Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Angel1721

Oldal: 1234567
Dátum: 2011.08.04. 18:37:46
Köszönöm szépen, erre voltam kíváncsi.
Dátum: 2011.08.04. 17:27:26
Nekem az lenne a kérdésem, hogy az a Kastély, ami bekerült a szövetség épületei közé az a kastély-e, amiről itt olvashatunk:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,745.0
Azaz ez-e az az épület, aminek a 25. szintjére érve elkezdhetünk szövetségi küldetéseket megoldani?

(Tudom, hülye kérdés, de szeretném biztosra tudni...)
Dátum: 2011.08.01. 17:13:36
Köszönöm. Mivel nem vagyok prémes, ezért én majd Print Screennel oldom meg. Remélem az is jó...
Dátum: 2011.08.01. 08:41:08
Értem. Akkor azt áruld még el legyél szíves, hogy ezt a mentést hogyan lehet elkövetni?
Dátum: 2011.07.31. 13:19:59
Elmentve? Hát, megvannak hozzászólás formában. Az nem jó?
Dátum: 2011.07.31. 10:00:30
Jó, hogy most már tudok erről is. Elnézést, hogy hülyeséget beszéltem...
Dátum: 2011.07.31. 08:47:23
Az Epikus ütés közben felfedezett a szövetségem egy hibát. Az Epikus nem akart meghalni! Sokkal többet kellett sebeznünk bele, mint amennyi élete volt! A lény 117-es szintű.
A szövetségem úgy szokta, hogy ha valaki sebzi a lényt, akkor azt kiírjuk a fórumunkba.

-------------------------------
Én:
"Tegnap, 19:29:47
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 271 sebzést okoztál, és 4927 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát."
(Tudom, hogy ekkor a lénynek 15.000 körüli élete volt)

Szövetségi társam 1:
"Tegnap, 19:33:17
A csatában összesen 4831 sebzést okoztál, és 2554 sebzést kaptál."

Szövetségi társam 2:
"Tegnap, 19:37:07
A csatában összesen 4731 sebzést okoztál, és 1624 sebzést kaptál."

*Szövetségi társam 2:
"Tegnap, 19:47:59
A csatában összesen 7151 sebzést okoztál, és 1980 sebzést kaptál."

*Szövetségi társam 1:
"Tegnap, 19:48:07
A csatában összesen 5281 sebzést okoztál, és 2556 sebzést kaptál."

Szövetségi társam 3:
"Tegnap, 19:51:55
A szörnyeteg holtan terül el!
A csatában összesen 640 sebzést okoztál, és 832 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.
A szörnyből 8775 lélekenergiát nyersz ki, amely egyenesen a lélekkútba áramlik!

Legyőzted a lényt! A lény kincsét, ami egy xy nyaklánca, a szövetség kincseskamrájába helyezed el."

---------------------------------------
A két csillaggal bejelölt hsz-nél a 2 szövitársam állítja, hogy a lény élete 7000 és pár száz volt (mindkettejüknél!!!).
A lénynek 300 élete maradt a második csillaggal jelölt támadás után. Viszont ha megnézitek az időpontokat, akkor látszik, hogy a lény nem regenerálódhatott ilyen gyorsan!
Dátum: 2011.07.30. 17:21:43
Nem csak akkor, hanem akkor is, ha magasabb szintű lenne.
Dátum: 2011.07.30. 10:19:43
Mi az, hogy nem? Jelenlegi 43-as karakterem egy 60-as láncot hord a nyakában! A kereskedelmem meg 55-ös szintig megy jelenleg tudatturbózva, tehát még ez sem lehet magyarázat a dologra!

Mi lenne az a 75-ös gyűrű és melyik világon?
Dátum: 2011.07.26. 11:38:50
Igen.
A tárgyak szintje mindegy, hogy mekkora, ha megszerzed, akkor be is tudod tenni.
Dátum: 2011.07.24. 15:37:42
Csak szakértelem dolga az egész!
Kereskedelem szakértelem 170-re felfejleszthető (ez az alap maximuma). 10 szakértelem szintenként 1 szinttel magasabb felszerelés vásárolható. Ha egy 22-es szintűnek 32-es felszerelése van, akkor nagy valószínűséggel 100-as a kereskedelem szakértelme (tudatturbóval).

