Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lui1965

Oldal: 1234
Dátum: 2009.02.05. 13:19:28
Ellenfeled álcázza magát, minden tudásodat össze kell szedned, ha le akarod győzni! Idomított állatod, Vagányos arcos, egy 5. szintű magányos harcos is részt vesz a csatában. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
xxxxxxxx rohanás közben megidéz egy fagycsóva varázslatot. 171 pontnyit sebzett.
mentális robbanás varázslat repül ki kezedből. (-70 VP). xxxxxxxxxxx egy szaltóval próbálja megúszni. Csak 28 életpontot vesztett.
xxxxxxxx vicsorogva sújt rád az ősi rúnakorbáccsal. 36 életpontot vesztettél. Az állatod 1 életpontot sebződött.
Oldalt szökkenve, a Trollagyarral xxxxxxxx feje irányába ütsz. Talált, 61 sebzést okoztál. Vagányos arcos is támad. 6 életpontot sebzett
xxxxxxxx egy gyors támadást intéz feléd. Talált, 64 ép-t sebződsz. Az állatod 2 életpontot sebződött.
Egy gyors csel után a Trollagyarral xxxxxxxxx védtelen felsőtestére támadsz. xxxxxxxxx 82 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Fegyvered bénít! (-10 támadás) Vagányos arcos az oldaladon harcol. 8 sebzés!
xxxxxxxxx vicsorogva sújt rád az ősi rúnakorbáccsal. Eltalált, sérültél 49 pontnyit. Az állatod 1 életpontot sebződött.
Lesújtasz ellenfeledre. Eltaláltad, 52 sebzés! Vagányos arcos is támad. Célt téveszt.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
Egy gyors támadást indítasz a Trollagyarral xxxxxxxxxx lába felé. Talált, 72 sebzést okoztál. Vagányos arcos is támad. Célt téveszt.
A csatában összesen 309 sebzést okoztál, és 320 sebzést kaptál.

ez történt ezek meg a tulajdonságok,

enyém:Legtöbb okozott sebzés: 151
Tulajdonságösszeg: 418
Szakértelemösszeg: 175
Teljesített küldetés: 35
Összes építés: 86.504
Zsákmányolt lélekenergia: 90.677
Elvesztett lélekenergia: 10.409
Helyes kvíz-válaszok: 2.410
Fertőzés: 47%


ellenfél:Legtöbb okozott sebzés: 161
Tulajdonságösszeg: 313
Szakértelemösszeg: 102
Teljesített küldetés: 24
Összes építés: 89.763
Zsákmányolt lélekenergia: 15.206
Elvesztett lélekenergia: 74.937
Helyes kvíz-válaszok: 1.768
Fertőzés: 47%

Szerinted ez hogy lehetséges? Ne a véletlenszám generátorral magyarázd légyszi mert ha így működik,akkor nem működik! Mi a ráknak foglakozik az ember annyit a karakterfejlődéssel ha teljesen mindegy mit tesz? Hülyére püfölheti az embert egy alig fejlesztett,gyenge karakter,mert csak? Bár mindegy azt hiszem még egy ilyet kivárok és megyek bandástól a gladiatusra,ott ha erős vagyok nyerek,nem nyelek. Bocs hogy nem voltam rövid de ezt nem lehetett tömörebben közvetiteni.

ui:?Mi az az álcázás? Sehol nincs emlités róla.?
Dátum: 2009.01.29. 13:10:20
Wow! Mégis bejött! Látom az új karimat és játszom!
Dátum: 2009.01.29. 11:20:57
Nekem sajnos ez se jött be,néha adatbázishiba,néha nem lehet 2 karaktetred,olykor meg nincs karaktered üziket ad,egyszer kétszer már az aktiváló e-mailt is emlitette,de se most se tegnap nem kaptam ilyet,remélem javítják.?
Dátum: 2009.01.27. 19:49:57
Heló

Néha ,ha csak egy vagy két vadászatot indítok elmarad a kérdés,csak továbbugrik hogy helyesen válaszoltam és kapom a +10 %-ot ,nem mondom hogy baj,de gondoltam szólok.
Köszi a figyelmet.
Milyen eredetü a sakkjáték ?

kínai
egyiptomi
indiai*
mezopotámiai

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!

Ezt tulajdonképpen nem is kommentálom,magáért beszél. Ráadásul a rossz kérdés kategóriába került.
Dátum: 2009.01.06. 14:48:01
Nos csak azt írtam hogy láttam a lapodon az eredménylistát,és hát nem hiszem hogy ujjonganék ha átugranál egy "baráti" csevejre. Gondolom ezt hívják vizipók effektusnak,azonnal szétfutottam még a gondolatra is.
Már 2 hete támadok én is boldog-boldogtalant,pedig nem így képzeltem el eleinte a részvételem a játékban,az meg pláne nem tetszik hogy míg vadászom is támadhatnak. Sikerült sok "kezdőbb" karaktert lelomboznom és feltornázni a támadási arányomat,és még gyúrok. Következő fejlesztésnél lehet már ketten is támadhatnak majd gondolom. Privátba majd megadom a karakterem nevét , már nem morgolódom annyit ha megraknak, lehet kezdem megszokni.
Dátum: 2009.01.05. 12:55:00
Az a Magyar zászlós, nem túl speciális ?
Dátum: 2009.01.05. 12:14:06
Jó ócska vagyok én is de mí lehet megteszem én is,még pémiumosként is annyi"atrocitás"ér hogy ne tudd meg!
'18-as szintü vagyok,és az összes tudatlan 23-as szintű rám jár tápolni,.....akár jó is lehetne ha az anyjuk lennék,de így engem b...nak.

