Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - masterv

Dátum: 2009.04.17. 13:09:58
Mennyi az esélye annak,hogy áramszünete lesz valakinek vadászat közben? Elenyésző.Ha viszont ez megtörténik,akkor biza így járt.Addig még oké is a dolog,hogy átvágtatok a szomszédba,elkölteni a LE-t,míg a szomszéd gépéről nincs regelve valaki. De ha a szomszéd is játszik,akkor ne legyen már belépkedés kölcsönösen mert "most ez van vagy az van nálunk,jöttem játszani". Ugyanez igaz a szövetségi társakra is: nem kell egymás kariját percenként gondozni. Ez kimeríti a valós multizást. Pont ezért kell 1-2 napos limit és komoly ellenőrzés,hogy ezzel megfogjuk a valós multizókat.Gondolj el egy igazi Vérpistikét,aki 10 karakterrel tolja a játékot mert ő vagány... Mennyire hervad le az önelégült vigyor a hülye arcáról,amikor sorban belép a farmjaihoz és mindet zároltatja ezáltal? Vagy az egyszemélyes klánját bukja be ezzel.
Ha ez lemondással jár?Ám legyen!Én vállalom még az áramszünet miatti LE vesztést is,ha ezzel akár csak pár multi is bukik. Aki erre nem hajlandó,az pedig nekem kicsit már gyanús is... Munkahelyi ártalom...
Persze azt is hozzá kell tenni,hogy tökéletes ellenőrzés nincs. Ez alól is talál kibúvót aki nagyon keres.Ezért kéne szigorúnak lennie a más karakterével belépés feltételeinek.Hogy már szinte meg se érje.
Dátum: 2009.04.17. 10:29:41
Szerintem a visszaélések kiküszöbölésére valóban megfelel a Travianos helyettesrendszer,pár kisebb változtatással: csak klánon belül lehet helyettesíteni(multizás ellen,ne tegyük már engedélyezetté a farmok kezelését!),és csak akkor,ha a helyettesítendő karakter már legalább 2 napja nem aktív. Ekkor lehet vele vadászni,fejleszteni, de építeni(építőrabszolgázást kikerülendő) nem,valamint ütni sem. (Két karakterrel senki ne nyomuljon egy szerveren harcba). Ez alkalmas arra pl. hogy a távollévő fejlődése valamely szinten megmaradjon,ha önhibáján kivül nem tud belépni huzamosabb ideig,de visszaélésre nem ad lehetőséget. Személyes véleményem szerint az epikus és a térkapu engedélyezhető ily módon is,elvégre az nem érint mást,maximum a szövetség érdekeit minimálisan. És feltételként szvsz hozzátenném,hogy X időközönként léphet csak be a helyettes is.(mondjuk 2 naponta)
Ez nem sok csalásra illetve kiskapura hagyna esélyt,tényleg csak a fenntartást,minimális gondviselést hagyná meg.
Viszont azt tegyük hozzá,hogy aki helyettesrendszer mellett bebukik azon,hogy több karit visz szabálytalan módon,azt fokozottan büntesse a vezetés(nem ejnyebejnye,hanem azonnali zárolás,majd egy kis eszmecsere után törlés vagy más szankció)
Ehhez a verzióhoz mit szóltok?
Dátum: 2009.04.15. 16:22:53
Melyik olasz csapatban játszik Francesco Totti ?
AC Milan
Juventus
Internatzionale
AS Roma

Mikor? Meddig? Ha holnap esetleg elhalálozna,akkor is helyes lenne a kérdés? Meg különben is: ki a francot érdekli hogy melyik focista hol játszik? Annyira nem létfontosságú adat,hogy kötelező legyen tudni.Ha ennyire szereted a focit,akkor menj ki az udvarra és játssz,de ne minket fárassz ilyen hülye kérdésekkel! Azonnal törölni!

Melyik nem a repülős ABC "betűje"?
Zulu
Bravo
Rio
Charlie

A légijártassági is kötelező lett? Kicsit talán speciális!

