Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
141. hozzászólás - 2011.06.19. 09:31:57 (Válasz Craslorg #140 hozzászólására.)
köszi, és mikortól aktív?
Pontszám: 7.50
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
142. hozzászólás - 2011.06.19. 10:15:20 (Válasz Agatity #126 hozzászólására.)
Idézet: Agatity - 2011.06.18. 22:31:27
Köszi, Biri, hogy megírtad ezt az összefoglalót. Azért ezt olvasva egyáltalán nem olyan rossz a helyzet, mint ahogy páran gondolják (arra gondolok, hogy így rossz, meg úgy nincs jövője a játéknak). Én bizakodó vagyok.


Khm...úgy érzem ez kicsit nekem is szól. Nem akarok ünneprontó lenni (ilyenkor még úgyis mindenki másnapos...), de ezek a beígért dolgok szépek és jók. Ha meg is valósulnak, akkor hurrá.
Csak és de!
Ezek jó része már másfél, egy (szerintem fél) éve is ugyanígy be voltak lógatva csaliként. Ami nem baj, mert fél évente Miklós - mint egy jó politikus - ígér minden csudijó dolgot, ez a következő taliig ki is tart. Utána megint minden elölről.

Szóval, ezeket a dolgokat akkor kellett volna meglépni, amikor a fórumon is volt még élet...születtek történetek, voltak igazi szájkaraték és nem csak a fásultság. (Óóó...ilyenkor hol van Damage, Zaccmester, Jerikó és többiek?) Nah épp itt a baj...

Ezek alapján: jelenleg Miklós (és vele a Beho) nem több, mint bármelyik mai politikai pártunk, csakhogy ígéretekkel így is tele a padlás.

Szó volt anno játékon belüli chatről is...(pl.) Az sincs sehol. De már lassan nem is kell, hiszen a nagyobb szövik szép lassan haladnak az elmúlás felé. (Magas szinten foghíjas játékos társadalom.)

Noh mindegy. Ha ezek nagyobb része megvalósul, örülni fogok (és a véleményem is ehhez mérten "finomodni" fog, de amíg csak ígérgetés van és "nyitott vagyok az ötletekre", addig bocs...) de most kissé kételkedek.

(Jah, igen. Talin nem voltam. Így vidéken elég elsétálni a "city" központjába és látok épp elég nem-szomjas embert, ezért nem kell össz 250 km-t utaznom. )

Pontszám: 7.24
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
143. hozzászólás - 2011.06.19. 10:32:22 (Válasz Maci #141 hozzászólására.)
Legutóbb, mikor a VÚ nyert, hétfőn indították valamikor, gondolom most is így lesz, hogy hétfőn délben beindítják és 1 hétig tart.
Pontszám: 7.43
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
144. hozzászólás - 2011.06.19. 10:40:23 (Válasz Piciklon #142 hozzászólására.)
Te egy nagyon gonosz hölgy vagy, aki demoralizációs képességeit latba vetve zúzza szét v3-as piciny ősközösségünk hitét a játékban

Szerintem nem olyan vészes a helyzet, játékos csökkenés van nagyobb szinteken, de találkoztam tegnap olyan kisebb szövivel, ahol igenis aktívak a játékosok, nem csak 60. szint felett van élet, vannak alatta is sokan, akik élvezik a játékot.

Az, hogy mi "régebbi" játékosok érezzük a létszámcsökkenést abból fakad, hogy főleg a magas szintűeket ismerjük, őrajtuk keresztül mérjük a játék aktivitását, ami azért félrevezető tud lenni.
A hozzászólást Maci módosította 2011.06.19. 10:40:49-kor
Pontszám: 6.50
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
145. hozzászólás - 2011.06.19. 10:43:52 (Válasz Maci #144 hozzászólására.)
Nincs vesztenivalóm...csak pusztán sajnálom azt, ahova jutott (és ha ezen az úton halad), hova fog jutni egy remek játék...és ennek hangot is merek adni (pont amiatt, mert már igazán semmi sem köt ide).

Pontszám: 5.74
fórumozóDragonangelNő
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
146. hozzászólás - 2011.06.19. 11:06:10
Tegnap mi is egy olyan szövetsèget kèpviseltünk ahol a játèkosok zöme 30 ès 40 szint között van.És napi szinten aktίvak vagyunk,emellett rengeteg magasszintü(règi) játèkost is ismerünk szerte a világokon.:)Van ès lesz jövõje a játèknak.
Dragonangel-v2/» Dragonangel-v3/Dark Dragon Team » Wing Chun Kuen-v4,dragonangel
Pontszám: 4.96
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
147. hozzászólás - 2011.06.19. 11:07:27
Köszönöm. Itt befejeztem. Megértettem, a víz a hülye... További szép álom kergetést.

