Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gamer01

Dátum: 2019.07.23. 17:31:42
70-es szint alatt nincs is , elsőnek idézni kell majd egy szörnyet. Ahogy a 60-as szinten az AFp, úgy a 80-as szinten is érkezik új lehetőség.
Dátum: 2019.07.07. 14:39:47
Nem ide értették

Miközben játszol az oldal jobb felső részén "Segítség" gomb.

A szöveg közepén

"Levél írása az ügyfélszolgálatnak"

Így odatalálsz és ha válaszolnak azt egyből láthatod is. De nagy az esély rá, hogy az utalást csak hétfőn fogod megkapni.
Dátum: 2019.07.01. 00:04:06
mist jól írta, ha legyőzől egy sima epikust és megvan a megfelelő épület vissza lehet hívni egy alacsonyabb szintű epikust.


Esetedben már régen visszahívtak egyet, csak éppen nem győzték le. Amit te legyőztél, ráadásul már nem az első visszahívás volt, ezért láttad a 170 órás licit időt/ amit az előző válasznál nem vettem észre, hogy írtad /.
A lényeg a szövetséged a 154-esnél tart és ha szeretnél alacsonyabbat akkor megfelelő szavazatokkal rendelkező visszahívhat.
Dátum: 2019.06.29. 01:02:30
Olvashatod ebben hogy miért :
https://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,21.440#hsz442

Ezen is látszik Miklósék hozzáállása/ Jó értelemben / Én már hónapokkal ezelőtt kivágtam volna az illetőt. Aki annyit nem szán a játékra, hogy prémiumos legyen "az minek is játszik"? A kérdésre a válasz a meglévő játékosok eltántorítása a játéktól. Mivel a legegyszerűbb játékkal is összeszedhető a kavics a prémiumra.
Jómagam is többször találkoztam a hibával.
Dátum: 2019.06.29. 00:53:45
Van egy rész az epikusoknál, amikor megugrik az Ép-jük. Ez abból van, hogy a kezdeti epikusok ÉP-jének rossz érték lett megadva. Amikor beállították a tervezettre akkor a régieket meghagyták még a régi értékkel. Tehát a könnyitést tapasztalhattad eddig, a mostani a tervezett ÉP-je. Ha szétnézel a fórumon megtalálhatod a leírását az egésznek.
Dátum: 2019.05.20. 13:50:54
Nem mindegy ki válaszol az Üsz-nél Kivételesen 3 hibaüzenetet küldtem a hétvége folyamán, ezekre 1 normális válasz érkezett. Lehet tippelni miért nem jött be a másik két esetben / kis segítség: nem ugyanaz válaszolt erre a kettőre, mint a másikra /

Ami a Csp reget illeti nem kell hinni a kiírásnak, mivel a kijelzést és a Csp megkapását nem ugyanaz a programrész írányítja. 53 CSp esetén ez 27,16 perc. Elvileg elég csak ennyit várni.
Talán jobb is lenne, ha a mostani rendszer helyett, napi egyszer megkapni a teljes napi mennyiséget. Sok felesleges visszaszámlálástól lehetne megszabadulni.
Dátum: 2019.05.16. 14:26:08
Hol olvastál te a olyat, hogy a lélekkufárhoz kötöm vagy az ottani tárgyakra?

Ha a kereskedelmet felvitted maximumra, akkor valóban nem kell turbóznod, de minden más esetben kell a turbózás rá.
Közben eszembe jutott még egy eshetőség a Huzalozott reflexek, ha ez megvan és aktív akkor se kell turbózni.

A kereskedelem maximuma relikviákkal együtt 300 erre még a zöld esszencia rájöhet. Tehát a saját szinted +15 lehet a legendás tárgy szintje. Ha éppen használod a kereskedelem esszenciát akkor lehet +16. Ezek után már eldöntheted, kell-e a levél az Üsz-re.
Dátum: 2019.05.16. 13:53:52
Idézet: siva - 2019.05.15. 23:42:39
A legendás tárgyakat hány szintenként lehet upgradelni?
szintet léptem és nem engedi, pedig szerintem előző szinten sem csináltam..


