Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Piciklon

Dátum: 2018.02.27. 07:09:37
Erre a farsangi álarcot tartalmazó komepnzációs csomagra lehet még a mai nap során számítani?
Csak mert ma éjfélig lehet utoljára beváltani az álarcokat jutlamakra.

A hűségbónusz meg lassan visszaáll magától.
Dátum: 2018.02.23. 19:41:37
Tegnap egészen késő estig nem volt időm belépni a VU-ba, amikor pedig ránéztem még éjfél előtt, már csak a hibaüzenetet találtam a megnyugtató padlizsánlila/szürke-fekete színorgia helyett.
Dátum: 2018.02.23. 14:08:29
Miklós, köszönjük a kompenzációs csomagot, hasznos lesz. Egy-két farsangi maszkocskával nem lehetne kiegészíteni? Lehet, hogy hozzám hasonlóan akadtak olyanok, akik éjfél előtt szokták intézni a minieventes feladatokat, így lemaradthattak a tegnapi feladatsor jutalmairól

Egyébként nekem sajnos a szerverrel együtt elszállt a hűségbónuszom is.

Örülnék, ha a kompi csomag mellé azt is vissza tudnátok állítani.
Dátum: 2011.06.20. 14:44:33
Utolsó hibajelentésem:

Portyapont beállítások...15-30 PP váltás között 48 óra a cooldown, oké. Baráti portya esetén szintén, oké.
Baráti portya ki-bekapcsolása esetén a 15-30 PP között miért is nem lehet váltani?
Dátum: 2011.06.20. 08:41:55
http://vukritika.uphero.com/news.php?item.2

Hoppácska...akit eddig még nem tudott volna róla...
Dátum: 2011.06.19. 18:47:59
Az egy másik Behósé...
Dátum: 2011.06.19. 18:42:47
Köze sincs a Légió és a VUhoz...nem csak a végzetúron játszanak az emberek és nekem is máshonnan vannak a megbízható ismerőseim, de ez tényleg off...ezért sry.

(A véleményet attól még tartom: ha TÉNYLEG megvalósulnak a talin felhozott ötletek, akkor csak gratulálni tudok hozzá. De az elmúlt évek statisztikája nem ezt mutatja. És mindössze ennyi volt amibe itt ügyesen belemagyaráztatok minden baromságot. Menjetek politikusnak!)
Dátum: 2011.06.19. 18:34:32
A problémát megoldottam. Felhívtam egy-két ismerőst, átveszik a karit. Én tényleg kiszálltam.
Dátum: 2011.06.19. 17:00:07
Roppant konstruktív megjegyzés volt. Gratulálok.

A két event között pl, napjában ha egyszer néztem be...jelenleg 2 ember tart benn igazán a játékban...mostanra a "játék" nyűggé vált.

(A személyeskedést a jövőben PM, állok elébe. De a régi klikk személyeskedő, roppant szellemesnek szánt megnyilvánulásai kissé fárasztóak.
Most már tényleg hallgatok az itt felböffenő "zsenikre" és hanyagolom a fórumot...)

Akinek számít: az event alatt még el tud érni, utána inkább ne próbálkozzon...sziasztok.

(Jöhetnek a: "na végre", "csak megunta" és egyéb hasonló okos megjegyzések.)
Dátum: 2011.06.19. 14:54:29
Óóó...teszek, emiatt ne aggódj...első adandó alkalommal (kavicsok nullázódása) törlök a jó búsba. (Vagy mettomén...de ez jó tanulság volt, hogy ne akarjak jobbítani a dolgokon, mert sajnos igaz: "Szólj igazat, s betörik a fejed!")

A legmeglepőbb, hogy ezt mint Te vágod az én fejemhez. De már rég nem húzom fel magam ezen, csak iszonyatosan rosszul esik, hogy itt is profi politikus alapok ülnek...tökéletesen azt magyarázzák bele az írásomba, amit akarnak.

Széllel szembe nem érdemes...

Jah, és a talikon több, mint valószínű, hogy egyre kevesebben lesznek (remélem végül nem lesz igazam!)

*mod: elütés, nem-ne
Dátum: 2011.06.19. 14:25:39
Noh, akkor gratulálok hozzá.

Azért vicces, hogy a régi klikk még mindig megvan...a pontozó gépezet még mindig profi, mi lenne ha másba is ennyi energiát fektetnétek? (Elárulom: csoda)

Mási: kreatívnak kell lenni, rendben...anno már (kínomban) nekiálltam az állatsebzésnek, mert olyan jó látni ahogy kidőlnek...de amikor szegény Morgana mellől napjában 4-5 állatot vertem lenne, kicsit égett a pofám. Volt már hogy a kihívásoknak álltam neki, utána térkifordító stratégia...küldizés, kaland-mánia...állatnevelés...a vége az volt, amikor Kóc csinált egy belsős (activity) játékot, azt is még élveztem...de ő is beleunt a v1be (v3-on még azt hiszem vakol ezerrel, hisz az amúgy is egy nyugdíjas világ, ha odafigyel az ember). Sorra szállnak ki a nagyok...cserélnek gazdát...lejjebb is...ki emlékszik még v1-ről Incubusra, mindenki Byzon-jára, aki rengeteget mesélt nekünk itt a fórumon? Ő is belefáradt, megunta. Vagy itt van Khetty, zseniális írásai mikor frissültek? (Azt se tudom, hogy megvan-e még v1-en a karija) Vagy a Ködkapus (v3) irományok? Anno a hangyás háború kapcsán...vagy a péklapátolás?