Hogyan keletkezett Madagaszkár szigete?
Az Indiai félszigetről vált le és sodródott el.
Az Afrikai kontinens miatt felgyűrődött a tengerfenék és felszínre került.
Az Afrikai kontinensről vált le.
Senki sem tudja.

Hmmmm... Akár még érdekes is lehetett volna,ha a 4.,misztikus opció helyett valami értelmes szerepel! Így azonban törlendő.
Dátum: 2009.04.14. 00:34:33
Szokásos kvízolimpiai hibabörze következik.Aki mindenttudónak vallja magát,az csak saját felelősségre szóljon hozzá,gyöngébb idegzetűek pedig ne olvassák el!

Hogy hívják az ŐSI japán vallást?
taoizmus
zen-buddhizmus
sintoizmus
konfucionizmus

Ősiek is vagyunk,japánok is,ezt mindenkinek tudnia kell hazánkban! Sintoizmust az iskolákba! Pfffh... Törlendő!

Hol található a "0" kilométer kő?
Halászbástya
Parlament
Vajdahunyad vára
Lánchíd melletti alagút bejáratánál

Gugli nem egészen alagutat említ,hanem a Clark Ádám teret.Esetleg lehetne pontosítani a helyes választ,hogy szegény szerencsétlen pár millió vidéki tahó (velem az élen) ne essen kétségbe,ha már helyismerete nincs?

Az alábbiak közül melyik NEM tartozik a koronázási jelvények közé?
Kard
Palást
Nyakék
Kereszt

Érdekes kérdés.De melyik országban?Vagy melyik korban? Így törlendő.

Hány alappakli jött ki a Hatalom kártyái kártyajátékhoz?
7
8
9
6

Itt egy szülő jutott eszembe hirtelen... Igen,a nőnemű... Törlendő!A kérdezőt pedig el kellene tiltani legalább arra a kis időre,míg megtanulja,mit lehet és mit nem feltenni kérdésként,ha már ki is van emelve pár példa.(Azt csak halkan említem meg,hogy elavulhat,hiszen a HKK továbbra is él és virul,biztos lesz újabb kiadás is)

Melyik könyvét írta Peter Straub közösen Stephen Kinggel?
Lebegő sárkány
A fekete ház
Rejtély
Torok

Szeretem King mestert,de szvsz a laikusoknak túl speciális.

Világversenyeken a férfi kalapácsvetést milyen eredménnyel szokták nyerni?
78-84 méter
26-30 méter
98-108 méter
65-69 méter

De aranyos... És ha esetleg valaki megdönti a rekordokat?Ez ugye el sem jutott csöpp kis agyadig,kedves kérdező? Egy rekord sem állandó,valamikor lesz az még 108 méter is! Ez egy tipikusan rosszul feltett kérdés.(még jó,hogy néztem az olimpiai közvetítést,így legalább volt némi segédfogalmam...)

Szóval nem volt egy gyenge eresztés a mai sem.Nem baj, Lé a zsebben,kalap a fejre és nyomás tovább...
Dátum: 2009.04.12. 20:57:41
Hány tagja van az Európai Parlamentnek?
783
784
785
786

Egymást követő számok,fiatalabb játékosoknak lövése sincs róla... Törölni!

Melyik játék körökre osztott stratégiai játék?
Starcraft - Brood War
Heroes of Might and Magic III. - Restoration of Erarthia
Age of Empires - The Age of Kings
Krush Kill 'n Destroy

Túl speciális,nem mindenki szereti a stratégiát! Törölni!


Az üzenetk melyik menüben van?
Egyéb
Extrák
tevékenységek
Információk

Szakadjunk már le a főoldalról,értelmes kérdések is jöhetnének! Törölni!