A kereskedelem szaki is számít, ezért mielőtt bármit is csinálnál turbózni kell. Valamit a fejlesztéshez is kell az ősi aranypénz. Ahogy már írták nem lehet aktív a fegyver le kell cserélni.

Idézet: bpalko76 - 2019.05.15. 08:34:16
Ha nem veszem át egyből a landis jutalmat, hanem gyűjtök még pár megaesszenciát előtte, akkor simán újra tudom majd számoltatni a jutalmat vagy egy tulpontot fejleszteni kell hozzá?


Nem kell növelni a tult, de a "Nem feljesztem a következő tulajdonságot" beállítással játszani kell, hogy átszámolja.


Idézet: Rupert88 - 2019.05.16. 13:42:50
Sziasztok!
1. Az 1-es világ mennyire "él" még? Van sok aktív játékos? Jó pár év kihagyás után most gondolkodok, hogy megint elkezdek játszani, de a szövetség amiben vagyok látszólag teljesen inaktív.

2. A mostani bajnoki viadalnál vettem észre, hogy a karakterlapomon a plusz tulajdonság (pl az erőm: 398 (+58)) kevesebb mint amit a tárgyaim adnak. Ez mitől lehet? Kíváncsiságból kikémleltem a győztesét is a kategóriának. Nála pedig jóval többet ír(1.5-2x), mint ami látszik a kémkedésből (medálok, tárgyak, stb). Biztosan kimaradt nekem egy jó pár újítás az évek alatt és azok közül adhat valami ilyen durva bónuszokat. Mik adnak pluszt a tulajdonságokra?


Mivel neveztél a bajnokira, ezért láthatod az aktívítást, szerintem még a fórumon valaki összesítette is a bajnokin való részvételeket. Röviden egyre kevesebben.
2. Csatlósok és a harcoló csatlósok harci ereje.
Dátum: 2019.04.08. 13:32:35
Próbáld újra, már egy ideje jó
Baraty megoldotta
Dátum: 2019.04.07. 15:22:44
Még túl is becsülted, 2% az esély a találásra.
Dátum: 2019.03.31. 14:18:07
Nézzetek meg a 2018-as naptárt . Simán csak benne maradt az indítása. Majd holnap kiszedik.
Dátum: 2019.03.10. 20:21:40
Azt a mindenit, hihetetlen mennyire véditek ezt a 400-as szintmaximálást. Hülyeség az inspirátort felhozni, mivel a játékban a karakter erősségét nem az inspirátor határozza meg. Hanem, hogy mennyi LE termel a karakter/megfelelő tul és szaki esetén/. A leglényegesebb, hogy a játékban kapott LE szintfüggő. Igen, ezt az inspirátor megdobja, de nem annyival, hogy megérje lent lenni.
""B" játékosnak inspirátora van, minden nap egy csomó CSP-t kap "A"-hoz képest, amivel simán lehet, hogy kompenzálja "A" előnyét."

Ez esélytelen, még tonnányi kővel se. Aki jól csinálja, azt nem lehet megverni.

"De ez az 50 most is létező dolog, mégse rinyál érte senki a top10-ből. "

Kérlek olvass utánna, itt is leírták, hogy nincs közöttük olyan aki folyamatosan gyalulná le a többieket, de a 400-as szinten elég egy olyan...

Te Lan kérlek ne írj valótlant!

"Erre egyébként konkrét példák is vannak. Ariel is le lett nyomva TÖ-ben, amint utólérték, pedig anno ő volt top-top van. amint utólérték. Offst is."

Hogyne főleg miután abbahagyták a játékot és a V5 Top nagy része megérkezett a V1-re, mivel a V5-ön tényleg sokkal erősebb lehet egy inspirált karakter /csak 20 szintet vert rá a régi játékosokra/

Aki azt hinné, hogy a toplassítás azért volt, hogy összehozza az élmezőnyt annak elmondanám, hogy erre esélytelen volt. A nevében is benne volt lassítani akarták az élmezőnyt és ez sikerült is. Az első 3 világon a szinguláris ismeretekkel könnyedén lehetet kompenzálni.

