Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - S0laris

Dátum: 2010.07.19. 20:50:08
Pár támadóm dovábbra is azt hiszi, hogy büntetlenül nevelhet állatot rajtam. Most még egy ideig megtehetik, amíg be nem indul a tau350 projekt, aztán mire odaérek, dimenziókifordítással ásom az állatsírokat. De amikor én megyek portyázni, nem célom takonyra verni az ellenfeleim állatait, ezért lenne jó, ha kikapcsolhatnám a másodlagosokat amikor portyázom. Az állatsérülés nem feltétele a portyagyőzelemnek.
Dátum: 2010.07.19. 20:34:03
50-es másodlagos varim van, és nem, nem akarom a felejtést 25-re növelni emiatt. A másodlagosok a legtöbb embernél védekezési funkciót látnak el, ezért kérték sokan, hogy lehessen kikapcsolni.
Dátum: 2010.07.19. 19:38:45
Asimov: Alapítvány és Birodalom
Asimov: A hallhatatlanság halála
Merle: Mesterségem a Halál
Ian Watson: Inkvizitor
Hemingway: Búcsú a fegyverektől
Salvatore: Otthon
Alan Dean Foster: A dolog
M. Weis & T. Hickman: A tavaszi hajnal sárkányai
Douglas Adams: Jobbára ártalmatlan
Saint-Exupéry: A kis herceg

U.I: Craslorg for Nagy Film verseny president.
A legtöbb ember portyalistából támad, nem szokta nézni a felszerelést, így az aki döntetlenezik, sorozatos támadásoknak van kitéve. Az inkább egy aljas módszer ha az 50 portyás küldit nyomja valaki és csak és kizárólag döntetleneseket üt, de benne van a pakliba. Amúgy magas védekezéssel meg IQ-val folyamatosan pihenve eléggé hamar túl lehet lenni a küldin (és sokszor bejön a villantó, így az ellenfél eléggé keveset szokott ütni.)
Dátum: 2010.07.16. 13:24:22
Ismét egy gyöngyszem Csavarkulcstól:

Nincs Végzetpengém, nem vagyok kristályhordás, és nem hordok Vortexpáncélt.
A világ egyik legjobb és legel.úrtabb játékát játszom, és rajtam kívül még több ezren értik, amikor azt mondom: miklósrandom.
A felhasználónevem megelőzi a jelszavamat, és nem örülök ha a haverjaim összekeverit a Vu-t a Wow-val.
Büszkén gondolok Hídrobbantóra a szövi alapítóra, Solarisra csak úgy, meg valakire aki tudja, hogy ki.
Szeretem az éjjeli portyázásokat, a lélekenergiát, a küldetéseket...
Itt játszom az internet szívében, Csalásban mi vagyunk a császárok...
És igenis nálunk játszanak a legelvetemültebb Végzetúrnők.
Végzetúr... azé így is szeretlek!!!!


Ezt pedig találtam:
http://www.youtube.com/watch?v=wex1Bn2Xodk
(némi angol szükséges, elnézést)
Dátum: 2010.07.14. 09:42:59
Csavar, te állat
Dátum: 2010.07.12. 13:16:41
Byzon

Nem a V1-es karaktere az ami sokakban meg fog maradni emlékként, hanem a fórumos ténykedése. Az egyik mesemondónkat veszítettük el, és azokból nem sok van
Dátum: 2010.07.12. 09:24:11
Mit jelent az S.O.S, a nemzetközi segélyhívó jel?
Segítség Oh Segítség
Gyertek gyorsan segíteni
Meghalunk hanem jöttök
Mentsétek meg lelkeinket

Eredetileg nem volt jelentése, azért lett S-O-S, mert könnyű megjegyezni (3 rövid, 3 hosszú, 3 rövid). Jelentést csak utólag aggattak rá nem hivatalosan, Save Our Souls (mentsétek meg lelkeinket), így papiron továbbra sincs jelentése, amúgy pedig helyesírási hiba van a válaszokban.

Az alábbi könyvek közül melyiket nem Jules Verne írta?
Nyolcvan nap alatt a földkörül
Utazás a föld középpontjába
Néno kapitány
Az utolsó mohikán

Helyesírási hibák.
Dátum: 2010.07.12. 08:41:39
Dehogyis. Ha az ember rákészül, állat hullahegyeket hagyhat maga mögött. Főleg igaz ez az 50-es szintek közepén, amikor odaérnek a játékosok kereskedelemmel, és hirtelen a népszerű 61-es negatív csapás helyett 71-es kataklizmával kezdenek el dobálózni. Emellé vagy 200 tau meg 50-es másodlagos vari, és átlag 5-600-akat lehet az ellenfél állatainak nyakába varni, és akkor még a közelharci másodlagosról nem is beszéltünk. Abba is hagytam a rendes portyázást meg a lefele támadást, nem célom takonyra verni az ellenfeleim állatait amikor portyázom, a másodlagosokat sajnos nem lehet kikapcsolni, pedig egy ideje már kérjük a játékvezetéstől, hogy legyen lehetőség kikapcsolni a másodlagosokat...
Ez a gyöngyszem egy alacsony szintű V1-es végzetúrnő karilapjáról van:

"Én egy bérgyilkos vagyok. Pénzért ölök. De te a barátom vagy. Ezért ingyen öllek meg."


