Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - masterv

Dátum: 2008.11.12. 18:05:30
Még mindig támadnak bennünket... A poén csak az hogy mi vezetünk... Tegnap este volt 10pontos előnyünk is.Mivel ma dolgoztam,már csak +1 az állás.Eddig... Lehet hülye a kérdés(vagy aki felteszi ),de ha Isten segedelmével mi győznénk akkor mennyi LÉ-t szakíthatunk? A mi kutunk 13000es, az ellené több mint 40000.
Dátum: 2008.11.10. 19:15:55
Dakharion Titkos Szervezete elmehet... Na oda mehet... Még mindig 17 fővel támadják a mi kis 7 fős társulatunkat.Én 14 vagyok, 1fő 11 és 5 fő 10. szintű, míg náluk 1db 7es(katakombában) 2 db 9es, 2db 10es,5db 12es, 3db 13as,2 14es és 2 15ös van. Ehhez kell ám a bátorság! A viszonyokhoz képest csak 10 ponttal vezetnek eddig... Ehh...
A traviant is ezért az elcseszett "erősebb vagyok,nekem mindent lehet" hozzáállásért hagytam abba.Lehet hogy ezt is be kéne fejezni? Ez az egész harcrendszer szivatás a "kicsik" ellen. Most hatalmasat süllyedt a szememben a játék értéke...
Dátum: 2008.11.09. 21:47:43
Mekkora hülyeség már ez a hadüzenősdi... 7en vagyunk a szövetségünkben,mindenki 10es szintű rajtam kivül. Az imént hadat üzent egy 17 fős átlag 12es szintű szövi... Esélyünk minimális. Miért nem szavazhat a megtámadott hogy felveszi-e a kesztyűt??? Ezzel a hülyeséggel csak a kis szövetségeket lehetetleníti el a rendszer.
Dátum: 2008.11.08. 15:33:26
Szerintetek balszerencsés vagyok? 7 napja kaptam meg a küldetést,amihez le kell vadásznom 5 hatalmas szörnyet. Egy hét alatt nem találtam csak 3at,pedig többet is vadászok(prémium miatt),mint sokan,és 20as mázlim is van. Ez már durva,nem? Viszont apró már jött szembe kb 40 db,13.szinten... Van erre valami magyarázat vagy csak tényleg balszerencse? Közben már szintet léptem,más küldetésem is meglenne,de ez a mocsok feltart,mint malackát a szembeszél...
Dátum: 2008.11.03. 19:50:09
Íme a dupla kritikusos csata:

Idomított állatod, Csőrike, egy 6. szintű wantu is részt vesz a csatában. Sevil Faran idomított állata, egy 4. szintű mirg is részt vesz a csatában. Gyűlölködve rántjátok elő fegyvereteket.
Még elég nagy a távolság, gyorsan elmondasz egy villámcsapás varázslatot. (-40 VP). Sevil Faran egy szaltóval próbálja megúszni. Csak 31 életpontot vesztett.
Sevil Faran ajka hangtalanul mozog, és máris létrejött egy méregfelhő. 53 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -4 Erő.

Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Sevil Faran 91 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Ellenfeled állata 2 életpontot sebződött. Csőrike acsarogva támad. 9 életpontot sebzett

Sevil Faran rád veti magát, a csiszolt vérfarkas agyarral sebezhető pontot keres. Melléütött! Mirg acsarogva támad. 3 sebzést okozott.

Lesújtasz az Enyészmesterrel. 27 pontnyit sebeztél. Csőrike is ellenfeledre veti magát. Mellé!

Sevil Faran egy gyors támadást indít a csiszolt vérfarkas agyarral a lábad felé. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Mirg is rád veti magát. Célt téveszt.

Lesújtasz ellenfeledre. Talált, 68 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött. Csőrike is támad. Mellé!
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 226 sebzést okoztál, és 56 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 7 lélekenergia és 5 TP!


És amint látjátok ezek szerint a háziállatra is vonatkozik a kritikus sebzés!
Dátum: 2008.11.03. 19:23:44
Idézet: Grid - 2008.11.03. 07:14:35
Azt szertném kérdezni, hogy a kritikus ütés mennyivel növeli a sebzést?

A másik, hogy ugye egy csatában egyszer használható. Ez azt jelenti, hogy ha az első támadásnál nem jön be akkor annyi, vagy esetleg úra próbálja a másodiknál és ha akkor sem jön be, a harmadiknál?