Elég csak a toplistát megnézni melyik karakterben van több LE, ezt nem lehetlesz kompenzálni semmivel.
Mivel nem mindegy, hogy az út végtelen és soha nem találkozok velük vagy a zsákutca végében ott várnak.
Dátum: 2019.03.05. 09:53:25
"A maximális hatásfokot 110. szinten éri el, ekkor az ellenfélnek okozott sebzésed 25%-kát szenvedi el az állata.
Miklós hozzászólása 2009.05.05."

Ezt már nagyon régen kivették, mivel valaki sirt miatta, hogy nincs értelme a másodlagos szakértelmének. Ezért simán lehet x2 sebzés is.
tipikus esete a ló másik oldalára való érkezésnek, hasonló a V5-ös inspiráció...

Nincs korlátozva a sebzés.
"A karakterbe okozott sebzés sokszorosát is elszenvedik az állatok??"
Mivel a sebzés a támadásnál okozott "eredeti" sebzésből számolódik, amit te látsz a leírásnál az már az elnyeléssel /sok más hasonlóval/ csökkentett érték.
Dátum: 2019.03.01. 09:43:57
Akinek hasonló kérdése van az próbáldja ki a teszt-szerveren. Bár ez a lehetőség csak a V1-es karaktereknek adott.
Sajnos most nálam nem müködik
http://teszt1.vegzetur.hu

A Kereskedelmed alacsony, érdemes várnod amíg meglesz a hiányzó rész is és a létrehozatalnál mindenképpen turbózni kell a kereskedelmet, sőt ha van kedved akkor egy sárga kereskedelem esszenciával még magasabb szintű lehet.
Dátum: 2019.02.14. 12:11:37
hatalom képessége 150

Ez annyit tesz, hogy a csatlósod érvényes szintjét 250+150= 400-ra vitted fel. 100-tól számol a + kihívással, tehát a csatlósod +6-ot ad.
A többi szerintem rendben van, 3+3+3+6= 15
Dátum: 2019.02.06. 21:16:41
Gyüjtögesd csak, majd berakják.

Itt olvashatsz róla:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,979.0#hsz1
Dátum: 2019.02.01. 11:56:18
Neki is kérnie kell, és ha még nem vette igénybe a segítségedet akkor az esetleges több jelöltből a tiedet fogja megkapni.

Személy szerint én örülök, hogy nem az első szinttől kellett kezdeni, főleg akik több karakterrel játszanak azoknál rengeteg idő megtakarítással járt. Igen a tokenekbők kevesebb lesz, de nem is kell költeni rá/ feladatok kiváltása-gyorsítás/. Ha választani kellene persze én is az elejéről kezdeném, de nem sajnálkozok a mostanin. A 20-al alacsonyabb kezdés az kevés lett volna, szerintem így jól el lett találva. A segítségnyújtást érdemes bekapcsolna az is hozza a tokeneket.
Dátum: 2019.01.30. 16:53:00
Egy nap 3 alkalommal segíthetsz, ha ezt letudtad akkor nincs mit kikapcsolni

Szerintem az első napokban teljesen mindegy kinek segítesz, a lényeges az utolsó napok
Dátum: 2019.01.28. 20:42:09
a másodlagos szakértelmek elvben 110 es szaki összegnél maxolnak 25% másodlagos sebzést okozva ezzel max (na ez itt már bukott is , mert 120% felett kaptak az állataim előző eventben is ki érti , hogy miért vagy hogyan nem is lényeges ez most)


Ez csak kezdetekben volt, jó néhány éve nincs maximalizálva a másodlagos sebzés.
Dátum: 2018.12.31. 12:20:06
Sajnálom, de rossz hirt kell közölnöm. Az adatbázisodnál csinátál egy hibát, amit te nem tudsz helyre hozni. Sajnos várnod kell.

Belefutottam én is ebbe,/ több körös üzengetés Istvánnal/ azóta a küldetésoldalt mindig bezárom. Mindenkinek ezt javaslom, addig is türelem.