(nem bántásként, én marha jót röhögtem rajta, de más vicces karilapos topic nem lévén, ide illik a legjobban)
Gondolkodtam a háborús rendszeren, és egyértelműen az a probléma, hogy a nyeremény nincs köszönő vizsonyban a bekapott TP-vel, és akkor még nem is beszéltünk a befektetett időről.

Pár ötlet, féligátgondoltan, véleményezzétek, gondoljátok tovább, keressetek exploitot:

-A kis/gyenge szöviknek probléma a folyamatos lerablás. Javasoltam megoldásként korábban egy olyan felépíthető épületet (ha jól emlékszem Lélekhídnak neveztem), ami úgy működik mint a kínzókamra, csak nem egyénileg visszük el az embereket, hanem megcsapoljuk győzelem esetén az ellenfél szövi kútját. Tehát X napig az ellenfél kúttermésének az X%-át naponta megkapja a győztes szövetség. A vesztes nem veszít semmit. A lélekhíd megléte limitálja az X időn belüli indítható háborúkat, megelőzendő a 20-30 egyidejűleg "bekamrázott" szövetséget.

-TP: A jelenlegi legnagyobb probléma. Háború idején csökkenteni kellene a győztes csata során összeszedett TP-t. Esetleg el lehetne törölni a TP-t teljesen, viszont akkor ne legyen egyéni csatában szerezhető LE sem.

-Komoly probléma, hogy egy lényegesen erősebb szövetség üt egy gyengébbet. Erre már volt több ötlet más topicban, ha a megtámadott szövetség gyengébb mutatókkal áll, katakombákból lehessen segítő kezet küldeni (valamilyen épületszinthez lehetne kötni, hogy maximum hány kéz lehet egy játékoson egyidejűleg).

-Ha a megtámadott szövetség gyengébb az ellenfélnél, a tagok kapjanak bónuszt pl védekezésre aminek a mértékét lehetne szintén egy épülethez kötni. Például emeljük meg a katakomba maximális szintjét 10-re, minden extra szint +3 védekezés (összesen +27, maxos épületnél). Az extra szintek csökkenthetnék a katakomba újrahasználati idejét (de szerintem minimum 3 nap meg kell maradjon).

-A díjazást én egy új épületben látom. Győzelem esetén egy monumentum, vagy diadalív amit csak győztes háborúval/háborúkkal lehet megszerezni/fenntartani. Olyan hatása kell legyen, ami semmilyen formában nem befolyásolja az egyéni szerezhető LE-t (a'la HT). De lehetne olyan extrákat beletenni, mint például duplázott manaregen. Esetleg egy saját gyöngyszem: napi egyszer meg lehet lőni varival (100% találat szerencsétől és IQ-tól függetlenül) az epikust (tényleges csata nélkül, nem tud visszaütni az epik), mondjuk 2-5 ezer sebzéssel, esetleg az epikus szintjével arányosan, De lehetne pl csökkentett vadászati idő. Lehetne egy második turbó (kreaff, kivégzés, kritek, másodlagosok kizárva). Tehát olyan dolog kell, ami némi könnyebséget ad a játékban, de nem táp, viszont érdemes háborúzni érte.

-Emiatt nem leszek népszerű, de azt gondolom, hogy sok szövetségnél probléma a jelenlét egy háborúban. Egy komolyabb háborúban ott kell lenni a gép előtt, esetleg éjjel vakulni a monitor előtt, és várni a kínálkozó alkalmat. Szerintem érdemes volna azon elgondolkodni, hogy a megtámadott szövetség dönthet, hogy 1 óra helyett 2 óra az újratámadhatási idő. Az aktívabb szövi így is nyerni fog, de nem lesz jópár embernek az a rossz szájíze a hadüzenet utáni reggelen, hogy az ellenfél 8 játékosa rájuk vert 20-40-et az éjszaka folyamán.


Azt szeretném látni, amit a HCS bejövetele utáni napokban láttam, aki felrántotta a HCS-t azonnal, az habzó szájjal nekiesett a töbieknek, beleértve a top szövetségeket is, öröm volt nézni. Ne teher legyen a háború, hanem szórakozás.
Dátum: 2010.06.22. 09:12:05
Neeeee, a végén még depi lesz oszt öngyizik

Öööö, ON topic:
Szeretném ha fejlesztenék a játékot.
Dátum: 2010.06.21. 13:53:13
Képzelem mekkora veszteség, ráadásul ti még mazochisták is vagytok mert szinglit is húztatok mellé hogy még nagyobb veszteség legyen
Dátum: 2010.06.21. 13:47:27
Dátum: 2010.06.21. 12:57:28
Jó lenne az állításod a TOP-al kapcsolatban, ha nem tudnánk, hogy V1-en a top meg sem próbálja kikerülni az üres TP-t, így ők nem értékelik veszteségnek a 0 LÉs portyákat.

