Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Piciklon

Dátum: 2011.02.27. 14:06:13
Idézet: Cofee - 2011.02.27. 13:51:40
Kinek a fia volt Bartók Béla tanára?

Erkel Ferenc
Wolfgang Amadeus Mozart
Egressy Béni
Schubert

Az ilyen majmok miatt szopok állandóan! Ez is milyen kérdés?

He-he, jó
Pozsonyban azután Erkel László kezei alatt már komolyabb fejlődés következett,
Itt Nah, az ilyenekből lehet tanulni (annak ellenére, hogy nagyon nem szeretem Bartókot, érdekes volt elolvasni a wikis oldalt róla
Dátum: 2011.02.27. 09:12:31
No és ilyen megoldással mennyi lenne a limit? Vagy abból 4, akkor meg is lenne a 12 (vagy itt is a 8as limitbe számítana)?
Nem hiszem, hogy Miklósék vevők lennének erre az ötletre.
Dátum: 2011.02.26. 21:57:12
És akinek megvan a 8, az ne kapjon besorolandó kérdést? (Bár ez csak édes álom )
Dátum: 2011.02.26. 09:13:13
Pont eztet írtam, hogy döntsék el, hogy mi zavarja a széplelkűeket
(Most hogy 10 besorolás után van pihi, vagy hogy állandóan ismétlődik)
Dátum: 2011.02.26. 08:59:54
Ezek szerint Baraty végre állított az eddigi rendszeren, miszerint "mijazhogy 10-15 kérdésenként ismétlődik a kvíz, kéremszépenalássan"

Jó lenne eldönteni, hogy most mi a zavaró.
Dátum: 2011.02.25. 21:50:18
0 LE-s portya ellen ott az EH. (JV álláspont.)
Amennyiben ezt a játékerősdit szeretnéd bevezetni, és netán sikerülne...PM megbeszéljük a továbbit
A lényeg, hogy ilyen változtatásra olyan szinten hajlik a JV, mint amennyire a Himalája dől meg erős szélben. Szóval az elképzelés szép, de ez jelenleg "ürítés széllel szemben" effekt. Sok sikert Neked.
(Kevés aktív játékos: nagy százalékban a JV hibája, hogy pontosan mit és hol kellett volna másképp csinálni, ezt így utólag bárki meg tudná mondani, de ismerjük be...éles döntési szituációban sok esetben ugyanezeket a döntéseket hozták volna, a most "okosok".)
Dátum: 2011.02.25. 19:55:25
Alapvetően engem az se érdekelne, ha az alacsonyabb KHnál nem lenne LE. Legalább az ütőtávom megúszná az olykor rám törő ámokfutást (ami a kreaff korlát kicsapását jelenti, EH-val, 97-es szinten, 40-es valóságformával). Ebből sokszor volt már levélváltásom, hogy ugyan minek köszönheti a napközben összegyűlt tőlem bejövő cirka 6-8 portyát.

Az alacsonyabb KH bevezetésével ezekről a játékosokról vennének le valamekkora terhet. (Bár néhány topper már a fejemhez vágta, hogy a KH olyan szinten lenne tropára csapva már reggel 7re, hogy túl sok haszna úgysem lenne belőle a többségnek). Evvan.
Dátum: 2011.02.25. 19:26:13
NoFear: azért adott szinttől KH, mert alatta még van célpont, ennyi...
Ricskosz: javítsd az idézetet, mert szétkapta a fórumot
Dátum: 2011.02.25. 19:09:55
Nem kéne nyitni a portya-ollót, ha lenne célpont
De ugyebár Miklósunk drága mélységesen elzárkózik a (perhas) 85-90. szinttől KH opciótól.
És igenis, amikor az ember már nem lát más célpontot csak a saját súlycsoportját vagy az erősebbeket, akkor igenis nekik megy (még 89-es kontinuummal is!!!).
Illetve van még a térkifordító adta taktika, azzal is lehet élni. Nem olyan jó a LE/TP aránya? Lehet. Bukok AF-es lehetőséget a váltás miatt? Igen? Ellehetetlenül a játékom? Korántsem.

Bajnoki esetében: ha nem az erősebb kutya...., akkor a Random adja a győztest (mindkettőre van példa bőven). Nem látom, hogy a közeljövőben ezt megpiszkálja Miklós. (Van bőven más, amit rendbe kell tenni.)

A láthatatlan vadászatra (habár v3-on alólam is kicsapta a "fát") tényleg ráfért a nerf, mert a lassúsága mellett irreális karik jöttek létre. (Jöhet a rinya-parádé, de igazam van)
Dátum: 2011.02.25. 19:00:07
Idézet: Matyóka - 2011.02.25. 18:50:57

"Melyik juhfajtát tartják ősi magyar fajtának?
A ciktát.
A rackát.
A merinót.
A cigáját."

És ez nem speciális? Bezzeg a "copy left licenc". Ezek szerint több mezőgazdász játszik, mint informatikus?

