Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Piciklon

Dátum: 2011.01.24. 19:21:50
AL támogatás (LoL) lényegtelen.
Ezt igen régen feldobtuk jó néhányan Miklósnak (amikor akadt tyrant-os kapcsolatom, én is utána mentem) és ettől mereven elzárkózott minden egyes alkalommal.
Dátum: 2011.01.22. 18:50:48
Ööö...Te sem olvasol vissza? (6 hsz-el előtted, ma reggel reklamálták)
Az adminok is emberek, hétvége van, mivel itt van már a kérdés szinte biztos, hogy meg fogják oldani
Dátum: 2011.01.22. 12:48:03
Őskőbe kerül...szerinted?
Dátum: 2011.01.22. 12:12:01
Idézet: Craslorg - 2011.01.22. 11:25:41
Izé... Ti nem szoktatok 1-2 hozzászólás visszaolvasni? Csak mert ott látható már mind a két kérdés megreklamálva (amúgy jogosan)
Dátum: 2011.01.21. 16:07:22
Noh...szeretnék némi támogatást kapni a játékos társadalomtól a következő ötlethez:

Akinek megvan a mágikus regen "alap" maximuma (70), az akár egymás után is elhasználhatná, azt ami egy napra "jár".

Vélemények?
(Azért az alap maximum lenne a feltétel, mint a vezetőkészségnél is van egy kényelmi opció, amennyiben az alap maximuma megvan)
Let. a törlés kissé drasztikus lépés. Én inkább az archiválást javasolnám (az általam már oly sokszor emlegetett Larkinor mintája alapján), amely megoldás alapján az archivált karakter visszaállításához nem kell Baratyot nyaggatni.
Dátum: 2011.01.18. 12:47:37
100-as szint felett feleződik a kereskedelem hatékonysága. Elég régi "nerf"
Dátum: 2011.01.17. 22:29:02
.
Dátum: 2011.01.16. 20:44:07
Csak szimplán mágiára öltöztetett kari...
Dátum: 2011.01.16. 19:55:58
Shumanóm...a mai nap legalább háromszor linkeltünk rá, illetve magyaráztuk. Nincs semmi baj ezzel a kérdéssel.
Dátum: 2011.01.16. 18:16:43
Ez egy zseniálisan jó kérdés, be is került a Baromi ötletes topikba.
Dátum: 2011.01.16. 14:48:23
http://hu.wikipedia.org/wiki/Tan%C3%BAhegy

Csak a Te kedvedért. Szerintem nincs baj a kérdéssel...
Dátum: 2011.01.16. 09:52:26
Még nyáron én is beszélgettem Barattyal erről, hogy Larkinor stílusban archiválják a karikat. Akkor mondta, hogy meg lehetne csinálni...

Illetve, amikor számolgattam egy kicsit, hogy 80-as szint felett hány karakter jut/szint és felvetettem, hogy KH-t oda, amelyik szinten X db karakter alatt van a létszám, nyugodtan lehet KH (és magának a KH szövetségnek is lehet több tagja, mint 35, ezen nem múlna a dolog). Ergo így lenne kin küldizni.

Minderről magasságos Random isten véleményét is kikérte, aki (idézek) hümmögött, majd az "Egyszer majd visszatérünk rá" választ adta, ami szabad fordításban a "soha napján kis kedden" időpontot jelenti.
Szóval a karakter archiváláshoz nem fűznék sok reményt (pedig mindegyik folyamatos világon érintene...)
Dátum: 2011.01.15. 13:41:40
Idézet: ArkAngyal75 - 2011.01.15. 09:40:11
Kvízolimpiáztam, ennek megfelelően a vérnyomásom 200. Újra felteszem a kérdést: nem lehetne válogatni a kvízolimpiás kérdéseket?

Szia!

Nagyon sokszor volt már ez kérés a Beho vagy közvetlen Baraty felé...mindig volt ami nagyobb prioritást kapott (eddig).

mert kifejezetten idegesítő a sok hibás kérdés benne és úgy látom, ezen semmit sem változtattak.

Ezzel sajnos nem lehet mit tenni, az adminok folyamatosan javítják, törlik (güzüznek). De azt is figyelembe kell venni, hogy az a maroknyi ember, mindezt hobbiból csinálja (hogy segítsen). Ahogy Crassy már sokszor leírta, hogy ide be kell másolni a problémás kérdéseket és az adminok igyekszenek javítani azokat (ha lehet és nem rögtön gyalu).

Nézd csak meg a szilveszter környéki HSZ-ket...volt olyan, hogy pár órán belül kijavították a problémásokat.
Az adatbázis roppant nagy és hála ennek a remek besorolásnak (aminek nem sok értelme van, hiszen meg lehet nézni a kvízkérdések.hu-t, hogy milyen kérdések és hol vannak ) kerülnek elő a vacak kérdések.

Amúgy ne aggódj, hasonlók miatt hasaltam el én is a kábé 3 világon az olimpiával (gugli szerinti válasz nem volt jó).
Most jól értelek? Ugyanazt a kérdést akartad feladni, mint az ismerősöd?
Amúgy tényleg jobb lenne, ha bemásolnád a kérdést, így talán akik eddig is segítettek a kérdések ügyében, most is tudnának.
Dátum: 2011.01.06. 17:17:29
Darah, azért most már kicsit sok és unalmas. A VFnek vannak hátrányai, ennyi. Ez is közé tartozik. Te vállaltad be a több LE-ért, nyeld a hátrányait is.
Ha más nem az event idejére váltasz EH-ra. (Igen ezt, mint régi, megrögzött VF-es mondom...)
Alapvetően érdekes kérdés...de tényleg kissé spec
Dátum: 2011.01.03. 14:17:25
Yaksee, ha nem hinne neked

http://hu.wikipedia.org/wiki/Duna#Dunai_orsz.C3.A1gok
Dátum: 2011.01.03. 13:09:50
Az nézzen utána.
Dátum: 2011.01.03. 12:41:53
Shuti...a Halál a májra c. számot a Sing Sing írta ('93-as, Bűn az élet albumon jelent meg), a Kerozin feldolgozta. A kérdéssel nincs semmi baj.

*Idézet a Sing Sing könyvből:
"Halál a májra"
A zenekarral együtt írtuk a dalt és végül nagyon nagy siker lett belőle, köszönhetően a dal techno verziójának. Végülis megtörtént esetek összefoglalása, ami nem azt jelenti, hogy bármi is történt volna a nagymamával, csak arra gondoltunk, hogy az lenne az igazi buli, ha a nagymama is beszállna. A nóta bejött!


** A Kerozin wiki-s oldaláról:
2001 júliusában kiadták a harmadik nagylemezt beharangozó a Halál a Májra! című kislemezt Abaházi Csaba a legendás Sing-sing együttes egykori énekesének vendégszereplésével.