Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Megyek

Oldal: 12345678
Dátum: 2016.08.19. 14:11:52
Ezt pont te mondod? Magyarázkodj ahogy csak akarsz,beszélj félre már megszoktuk,ferdíts nyugodtan,mert másképp nem megy...de attól még nem lesz igazad
Dátum: 2016.08.19. 13:58:45
Az első mondatoddal ismerted el,hogy pancser módon vagdalózol a vádakkal ha valami nem úgy megy ahogy azt abban a csöppnyi ostoba kis fejedben megálmodtad
Dátum: 2016.08.19. 13:51:03
Egy jópáran szabin voltunk (engem is beleértve,és én ilyenkor nem a VU-val vagyok elfoglalva) és fele annyi gőzzel sem csináltuk az SZB -t mint amikor komolyan leszarjuk... Ebben a fordulóban is épphogy odatesszük magunkat és a kis Buksi már kezdi is a rinyát A pláne az egészben meg az,hogy pont ti jelentettétek ki,hogy befejeztétek az SZB-t Ha buktok akkor erre fogjátok ha nyertek akkor meg veritek a melletek? Vagy hogyanismegyezamifene?
Dátum: 2016.08.19. 12:44:47
Dátum: 2016.07.19. 12:56:13
A többiektől bocsi a nyers fogalmazásért
Dátum: 2016.07.19. 12:55:40
Na figyelj csak haver. Úgy sértegess,hogy a későbbiekben elém is merj majd állni és a szemembe mondani. Senkitől nem tűröm el,hogy így beszéljen rólam és ledegradáljon egy semmiből jött kis szaros. Kurvára leszarom az egész köpködő szánalmas magatartásodat egészen addig,amíg nem sértegetsz olyan embereket akikről fogalmad sincsen. Rohadtul nem érdekel az sem,hogy az SZB teszi ki a rongyos életed 90%-át,nem az én bajom. De az,hogy sértegetsz és ócsárolsz itt mindenkit aki nem a te pártodon van és másképp látja a dolgokat,az már kicsit sok. Én nem tudom te mi a fenét képzelsz magadról,de ezek után jobban teszed ha el sem jössz egyetlen talira sem,mert abban biztos lehetsz,hogy telibe foglak verni,játék ide vagy oda.
Már rég túl mentél azon amit egy normál ember el tud nézni egy másiknak. Ha nem tetszik a játék és nem tudsz megbirkózni azzal a tudattal,hogy sajnos itt nem te vagy a központ és nem lesz minden úgy ahogy te akarod,akkor takarodj máshova játszani.
Dátum: 2016.07.12. 14:53:19
Kár,hogy a nagy karival már nem tudom bemásolni a nyereményeket,mert ott az egy darab templomi pálca volt a legjobb De persze ott is jött őrjöngés itala,mert 140+ szinten használható
Dátum: 2016.07.12. 13:59:40
Beholder szemével is lehetne már valamit kezdeni...

Eddigi nyereményeid:
10 Portyázás itala
Esszencia anomália
2 Őrjöngés itala
5 Sorsjegy
2 Relikviakupon