Hol vannak már ezek? Vagy például hol vannak Dalen végletekig humoros írásai? Hol van a VM mindenki ellen? Vagy a régi TGy Azúr-Elit ellentétek? Hmm?

Vagy a Nyuszitappancs kamikáze akciói? Netán a régi nagy Légiós vakolás rohamok? Vagy a Tyrant utálja a Légiót és ezt lépten-nyomon hangoztatja? Vagy a régi v4-es szájkaraték Rokamoka-val?

Soroljam még? Vagy innen már lassan dereng a probléma?
Dátum: 2011.06.19. 14:03:22
Zoid hagyd...a szemellenző a VU-s dresscode alapja.

Dragonangel: bocs, de gondolkozz egy pöppet... 2 éve játszol...és mennyit is feccöltél bele? Nem hiszem, hogy közel 50-100 ezer forintot... (az igazi HC játékosok sok esetben bőven 100K felett költöttek erre a...zseniális, tökéletes és isteni játékra)

Így már remélem mindenkinek jobb az emésztése.

SuperEgo23: nyert, ez is az egyik érdekes része a játéknak...és ilyenkor meg kell vizsgálni, hogy hány portya 'ellenes' és hány vadászat 'ellenes' rinya, hiszti asztalverés volt... (mondjuk a mai napig nem tudom, hogy ki a fenének fájt a kissé mazohista láthatatlan vadászat...)

Szóval vannak itt érdekes fülbe sutyorgások, csak lehet, hogy ezt nem kéne hagyni. Elhiszem, hogy anno Mikós párszor pofára esett ilyen-olyan játékosi javaslatokban (Jerikó esete a KT képességekkel, ha jól emlékszem). De attól még ennyire biztonsági játékot játszani...ehh...
(Jelenleg csak eventre hozom elő a karit, ennyi VU bőven elég, ha 2 event között 2 hétnél nem lenne több, akkor talán mások is többet játszanak, csak az esemény miatt...)

(Jah, és imádom a lepontozó rajongóimat...legalább biztosítanak arról, hogy még mindig indulatokat váltok ki belőlük )
Dátum: 2011.06.19. 13:18:43
Hány felvonásos a Rómeó és Júlis című musical?

2
4
1
3

Őőő...hümm...
Magyarországon hány éves kortól lehet B-kategóriás jogsid?

17
20
18
21

Nem őriztem együtt libát a kérdésfeltevőjével...
Mi nem része általában a disznótoros csomagnak?

májas hurka
véres hurka
sült malacfül
kolbász

És ha netán ez tájegységenként változik? (Vagy ha a bótira gondolt, akkor stornó...de szerintem vidéken, disznóvágáskor ez erőst változhat...)
Mit tud 1 végzet medál?

-10 mp minden vadászatra.
-1mp. egy vadászat ideje, +1 építés szakértelem
+10% LE mindne vadászatra.
Minden tulajdonságra +1-et.

Lehet, hogy jó a kérdés...de egy frissen regelt ezt netán tudhatja? (Ha igen, akkor nem szóltam...)
+Hírás
Dátum: 2011.06.19. 11:07:27
Köszönöm. Itt befejeztem. Megértettem, a víz a hülye... További szép álom kergetést.

Süssön rátok a nap!
Dátum: 2011.06.19. 10:43:52
Nincs vesztenivalóm...csak pusztán sajnálom azt, ahova jutott (és ha ezen az úton halad), hova fog jutni egy remek játék...és ennek hangot is merek adni (pont amiatt, mert már igazán semmi sem köt ide).
Dátum: 2011.06.19. 10:15:20
Idézet: Agatity - 2011.06.18. 22:31:27
Köszi, Biri, hogy megírtad ezt az összefoglalót. Azért ezt olvasva egyáltalán nem olyan rossz a helyzet, mint ahogy páran gondolják (arra gondolok, hogy így rossz, meg úgy nincs jövője a játéknak). Én bizakodó vagyok.


Khm...úgy érzem ez kicsit nekem is szól. Nem akarok ünneprontó lenni (ilyenkor még úgyis mindenki másnapos...), de ezek a beígért dolgok szépek és jók. Ha meg is valósulnak, akkor hurrá.
Csak és de!
Ezek jó része már másfél, egy (szerintem fél) éve is ugyanígy be voltak lógatva csaliként. Ami nem baj, mert fél évente Miklós - mint egy jó politikus - ígér minden csudijó dolgot, ez a következő taliig ki is tart. Utána megint minden elölről.

