Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Black Death

Oldal: 12345678910
Dátum: 2021.10.21. 22:59:12
Idézet: Miklós - 2021.10.21. 16:32:04
Kérdés: hányféle feladat van? Meg van adva egy előre leírt rendszer, melyik nap mi jön vagy random kiválaszt a gép 5 darabot és azt adja be?

Konkrét számot nem mondok, de elég sok, ezek közül minden napra választ 5 véletlenszerűt a program.


Kérdés: Hány építészpontot lehet az egész során szerezni? Hány pont szükséges a 40. szint eléréséhez?

Itt meg konkrét számot hirtelen nem is tudok mondani, de úgy lett belőve, hogyha a feladatok jelentős részét megcsinálod, el lehet érni. Persze van benne kis random faktor is, pl. nem mind1, hogy a kincsből azt húzod-e ki, ami építési TP-t ad.

Őskőgyűjtés Szerezz 4 kiégett őskövet vadászat során! Számláló: 0 Megint egy CSP gyilkos feladat..

Igen portyázósoknak ez nem nagy kedvenc de ahogy írtam, 1-2 feladat kihagyható, ha nagyon nem szimpatikus.



1. Tehát bármikor jöhet egy Kárhozat Vermés feladat is, így a hónap szinte utolsó hetében? Ez nem lenne jó...
Jó lenne tudni ezt, hogy mi-merre, mit érint, ha már a feladatlista nem nyilvános.

2. Jelentős részét akkor el lehet érni vagy 1-2 feladat kihagyható, ha nagyon nem szimpatikus vagy pluszban még Persze van benne kis random faktor is? El lehet.. kihagyható pár feladat.. random.. egy válaszban 3 különböző eset, most akkor melyik?

3. Ha 2 karakter ugyanannyit teljesített és még fizetett is (mivel az elveszett kincsek ha jól számoltam 94,7%-a csak befizetéssel jöhet /1 jöhet ingyen 18 fizetős../) és épp egyik félnek meglesz a kincsből a 40. szint a másiknak pedig nem azt ne hívjuk azt ne hívjuk randomnak...

4. Mivel a legtöbb dekrétum az event vége felé eshet ( ez befizetésfüggő is) és lehet, hogy épp az elején lenne/lett volna rá valakinek szüksége, így logikátlan, ha arra használta volna el amilyen feladat már volt... (érdemes lett volna betenni egy őskő kiváltást is (vagy vásárolható dekrétumot) a feladatokhoz.
Dátum: 2021.10.20. 23:37:29
Idézet: Miklós - 2021.10.20. 16:57:44
Szeptemberben volt a szülinapi befizetési akció, reméltük, hogy azóta pont annyi idő telt el, hogy nem lesz abból gond, hogy pont a befizetési akció után van ez, de azért még nem nagyon zsákolt be senki köveket.
Egyébként más játékokban ez úgy működik, hogy befizetsz egy fix összeget, és azért csak azt kapod, hogy átveheted az elit jutalmakat. itt viszont ez a befizetés mellé jár, ajándékként, nem tudom, hova lehet ezt még fokozni


10.06.-án ért véget a befizetési akció. Az kerek 14 nap (a legszűkebb értelemben) és lehet költeni újból.. ez lesz az új irány?
Modosítás: ezt kihagytam: ha évente kétszer van ez a plusz befizetés az már érezhető sokaknak.. meggondolandó lenne berakni egy kiskaput azoknak akik végigtolják az eventet de most nem tudnak fizetni, pl: 180 napig átvehető a jutalom, ha nincs befizetési akció vagy remény városa event és megvalósul a 350 ősköves befizetés.

"Egyébként más játékokban ez úgy működik" --> Ez még a Végzetúr nevű játék vagy lassan névváltás is lesz a más játékokra való hivatkozással? Szerintem abszurd mindenféle összehasonlítás ha egyedi felé hajló játékot szeretnél, de ha egy kutya mind.. akkor fizetni is lehet máshová... copypaste üzemmód csak gyilkolja a játékot, az ilyen kijelentések meg szerintem méginkább.

Más:

Őskőgyűjtés
Szerezz 4 kiégett őskövet vadászat során!