A 3 állat is szakértelem, de ezt hordázásnak hívják. A szintjei: 10-es szakértelemszinten +1 állat (tehát összesen 2), 30-on +2 állat, 60-on +3 állat (ez az alap maximuma).

Itt mindent megtalálsz, amiről tudnod kell a játékkal kapcsolatban:
http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek
Dátum: 2011.07.24. 15:30:32
Nem tudom, hogy mit vagytok oda az állat szintlépős küldetésektől, hogy mennyi TP! (Elnézést, ha rosszul értettem, hogy sokalljátok a TP-t érte (legalábbis néhányan), de nekem ez jött le, lehet tévesen.) Csak ügyesen kéne csinálni és máris nem olyan rossz az!
Állat úgyis kell, hiszen nélküle a karakter egymagában szinte semmit nem ér! (Mivel pók vagyok, ezért ebből a szemszögből vázolom, a vadászós karakterek amúgy is fogdossák az állatokat...)
Tehát befogsz mondjuk, teszem azt 8 állatot. Ezeket beidomítod, aztán 4-et beteszel magad mellé, a többi meg állandó kennel. Felveszed a küldit és megléptettek velük 12 szintet (mivel 8-at írtam, ezért a szám nemigen jön ki egységesen, tehát 4-el 2 szintet és 4-el 1 szintet). De ez így még reálisabb is, ugyanis a velünk harcolónak úgyis tovább tart szintet lépni...
Tehát megvan ez a küldi, felvesszük a kábítósat, megcsináljuk, felvesszük a kritikusat, azt is, aztán szintlépős és ezt így váltogatva elvisszük az állatokat 20-as szintre és egyesével kisajtolgatjuk őket, közéjük meg pár küldit felveszünk, hogy a jutalom LE ne csökkenjen.
Az igaz, hogy a vadászat miatt befolyik TP rendesen, de mint írtam állat kell! Cserélgetni is kell, mert a magasabb alapszintű erősebb lesz.
Arról nem is beszélve, hogy a nálunk lévő állatokat 0 TP-vel fejleszthetjük kihívásozással.

Tehát akárhonnan nézzük az állat fejlesztős küldi egy kész táp, ha az ember okosan csinálja!

Idézet: Aurri - 2011.07.24. 12:10:48
Régóta írom, hogy a bátor és nem a gyáva játékot kellen jutalmazni. Azaz _erős ellenfeleket_ (ez relative számolva a játékos erejéhez mérten) ütve kellene jó LE/TP aránynal jutalmazni a karaktereket. Erre számos megoldás van, nem írok ötleteket, de a jelen rendszer a legrosszabb. "Patkány", játékkedvölő taktikára sarkallja a játékosokat az optimális a krakterfejelsztés felé (vállalom, én is ezt teszem).


Ezzel egyetértek! Pók mivoltom miatt én is így csinálok, a kisebb és gyengébb ellenfeleket ütöm, de szívesebben verném inkább a magasabb és erősebb ellenfeleket. Nem tudom, mi lenne, ha megcserélnénk az egészet úgy ahogy van? 30 PP a a lefele támadásra, viszont több TP az alacsonyabb szintűek legyőzéséért; 15 PP a lefele nemtámadóknak és kevesebb TP!

De eléggé elkanyarodtam én is az eredeti témától. Elnézést érte...