A vortexrubin milyen felszerelésbe helyezhető be?
pajzs
fegyver
varázslat
páncél

Alacsony szintűek honnan tudják? Törölni!
Dátum: 2009.04.12. 15:46:06
Melyik képregény nem Warren Ellis műve?
Transmetropolitan
Planetary
Crécy
Sandman

Nem tudom miért olyan nehéz megérteni,hogy a képregények csakúgy mint a HKK és más kártyajátékok tiltottak a kvízben?Ráadásul még csak nem is közismert képregényekről kérdez,hanem hazánkban gyakorlatilag soha ki nem adott,tengerentúli ökörségekre...
Ha nem lenne külön kiemelve,hogy ilyet ne kérdezzen,még megérteném,de így egyértelműen törlendő,a kérdező pedig (ha olvassa egyáltalán a fórumot),kapjon az agyához és olvassa el a tiltólistát,mielőtt hasonlóan értelmeset kérdez! Nem lehetne esetleg figyelmeztetni a hasonló hibákba eső(esetleg akár visszaeső) játékosokat?
Dátum: 2009.04.10. 20:35:51
Mennyi az értéke 432-nek 2-es számrendszerben?
101100111
111100011
110110000
110000011

Oké,hogy tanítják,de kinél maradt meg készségszinten a kettes számrendszer? Az nyújtsa fel a kezét,legyen szíves... Köszi... Speciális...
Dátum: 2009.04.10. 00:15:12
Ez egy játék,könyörgöm.A célja az,hogy szórakozzon az ember.Nem csak az,aki napi sok órát játszik,az is ,aki esetleg két-három naponta tud foglalkozni a karakterével,de akkor lelkiismeretesen.Nem arról kéne szólnia,hogy én vagyok a májer,mert agyontápoltam magam,mindenki más meg le van XXXva és csak nyugodtan törölje magát,mert soha nem érhet utol! Márpedig sok helyen,sok hozzászólásban ezt látom derengeni: ÉN-ÉN-ÉN-ÉN!!!!Ez nem normális gondolkodás. Hagyni kéne érvényesülni a nemisannyira-top karaktereket, a "pórnépet" is szvsz.
"Benevezek az olimpiára,hogy lássam mit bír a karakterem de semmi értelme,mert minden szinten van 5-6-7-X karakter aki mérföldekkel táposabb mint én.Akkor minek is nevezzek? Minek legyen egyáltalán olimpia,ha mindet csak ugyanaz a pár ember nyeri?" Ez a pár gondolat sokak fejében megfordul,és már el is tántorodtak az olimpiától,vagy enerváltan egy "minden mindegy" sóhajjal nyomnak a nevezésre. Ez is megölheti a játékkedvet,azt ne feledjük...
Tökéletesen logikus elgondolásnak tartom Jeriko ötletét. Aki már nyert(esetleg nem egyet hanem már 2-t vagy többet)annak csakúgy,mint a kvízolimpián a 25 érmeseknek: az eredménye ne számítson a díjosztásnál. Ezzel legalább több boldog győztest tudhatunk magunk között,méghozzá úgy,hogy senki nem ragad meg az élmezőnyben mint későbbi 1749-szeres bajnok. Az már erős túlzás.Márpedig jelen körülmények között,ha így folytatódik,ez lesz többekkel is.Mert nem úgy,mint minden más sportban,itt nem tényező a kiöregedés,sportsérülések,fáradtság stb... Valaminek meg kell állítani a folytatólagos tarolást.
A kategóriák újraértelmezése sem ártana,valóban,mert 3-4-5 szintes kategóriában nincs az az isten,hogy egy alsóbb szintű továbbjusson egy 5 szinttel erősebb ellen.
A szakértelmek tényleg érdemelhetnének saját rendszert olimpiai szinten és az állatok viadala sem hangzik rosszul.