Ki mondta azt a baromságot hogy csak egyszer használható a csatában? Épp az előbb durrant két 90es kritikusom az ellenfelem arcába+még ki is végeztem... A kritikus % minden támadásra vonatkozik...
Dátum: 2008.11.02. 14:50:00
Ismét egy elbarmolt kérdés: maximum hány percig vadászhatsz a Végzetúrban?
80
90
140 --> A kérdező szerint ez a jó.
60
Akkor most csak engem enged összesen 100 percig vadászni (20csp-ért)? Kérném szépen törölni vagy javítani!
Dátum: 2008.10.31. 14:56:00
Nem becsülöm le az építő játékosokat (a rabszolgákat viszont nagyon gyűlölöm),de egyértelműen ki lehet jelenteni hogy aki ezt az utat választja,az a büdös életben nem lesz nagy harcos,mert amit a közösségnek ad,azt vissza nem kaphatja. Senki nem ad neki LEt az építésre,azt magától veszi el,ergo annyival tuti kevesebbje lesz. Tehát a saját esélyeit csökkenti ezzel,hogy bajnok lehessen. Akkor meg semmi értelme a szerencsére bízni magát,annyit nem dobhat rajta,hogy nyerjen. Végkövetkeztetés: aki sokat épít,annak felesleges indulnia. Szerintem.
És hogy egy kicsit elrugaszkodjak a szerepjátéktól: Conan munkával erősödött,szentigaz,de itt az építés nemhogy erősít,hanem az ellenkezője! Hol látod azt a szabályt hogy az építés növeli az erő tulajdonságodat?
Dátum: 2008.10.31. 14:39:15
Az szép és jó,de akkor miért csak támadáskor számít? Akkor a viadalon elvileg csak az egyikünknek kellene megkapnia,nemde? Már ha szigorúan a leírásnál maradunk. De abból nem lehet kiindulni,mert a fal leírása már nem magyarázza a használatát. Ez ugyebár egy hősközpontú online szerepjáték lenne.Én legalábbis így látom. Akkor valamennyire maradjunk meg a karaktereknél és ne a csapat által összehozott dolgokat használjuk mintha saját erő lenne. Erre jó lenne valamilyen állásfoglalást hallani a stábtól is!
Dátum: 2008.10.31. 13:08:09
Elnézést hogy belevauvau,de tényleg, a gyakorlótér és a védőfal miért tétel egy ilyen versenyen? A két harcos a saját gyakorlóterén árnyékboxol a védőfalak tövében? Akkor hogy verik képen egymást? Remélem értitek a példát! Ez egy viadal,ahol egyforma esélyeket kell biztosítani a harctér által! Nekem van bőven mindkét bónuszból,mégsem tartom fairnek a dolgot. Gondolom erre majd jön a válasz hogy mennyire nem jó ez,mert van aki csak épített és abból van bónusza,erre előre is válaszolok: egy kőműves ne akarjon már gladiátorviadalt nyerni! (remélem ismét érthető a hasonlat)
Elvégre ezt a fajta versenyt egyének vívják a képességeikkel,nem pedig klánok az épületeikkel! Esetleges megoldás lehet még,hogy mindenki kapjon egyenlő bónuszt,amit a lebonyolításra alkalmas aréna ad! (+3/+3) mindenkinek,és ezzel kilőve a sok épületes túlerő és a kevéssel járó hátrány is.
Dátum: 2008.10.29. 20:36:35
Köszi,valami ilyesmi válaszban reménykedtem!
Dátum: 2008.10.29. 20:02:45
Jóestét mindenkinek!
Lehet hogy hülyén hangzik a kérdés, de lehet elszúrni küldetést véglegesen? Értem ezalatt hogy pl. a lépj 2 szintet küldetés van beállítva,és épp akkor találom meg a hordaparancsnokot,amikor 1re vált a másik küldetés számlálója. Vagy amikor letudom a 2.szintlépést,azonnal behúzhatom a parancsnokért is a LE-t? Ez nagyon foglalkoztat,mert pillanatnyilag épp így állok...
Dátum: 2008.10.26. 18:01:16
Idézet: Craslorg - 2008.10.26. 13:09:48
Idézet: masterv - 2008.10.26. 13:05:30
Ezúton üzenem annak az agyatlan tuloknak,aki rossznak értékelte a "mennyi kettő a négyzeten" kérdésemet,hogy ha még ezt sem tudja,akkor tisztuljon a számítógép elől és tanuljon,de rettentőgyorsan! És legalább a megjegyzést is szúrja hozzá,hogy miért rossz. Vagy azért nem tette,mert nincs "én ehhez túl idióta vagyok" gomb??? Hát mit kérdezzek,ha már ez is meghaladja a játékosok 80%-ának IQ-ját?
KÉRÉS(ha lehet ilyet tenni itt): Legyen kötelező magyarázni a rossznak itélés okát,ne csak választható! És legyen egy "azért mert hülye vagyok/nem tudom/nem érdekel" opció is!

Ilyen kérdést én nem tettem volna rossznak. Azonnal töröljétek lett volna a megfelelő, mert köze nincs egy általános műveltségnek, izgalmasnak, érdekesnek titulált kvízhez.