Ezt igazán illik tudni...ha nem, akkor legalább utánanézel és tanulsz. Még én is (aki született Bp-i vagyok) tudom.
Pl itt is utána lehet nézni.
Dátum: 2011.02.23. 20:21:27
Őőő...meg kéne néznie Miklóséknak, hogy nem maradt-e ötszörös sebességen a beta óta
*gyors mod: a telepítgetések közepette el tudom képzelni...
Dátum: 2011.02.23. 10:09:49
Ahol még nem jelent meg és a vége az xenózásnak, azok lépjenek be újra a Xenó-s menüpontba (esetleg lapozzák végig a három fület) és megjelenik. Legalábbis v5-ön sikerült így... (Igaz a 400/1600 követelmény kész volt...)
(Vagy azok kapnak aki egy minimumot teljesítettek, vagy mindenki, aki legalább egyet megcsapott...konkrét infot nem találtam erről. )
Dátum: 2011.02.23. 08:49:27
Jah, mert egy ideje levitték 8-ra mindkettőt
Úgy rémlik, hogy annak idején én még 20-al játszottam torkos borzot (v1). De v3-on nemrégiben csináltam meg és akkor csak 8 kellett.

Az ismételhető küldetések (és a hozzájuk tartozó normál küldetések) változtak, a legtöbbet könnyítettük, hogy mindegyiket hasonlóképp megérje csinálni, illetve ezzel együtt beraktunk 2 új ismételhető küldetést.

Végzetúr friss hírek, Miklóstól, 2010. 08. 24.
Bosszantóak vagytok

Izabella (Varsó, 1519 – Gyulafehérvár, 1559. szept. 15.): királyné, Jagelló Zsigmond lengyel kir. leánya, 1539-től Szapolyai János kir. felesége. 1540-ben János halála után fia, a csecsemő János Zsigmond gyámjaként Fráter Györggyel, Petrovics Péterrel és Török Bálinttal az ország kormányzója. Miután 1541-ben Szolimán szultán csellel bevette Budavárát, udvarával együtt Lippára, majd Gyulafehérvárra költözött. A török porta segítségével akarta biztosítani Erdély fölötti uralmát, a kettészakadt ország egyesítésén fáradozó Fráter György azonban 1551. aug.-ban lemondatta I. Ferdinánd javára. ~ Lengyelo.-ba távozott, de a Habsburg uralommal elégedetlen és a török bosszújától félő erdélyi főurak Fráter György halála után, 1556-ban visszahívták. Okt. 22-én bevonult Kolozsvárra s János Zsigmond nevében átvette az uralmat. A török pártfogás alatt élő Erdély Mo.-tól való különválása ekkor vált véglegessé. – Irod. Veress Endre: I. királyné (Magy. tört. életr. Bp., 1901).

itten egy link
Cras, Lan: hamarabb végeztetek volna, ha linkeltek
Dátum: 2011.02.21. 16:06:55
Új tulajra talált: Zialin, 65 vagy 66. szint, főként elfekvő, segítő karakter (volt)

Törölt: Tess Gordon, 14. szint, 3X bajnok, v5 (Shibusen)
Mind v2-n és mind v5-n jó volt, remek szövitársaim voltak, további sok sikert!
Dátum: 2011.02.21. 11:17:05
Idézet: Miklós - 2011.01.06. 16:29:56

Az eseményre lesz egy elméleti határidő (6 hét) ha ennyi alatt a királynőket nem sikerül elpusztítani és bebörtönözni, akkor az esemény kudarcot vallott.
----- TOPIC FRISSITVE 2011.1.20!! -----


Senki sem mondta, hogy 3 hét órára pontosan. Akik figyeltek, azok tisztában voltak vele, hogy az esemény 3-6 hétig tart.

ui: részemről jól szórakoztam a fórumon, végre volt műsor
Dátum: 2011.02.20. 15:55:29
Netán hétvégén nem szeretne a VUval foglalkozni?
Senki sem vetheti a szemére, sem neki, sem Baratynak.

Holnapig mindenki bőven ki fogja bírni...VU-s nyűgök miatt még soha nem szakadt az ég a fejünkre, eztán sem fog.
Dátum: 2011.02.20. 08:03:11
Nyiss hozzá egy új HSZ-t, az első betelt
Dátum: 2011.02.19. 17:01:27
Nem, ez azt jelenti, hogy megvásárláskor kapsz adott tulajdonságra 1-et, véglegesen.
Dátum: 2011.02.19. 16:39:25
A kisebb egészség köve, mint írja is, egyszeri hatású, tehát amint megnyerted hozzá is írta az egészség tulajdonságodhoz a plusz 1-et.
Eddig az AH-val még ennyire komoly gond nem volt (máshol akadnak), de azon a részen nem rémlik.
A korábbi AH-s esetet, amennyiben megírtad a bug@-ra, akkor utána is néztek, amennyiben nem...az pech.