És így a végére egy saját ötlet: Miért nem tartjuk az olimpiákat TÖ-SZÖ alapon? Súlycsoport-rendszer. Hasonló TÖ-SZÖ nem jelent hasonló képességeket,lehet tökéletesen más elosztás ugyebár,és senki nem kerül olyan gondba,hogy 5 szinttel erősebbek ellen kell küzdenie,akik esetleg 1-200 TÖ plusszal vannak.Természetesen a felszerelést lehet ennek érdekében változtatni:nem hozott cucc,hanem választható X fegyver(más-más képességekkel),X varázslat(dettó) X páncél és pajzs.Mint anno a gladiátorviadalokon. Ha ez nem szinesítené a játékot,akkor micsoda? Így mindenki egy saját erősségeihez mért szerkóval indulhatna kb egyenlő erejű ellenféllel szemben.(OK,tudom,nem egyszerű,de többünk szerint kellemes élménnyé tenné a száraz viadalt...)
És most jöhet a tojásdobálás...
Dátum: 2009.04.05. 07:30:44
Íme megint egy agyhalott játékos ész nélkül feltett kérdése.Semmi konkrét,az a lényeg,hogy ő tudja miről is van szó...

Hol játszik Diego Milito?
Espanyol
Zaragoza
Genoa
Reggina

Ki ez az alak? Mit játszik? Mikortól meddig?És legfőképpen: KIT ÉRDEKEL AZ ILYEN IDIÓTA KÉRDÉS?
Kérném szépen azonnal törölni. A kérdezőt meg jó lenne figyelmeztetni rá,hogy vannak szabályok is,amelyek a kvíz kérdéseinek feltevésére vonatkoznak... Vagy csak szimplán eltiltani...
Dátum: 2009.04.03. 12:16:26
A szakértelmek menü részben hanyas tanulásnál lehet csabda állitást tanulni?
4
5
10
1

Csapda az a csabda,ha már a játékból másolsz,legalább nézd meg,mit írsz! Azonnal törölni kérném,jellege miatt is! Fárasztó és degradáló,hogy minden egyes sorozatban 20ból 5 olyat kapok,hogy mi van ebben meg abban a menüben...

Mi a jelent magyarul:morgen?
Délután
Nap
Este
Reggel

Szótáras kérdések tiltottak.Azonnal törölni!

Melyik épületben harcolhatsz szövetségi társaiddal?
Palota
Aréna
Gyakorlótér
Katakomba

Mint az elsőnél... Törölni!

Melyik filmben NEM szerepelt Jason Statham?
Halálfutam
Banki Meló
Blöff
Trópusi Vihar

Annyira nem nagy színész,hogy minden filmjét ismerni kelljen!Speciális szerintem.Törölni!

Melyik állítás hamis? A hagyományos (3x3x3-as) Rubik-kocka...
...variációs lehetőségeinek száma több, mint 43-trillió.
...8 db sarokkockából, 12 db élkockából és egy középső elemből áll.
...bármilyen állásból kirakható maximum 26 lépésből.
...az egyetlen Rubik-kocka típus. ----> !?

