Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hanspeter

Dátum: 2013.04.15. 20:42:58
Végzetmedált nem kéne kivetetni, az igenis mindenkinek táp, aki vadászik, és egy vadászata tovább tart mint 45 másodperc!

Azért mert néhány pók hangosan szitkozódik hogy milyen értéktelen vacak, még egyáltalán nem az!
Dátum: 2013.04.13. 10:18:59
Nem tudom miről beszélsz... 15 kavicsért vettél valamit, ami a következő befizetésnél 30at fog érni, vagyis 15 kaviccsal többed lesz mintha nem vetted volna meg.

Arról meg senki más nem tehet, ha nem olvasol figyelmesen
Dátum: 2013.04.13. 09:58:15
Sehogy nem jó elképzelés. Ha nincs időd maximális teljesítményre minden karaktereddel, játssz kevesebbel, ne a játékot akard megreformálni, hogy hozzájuthass pénzért olyan dolgokhoz amikért semmi mást nem kéne tenni csak aktívan játszani.

Idézet: Boomer - 2013.04.13. 07:24:59
No tehát ultra implant kéretik 2-3db, tapasztalatkő mert az utolsót elhappolták előlem és egy relikviakupont is dobjatok már, kell a mithrill agyar upgradehoz. Nem kell azonnal 1 héten belül is megfelel.


HerOoO, te pedig ne sírj itt implantokért meg Tapasztalatkőért, a dögeiddel így se tudok mit kezdeni
Dátum: 2013.04.05. 17:28:24
V1ről lehet menni v3-ra. V2-n azonos címen van karakter, az nincs is a listában, de v3 választható ahol más címről vagyok.
Dátum: 2013.04.02. 20:19:47
Azért én szívesen megnéznék egy közvéleménykutatást kizárólag v2-n, hogy abból a 380 aktív karakterből hányan gondolják úgy, hogy
a, őskőért
b, ingyen váltanának-e világot, vagy
c, maradna a seggén, mert ő olyan környezetben van ahol jól érzi magát.

Mert egyelőre fórumon semmi más nem látszik, csak hogy a kihalt top maradéka bármi áron menne (amit egyébként megértek), és ebből a világ közhangulatára tévesen következtetve olyan emberek kardoskodnak az összevonás mellett, akiknek nincs is karaktere v2-n.
Amennyiben jelentős százalékban (70%+) a távozás (a+b) mellett voksol a világ játékosállománya, nincs mese, olvasztani kell a két világot, mert ha az arra szavazóknak csak a fele lépi meg a távozást, akkor is közel felére csökken az aktív állomány, és valóban kihal a világ.

Abban viszont egyetértek az előttem szólókkal, hogy az első váltásnak ingyenesnek, vagy legalábbis nem ilyen horror költségűnek kellene lennie.
Dátum: 2013.04.01. 14:46:46
Korábbi ünnepeken mintha csak speckót lehetett volna befogni, most mintha jönne más típus is, de mikor beteltek az állatlistáim, mindig volt legalább 1-2 kakas benne.
Dátum: 2013.03.26. 18:43:33
Igen, ahogy fejleszted, folyamatosan ki fogja fejteni a hatását egész +30ig ahogy egyre több pontot teszel rá
Micsoda vidám, önfeledt ünneplés zajlik a futam után.
Dátum: 2013.03.17. 00:58:48
Csak egy kérdés... a tejszín és a tejföl miből készül?
Dátum: 2013.03.15. 16:11:50
A dekrétum pont arra van, hogy ha valaki csinálná, de valamit sehogy nem tud, akkor ne kerüljön hátrányba, nem azért hogy ha úri kedve úgy tartja kihagyhasson egy feladatot. Itt szerintem max az a hiba, hogy nem lenne szabad egy feladatban két templomos küldetésnek lennie, főleg alacsony szinten ahol az ember sokkal gyorsabban lépkedhet mint ahogy templomozik.
Csak épp elfelejted a kavicsért kiváltott 100 küldiből befolyt, szintfüggetlen, és TP mentes bevételét, amiből elég magas kritikusokat és támadást/IQ-t tud tolni hogy kényelmesen pörgesse a környezetén a küldiket
Dátum: 2013.03.14. 18:18:58
A csillagászati nyár június 21-én kezdődik, tehát június 13 még tavasz. Persze tudom, az egyszerűbb naptári besorolás szerint június 1-től nyár van, de annak a pontosságára ideális példa a mostani gyönyörű tavaszi idő.
Dátum: 2013.03.05. 09:53:15
Nézegetni lehet, bántani onnan fentről nem ér.

