Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - RoscoBorlo

Dátum: 2014.08.05. 21:17:53
Igazat kell adjak ahány admin annyiféle látásmód és elbírálás, nem titok a kérdések egy része szemét, az ötletes de kissé sánta kérdések korrigálása pedig nem történik meg.
Annak ellenére sem, hogy van rá topik és itt tépjük a szánkat nap mint nap és hozzuk felszínre a bakikat.
Nem tudom hány admin van még talpon de az egyre bővülő adatbázist nem tudják kordában tartani.
Főleg úgy nem, hogy egyes adminok folyamatosan termelik a szemetet, míg az általad említett fagyosszenteket lehúzzák a klotyón pedig a néphagyományt mindenki ismeri legalábbis ezt a részét.
A fiatalok pedig kérdezzék róla a nagymamit ők tudni fogják.
Dátum: 2014.08.05. 18:37:27
Pontosan annyit ahány gólt lőtt X éve Y nevű aranylabdás akárki, vagy amennyi az olimpiai kajakcsapat evezőinek a hossza, esetleg az ideális légnyomás és hőmérséklet síugráshoz.
Egyáltalán nem érdekel de kilehet guglizni.
Mindenkinek más a könnyű kérdés.
Dátum: 2014.08.02. 21:14:13
Ucsó Lovag nemzettél utódot?
Nem egy konkrét helyre kérdeztél rá.
Az ártéri erdő egy általános kifejezés mindenféle folyó, patak és egyéb helyek áradás esetén elárasztható mesterséges, vagy természetes árterületére ami sok esetben erdővel van telepítve vagy eleve magától nőtt oda erdő.
Na ezekből kismillió létezik Magyarországon.
Erős a gyanúm, hogy Budapesttől-Budaörsig minden válasz helyes.
Dátum: 2014.07.31. 19:58:19
Apropó, italok!

Már régóta idegesít, hogy a kalandok során elvesztegetett italok sem nem gyógyítanak sem a varázspontot nem tolják vissza.
Örömmel venném ha ekkor is érvényesülne a hatásuk hiszen megvettem és használtam őket.
Sok kaland tele van csatával ÉP próbákkal, egy-egy izmosabb után lehet újra gyógyitalt venni annak ellenére, hogy kaland közben is elfogyasztom az italokat mert nincs semmi hatásuk.
Dátum: 2014.07.27. 08:09:38
Ki volt Mars a görög mitológiában?

Háború- isten
Tűz- isten
Szörnyek, vadon, állatok istene
Mars a római mitológiában a háború istene! *

Hát ez meg mi ez, mi?

Itt egy kérdés amire nincs itt a válasz mert az SENKI lenne.
A helyes válasznak semmi köze a kérdéshez.
Elemezvén a kérdést arra jutottam, hogy a feltevő kissé tudathasadásos.
Ad egy idióta kérdést és a válaszában felháborodottan kijavítja, és közli, hogy az nem is Görög hanem Római.
Teljesen elfelejtve, hogy a kérdés Marsról vagy a Görög mitológiáról szól.

Csak így tovább drága adminok!!!
Dátum: 2014.07.25. 21:06:49
Tegyél fel kérdést amiben például Szarvas város a helyes megoldás, és rájössz miért is van így.
Vagy kérdezz okosat a szarkákról.
Dátum: 2014.07.24. 09:41:54
Megnéztem az adatbázist, nem ezt a kérdést kaptad véletlen?

hány lába van egy pár póknak?
8
6
néha 7
16

Ugyanis az általad leírt kérdésre ezek a válaszlehetőségek:

Hány lába van egy póknak?
4
6
8
10
Dátum: 2014.07.21. 07:11:26
Kicsi huszár!...nem.
Bohóchal!... nem.
Áhh megvan, Ucsó Lovag!
MIKÓ MÉSZ MÁN NYARALNI???
SZABIN VAGYOK ÉS SZERETNÉK PIHENNI.
Tedd meg, hogy nem jössz ide augusztusban.
Dátum: 2014.07.16. 06:50:32
Fogalmam sincs hányas szintű vagy és mekkora a tudás fátok de mindkettőtől függ a relikviaforgács.
Csak szintlépésnél kapsz a fától és talán a szinttől függő mennyiséget.
Epikus kalandnál meg elenyésző a találat.

