Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tigristappancs

Dátum: 2012.03.29. 07:15:40
A nyereményed: ultra-implant
Dátum: 2012.03.28. 19:13:19
Nekem is érezhetően működik, már 3-as szinten is.
Dátum: 2012.03.28. 12:53:48
Dátum: 2012.03.26. 16:57:12
Bekerültek új funkciók - rövid idő alatt viszonylag sok -, az oldal technológiai színvonala azonban változatlan maradt és elég elavult. Valóban nem ártana kicsit ráncfelvarrni a dolgot, az például, hogy minden változtatásnál újra betölti az egész oldalt az már sztem a játék indulásakor se volt menő, pláne 2012-ben.
Dátum: 2012.03.23. 16:46:01
Az idomításra megoldás, hogy felviszed annyira az idomítás amennyire neked kényelmes, aztán mikor játszol akkor rányomod a dögre, az ügyesebbek meg is turbózhatják. Nehogymár ezen is elinduljon a nyavajgás, mer befonom a bundám.
Dátum: 2012.03.22. 21:15:17
Jaja abszolút kéne némi optimaizálás. Kompakt nézet simán lehetne az állatoknál meg a szövetségi épületeknél is pl, meg némi ajax elférne az oldalon.
Dátum: 2012.03.22. 17:12:24
Hát azt rengetegen csinálják. Én írtam mindnek PM-et aki velem ilyennel próbálkozott. Aztán már nem próbálkoztak vele.
Dátum: 2012.03.22. 16:36:27
Az olyan kliens oldali szkriptek ellen mint amik a userscripts-en fenn vannak a legjobb megoldás az lenne, ha azok a funkciók bekerülnének a játékba.

A szervert terhelő scripteket nyilván irtani kell.

Az olyan automatikus dolgok implementálásával mint az automatikus idomítás, gyógyítás meg ezek teljesen nem értek egyet. A gép ne játsszon senki helyett még pénzért sem, pont ezek azok az apróságok amik egy-egy játékost jobbá tesznek a lustábbik tömegnél.
Dátum: 2012.03.18. 17:57:29
Truth +1. A manakonstihoz sztem a legtöbbeknek külön cucca van, ez így logikus.

A napi jutalmakra igen nagy piros pont, bár a dologhoz hozzátartozik, hogy elég későn jött, a netes játékoknál már régóta alapelem valami ilyesféle jutalomrendszer... : P


Én még kérném a következőket is erre az oldalra, szintén linkkel:

Számláló ami mutatja:
- hány nap múlva váltható a specializáció;
- hány nap múlva lehet kisütni a lélekkutat;
- mennyi ideig tart a prémium tagság
Dátum: 2012.03.16. 08:55:05
Kocos, ha abbahagytad akkor ne oszd már itt az eszet frusztráltságból, mert ez is csak torzítja a vita képét. Köszi.
Dátum: 2012.03.13. 20:46:11
Nem unod még a nyavajgást? 2 napja olvasni már elég fárasztó. xD
Dátum: 2012.03.13. 17:28:35
De jó a V5-ön nincs VF, nem érzem át a problémátokat. : D
Dátum: 2012.03.12. 17:18:44
A Szerénység nagyon jó, bár szerintem elég olcsó ahhoz képest mennyire táp;
a Magányos Hős-t biztosan lesz aki értékelni fogja, nekem különösebben nem okoz szívtájéki melegséget, pláne ennyiért;
a Hasznos vadászat igen jó lenne, de ez nagyon drága
a Lélekgyémánt meg egy szint után már felesleges.

Összességében hasznos AF képességek, viszont pont az olcsó aminek drágának kellene lennie és pont az drága aminek olcsónak : )

Szerintem.


Az új épületeket én se látom.
Dátum: 2012.03.12. 17:17:37
Dátum: 2012.03.12. 12:34:38
Idézet: Azazel
Segítek.
Aki béna,hiába tolja a pénzt, nem fog top karaktert nevelni ,pláne nem attól ,ha véletlenül forgat egy kristálygömböt.


Ennyi.

Megint sír-rí ugyan az a pár ember aki mindig, annak ellenére, hogy már egyébként is behozhatatlan előnyben vannak.

Egyébként ez meg üzletpolitikai kérdés úgyhogy szerintem a picsogás elég hasztalan. A képlet tök egyszerű, ha van esély jó cuccra akkor pörgetek kavicsért, ha nincs akkor meg nem. Az hogy Aukciós házas cuccok vannak szerintem teljesen részlet kérdés. meg lehet szerezni gyűjtögetéssel, meg van rá esély kerékkel. Ha attól független cuccok lennének a picsogás akkor is menne, csak akkor azért, hogy megint csak a kavicsosok juthatnak hozzá.

Ez az egész polémia amit itt nyomnak páran teljesen nevetséges, de örülök hogy ráértek. : )
Dátum: 2012.03.12. 08:56:27
Birka LOL. xD

Birka öreg, te rád is vonatkozik ugyan az mint amit fentebb Yynkre írtam.

Te így nézel ki:

Wart 71 2332 tul összeg

az utánad következő:

Okazaki 71 1768 tul összeg


550 pont különbség ember, kapjál már a fejedhez. xD Ha ti itt komolyan azt hiszitek, hogy néhány tudás könyve meg ultra implant majd itt felborítja a játékegyensúlyt, meg be lehet hozni azt az előnyt velük amiket ti itt síró picsogó kocka geekek összehoztatok akkor komolyan forduljatok orvoshoz. o/
Ha meg tiszta stratégia kell akkor mehetsz sakkozni. ; )
Dátum: 2012.03.12. 06:45:44
Yynk őszintén most te úgy mégis mit picsogsz itt mint valami nyeretlen kétéves?





A szinteden az utánad jövőhöz képest 420 tulajdonságösszeg előnyöd van és 83. szintig Pathfinderen kívül másnak nincs is magasabb Tul Összege. Most tényleg ilyenek sírnak-rínak itt, mert valakinek esett egy tudás könyve. Vedd már magad egy kicsit komolyan könyörgöm, mert ez már nevetséges amilyen hisztit itt rendeztek. xD
Dátum: 2012.03.09. 12:25:20
Ezt most nem értem amit írsz Cras. Teszem fel 10 szinttel csökken a szintje 10-el nő az alapszintje. 10 szintnyivel csökken az elnyelése, vagyis 10 szintlépés után ugyan ott van elnyelésben ahonnan indult, miközben több szakipontja lehet. Sehol se látom miért kéne ehhez 100 szint.
Dátum: 2012.03.06. 17:18:48
Klarinét azt sztem te se gondoltad komolyan, hogy majd rögtön valami tápot kapsz. xD

A bérlet az egy eszköz arra, hogy olcsóbban juss az előnyök megszerzésének _lehetőséséghez_. Plusz ugye ultraritka cuccok csak őskőből esnek.

Az árakkal kicsit én se vagyok kibékülve, ez az elem talán pont az az eset, ahol a kevesebb több.
Az ár érték arányt igazából az fogja végülis eldönteni, hogy X időn belül milyen cuccok fognak kipetyegni a kerékből.
Dátum: 2012.02.10. 12:45:15
+1 a bohócsipkára