Süssön rátok a nap!
A hozzászólást Piciklon módosította 2011.06.19. 11:09:39-kor

Pontszám: 4.16
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
148. hozzászólás - 2011.06.19. 11:23:30
a V1 Dark Wind szövetség is képviselte magát és én is ott voltam végre először.
V1-antilop
Pontszám: 5.47
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
149. hozzászólás - 2011.06.19. 12:35:22 (Válasz Piciklon #142 hozzászólására.)
Nem csak rád, sokak fásultak kicsit. Amit írtam, azt komolyan gondolom, nem kell még temetni a játékot, és Miklós nem hülye (mint a politikusok), mert ő tudja, hogy ebből (is) él.
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 5.40
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
150. hozzászólás - 2011.06.19. 12:39:52 (Válasz Maci #144 hozzászólására.)
Hát, szerintem ha valaki hangot mer adni a kritikáinak (amivel jobbá akarná tenni a dolgokat) az pont nem azt takarja amit írsz:)

Nézd, meg lehet mindent magyarázni, de ha már úgy is jó páran számolgattok jó pár dolgot: Vessük össze az elmúlt egy év (két évről már beszélni sem merek) számait a mostaniakkal. Mennyi fórum hsz született. Hány új játékosok érkezett, és maradt meg, mennyi törölt. Elhiszem, hogy egyesek szerint károgásnak hat a KRITIKA, de basszus, azért álljunk már két lábbal a földön. Igen, a játék megy, igen lehet jövője DE, a játékosszám, az aktivitás csökken (nézzétek már végig régen milyen fórumélet volt, egyszerre hány online user volt stb...a nyári találkozokra is többen szoktak elmenni az elmondásotok szerint), félévről-félévre. Lehet, hogy te ismersz 30 aktív embert, és NEKED minden happy, de bocs, ez pont nem mérvadó a globális helyzethez képest:) Ezt nem én vagy a Pista bácsi mondja, hanem az ilyen-olyan statisztikák, ennek fényében nem értem mi a bajotok. Csak dicsérni lehet mindent? Megtettük a majd három év alatt jó párszor.. azt hiszem joggal lehet kritikát is megfogalmazni, pláne, ha az a játék jobbá tételére szolgál.

Múltkor is le lettek hurrogva a "károgok", nincs itt baj kussoljál stílusban, nos azóta egy seregnyi kiemelkedő (pénzbefizetés tekintetében is!) játékos távozott a játékból, vagy karakterük gazdát cserélt és már közel sem áldoznak annyit a játékra (ami lehet, hogy téged nem érdekel, de a Beholdert igen, mert a játéknak pénzt kell termelnie). De nem csak a topnál van "baj", ugye az alacsony szintű kristályhorda sem véletlenül kerül be a játékba (nincs bajom a bekerülésével, sőt), eddig az volt a koncepció (és eddig kitartott), hogy a kristályok csak feltöltésre szolgálnak, és ezért lent nem lesz, mert oda nem kell feltöltés.. A v1en majd 3 év alatt a szövetségi toplista első három oldalán szereplő szövik értél el az 1miliiós lélekkutat (ami ugye nem lenne egy nagy ördöngösség ennyi idő alatt) és ezek negyede is elhagyatott..

Szóval kézenfogva mondogathatjuk, hogy minden happy, csak akkor semmi nem fog változni, és szerintem NEM ez a Beholder célja sem. Nézzétek, elindult a Mágia mesterei, sokatok tanácsokat adott, meg segítette a tesztelést, és ha ott is csak mindent dicsértetek, akkor nem csodálkozom, hogy most már kérdőívekkel és egyebekkel igyekeznek felmérni a valós bajt, amiért nem pörög annyira amennyire szeretnék.. A kritika nem fikázás, hanem segítség, ez alaptétel..

A bejelentésekkel kapcsolatban nekem csak annyi bajom van, hogy új funkciót nem kapunk, "csak" hibajavításokat, korrigálásokat, ezeket már régóta kérjük (igen kritikák formájában:P) és most megkapjuk őket, és ez jó! De..pl a szövetségi városok tervei hová tűntek..? Vagy valami apró kis infó, Miklós általában eddig mindig bejelentett valami jövőbeni újdonság tervét.
Zoidberg - v1
Pontszám: 9.05
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
151. hozzászólás - 2011.06.19. 12:46:37
Egy 90-es szintű karinak vagyok az új tulaja, és eddig 10-es szintű volt a legnagyobb, amivel játszottam.
Elképesztő mennyiségű dolgot lehet itt csinálni, ha mindent kihasználnék, napi 25 órát kéne itt töltenem. Szerintem bőven elég a jelenlegi repertoár, talán már így is túl sok.
трамвай-инженер
Pontszám: 4.53
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
152. hozzászólás - 2011.06.19. 12:58:52 (Válasz Shutruk Nahhunte #151 hozzászólására.)
Idézet: Shutruk Nahhunte - 2011.06.19. 12:46:37
Egy 90-es szintű karinak vagyok az új tulaja, és eddig 10-es szintű volt a legnagyobb, amivel játszottam.
.