Ennyire mélyen nemigen folyik bele a kocka jellemzőibe aki nem fanatikus! Ráadásul a helyesnek megjelölt válasz sem helyes,mivel van több elemből álló Rubik-kocka is,ami üti az egyetlen típus jelzőt... Szép kérdés,kár hogy spéci.Törlendő.
Dátum: 2009.04.02. 23:11:06
Srácok! Valaki elolvasta tüzetesen a küldetés leírását? Nem azt írja,hogy mostantól 5 hónapig maradj,hanem hogy akkor menj vissza,ha 5 hónapja vagy egy szövetség tagja.Namármost: amire a nagytöbbség eléri azt a szintet,ahol ez lesz az aktív küldetése,addigra kb meg is lesz az 5 hónapjuk,mert nem kevés idő lesz odáig ellépdelni,megoldani az előzményeket.És lássuk be,ez a szöviből ki-be lépkedés nem egy általánosan alkalmazott stratégia.Tehát szvsz a játékosok 70%-a kipipálós küldetésként letudja majd a dolgot,mert meglesz a követelménye.A maradék 30% pedig vagy előre felkészül egy kis várakozásra,vagy feladja.Nem kell ebből ilyen nagy ügyet csinálni! Inkább vegyétek úgy,(ha a fent említett 30%-ban vagytok) hogy van 2 szabadon oldható küldetésetek ÉS mellette párhuzamosan hadd ketyegjen az 5 hónap.Amilyen barátságos a többi küldi a környékén,úgyis hetekre leköti majd a szabad erőforrásokat a maradék 2 szabad misszió.
Engem inkább az aggaszt,hogy a megoldásokért kapott LE már nem nagyon fogja fedezni a befektetett idő és energia költségét a magasszintű küldetéseknél,még úgy sem,ha 1 szivatósra 2 könnyű jut,ami lássuk be,elég ritka...
Természetesen ez csak az én magánvéleményem,tiszteletben tartom a ki-be lépegetők jogát a dolog folyamatos ismétlésére is,csak nem értem,miért kellene törölni a küldetést,amikor egész könnyen letudható egy kis tervezéssel.Én egyébként az alternatív megoldásosra szavaztam,hogy a klánon kívüliek is kapjanak esélyt magas szinten is.
Dátum: 2009.03.31. 16:58:51
Frank Lampard milyen poszton játszik?
vizes fiú (vizes srác )
védő
kapus
középpályás

Milyen sport is ez? És mennyire érdektelen információ... Az első válasz meg már alapból megér egy törlést!

Az alábbiak közül melyik nem a Bëlga elnevezésű együttes száma?
Sárga zsiguli
Zsolti, a béka
Készüljél fel a hangulatra
Boros

Rétegzene,speciális tudás! Nem nyomja orrba-szájba a rádió és a TV,csak azok ismerik,akik ilyen stílust szeretnek(Bár pár számukat én is csípem...) Törlendő!
Dátum: 2009.03.28. 16:54:30
Kedves "nagyon művelt" barátom!

Az,hogy te tudod és ismered az említett mű adatait,nem jelenti azt,hogy alapvető műről van szó. A Rómeó és Júlia alapműveltség,az Egri Csillagok alapműveltség,de arról még nem hallottam,hogy egy sci-fi kötelező olvasmány lett volna...
Persze,mondhatod nyugodtan,hogy én vagyok a műveletlen,ismeretlenül lehet akárkit pocskondiázni,ám azt mégis vedd figyelembe,hogy gőzöd sincs mások tudásáról. Nagy valószínűséggel többet olvastam már,mint te életedben fogsz,én mégsem kérdőjelezem meg a tudásodat,hiszen te tudod ki a fene az az Algernon...
Nem kezdek el papolni a tudásod hiányosságairól.Nem kérdezem meg, hogy mik egy schengeni vízum ismertetőjegyei,holott ezer százalékig biztos vagyok benne,hogy gőzöd sincs.Pedig én tudom... Akkor viszont mindenkinek tudnia kell? Én ebben nem vagyok biztos.(Pedig erről már tuti többen hallottak-látták-olvastak világszerte) mint Algernonról...
Remélem felfogtad a fenti példát és magadba szállsz kicsit,mielőtt nagymértékű egód ilyen és hasonló megszólalásokra sarkall ismét.Nem az az alapműveltség,amit te ismersz! Az az alap,amelyet szinte mindenki ismer!Ebből indulj ki!
A keresés pedig járulékos hiba,ha valamit nem tudok magamtól,akkor keresek,hogy tanuljak!

Apollonoid mester! Kérlek oszd meg velem,szegény,szerencsétlen balgával,hogy hol és mióta ajánlott olvasmány a fent említett mű!Az én iskolás éveim alatt nem emlékszem,hogy lett volna!