Én azért néztem meg a fent nevezett kolleginát, mert csak pár szint van köztünk, mondhatni bajnoki rivális.
Dátum: 2013.03.05. 09:45:42
Már elég régóta létezik a relikvia, talán még a familiárisokkal együtt került be anno. Lélekkufárnál a Relikviák kategóriában találod Stimulátor néven, 30. szintű tárgy, és 10 kavicsba kerül.
Dátum: 2013.03.04. 22:44:45
Idomított állataid, Connie, egy 78. szintű végzet banyája, Blyde, egy 81. szintű Őrült démon, Hatigouro, egy 73. szintű árnyékharcos és Kicsi, egy 69. szintű ősbolhedor is részt vesznek a csatában. Arya Stark idomított állatai, egy 50. szintű Tollaskígyó és egy 46. szintű Pusztító is részt vesznek a csatában. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
.....
A csatában összesen 3530 sebzést okoztál, és 1983 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 2477 lélekenergia és 14 TP!


De azért legalább megpróbálta
Dátum: 2013.03.03. 21:44:04
Idézet: Bíborhold - 2013.03.03. 20:59:58
A játékba nem azok a "menők" (már most letudom szűrni) akik a nyomatják a vadászatot ész nélkül.


Aki nyomatja a vadászatot ész nélkül, az tök mindegy hogy EH-t vagy VF-et fejleszt, gyenge lesz. De pont a v3 az ahol a legegyszerűbben lehet csinálni okosan tervezett szakértelem fejlesztéssel olyan vadászkaraktereket aki felveszi a versenyt bármelyik pókkal tisztán vadászatból.

Amíg nincs maxos AF képességekkel és ismételhető küldi-jutalmakkal kiegészítve, az EH önmagában túrót sem ér. Aki meg sűrű mezőnyben jól választ célpontokat és nincs üres portyája, az VF-fel még hatékonyabb mint EH-val lenne.
Dátum: 2013.02.27. 18:33:36
Aki csak ismerte, annak kitörölhetetlen emlék, az biztos
Dátum: 2013.02.25. 20:05:43
Idézet: Khuin - 2013.02.25. 19:43:33
Az alábbiak közül melyik NEM egy mitológiai lény?
Leviathán
Hárpia
Griffmadár
Kentaur


A hárpia (eredetileg harpüia három nővér neve volt a görög mitológiában.


A hárpia egy létező madárfaj, Panama hivatalos állata. Nem az a kérdés, hogy melyik névhez nem kapcsolódik semmilyen faj a mitológiában, hanem hogy melyik névhez kapcsolódik valós állatfaj.
Dátum: 2013.02.22. 22:44:17
Idézet: Xenomorf007 - 2013.02.22. 16:19:36
Morál változás óránként: (Állatod szintje+20-meggyőzőképességed)/24

változás: ez inkább csökennés nem? Változás lehet pozitív irányú is, meg negatív is.


Mivel ha a meggyőzőkészséged nagyobb mint állatszint+20, az óránkénti változás pozitív irányú lesz, így semmi gond a szöveggel.
Főleg úgy, hogy Miklós szerint nem lenne kihívás teljesíteni a 300 kristálypontos templomküldit, ha nem kéne minden alkalommal meginni minden nálunk lévő kristályitalt.
3 küldetésnyi krp-t pazaroltam el az imént azzal, hogy a marginális krp fogyasztásom és a meglévő 1k krp mellé meg kellett innom 1200 pontnyi italt, mert különben nem lenne kihívás legközelebb!