Most komolyan,szaros 36. szintű vagyok,de ezekkel semmit nem tudok kezdeni. Egyedül a kupon ami ér itt valamit,de 25 kavics mínusz a semmire Egy csomó mindent ki lehetne szedni már onnan... Őrjöngés italának nincs is semmi értelme bizonyos szint után...
Dátum: 2016.06.24. 18:09:03
Látom sikerült kiragadnod a lényeget Hát haver ezek után végképp felesleges is bármit írni, nagyon nem fogtad fel, hogy miről is beszélünk. Na de mindegy, elvégre ez volt az utolsó HSZ-ed
Dátum: 2016.06.24. 17:33:27
Csak megsúgom, hogy ami karakterem ott van az ott is kezdte... És a TOP az igenis folyamatosan rabolt és nem vadászatból lett ennyi meg ilyen táp kari... Kicsit olvass vissza és akkor látni fogod,hogy eddig ki mire meg hogyan is reagált
Dátum: 2016.06.24. 16:53:45
óóóóóó baszki...bocs legközelebb én is befogom
Dátum: 2016.06.24. 16:28:37
LE szívás nélkül a 30K LE mindössze 21TP-ért nálam jó rablást jelent. De ha hozzá vesszük azt a szaros 80K-s szívást akkor igazad van,tényleg nem lehet rabolni
Dátum: 2016.06.22. 21:22:45
Na köszönöm szépen, végre valaki aki reálisan látja az egészet és nem ájul el ha változás lép fel szerény V3-as karijának az életében Lehet itt kapálózni illetve mentegetőzni vagy akár támadni is... lényeg a lényeg, nincs alapja az egésznek ami itt most kirobbant. Más is élvezi, illetve más VILÁGRÓL jött karakter is élvezi pár HÓNAPJA azt, amit az " őshonos " V3-as karakterek az elejétől kezdve élveztek illetve kihasználtak. Bárhogy is fogalmaztok, bárhogy is ferdítetek, ez a lényeg. Ami azért elég sok mindent elárul
Dátum: 2016.06.22. 19:03:00
Most azért,mert Miklósék meglépték a világváltást előjött egy probléma. Ami mióta V3 van fent áll, csak erre most ezzel rá is mutattak.(és persze egész eddig senkit nem zavart azok közül akik ezt tudták és ki is használták,csak mióta őket rabolgatják... ) Elég régóta vagyok jelen V3-on és mindig is rabolgattam. Ami senkinek nem tűnt fel, mert ugye a rabolt LE semmi nem volt és az LE szívást vagy nem számolta az "áldozat" vagy nem foglalkozott vele. Most átjött 1-2 player aki szétrabolta a "TOP" mezőnyt és kezdődik a sírás. Azért, mert eddig semmi probléma nem volt és mindenki nyugodtan ücsörgött az LE-n mint sárkány a felhalmozott kincsen még nem azt jelenti, hogy örökre így marad. Történt egy kis változás a V3 életében ami a "kényelmes" playereknek nem tetszik... Értem én, hogy Békés világ meg minden, de akkor ne üljetek több 10M LE-n és akkor nem lesz itt semmi probléma Vagy rakjatok össze egy normális LE szívás elleni védelmet és megint csak nem lesz semmi gondotok. Nem kell rögtön hisztizni meg sírni Miklósnak Találjatok megoldást a játékon belül, oldjátok meg a problémátokat mint ahogy azt a többi világon teszik és próbáljatok meg gondolkodni miként lehet elkerülni a rablásokat.
Dátum: 2016.06.22. 11:04:35
Ez tök hülyeség amit mondasz... Még mindig vannak emberek akik elfelejtik,hogy ez egy pvp game. Tök mindegy te mit csinálsz, attól még mások csinálhatják másképp. És ne mond nekem ha találsz egy jól tejelő embert akkor nem látogatsz el ismét hozzá, mert fairplay-t játszol
Dátum: 2016.06.22. 11:00:56
Már pedig ha így megy tovább tuti, hogy le fogják korlátozni. Aztán majd maximum kiveszik a világzárt ami ugye a többi világ játékosainak nem fog tetszeni mondván: szét farmolták meg húzták a karijukat,nehogy már átmehessenek más világokba ismét. Így vagy úgy, de hosszabb távon egyik sem lesz kifizetődő, világzár ide vagy oda
Dátum: 2016.06.22. 09:33:35
Emiatt nem kell aggódni Ha a szavazás úgy alakul,hogy lezárják a V3-at akkor majd egy idő után megint szóba kerül ez a maximalizálás és pár hónap múlva megint ki lesz találva valami hülyeség Ha meg most maximalizálják, akkor meg marad a jumpolgatás a világok között és ló...sz mindegy lesz ki hol van
Dátum: 2016.06.04. 20:07:57
Hát igen,ilyen amikor az erősebb kutya baszik... Nehéz letenni arról ami volt és átértékelni a dolgokat Eddig élveztétek srákok ami volt,most meg sírtok azután ami nincs... kis változás amire lehetett volna számítani csak ti nem akartatok meg nem hittétek,hogy eljön,de amikor eljött akkor egyből sírás rívás...sokan átélték ezt előttetek,semmivel nem vagytok különbek szóval csak SHUT THE FUCK UP,és élvezzétek azt amit ti adtatok eddig és amit most kérve kéretlenül,de vissza kaptok enjoy the game guys
Dátum: 2016.05.12. 15:57:41
Na,hát pont az ilyen hsz-eidre írtam azt amit De mindegy,nincs nekem energiám az olyanokra,akik fel sem fogják amit írnak nekik,de támadnak meg magyaráznak egyből. És te haver,pont ilyen vagy...
Dátum: 2016.05.12. 15:08:03
Komolyan mondom haver,neked valami nagyon az agyadra megy... Rendesen itt osztod az észt meg ócsárolod az egész szövetségemet (ÁSZ) ahelyett,hogy inkább illemórára járnál vagy megpróbálnál kicsit javítani a nyamvadék karaktereden... Kezd kicsit sok lenni belőled és csak sajnálni tudlak amiért te ezt nem veszed észre. Kicsit szállj már magadba azt foglalkozz a saját dolgoddal meg írogass kis excel táblázatokat a szobád sarkában ami hátha lefoglal egy kicsit...

UI.: Én sem akartam ebbe belefolyni,mert semmi közöm nincs az SZB-hez,nem vagyok taktikus és nagyon nehezen vettem rá magam erre az "odacsapunk ahova kiírják" dologra, de tény,hogy sok jó taktikusunk van aki mindenféle egyezkedés alapján a fairplay szellemében órákat töltenek azzal,hogy megszervezzék az hetet. Úgyhogy majd ha ez neked is menni fog haver,akkor lehet itt osztani az észt,addig meg csak kuksolj és próbálj meg tanulni...
Oldal: 12345678