"Gratulálok, a 111. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: templomkristály, 2 Relikviaforgács, hűségszilánk, +1 kritikus ütés, +1 kritikus varázslat, Kisebb vadászzsákmány, Platina."
Tudás fa szintje:28
Relikviaforgács:35
V5-ön bekavarhat ha nincs elég építési átlagod.
Érdeklődj az ügyfélszolgálatnál még bugos is lehet.
Dátum: 2014.07.15. 20:55:25
Íme a vitatott kérdés:

Hány nap van júliusban?
28
29
30
31

Hacsak valaki elvetemült nem tette fel az összes hónapot kérdésnek ezt kaphattad te is mert besorolásra vár.
Esetleg már átírták a hónapot, akkor elég gyorsak az adminok.
Dátum: 2014.07.15. 20:44:20
Szintlépést próbáltad már vagy csak csücsülsz a hálódban?
Dátum: 2014.07.11. 11:20:07
Számomra a hagyományos sportszer a ping-pong ütő teniszlabda és síléc.
Az általad említett márkák nagy része sport ruházat, illetve már igencsak utcai viselet.
A kérdésben logikai hiba van.
Ha a 16 °C az igazi, onnantól kezdve az összes válasz jó mivel mind 16°C fok alatt lévő hőmérséklet és mindnél látszik a lehellet.
Én a 8 °C-ra tippeltem volna de akkor is 3 helyes válasz lenne.
3 válasznak mindenképp a helyes érték felett kéne szerepelni, hogy jó kérdés legyen.
Dátum: 2014.06.29. 16:54:39
Az nem neked lesz, hanem amikor hegyekben áll nálad a kavics, a lopós fajta szépen elviszi, hogy ne bántsa a szemedet és megduplázza vele a befizetéseit.
Szóval tessék szépen kifejleszteni a koncentrált érzékelést. Ők meg a mestertolvajt nyomják.
Dátum: 2014.06.29. 08:56:40
Az idomítás összes költsége csökken nem a te idomításod nő, vagyis ha eddig 30000 Lé volt a költség most 22500 lesz ami alatt beidomítasz egy állatot.
Dátum: 2014.06.27. 18:01:07
.
Dátum: 2014.06.27. 17:57:28
"Ne haragudj, de komolyan úgy gondolod, hogy ahhoz a néhány játékos nehezen akceptálható kéréséhez kell igazítani a játékot, sok más játékos kárára, akiknek azért vannak álmatlan éjszakái, mert a maxos befizetését nem tudja megduplázni? Na ne vicceljünk már. Ez pont olyan, mintha azért emelnék adót az minimálbéreseknek, hogy a gazdagoknak csökkenthessek, mert forintban kifejezve sokallják, amit be kell fizetniük."

Nem is oly régen még létezett ilyesmi, különféle biztosításokra ami egyben befektetés is volt járt állami adókedvezmény 20+10%.
Aki keveset keresett nem sokat tudott belőle érvényesíteni mert kellett a megélhetéshez a fizu, gazdagék pedig kihasználták az összes lehetőséget ami ebben a konstrukcióban volt egyesek szinte a teljes éves adót visszatudták igényelni.
Dátum: 2014.06.27. 10:33:17
"Erre jön az ellenvélemény, hogy ugyan már a beváltás maradjon, mert a nonprémesek ezzel buknak. Kérdem én, ez kit érdekel, ha a játékot nem ők szponzorálják?"

Például engem, mivel a nonprémesek szponzorálnak minden földi jóval a a játékon belül.
Ha még kevesebben lesznek abszolut nem lesz célpont.
Jelenleg 30 PP-n csak felfelé támadva (kivéve ha van szubplazmám) napi két három támadást kapnak csak tőlem és alig kopik a PP-m. de ezt te is tudod mert már elérjük egymást.
Ha az inaktívakat kivennék napi 10-15 célpont sem lenne a mostani ütőtávban akit le is lehet győzni.
Szóval kardinális kérdés a nem prémesek játékélménye mivel azoktól függ az enyém és a többi fizetősé is.
Utolsó alkalmazása kimeríti a vegyifegyver fogalmát.
Elég nagy durranást okoz.