Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Piciklon

Dátum: 2010.09.29. 22:08:17
Ejj...Endyr-Endyr...na majd a talin megbeszéljük ezt a dolgot
(Vajon Miklós el mer majd jönni? )
Dátum: 2010.09.29. 21:36:35
Köszönöm, Mester
Dátum: 2010.09.29. 21:10:17
Akadémiával került be, tavaly március környékén
Annak idején (is) ilyen számológépekkel játszottam együtt és nem ez volt a vélemény

(A hiba kihasználással mindössze a +% portya LE-s bizsukra céloztam.)
Dátum: 2010.09.29. 21:04:23
2 éve jelen lévő hiba kihasználása?
Dátum: 2010.09.29. 17:21:19
Az idők változnak, több VF-es és +5 VF-es kari is akad
Régen néztél körbe a légió taglistáján
Dátum: 2010.09.29. 16:58:44
De jó, hogy ezt említed...ilyenbe én is futottam bele...azt hittem, hogy szimplán én néztem /kattintottam félre...
Dátum: 2010.09.29. 15:24:41
Csak röviden...érdekes ötletek pattannak ki Miklós (vagy a fülébe sugdosó emberek) agyából. De sajnos ez a nerf lehetőség (?) ( én inkább már eldöntöttnek érzem ) szóval ami nem megy önállóan, ahhoz kapok JV-től segítséget.
Köszönöm Miklós, eddig is leszokóban voltam a VUról...de úgy látszik te ennél is jobban szíveden viseled a mentális egészségemet...

(Remélem nem kell dekódolnom, várom a fejleményeket, a pontozásra teszek. )
Dátum: 2010.09.28. 14:26:12
Az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket a Kvíz 5. topikba, kérlek.
Dátum: 2010.09.28. 09:50:48
Eddig első körben eshetett:
Transzcendális fókusz (a zöld bogyó)
Féléves aukciós bérlet/Féléves lélekkút katalizátor (annak akinek van már rendes bérlete)

Második körben:
Mágiaelnyelő
Fáradhatatlanság medálja
Dátum: 2010.09.28. 09:36:11
A Féléves lélekkút katalizátor csak akkor eshet, ha van rendes Aukciós bérleted
Dátum: 2010.09.24. 16:30:11
Nem kurkásztam vissza, de mintha valaki kérdezte volna, hogy a második fázisban eshet-e a Féléves aukciós bérlet. Jelentem: eshet.
Az ilyen leveleket inkább a ban@-ra kéne, akkor esetleg komolyabb büntetéseket is kiosztanának.

(Világ és karakterszám/név megjelöléssel)
Dátum: 2010.09.21. 21:29:04
Semmi nem veszik el...
Kivéve az építést nem veszi figyelembe, de ilyen esetben szólni kell Baratynak, hogy ismét szöviben vagy jóvá írja a megfelelő mennyiségű kúttöltést (az eddigi építést figyelembe véve)

V2-es és V3-as karimat is visszaállíttattam végül nem is tudom mikor...bizsuk, állatok megvoltak. CSP és PP annyi amennyivel töröltem. TKP logikusan zéró.
Dátum: 2010.09.20. 19:30:39
Személyeskedni privátban kérlek. Nem kéne már most szét offolni a topikot.

Kóc, tudom, hogy sok mindenben nem értünk egyet. Mindössze kíváncsi voltam (*értsd: naiv kérdés). Ennyi

*mod
Dátum: 2010.09.20. 18:21:32
Vajon visszamenőleg is működne? Már most sajnálom Kócost...
Amúgy aktív VF-esként is jó ötletnek tartom, tetszik

80-as szint...ugye 68-on gyógyul ki az ember a fertőből...ugye ott van egy táp-faktor. Szerintem ezt nem könnyű belőni, de valahol sejtem, hogy miért pont ezt a szintet dobtad be...
Dátum: 2010.09.19. 15:34:35
Várni kell, hogy összejöjjön a kellő szavazat (igen/nem).

Ne legyél türelmetlen. Az esetek többségében nem egy karakternél vannak a szavazatok, így várni kell amíg elegen fellépnek elolvassák a jelentkezésedet és megbeszélik hogy szeretnének-e felvenni.

De jobban jársz, ha előbb írsz egy levelet a "diplomatának" vagy aki a tagfelvétellel foglalkozik az adott szövetségben és ő továbbítja a többieknek a jelentkezési "kérelmedet".

*mod: a Lélekkút folyamatosan "nő", azaz termelődik. De javaslom, hogy nézz körbe erre: http://vegzetur.wikidot.com/
Dátum: 2010.09.19. 15:23:28
Munkanapokon foglalkoznak ezzel. Tehát a holnapi nap folyamán legkorábban.
Dátum: 2010.09.19. 15:22:21
Vakoló mesterúr...ezen vakaróztam én is épp.
Szerintem elgurult az aktuális dilidrazsé
Na végre...

Milyen színű volt a legendás német pilóta, Manfred von Richthofen Fokker Dreidecker típusú vadászrepülőgépe az első világháborúban?
Tűzvörös, innen származik a még az ellenfelei körében is ismert és félt becenév: a Vörös Báró.
Hófehérre festették, hogy a nap és a szárnyra szerelt tükrök segítségével elvakítsa az ellenfelet.
Koromfekete, főként éjszakai bevetéseknél használták, jellegzetes hangjáról lehetett felismerni.
Világoskék volt, hogy ne lehessen könnyen észrevenni a kék égen.


Honnan ered Los Angeles, az Amerikai Egyesült Államok egyik legnagyobb városának a neve?
"A mi úrnőnknek, az Angyalok királynőjének faluja a Porciúncula folyón" név rövidített változata.
4 zsák búzáért vették meg a hollandok a területet az angol katonáktól, rájuk utal a név.
A hiedelem szerint angyalok vezették a telepeseket a későbbi város területére.
Két folyó fogta közre az eredeti települést, ezek által bezárt hegyes forma alapján kapta a nevét.
Dátum: 2010.09.18. 21:57:50
Mert Crassy baby balfékül linkelt (vagyis hogy sehogy)

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,398.0