Ne haragudj,Craslorg,de ellent kell mondjak neked: az általános műveltség alapvető része hogy az ember tudja mennyi 2X2... És azért tettem fel a kérdést,mert :
1.: még nem láttam mástól...
2.: amikor komolyabb kérdést tettem fel (a kerekasztal lovagjairól pl.),akkor is rosszallták...
3.: láttam már sokkal szánalmasabbat is élesben...
4.: bíztam benne hogy legalább ez nem fogja szúrni a szemét senkinek.
Ehhez képest ha nehezet kérdezek,az a baj,ha könnyűt,akkor meg az... Na ezen igazodjon el az ember...

ÉS A VÉGÉRE: BOCSÁNATOT KÉREK A KEDVES OLVASÓKTÓL A LEGUTÓBBI HOZZÁSZÓLÁSOM HANGNEMÉÉRT,A HIRTELEN FELINDULÁS TETTE.NEM AKARTAM SENKI LELKIVILÁGÁBA BELEGÁZOLNI.De azért még haragszom arra aki lepontozott...
Dátum: 2008.10.26. 13:05:30
Ezúton üzenem annak az agyatlan tuloknak,aki rossznak értékelte a "mennyi kettő a négyzeten" kérdésemet,hogy ha még ezt sem tudja,akkor tisztuljon a számítógép elől és tanuljon,de rettentőgyorsan! És legalább a megjegyzést is szúrja hozzá,hogy miért rossz. Vagy azért nem tette,mert nincs "én ehhez túl idióta vagyok" gomb??? Hát mit kérdezzek,ha már ez is meghaladja a játékosok 80%-ának IQ-ját?
KÉRÉS(ha lehet ilyet tenni itt): Legyen kötelező magyarázni a rossznak itélés okát,ne csak választható! És legyen egy "azért mert hülye vagyok/nem tudom/nem érdekel" opció is!
Dátum: 2008.10.12. 18:29:01
Kérdés amit kaptam:
Mennyi 5X5?

- néha 5
- az csak 25
- általában 25
- néha 25

Ki az az idióta aki ilyen kérdést feltesz??? Most komolyan! Nem lehetne nevesíteni a feltett kérdéseket? ( Pl.: Ezt a kérdést xy tette fel,kérlek értékeld...) Csak hogy nehogy notórius visszaeső barom elrontsa többünk küldetéseit! Most tartok az 50 kérdéses küldetésnél és ez a 6. ilyen elXXXott kérdés ami szembejön...
Dátum: 2008.10.12. 17:32:55
Szintén a vadászathoz lenne hozzáfűznivalóm: miért nem kaphat az ember valamiféle bónuszt LE-re magasabb szinten,ha elmegy vadászni? Azért kérdezem,mert 7. szinten 40 vadászatból átlag 50-60 LE-t kaptam,aminél még az előző szinten is sokkal többet találtam! Ez nagyon karcsú már itt,nem futja semmire! Pedig képzettséget meg szerencsét is fejlesztettem egy keveset... Arról nem is beszélve,hogy apró méretű szörnyből többet kaptam mostanában mint eddig összesen!!!! Bezzeg mikor 3 kellett a küldetéshez...
Dátum: 2008.10.12. 17:14:32
Köszi szépen! Épp most kaptam meg a rossz kérdésedet. Ez már nem vigasztal hogy észrevetted a hibát,megint küldetés közben szaladtam bele egy elXXX kérdésbe! Nem lehetne valami biztonsági mechanizmust kitalálni az ilyenek ellen?(dupla megerősítést vagy valamit?)
Dátum: 2008.10.12. 00:30:12
Na neeee...! Ezt te sem gondolhatod komolyan,kedves Necronis! Ennyi erővel az első szintűek minden értékelendő kérdést elbarmolhatnak,ami játéktechnikai kérdés,mondván: nem tudhattam... Ez nem elfogadható így!
Dátum: 2008.10.12. 00:20:43
Srácok! Azt mondja meg nekem valaki,hogy mi ebben a kérdésben a speciális tudást igénylő rész illetve a helyesírási hiba:

Hány őskőbe kerül egy ogrekő?
- 1
- 2
- 3
- nem kerül őskőbe

És nevezze meg magát az a szerencsétlen, aki még erre sem tud válaszolni!Hát komolyan mondom,nem értem az embereket,minek nyomkodnak mindenfélét összevissza. Ezzel elszúrta a statisztikámat,csak mert aljas és rosszindulatú.
Dátum: 2008.10.11. 21:14:35
Ezigen... Csak beírtam ide a nyűgömet.és már hipp-hopp meg is oldódott! Ez ám a gyorsaság...
Jah,és köszi!!!