Számláló: 0

Megint egy CSP gyilkos feladat.. kis könnyü feladatok (+ egy jó adag bosszankodás).. ami mindenkinek 100-150 vagy akár több CSP-be kerül a kedves random miatt.. Elgondolkodtató, hogy a játék CSP igénye iszonyatosan magas és akkor megint egy vadászós feladat, ami nem épp 20 csp amit még le lehet nyelni.. Igazából lassan könyörögni kell a CSP-ért, de ez általában süket fülekre talál, kicsi néha jön (relikvia, hüségbónusz, AF --> a játék elejéhez képest a CSP növekedés és a bejött eventek..stb csp igénye nem egyenlítődik ki), de az ilyen kis nüanszokkal sokszorosát veszitek el... amellett, hogy a leginkább idegesítő feladat legelsőként szerepel.. szerintem ezeket a dolgokat észre kellene venni... még egy csp idényes (pl: ugyanez a feladat mégegyszer, szerezz X tp-t vadászattal, vadássz x alkalommal feladat és már nem is kell foglalkozni az eventtel és a befizetéssel sem kell bajlódni..


Lehetett volna annyira átgondolt az új fétis, hogy épp megoldhatta volna (legalább is a törekvés meglett volna a CSP hiányra), ha végre CSP-t adó fétis lett volna... (pl: csatlósszint/40= 1 CSP/nap...

UI: Nem bántásként írtam ezeket (nincs bennem ilyen szándék felétek), ez csak a véleményem.
Dátum: 2021.07.19. 15:18:00
Ugyanez a kommersz válasz érkezett nekem is. A hírfolyam-információk helyett és a játékosokat ért károk csillapítása helyett jön ugyanaz a válasz, de hát lett kompenzációs csomag... Azt nem veszik figyelembe ami alap: hűségbónusz nem állt helyre.. aki délelőtt tudott játszani annak most lett 1 napos előnye ami ebben a játékban sokat tud számítani, a többi sajnos elfelejtődött. Nekem a teljes játékmenetem sikerült elvágni. Próbálkoztam tovább ÜSZ-en, de nem megy nekik, csak még jobban felbosszantottak. Innentől csak a törlés maradt.
Dátum: 2021.07.03. 10:47:51
Igazad van, köszi. Tegnap este már nem ment az értelmezés.
Dátum: 2021.07.02. 22:52:44
Mod: félreértelmeztem
Dátum: 2021.06.12. 22:42:11
A prémium tagság előnyei:
életpontodat - ha nem vadászol - sokkal gyorsabban regenerálod
varázspontodat vadászat közben sokkal gyorsabban regenerálod
ha harc során veszítesz, csak kevesebb lélekenergiát rabolhatnak tőled, mint halandó társaidtól
25%-kal több cselekvéspont áll rendelkezésedre, mint a nem prémiumosoknak
A cselekvéspontok maximuma 250 helyett 400
Saját képet tölthetsz fel karakterednek
Elnevezheted befogott állataidat
A legnagyobb csatáidat archívumba teheted, így a rendszer 1 évig nem törli őket
60. szinttől 10%-al több AF pontot kapsz
Egy kattintással akár 5 térkapu pontot is el tudsz használni
Állatod intelligenciáját automatikusan tudod növelni
Ha legalább 30 végzet templomát teljesítettél, az új templom megkapásakor bizonyos, monoton feladatok egyből teljesítettként indulnak
Idézet: Miklós - 2021.06.11. 17:17:41
Amellett, hogy a helyszínen 9 Ft-os kedvezményes áron lehet őskövet vásárolni, a befizetés összegétől függően ajándékcsomag is jár. Attól függ, hogy melyiket kapod, hogy az alábbiak közül melyik összegét érte el vagy haladta meg a befizetés. Ha pl. 2000 őskövet veszel (18000 Ft) akkor a 10.000-es csomag for járni.

Idézet: Miklós - 2021.06.11. 17:17:41

2.000 Ft befizetés, azaz legalább 154 őskő vásárlása esetén:
1 templomi pálca, 2 isteni ital, 6 ősi arany joker, 12 relikviaforgács, 20 aranydukát, 10 kristály joker, 70 mytokronit joker
5.000 Ft befizetés, azaz legalább 385 őskő vásárlása esetén:
2 templomi pálca, 5 isteni ital, 15 ősi arany joker, 30 relikviaforgács, 70 aranydukát, 35 kristály joker, 200 mytokronit joker
10.000 Ft, azaz legalább 770 őskő vásárlása esetén:
4 templomi pálca, 1 fétis joker, 30 ősi arany joker, 60 relikviaforgács, 150 aranydukát, 75 kristály joker, 600 mytokronit joker
20.000 Ft, azaz legalább 1540 őskő vásárlása esetén:
7 templomi pálca, 2 fétis joker, 60 ősi arany joker, 120 relikviaforgács, 300 aranydukát, 160 kristály joker, 1500 mytokronit joker


Fránya matek... Az a 9 Ft, hogy jön ki a példának hozott befizetéseknél?

