Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Piciklon

Hogy nevezi a népnyelv a lusta embert?
Naplopó.
Csillagcsenő.
Holdrabló.
Bolygóbitorló.

Ez édes

Az alábbiak közül kihez kapcsolható a hordó ?
Arisztotelész ( Ő készítette az első hordót)
Pitagorasz ( a hordót asztalként használta )
Diogenész ( egy hordóban aludt )
Platón ( egy hordóról szónokolt)

Még ez is jó
Aukciós Házat?
Dátum: 2010.06.22. 14:32:23
Szabad hüppögni jó hangosan a zsigeri rosszindulaton?
*mod: nem Cavalornak szólt
Dátum: 2010.06.22. 14:24:01
Ninjánál a pont

Ha úgy döntött, hogy elborul az agya oké, de nem kéne teljesen tönkre vágnia ennek a karakterét. Ennek egy másik játék stílust kéne képviselnie
Dátum: 2010.06.22. 14:06:13
Milyen kép van a magyar fémtízforintoson?
Magyar címer
madár
épület
pirospaprika


Khm...kicsit "jujj" kategória
Dátum: 2010.06.22. 13:45:37
Idézet: Piciklon - 2010.06.21. 12:04:02

...a 4 LE termelőt igen nyugodt szívvel megkaphatják a fertőzöttek nem lesz tőle senkinek gyerek. Akik vérgőzösen habzó szájjal ellene vannak azok gondolkodjanak el, hogy így mennyivel csökken az esély, hogy hosszú távon a játékban maradjanak. Igen Miklós, ők is fizetnek ezért az olykor őrületbe kergető adathalmazért
Tehát ennyi a lustaságuk ellenére járna.
...


(Bocs, hogy megint neked idézgettem Ninja )

*fene...ezt most találtam meg

Idézet: Piciklon - 2010.06.20. 16:21:49
...
A szintekkel tényleg lehetne variálni...mondjuk hogy 5 szint eltolás lenne 73-83-93-103 (ugye 0 fertővel ezt a +5-t 68-78-88-98 szinteken kapják meg, így a kecske is jól lakna és káposzta is megmaradna )
Magas szinten portyából? Kac-kac kukac
Egyébként a 4 LE termelőt igen nyugodt szívvel megkaphatják a fertőzöttek nem lesz tőle senkinek gyerek. Akik vérgőzösen habzó szájjal ellene vannak azok gondolkodjanak el, hogy így mennyivel csökken az esély, hogy hosszú távon a játékban maradjanak. Igen Miklós, ők is fizetnek ezért az olykor őrületbe kergető adathalmazért
Tehát ennyi a lustaságuk ellenére járna.

A lélekmérgező marha vicces, ha véletlen becsúszik egy nagyobb rablás (esetlegesen -5K ÉP a dögöknek, nem szerencsétlenség, inkább mókás )
Jelenleg még nem vagyok igazán toppon De tökéletesen levezettétek és kifejtettétek az ötletet
Még 0-s fertővel is támogatom, hiszem így szépen melózni kell a lusta fertőzötteknek Szóval megfizetnék az árát.
A szintekkel tényleg lehetne variálni...mondjuk hogy 5 szint eltolás lenne 73-83-93-103 (ugye 0 fertővel ezt a +5-t 68-78-88-98 szinteken kapják meg, így a kecske is jól lakna és káposzta is megmaradna )
Dátum: 2010.06.20. 08:41:54
Huhh...jóreggelt
Sajnos én nem vagyok olyan ékesszóló, mint Let. barátunk, de tény, amíg nem kezdtünk beszélgetni és Byzon nem állította váltig, hogy eme fiatalember "az a" Let (sőt azt hiszem Maci drága is megerősítette ezt a tényt) na addig igencsak kételkedtem benne
Az licitet sikerült bebuknom...megnyúzlak pityukám
De nagyon jó volt a tali, élveztem...a lincselést (ilyen-olyan okokból ) eddig még megúsztam.
Jó volt látni Baraty mestert is, beszélgetni az ismerősökkel (meg betápolni össz. 2 végzetmedált )
Dátum: 2010.06.18. 19:51:56
Dátum: 2010.06.16. 20:47:47
Mit jelent, ha egy pisztolygolyó "kónikus"?
Becsapódáskor több darabra esik.
Kúp alakú.
Gömb alakú.
Ezüstből van.


