe...ez kissé vicces

És most elnézést, de...még ha versenyszerver is, ha voltatok olyan ...., hogy a hétvégi pihenéseteket erre áldozzátok...nos nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek...de inkább ápolókat hívnék
Dátum: 2009.10.25. 12:07:18
Ezt ugye nem gondoltátok komolyan?

*Edit: cirp...ott a pont
Dátum: 2009.10.25. 11:36:19
Faust0ne: egy év aktív játék után...már nem nagyon idegelem magam. Neked/Nektek is felesleges Amúgy egy ilyen "hibával" nyugodtam lehet számolni (ahogy a menetrendek is csúszhatnak ilyenkor...szóval ez vihar egy pohár vízben)...de igazad van...egy játék fontosabb mindennél

Jesus: ugyan...én is sokáig hasonlóval példálóztam...felesleges...az emberek 90%-a az átlag emberek életét éli...a maradék 10% pedig...istenem...volt amikor én is éjszakás voltam...na puff. De akkor nem egy játékon stresszeltem magam
Dátum: 2009.10.25. 08:34:41
Jó reggelt!

Most komolyan ez olyan eget rengető katasztrófa volt? Ugyan...
Vasárnap éjjel! Hallóóóóó! Az alvásról még nem tetszettek hallani? Az olyan pihentető dolog, amit az ember éjjel csinál...
Dátum: 2009.10.24. 19:10:04
Jajj, winnie...mond, hogy ott leszel, naa
Dátum: 2009.10.20. 10:42:16
Ácsi!
Ne tessék keverni a V1 és a V3 ügyeit! Köszönöm
Dátum: 2009.10.07. 19:45:00
Csak annyit kotyognék közbe, hogy nem kell sok...az epikus emlékmű amúgy is 2 szintes így 2 entitás "pontot" adhatna (legyőzés után ez ugye 6 nap, amíg nem kell piszkálni és nincs "lemaradás") így 2-t lehessen lecsapni egymás után...mert így csak egy újabb lánc a játékhoz...ami spec engem nem köt ide Már most sikeresen elfelejtettem, hogy van ilyen...2 nap csúszás Van az embernek élete is

Ha esetleg ezt már valaki feldobta, akkor bocsánat...nem olvastam vissza
(Amúgy meg ezt is nyugodtan lehetne naptól napig számítani (kavicsos ital, manakonsti) és nem ilyen kerge időzített bombával )
Dátum: 2009.10.07. 17:45:03
Ariel...igazatok van. Kell a változtatás (sajna mostanában nem vagyok annyira képben a játékkal, hogy konkrét javaslatot tegyek...).
A HT se jó így, a háborús rendszer sem...
És nézd el, hogy a játékosok többsége gyanakvó...akár még én is
Dátum: 2009.09.14. 14:21:08
Oti...épp ez az. Spec. én is 1 vagy 2 szinttel hamarabb fertőződök ki V1-n, mert kétszer elfelejtettem...

És ez így pont azokkal szemben nem fair, akik odafigyeltek...
Dátum: 2009.09.14. 13:46:20
Köhöm...izé..a lényeg:

58. szinten van 10% fertőzése (ideális esetben) ha manózott, akkor lecsökkenti 5%-ra és 63. szintre kifertőződik, míg aki 63-as szinten van, 5% fertőzéssel az szívja a fogát és veri a fejét a falba, mert ő csak 68. szintre fog...

Ciripnek igaza van...
Dátum: 2009.09.01. 15:13:21
Már bevallottam, te rózsaszín mamuszos tenorista
Dátum: 2009.09.01. 14:13:28
Fene a kíváncsi természetemet
Dátum: 2009.08.22. 23:45:31
Egy jó ideje nem foglalkozom a fórumokkal, de most kivételt teszek...

Rokamoka (meg akik még tovább akarják hagyni a V4-et): anno az angol beta teszt után javasoltam itt a fórumon is valahol, illetve Baratynak is, hogy jó lenne meghagyni tesztszervernek... (ugye az gyors szerver volt...) a lényege a beszélgetésnek az volt, hogy 3X sebességen nem fognak végtelenített világot indítani (így a V4 sem marad tovább, mint a 2 nyerési feltétel teljesülése...), mert nem tudnak olyan gyorsan fejleszteni, mint ahogy kipörgetnék a játékosok.

Ezt a csontot felesleges tovább rágni.

*Edit: Kriszo is ezt próbálta elmagyarázni
Dátum: 2009.07.27. 14:32:33
Milyen versformákban írta költeményeit Petrarca?
nincsenek költeményei
Szonett*
lőkcdkka
Óda


No ilyet még ettem.
Dátum: 2009.07.11. 16:22:52
Byzon...öhm...nem szóltak...(ciki lenne beismerni, hogy nem olvasom el a leírásokat )
Dátum: 2009.07.09. 00:10:12
Csati: zseni vagy Te is pontosan tudod!
Az eddigiek alapján hasra-pacsi