Pl: 10.000 Ft-os befizetés, legalább 770 őskő vásárlása esetén:
770*9= 6930 Ft.. kiégettel kaviccsal 770+770= 1540 pedig 13.860 Ft... tehát a kiégettet is beleszámolva sem jön ki..
10.000/770= 12,98* Ft... kiégettel: 6,49* Ft

Nálam nem stimmel.
Dátum: 2020.07.31. 16:07:18
Idézet: Unr34l - 2020.07.31. 11:20:41
Volt előző hónapban , olvasd el

https://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,1028.0


Az egy júniusi befizetési akció volt, nem a szokásos "Nyári befizetési akció" ami minden évben eddig úgy lett indítva, hogy egybe esett a költési akcióval. Most, ha ez elmarad és sokak "befizetési naptárát" felborítja akkor Miklósék megint saját magukat szúrják hátba. Részemről, ha nincs befizetési akció, nem fizetek be. Erre készültem, költöm másra. Az meg már teljesen más kérdés, ha most kimarad egy befizetésem és őskő nélkül értelmetlen már játszani akkor valószínűleg nem csak a következő befizetés marad el a karakter omlása miatt, hanem az összes további.
Dátum: 2015.04.02. 15:27:20
Üdv,

Sajnos nem tudom tovább elviselni a játékvezetés hibáit, és állandó blamáját.

V1 - Black Death (lvl 151) átadó egy ideig, ha nincs megfelelő jelentkező, törlöm. Feltétel van (játéktapasztalat, hűség, csapatmunka, egyéb kompetenciák), eladás nincs (nem kérek pénzt, semmiféle zsetont-fizetőeszközt, más karaktert, prémiumos dolgot más játékban..stb).

Legtöbb okozott sebzés: 25545
Tulajdonságösszeg: 5919 (7163)
Szakértelemösszeg: 5399
Teljesített küldetés: 3385
Teljesített kaland: 4962
Győztes kihívás: 4527
Összes építés: 861.075.469
Zsákmányolt lélekenergia: 129.633.373
Elvesztett lélekenergia: 3.799.124
Kiégett őskő: 5527

12 bajnoki medál, 7 utolsó vérig bajnoki medál (összesen +15 minden tulajdonságra)
Gyémánt Horda
12 kvíz medál
4 végzet medál
1 dicsőség medál (+1% LE vadászatért)
5 landragór medál
7 xenó medál
3 sajtoló medál
20 templomi medál
4 kufár medál
3 irtóztató medál
6 szövetségi medál
gyémánt hordamedál
2 Lady Alvariel aranymedálja
3 Lady Alvariel ezüstmedálja
2 Lady Alvariel bronzmedálja

24 megaesszencia (összerakható még pár konverterrekkel)
4 db 600+szintü állat, 9 csatlós /Csatlós bónusz: +143/ (+1 fétis még nincs állatra pakolva), egyéb relikviák + 11 relikkupon, 9 templomi pálca (rendes) és további erőforrástartalékok
Dátum: 2015.03.16. 23:39:56
Az első három:

A következő tárgyak(at) találtad: Relikviakupon
A következő tárgyak(at) találtad: hímes tojás
A következő tárgyak(at) találtad: hímes tojás
Dátum: 2015.03.16. 23:29:30
Írd meg ÜSZ-re, ott valószínűleg kapsz választ a problémára, ha nem költöttél el 1 tojást csatlóskristályra.
Dátum: 2015.03.16. 21:59:51
Ez csak a valószínűségszámítás, jelen esetben esélylatolgatás, ami a random szót (véletlenszerű bekövetkezést) nem fedi le, csak vizsgálja. Igazából a valós esélyek minimuma meghatározható egy bizonyos kereteken belül, ami itt nincs. Nincs merítés, fixáció ami alapot adna ennek (pl lottónál fordítva kell számolni, mivel megvannak a kiindulópontok). Egyedül a "nagy számok törvénye" domináns ami alakítja az esélyt jelen esetben, hogy több ezer (de lehetséges a több százezer - millió..stb) vadászat esetén 5% körüli érték jön ki mindenkinél elméletben. Gyakorlatban viszont ez teljesen másképp néz ki mivel van egy adott %-os esély megadva, ami nem biztosítja az elmélet feltételét, tehát előfordulhat, hogy végtelen vadászatból sem esik szubplazma, ugyanakkor előfordulhat, hogy egymás után akár végtelen vadászat esetén mindig esik, ez a két véglet.. közelebb hozva a valósághoz az jelenthető ki, hogy >x vadászatból kisebb az esély, mint x< vadászat esetén (ahol x pozitív egész szám) nagyobb az esély a szubplazma találására, de semmi sem garantálja a "bizos eseményt" viszont kizárja a "lehetetlen eseményt". Ugyanakkor kijelenthető az is, hogy a gyakorlati esélyt nem növeli a minél több vadászat, csak az elméletit.
Itt, a feltételek ismerete mellett gyakran előforduló eset lehetséges, hogy több szubplazmát talál valaki kevesebb eséllyel, hiszen maga a %-os esély nem garancia semmire sem (amennyiben a x százalék 0< x >100).