Szóval, ezeket a dolgokat akkor kellett volna meglépni, amikor a fórumon is volt még élet...születtek történetek, voltak igazi szájkaraték és nem csak a fásultság. (Óóó...ilyenkor hol van Damage, Zaccmester, Jerikó és többiek?) Nah épp itt a baj...

Ezek alapján: jelenleg Miklós (és vele a Beho) nem több, mint bármelyik mai politikai pártunk, csakhogy ígéretekkel így is tele a padlás.

Szó volt anno játékon belüli chatről is...(pl.) Az sincs sehol. De már lassan nem is kell, hiszen a nagyobb szövik szép lassan haladnak az elmúlás felé. (Magas szinten foghíjas játékos társadalom.)

Noh mindegy. Ha ezek nagyobb része megvalósul, örülni fogok (és a véleményem is ehhez mérten "finomodni" fog, de amíg csak ígérgetés van és "nyitott vagyok az ötletekre", addig bocs...) de most kissé kételkedek.

(Jah, igen. Talin nem voltam. Így vidéken elég elsétálni a "city" központjába és látok épp elég nem-szomjas embert, ezért nem kell össz 250 km-t utaznom. )
Dátum: 2011.06.19. 10:03:35
Hogyan folytatódik egy gyorsétterem figurájának neve: Ronald?

Mc Enzie
Mc Chief
Mc Mac
Mc Donald


Khm...

Melyik könyvet Jeffrey Archer írta?

Becsületbeli ügy
A Jósnő hercege
Lángoló part
Fürkész


Biztos, hogy ez alap?
Dátum: 2011.06.18. 06:46:55
Akkor inkább a Kongregate-n marhulok, mint a Sárkányölővel. (Ott jobb játékok akadnak, mint a hírhedt 4 évig fejlesztett Mágia Mesterei, és grátisz )

Tulajdonképpen csak, igen, csak azért "hisztizek" itt és próbálok (sajnos) kierőszakolni bármiféle változást, mert a VU jó, sőt! zseniális...csak amikor azt látom, hogy tulajdonképpen tesznek az egészre (jajj a TF online...az a messiás...csak ha ott is ilyen lesz a hozzáállás, akkor pár év alatt az is le fog fulladni...).

Így már remélem érthető, hogy minek hoztam fel és miért pont itt ezeket az apróságokat. Voltam "belsős", azaz kvízadmin is... (ahogy írtam már valahol: ott is felajánlottuk, hogy szabadidőnkben -közel ingyé, hiszen az adminoknak van egy alapdíjazása... - rendbe rakjuk a kérdéseket, ha más nem csak az olimpiára. Egy-két apró funkció kellett volna a spártai kezelőfelületre...de ott is le voltunk sz**va )

Megjártam elég sok szövit, elég sok értékes és még több beteges embert ismerhettem meg (ez utóbbi kár volt). Szóval a VUnak megvan a közösség építő ereje...erre lehetne tovább építeni. Gondoltam rá, hogy tartok Őfelségének egy gyorstalpalót Szolgáltató-szolgáltatás-Ügyfél triumvirátusról, de rájöttem, hogy felesleg (az is).

A karakter szépen beköltözik a katakombába (ismét) és amíg a srácoknak nincs útban, addig ott marad...végülis...ez is egyfajta visszafogott fejlődés
(Jah, a prém tagságom valamikor 1-2 héten belül lejár, talán event végéig hosszabbítok, a törléshez nincs szívem...az a közel 80.000 forint és az idő amit beleöltem...jó helyen lesz a katakombában )

További jó játékot. Miklósnak meg talán egy megvilágosodást...
Dátum: 2011.06.17. 21:42:51
Bosszantóan dögunalmas...5 percig ha képes vagyok odafigyelni rá.
De nem ez a lényeg.

Rájöttem, ha ilyen marhaságokra, hogy "elfogyott" egy épület, térkapus bizsuk olyan gagyik amilyenek...szóval, ha ezekre nincs idő és szándék, akkor háború reform milyen alapon merülhetett fel? (Sebaj, vége ennek az eventnek, megint itt hagyom a VU-t...van jobb dolgom is...)

*mod: hogy helyett inkább ha
Dátum: 2011.06.17. 06:58:38
Noh, igen...én se remélek semmilyen változást (csodák kis hazánkban nincsenek), de egy hónapnyi (full) kihagyás után ismét szemet szúrnak azok a kis bosszantó részletek...legalább kiírom magamból, változás úgysem lesz. Hiába, no...már nem a '90-es években élünk (lehet, hogy Miklós ott ragadt, de a felhasználók, ahogy látom, nem )