Bocsánat, de ezt fogod mondani egy 1-2 év múlva is, itt leszel még (ráadásul az, hogy átvettél egy magas szintű karaktert az azt is jelenti, hogy a gazdája megunta, és itt hagyta a játékot. Ezért mondom, hogy ne csak a saját szemszögünkből nézzük a dolgokat:]) ?

Értem, hogy az újdonság varázsa elviszi a dolgot, nem csoda, új belépőként valóban seregnyi megismerésre váró dolgot rejt a játék.
Viszont mivel nyitott végűre lett tervezve, így elvileg mindenkit egyformán motiválnia kellene, játsszon bármilyen szinten. Jelenleg ez úgy néz ki, hogy ahogy haladunk egyre feljebb, úgy ritkul a mezőny, ez valamilyen szinten természetes, de azért ez a lemorzsolódás túl nagy. A hasonszőrű , de szerintem a VUnál ROSSZABB német és egyéb fejlesztésű kari fejlesztős tucatjátékoknál az az érdekes, hogy meg tudják tartani az embereket..igaz, azoknál mondjuk tényleg nem kell sok időt szánni a dolgokra, mert faék egyszerűséggel rendelkezik a játékmenet..
Zoidberg - v1
Pontszám: 8.11
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
153. hozzászólás - 2011.06.19. 13:28:39
Mondjatok még egy játékot amivel 3 évig játszottatok és nem untátok meg egyáltalán

ÉS ne a Blizzard-al hasonlítsátok össze a Beho-t léci.

Fejlesztések azért jöhetnek persze, de lassan olyan hangulat lesz itt mint amikor két részeg punk elkezd egy döglött macskával focizni
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 7.78
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
154. hozzászólás - 2011.06.19. 13:49:42 (Válasz Almási Viktor #153 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2011.06.19. 13:28:39
Mondjatok még egy játékot amivel 3 évig játszottatok és nem untátok meg egyáltalán

ÉS ne a Blizzard-al hasonlítsátok össze a Beho-t léci.

Fejlesztések azért jöhetnek persze, de lassan olyan hangulat lesz itt mint amikor két részeg punk elkezd egy döglött macskával focizni


öhm, hát éppen ez az, hányan maradtunk szerinted a kezdetek óta? Akik nem váltottak tulajt, nem töröltek? És akik maradtak, azok vajh mennyire aktívak. Figyelj, ne arra próbáld meg kihegyezni, hogy aki régóta itt van az természetes, hogy megunja. A Beholder sem úgy tervezte, hogy egy játékos max egy évig játszik, különben nem lenne nyitott végű, és nem dolgoztak volna annyit, hogy a későbbi szintekre elérve csinálhasson a karakter xy dolgot. A probléma nem az, hogy a régiek unatkoznak (ill nem csak ez), hanem, hogy az új generáció lemorzsolódása olyan nagy, hogy csak nagyon kis részükből lesz állandó játékos. S még egyszer mondom, globálisan kell nézni a dolgokat. Az, hogy valaki pár hónapig lötyög a játékkal nem sok bevételt hoz a Beholdernek:)

És igen, az, hogy valaki itt van, és három év után is veszi a fáradtságot, hogy 5leteljen, kritizáljon, javasoljon, annyi beleölt pénze, ideje után nem biztos, hogy fikázást érdemelne, mert a jelenléte is az bizonyítja, hogy szereti a játékot..tehát valószínűleg nem rosszat akar.. Ennyi.
Zoidberg - v1
Pontszám: 7.17
fórumozóDragonangelNő
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
155. hozzászólás - 2011.06.19. 13:52:49 (Válasz Almási Viktor #153 hozzászólására.)
Viktornál a pont. Kètève játszom már kb. ès mèg nem untam meg. :PA kritika pedig mindenhol jelen kell legyen,ennèlkül nincs fejlõdès sem pedig inspiráciό.Nehèz ügy ha mindkèt fèlnek igaza van.
A hozzászólást Dragonangel módosította 2011.06.19. 14:03:23-kor
Dragonangel-v2/» Dragonangel-v3/Dark Dragon Team » Wing Chun Kuen-v4,dragonangel
Pontszám: 3.35
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
156. hozzászólás - 2011.06.19. 13:53:34 (Válasz Blackjack #154 hozzászólására.)
A lemorzsolódás nem csoda szerintem, a rengeteg pók veszi el a kedvet, mi ösztönöz arra egy embert, hogy valamivel érdemes foglalkozni? Hát a SIKER ÉLMÉNY! Tehát anélkül, hogy most piszkálnám őket 30-50% tuti miattuk nem maradt aktív.....
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.07
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
157. hozzászólás - 2011.06.19. 14:01:12 (Válasz Dragonangel #155 hozzászólására.)
Én is játszom 3 éve és nem unom. Kreatívnak kell lenni, van a játékban rengeteg lehetőség. Gondolom Piciklon az életét is unja mert minden nap ugyanúgy be kell menni dolgozni, fogat kell mosni meg ilyenek...
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.88
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
158. hozzászólás - 2011.06.19. 14:03:22 (Válasz Blackjack #154 hozzászólására.)
Zoid hagyd...a szemellenző a VU-s dresscode alapja.