Arkangyalnak pedig maximálisan igaza van a műveltség fogalmával kapcsolatban,le a kalappal az okfejtése előtt!10 pontos!
Dátum: 2009.03.28. 07:08:09
Az olimpiáról:

Ki az írója a Malazai Bukottak Krónikája-nak?
Ian Watson
Steven Erikson
William Gibson
Richard A. Knaak

Ez meg ki? Már ő is kötelező olvasmány? Törölni!

Kicsoda Algernon, Daniel Keyes regényében?
Egér
UFO
Kutya
Kisfiu

Ez is egy semmitmondó kérdés,mely érdektelen és rákeresni sem egyszerű.Törölni!


Ki/mi a Shai-Hulud a Dűne regényben?
csempész
patkány
az oszlop talpazata
homokféreg

Köszi.Miért nem inkább azt kérdezed hogy mi a te neved valami idióta kitalált nyelven.Azonnal törölni!

Az európai és az NBA (amerikai) kosárlabda szabályai közt különbség van:
A palánk alakjában.
A hárompontos vonal távolságaban.
A játékidő egyiknek 4 negyed, másiknak 3 harmad.
A pályán levő játékosok számában.

Ehh... És erre hogy keressek rá??? Erre az egy XXXra elment 4 percem!Törölni!

Mikor szakadt Magyarország 3 részre?
1540
1541
1542
1543

Nem arról volt szó,hogy egymás utáni évszámok ne legyenek válaszokban?

Összességében nem volt rossz az olimpia,40 jó válaszom lett,hiba nélkül csak az idő nem volt kegyes(meg a google:)).
Azt mostmár nem is vetem fel hibának,hogy kb 15 hasonlóan érdekes "ki írta ezt,ki volt az abban a filmben,hol lakik a mittudoménki írója" stílusú kérdés zabálta fel az időmet.Én vagyok a hülye,hogy egyáltalán még foglalkozom vele.
Dátum: 2009.03.28. 06:41:55
Melyik csapatba játszik Fernando Torres?
Atletico Madrid
Arsenal
Chelsea
Liverpol

Mikor? Örökké ott fog?És különben is,ki az egyáltalán?Nem egy nagy név! Érdektelen,speciális,törlendő!
Dátum: 2009.03.27. 13:38:15
Hány lapos a Magyar Kártya?
Attól függ milyen játékot jatszunk.
30
Mit tudom én!
32

Igénytelen válaszok,helyesírási hibák.Törölni való!

4-1=3 akkor 5-2=?
2
3
4
1

Azt hittem ezen már túl vagyunk...Gagyi! Azonnal törölni!

Minek az alakját szokták a Guiness sör habjába formázni?
csillag
kereszt
lóhere
patkó

Na ez egy érdekes és speciális kérdés!Hol,ki,miért mennyire stb... Törölni!

Hány lyuk van egy polón?
3
1
4
2

Pólón esetleg...

Hány, az FCI (Federation Cynologicue Internacional) által elismert kutyafajtát tartanak számon?
400
4000 000
4
40 000
Ez pedig ékes példa az érdektelen lexikális tudásra.Bár lehet hogy elmegy a spéci irányába is,elvégre kit érdekel a kutyatenyésztőkön,nemesítőkön kivül hogy ki szerint hány kutyafajta van? Törlendő!
Dátum: 2009.03.26. 16:37:36
Hány csésze kávét főzhetünk le egy kiló kávéból, ha egy csésze kávéhoz 6 g kávét használunk fel?
166
168
167
165

Nos,ez egy körmönfontan megfogalmazott 1000/6 kérdés... Véleményem szerint törlendő,már csak azért is,mert két válasz is lehet a helyes... 166 maradéktalanul lefőzhető,marad 4g. DE ezesetben a 165 is lehet jó,mert annyit is főzhetünk,ha akarunk... A kérdésen változtatva még maradhatna is.
Mondjuk így: Ha 1 kg kávét lefőzünk,hány teljes csészényi kávét kapunk,ha 1 csészényihez 6 g kávét kell felhasználni.
Dátum: 2009.03.23. 16:52:38
3,5,7 folytasd?
6
11-->!
13
8

Ez mekkora baromság... Mi alapján? És ha én más logikát követek?Nem egyértelmű,több jó válasz stb... Törölni!