Awenhai, köszönöm amit írtál, rég nem röhögtem ilyen jót.
Dátum: 2010.06.07. 21:03:58
A régi Bayern dominanciája óta nézem az európai focit, én is inkább német drukker vagyok.

Világbajnok: Argentína (szerintem most van a legjobb felállásuk a 86-os VB óta)
Gólkirály: Diego Milito
Dátum: 2010.05.19. 22:48:27
Idézet: Ariel - 2010.05.18. 11:05:43
Ugyan úgy megvesznek mindent, mint egy éve tették, de már sokkal ritkábban kerül erre sor

Nem, nem vesznek meg. Nem hiszem, hogy egyedül vagyok, ha azt mondom, hogy a tőletek látott tárgylistában szemezgettünk, és azokat a tárgyakat vesszük meg amik érdemi változást hoznak, nem a +3-5 tul számít. 66-os szinten csücsülök, 61-en a Végzetpenge volt az uccsó ősköves cucc. Kihagytam az Eltörlést, Mogua pajzsát például. Várom a 86-os varázspálcát és a kyorg szimbólumot. Ehhez képest a 60-as cuccoknál megvettem a Hóförgeteget, a 68-as köpenyt, a 63-as pajzsot, a 72-es Vámpírtőrre sem sajnáltam az őskövet, de amik utánna vannak, max az Eltörlés érte volna meg. A következő cucc a 89-es dimeniókifordítás és a 92-es Mentálerőd lesz, addig semmi érdemi ősköves cucc nincs számomra. És itt csak "sima" ősköves cuccról van szó, az LGY-s tárgyakat nem is említettem.
Dátum: 2010.05.17. 17:30:23
nem volt elég nyers táp az ajánlás? kellett még egy ajánlás nyers táppal?

hmmmm... admin vagyok egy másik játékban, többek közt a supporttal is foglalkozom, napi 50-200 levél, mostantól megy minden mailre ez az ajánlási szöveg, már csak statisztikailag is összenjön a 10 ember. persze 1-2 nap és kicsapnak, de megéri, hiszen 10% extra lélekszívás.

most irígylem a saját céggel és legalább 10 alkalmazottal rendelkező játékosokat: "vagy regeltek VU-ra és eléritek az 5-ös szintet, vagy ki vagytok rúgva".

és... tényleg, mennyire gáz most a Behó anyagi helyzete? 2 hét múlva fizetnem kell újra prémet (hogy bukjak még több CSP-t automata sajtolással). vegyek köveket? vagy game over?

Miklós, ha csökken a játékosbázis, szedjetek össze egy marketingest és kezdjetek hírdetni, nyomjatok bele zsetont, visszajön. Nem véletlen, hogy a rakás szerencsétlenség játékairól híres Gameforge egyszerűen nem tud csődbe menni (pedig próbálkoznak erőteljesen a Metin2-vel és a Gates of Andaron-nal is, a Bitefight-ról már ne is beszéljünk).
Dátum: 2010.05.15. 19:25:04
http://www.youtube.com/watch?v=Nh117vq2_z8

http://www.youtube.com/watch?v=gasCbFWQhH0
Dátum: 2010.05.12. 18:51:09
Uhh, Endyr, az utóbbi 3-on itt fetreng a fél admin csapat egy másik játékban. De hogy érdemben én is hozzátegyek valamit:

Szövitársam, Csavarkulcs (V1 - ZIB) tollából az alábbi szösszenet:

Csavarkulcs vs. Az Öcséd!

Ordítva vetitek magatokat a csatába. Ellenfeled felé hajítasz egy Fegyelmezési kisérlet varázslatot (-200 Vp). Az öcséd félrehajol, nem talált! Az Öcséd kihasználja a köztetek lévö távolságot, Kinyújtott Nyelv (0 Vp). A varázslat hatással van rád: elkap az ideg!!!!

Örjöngve veted magad Az Öcsédre, lesújtasz a haláltálcával, ellenfeled sebzödik 450 Ép-t.

Az Öcséd visszatámad, 1 Ép sebzödtél.

Egy maflással telibe kapod Az Öcséd fejét, kritikus sebzés: 1500 Ép.

Az Öcséd egy erötlen támadással próbálkozik, könnyedén félrehajolsz 0 Ép.

Egy nyálas ujj a fülbe trükkel megadod ellenfelednek a kegyelemdöfést.

Te nyerted a csatát, jutalmad 0 Le, 1 Tp, de valljuk be, így is megérte!