Jó kérdés, tetszik, érdekes. Kissé spec-nek érzem
Mi hiányzik a következő felsorolásból? Kosztolányi Annája, a bakonyi betyár, Jóska, a tenger és likőrök íze.
A négy alapíz: édes, savanyú, sós, keserű
A négy alapszín: kék, sárga, cián, magenta
A négy számhalmaz: egész, természetes, komplex, valós
A négy halmazállapot: szilárd, folyékony, légnemű, plazma

Lehet, hogy már felkerült ide, de én most botlottam bele...nagyon jó, tetszik
Dátum: 2010.06.13. 09:55:42
Mi nem kell a töltött káposztába?
gomba
rizs
pirospaprika
hús

Állítólag gomba. Bár ez leginkább attól függ, hogy hol készítik és hogy szeretik-e a gombát
Dátum: 2010.06.12. 16:12:17
Aranyapám...az lassúúúú

Csak mint alternatívát javasoltam
Dátum: 2010.06.12. 11:25:23
Nyaf...nem bírom megállni...akkor is írnom kell ide

Ma rávettem magam, hogy válaszoljak előre a kvízre (v2), azt hiszem kár volt. A kategorizálás ott kimaradt, nem volt hozzá idegrendszerem.
Amennyi bajos kérdés van még a mai napig, az valami hihetetlen. (Tudom, adminok meg minden...de akkor is)

Vegyünk egy példát...ma (csak v2-n!) 3 olyan különbözően megfogalmazott kérdésbe botlottam, miszerint Ki volt a rendszerváltás után az első köztársasági elnök? (Ez háromféleképpen.) Könyörgöm...nem lehetne valahogy adott esetben válaszra is szűrni és szanálni? (Egy ilyen kvízesdibe nem okés az X ezer kérdésben (minimum) 3 -lényegét tekintve- hót ugyanolyan kérdés.

Szóval, amiért ide "fakadtam ki" az a következő: a script hegesztője ezt az agybajt vette le a játékosok...hmm..igen nagy százalékáról. De segond Miklósék jönnek a bizgerével, már várom.

Tehát a scriptet egy egyszerű FF beépülővel ki lehet váltani, a neve: QuickDrag (nem linkelek, tessék keresni) annyit tud, hogy: kijelölsz, kijelölést arrébb húzod és voilá! Új fülön rákerestett a guglival. Ha valaki még így se talál meg egy választ 15-30 mp alatt, az tényleg izzadjon a gép előtt és böngésszen órákat. És élvezze a kvízt

ui: Nem tudom, hogy ennek konkréte volt-e valami értelme vagy haszna...passz
Dátum: 2010.06.12. 11:13:02
Hány látható csillag alkotja a Göncölszekér nevű csillagképet?
8
7
6
5


Alapvetően jó a kérdés, de pontatlan (A 7 a jó válasz, még ez is okés...lenne)
De a Göncölszekér (amit szekérnek nézünk) az a Nagy Medve csillagkép egy része, azaz nem hivatalos csillagkép. De ez a puszta belekötözködés, érdekesség.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/21/Ursa_Major.gif/200px- Ursa_Major.gif
Dátum: 2010.06.11. 22:10:15
Ohh...köszönet s hála
Téged könnyebben befoglak azonosítani, és majd bemutatsz a kollegának (Amennyiben van vér a pucádban, hogy tényleg abban legyél, amit írtál )
(Vagy ha más nem majd fülön csípem asszonykádat, hogy ugyan mutasson már be minket egymásnak )
Dátum: 2010.06.11. 21:28:39
Salven, Shutruk...most ki kivel van? Segítség elvesztettem a fonalat!
Dátum: 2010.06.11. 15:40:11
Idézet: Shutruk Nahhunte - 2010.06.11. 14:27:20
V3.

Szerintem élvezik, ha ezen valaki elkezd puffogni. Sajnos én könnyen felidegesítem magam ilyesmiken, és ha megtalálom az illetőt, biztosan rendre fogom inteni egy széklábbal.


V3...ott nyugodtan
Széklábbal? Az 8 napon túl, ha nagyot "intesz", ennyit meg nem érnek

Idézet: Solina - 2010.06.11. 15:20:47
Te cukrosfulu.. Koc letepi a fuled, megsozza, es felfuzi a nyaklancara, ha nem optimalizalod a licitalasodat.. Szoval csak ovatosan..

Morci...ha az kerge Cicc megpróbálja, ágyelőt csinálok belőle
Dátum: 2010.06.11. 14:22:58
Oké, aranyapám...de v3-n? Vagy hol?
(Nekem jobb terveim vannak, minden légiós optimalizálás elleni lépés )

P.s.: Ne is foglalkozz vele. Nekem is most tűnt fel, hogy lepontoztak. Hát istenem, ha valakinek ez okoz kielégülést