Május 1.-e minek az ünnepe ?
a kommunisták ünnepe
a tavasz ünnepe
a majális ünnepe
a dolgozók ünnepe-->!

A munka ünnepe gyengébbek kedvéért...

Kinek az emlékére ültettek fát Balatonfüreden?
Mahatma Gandhi
Kabir Bedi
Rabindranatt Tagore
Sithatra Siwarsitra

Törölni! Még a spécinél is spécibb,valóságos baromság!

Mi a világ legolvasottabb könyve az eladott példányszámok alapján?
A Kisherceg
A Harry Potter könyvsorozat
A Biblia
A Korán

A Biblia vs Korán akár még változhat is!

Melyik Csapatban játszik Ronaldinho?
Ac Milan
Fc Barcelona
Bayern München
Manchaster United

Mikor? Azonnal törölni,kérdezőt eltiltani!

Fekete az egész szemük
Fehér
Emberszeműek (szivárványhártya: kék, zöld vagy barna)
Sárgás-pirosas

Szakadjunk már el ettől a " mi van 3 cm-re a cím alatt" marhaságoktól.Ha olyan hülye a kedves kérdező,hogy nem jut eszébe épkézláb kérdés,akkor hagyja a francba.Törölni!

A japán "haiku" versek hány szótagból állnak?
17
24
99
32

Speciális,érdektelen,baromság.Törölni!
Dátum: 2009.03.17. 16:31:28
Az nem upgrade volt, ezen tulajdonság rég megvolt,működött,csak a leírásban nem szerepelt,az lett javítva...
Dátum: 2009.03.17. 16:21:12
Hová utazik Anna Leonowens, a népszerű Anna és a király című regényben/filmben, hogy tanára legyen Mongkut király gyermekeinek?
Sziámba
Japánba
Indiába
Kínába

Nahááát... Megint kimaradtam a sorból egy "híres filmnél"... És nem mondanám hogy népszerű,hiszen még a nemzetközi értékelés is csak 6 pontra osztályozta(IMDB) 13000 szavazat alapján. Erősen átlagos film,a kérdés meg speciális.

Hányszoros Forma 1-es világbajnok Ralf Schumacher?
nulla
öt
kettő
hét

Még mindíg kötelező betéve tudni az éremtáblázatot? A testvérét speciel tudtam,de évek óta nem nézek F1-et... Meg ahogy a hozzászólásokat elnéztem,nem én vagyok az egyetlen.Törölni!

Melyik a legnagyobb utasforgalmú repülőtér Európában?
A Párizsi Charles De Gaulle
A Frankfurti Nemzetközi Repülőtér
A Londoni Heathrow
A Moszkvai Domodedovo

Azonnal törölni! Akár percenként is változhat.Mi van,ha az időjárás közbeszól például?

Az alábbi márkák közül melyik cég foglalkozik számítógépes eszközökkel?
Labello
Hama
Disney
Nivea

Ez itt a reklám helye... Legalább a kvízben ne legyen már könyörgöm!Törölni!

Hogy hívják a zseniális humorista, Jeff Dunham lila bőrű "barátját"?
Peanut
Walter
Malvin
Swalot

A fickó egy zseni,ez tény. DE: hazánkban sosem járt,TV-ben nem szerepelt itthon.Akkor honnan kéne a többségnek ismernie?És ha éppenséggel csak az Achmed bábus előadását látta valaki?
Túl spéci! Törlendő!

Mit jelent a Regina név?
Áldott
Király
Királynő
Riga városából való

A következő majd az Eufrozina meg a Titanilla értelme lesz? Maradjunk meg az egyszerűeknél.Sőt,akár azt is mondhatnánk,hogy kevés olyan ember rohangál az utcán,aki 10nél több név jelentését tudja fejből.Speciális,törölni!