Dragonangel: bocs, de gondolkozz egy pöppet... 2 éve játszol...és mennyit is feccöltél bele? Nem hiszem, hogy közel 50-100 ezer forintot... (az igazi HC játékosok sok esetben bőven 100K felett költöttek erre a...zseniális, tökéletes és isteni játékra)

Így már remélem mindenkinek jobb az emésztése.

SuperEgo23: nyert, ez is az egyik érdekes része a játéknak...és ilyenkor meg kell vizsgálni, hogy hány portya 'ellenes' és hány vadászat 'ellenes' rinya, hiszti asztalverés volt... (mondjuk a mai napig nem tudom, hogy ki a fenének fájt a kissé mazohista láthatatlan vadászat...)

Szóval vannak itt érdekes fülbe sutyorgások, csak lehet, hogy ezt nem kéne hagyni. Elhiszem, hogy anno Mikós párszor pofára esett ilyen-olyan játékosi javaslatokban (Jerikó esete a KT képességekkel, ha jól emlékszem). De attól még ennyire biztonsági játékot játszani...ehh...
(Jelenleg csak eventre hozom elő a karit, ennyi VU bőven elég, ha 2 event között 2 hétnél nem lenne több, akkor talán mások is többet játszanak, csak az esemény miatt...)

(Jah, és imádom a lepontozó rajongóimat...legalább biztosítanak arról, hogy még mindig indulatokat váltok ki belőlük )

Pontszám: 6.54
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
159. hozzászólás - 2011.06.19. 14:08:39 (Válasz Almási Viktor #157 hozzászólására.)
Lol, remélem te is érzed, hogy mennyire komolytalan dolgokat hozol fel..ezek nem érvek, csak fikázás (és mielőtt jó kötekedő ember módjára megpróbálkozol azzal, hogy én is ezt tettem, nem, ég és föld a két dolog, eleve nem személyeket minősítek -ami kb. az óvodában volt divat- hanem egy játékot/vállalkozást)..ebben pedig nem szeretnék részt venni:) Mivel szerinted és 40 barátod szerint nincs baj, így belátom, valóban nincs, Jericho korábbi statisztikái, meg úgy egyáltalán a többi kézzelfogható adat, mind mehet a levesbe, csacskaságok csupán, megkeseredett emberek sóhajtozásai:) Ilyenkor szokták más fórumokon megkérdezni: ne haragudj, te fanboy vagy vagy részvényed van a cégnél? De mindegy tényleg..beállok én is azok sorába, akik ignorálják a fórumot, azaz a (nézzük csak miket gyűjtöttetek össze) gonosz, életunt (mindezt azért, mert kritizálni merészel..) emberek táborába:)

szerk: Abban viszont ne legyél biztos, hogy az én hozzáállásom árt a játéknak, szvsz, ha kártékonynak tartasz engem, a kritizálást, akkor magadat is nyugodtan sorold ebbe a csoportba, mert a Te általad képviselt vonal sem válik hasznára senkinek.
A hozzászólást Blackjack módosította 2011.06.19. 14:30:54-kor
Zoidberg - v1
Pontszám: 5.12
fórumozóDragonangelNő
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VI. Végzetúr Találkozó 2011.06.18.
160. hozzászólás - 2011.06.19. 14:14:32 (Válasz Piciklon #158 hozzászólására.)
Nem keveset költöttem már bele Piciklon,fõleg ha a v4-eket is számba vennèm ahol õskõ nèlkül lètezni sem lehet.De aki èvekόta játszik biztos beleköltötte a saját 50-100K-t.
Dragonangel-v2/» Dragonangel-v3/Dark Dragon Team » Wing Chun Kuen-v4,dragonangel
Pontszám: 5.01
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!