Azt kellene megértenie mindenkinek, hogy maga az itt használt (vélhetőem és valószínűleg) random kizárja azt, hogy bármilyen említett/nem említett elmélet ezt éppen befolyásolná, mivel a random kiszámíthatatlansága teljes mértékben érződik (éppen abból, hogy egyszer több esik egyszer meg semmi sem).

Hozzáteszem, szerintem nem korrekt a feladat a fent említettek miatt, mivel a random nem adja meg az egyenlő valós esélyt. Egy valószínűséget ad, így 2 játékos közti elvadászott csp a feladat teljesítéséhez iszonyatosan eltérő lehet.
Dátum: 2015.03.16. 10:48:43
Egyébként a hímes tojást miért akarja varázsitalként meginni ahelyett hogy megmutatná mire válthatom be?


Mert nincs megfőzve..
Dátum: 2015.03.15. 11:56:22
1 csatlóskristály vagy 1 farsangi maszk: 1 hímes tojás


Jól veszem ki, hogy 120 csatlóskristály = húsvéti fétis? (Azaz 60 őskőnyi (ha nem "akciós") csatlóskristály....)
Dátum: 2015.03.02. 12:32:46
Megint... ez ahogy olvasom már februárban is gond volt.. nem értem ha folyamatosan előjön egy probléma, miért nem lehet a kódot kijavítani, és miért a játékosoknak kell kell utána reklamálni, és utána javítgatni a dolgot..

Kiváncsi vagyok mennyi idő alatt lesz korrigálva, személy szerint engem bosszant ez a dolog (már az is, hogy sokadjára nem lett javítva)...
Dátum: 2015.03.02. 09:47:35
Kvízolimpiára Baraty válaszolt:


ma, 08:50Baraty
Hali!

Még keresem, miért állt le. Most fut, a mai nap figyelni fogom a logjait, holnap hajnalig mindenképpen futni fog.

Baraty
Dátum: 2015.02.19. 21:13:20
Ugyanez volt a probléma 1 évvel ezelőtt is már, ha visszaolvas valaki a topic első pár oldalára, de igazából azóta nem változott, pedig akkor is gond volt.. (vagy a leírást vagy a számlálót kellene módosítani, 1 év alatt úgy néz ki egy túl nagy falat volt).
Dátum: 2015.02.19. 15:15:52
ma, 10:13Black Death
Üdv!

Kiírásotok:
"Hátra van: 13 óra, 54 perc
A jutalmak átvehetők 2015. Február 22.-ig."

Ezek pontosan mit jelölnek, miből van vissza 13 óra 54 perc?
A jutalmak valóban február 22. éjfélig vehetőek át?

Előre is köszi a választ!

ma, 15:09István
Szia.

Korrigáltuk a kiirást.

További jó játékot!

Dikó István
Dátum: 2015.02.18. 09:09:13
Azóta megjavult, csak nem kommunikálta le senki illetékes.
Dátum: 2015.02.18. 07:10:43
Első verzióban azt írtam, mielőtt hülyének néznél bárkit is emiatt (mielőtt, azaz megelőzve, tehát nem volt ez így tényként leírva, hogy hülyének néztél valakit), de igen ezen is módosítottam, mivel nem nézett ki valami jól, és nem volt éppen koherens a hozzászólásod hangnemével. Valóban lepontoztam, elsőre olvasatra másképp jött le, de módosítottam a pontozást (nem mintha érne valamit is a le és felpontozgatás). Igazából engem nem mulattat, hogy korrigálnom kell így 30 óra fentlét és munka mellett kicsit macerás, sem mint mulatságos, de ez már egyéni szoc. problem.

/Bocs az offért/
Oldal: 12345678910