És mondd csak, te ugye soha nem piszkálod a 14. szintűeket?
- Nos úgy 20-25 támadás után bekapcsoltam a szégyengombot én is,pedig nem szerettem volna.
Végül is 3-5 csatát még abból is nyertem,és érdekességképpen,17-es szinten szinte senki sem támadott ennyi különbözettel,biztos valami fertőzés....?

Ég áldjon, mi a neved?

Láttam a lapodon hogy nem kedvelném a látogatásodat.


Miért?
Dátum: 2009.01.02. 19:34:24
Jó ócska vagyok én is de mí lehet megteszem én is,még pémiumosként is annyi"atrocitás"ér hogy ne tudd meg!
'18-as szintü vagyok,és az összes tudatlan 23-as szintű rám jár tápolni,.....akár jó is lehetne ha az anyjuk lennék,de így engem b...nak.
Dátum: 2009.01.02. 13:24:14
Nincs sok különbség ,de ha támadást,védelmet,egy azon magas szintre emeled,alig vernek le még 3 szintel feljebb lévők sem hacsak nem ugyanazt tették.
Dátum: 2009.01.02. 13:19:12
A Yahoo, is csak a második oldalon is van olyan betű mint amire kerestél!
Heló
Ezt még "sajnos én semtudom, de mi lenne ha nem kellene idomitani ?
Ez még a Beholder-nek sem jelentene költségcsökkenést,mivel független,esetleg meglévő állatot lehetne lecserélni,amíg még a másik is megvan,bár evvel mi vesztenénk vadászatot..... ?
Idézet: Awenhai - 2009.01.01. 13:08:53
Szervusztok!

Xena: Többször mondtam már, hogy kéne egy kisebb csapat, aki értékel... pont az ilyen anomáliák elkerülésére. Én is lexikálisként küldtem volna vissza a kérdésedet, de az Egerágasat is. Valóban speciális tudás, mert tudtommal nem ismeri mindenki a falvak pontos helyét, ám az, hogy véletlenül környékbeliek, vagy földrajzkedvelők kapták értékelésre, ezért átcsúszhatott.

És igen, vannak értékelők, akik minden szemetet átengednek, és olyanok is, akik semmit. Mindkét szélsőség ki szokott esni, de amíg értékelhet, addig keveri a bajt.

Sigmar: valahol igazad van, hisz egy irodalomprofesszor esetleg a víz képletét se tudja, mert hiába tanították neki, már elfeledte, mert semmi szüksége nem volt rá, s közben olyan költők teljes életrajzát is könyv nélkül vágja. Neki is nehéz lesz eltalálni, hogy mi a megfelelő nehézség...



Ez az értékelőcsapat nagyon jól hangzik,lehetne akár bónusszal is jutalmazni,ha van néhány "őrült" aki vállalja?
Talán még fejlesztésre is érdemes? És őket is lehetne értékelni,minthogy nem teljesen arctalan lenne mint most?
Idézet: cirip - 2009.01.02. 00:07:58
Ó, én úgy tudtam Indiába akart eljutni.


Gondolom az sem Ázsiában van ?
Heló

Még egy elutasított kérdés,

Hová akart nyugat felé hajózva eljutni Kolumbusz?

Amerikába
Ázsiába
Kínába
Japánba

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Gondolom az a kétértelmű hogy Kína és Japán is Ázsiában van,de a válasz szempontjából független,mivel általános iskola 4. osztályától így emlitik a tankönyvek,van alsó korhatár a végzetúr használatához?
Idézet: Lui1965 - 2009.01.01. 23:43:26
Nos megint nem fogadták el a kérésemet.

hány korongja van a malomban egy játékosnak a játék kezdetekor?

10
6
9 -JÓ-
8

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Lehet egy gyermekjáték,speciális érdeklődésű réteg egyedüli tudása? Értetlen vagyok,ilyen alapon innentől minden kérdést ki kell ejteni értékelésnél,hiszen valakinek biztos túl speciális lesz.
Lehet-e ez ügyben "jogorvoslatot" kérni?


1 - 10 of 1,320 for malomjáték (About) - 0.37 s Ezt a yahoo irta ki,olyan speciális hogy durván fél másodperc alatt 1320 találatot dobott ki !
Nos megint nem fogadták el a kérésemet.

hány korongja van a malomban egy játékosnak a játék kezdetekor?

10
6
9 -JÓ-
8

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Lehet egy gyermekjáték,speciális érdeklődésű réteg egyedüli tudása? Értetlen vagyok,ilyen alapon innentől minden kérdést ki kell ejteni értékelésnél,hiszen valakinek biztos túl speciális lesz.
Lehet-e ez ügyben "jogorvoslatot" kérni?
hány korongja van a malomban egy játékosnak a játék kezdetekor?

10
6
9
8

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Nos szerintem akinek ez túl speciális az most jelentkezzen euthanáziára,mert úgyis életképtelen
Dátum: 2008.10.31. 11:35:56
Azt írja az ismertető-100 helyes válaszonként tehetsz fel egy kérdést-

Utána olvasom a bekeretezett részt-Eddig 94 kérdésre válaszoltál helyesen. Még 36 helyes választ kell adnod ahhoz, hogy te is kérdést írhass.-,én már most írom a kérdést,melyik sorban van az igazság?
Oldal: 1234