Az eredeti témához csak annyit, hogy ha ezt a rendszert most drasztikusan megváltoztatnák a fejlesztők, akkor sokan hátrányban lennének miatta! Mert milyen már az, hogy az ismétlődős küldetéseket most kezdő... mondjuk 60-as szintű játékos például fixált TP/LE arányban kapja meg a portya küldetésért a jutalmát, miközben egy 64-es szintű meg már a 100. ismétlődőjét csinálja a portyások közül és a 101.-től csinálja fixált TP/LE-vel. Ez olyan behozhatatlan előnyt produkálna szerintem, amit legfeljebb eszméletlen szerencsével lehetne eszközölni...
Ariel ötlete, mint már írtam tökéletes. Nem csak azért, mert megoldja a felvázolt problémát, hanem azért is, mert nem drasztikus a változtatás!
Dátum: 2011.07.23. 22:46:43
A hozzászólásod második részét nem nagyon értettem, lehet csak azért, mert késő van és fáradok...
De az első része teljesen jogos észrevétel! Arról nem is beszélve, hogy aki ezzel tölti az idejét, hogy vesztes portyákból csinálja meg a küldetést, az megérdemli! (Nem pozitív értelemben érdemli meg! ) Nem vagyok olyan magas szinten, hogy az ismétlődős küldiknél tartsak, de szerintem minimum 50-es szintűnek kell lenni az ismételhetőkhöz. Ott 10.000 LE-t kap 1 ilyen küldi után. Ez szinte semmire nem elég. Ha meg csatát veszít, akkor ennek egy részétől búcsúzhat...
Továbbá nem tudom, hogy ki hogy van vele, de én nem csinálnék ilyet. Ez időigényes dolog az ÉP veszteség miatt. Nekem ugyan rengeteg időm van, de inkább az Entitást támadom, minthogy ilyennel amortizáljam le az életem...
Dátum: 2011.07.23. 22:31:55
Idézet: Ariel - 2011.07.23. 18:15:24
Kell egy kapcsoló a beállításokhoz. A játékos választhat két megoldás közül:
a.) ha portyázós küldi aktív, tp akkor is jár az indított portyáért ha veszítek
b.) a portyázós küldi nem halad előre vesztes portyáknál


Ez a megoldás tökéletesen jó szerintem!
Dátum: 2011.07.23. 11:25:31
Szintenként növekszik az ára, tehát minél később veszem fel, annál többet spórolok.
Dátum: 2011.07.23. 11:24:24
Azért nem vettem fel, mert a játék kezdetén úgy döntöttem, hogy nem fogok küzdeni a fertőzés ellen. Túl korán olvashattam el a Wikin a leírását és nemigazán értettem, vagy rosszul értettem. Már nem emlékszem.
Úgy emlékeztem, míg fel nem világosított az egyik klántársam, hogy csak a tulajdonságaimhoz az 5-5 pontot. A szakértelmes rész valahogy kimaradt... Tehát most 70 akárhányas fertőzéssel vagyok és szeretném megszerezni azt az itókát az AH-ból, ami 50%-ra viszi le a fertőzésemet. Tehát fölösleges lenne a fertőzésemet 5-tel lecsökkenteni előtte...

Ezért izgat most nagyon ez a dolog.
Dátum: 2011.07.22. 18:32:28
Hát egyenlőre ezt még kiírja:
"Jutalmad az eseményben való részvételért a következő:

Fertőzésem lecsökkentem 5%-kal"

Viszont ha újra indul az event, akkor ezt elveszi, nem?
Ellenben én még jó pár szintig nem szeretném felvenni...
Dátum: 2011.07.22. 17:40:36
És ha régebben részt vettem egy Landragoron, de nem vettem fel a fertőzés csökkentés jutalmat, akkor az eltűnik? Mert én később még fel szeretném használni...
Dátum: 2011.07.22. 11:28:12
Birka hozzászólása miatt már felesleges vitatkozni, de azért mégis... mivel szövetségi épületről van szó, ezért a kutat be kéne előtte építenie. Ahol meg már szürke lélekrablókkal vannak ellátva a karakterek, ott már szerintem eléggé nagy a kút. Továbbá a 10-es szintű karakter is megszerezhet egy akár 120-as szintű tárgyat a kincseskamrából!

Mód.: Az árat meg mondtam, hogy lehet változtatni...
Dátum: 2011.07.22. 11:22:42
Ezt nem tudtam.
Oldal: 1234567