Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Steve32

Oldal: 1
Dátum: 2010.05.12. 13:15:22
Csak egy pici észrevétel( saját szemszögemből):
Megnyertem az előző 2 V4-et és ezért hálás vagyok vkinek, vkiknek, most is nyerni akarok! Ők is nyerni akarnak! Akkor együtt győztünk, esetenként saját céljainkat feladva!
Most is vállvetve harcolunk saját céljainkért, mert közös célt most nem határoztak meg!!!
Segítek és segítenek!
Ezért zárolni vkit????
Az előző világon zárolni kellett volna a torony tagjait, mert lemondtam a TOP TUL összegről, és minden LE-t építésre fordítottam a végén, segítve ezzel a többiek győzelmét! (jó persze a sajátomét is!)
Dátum: 2010.04.30. 01:38:41
Sziasztok! Írtam két hozzászólást a játék fejlesztésekhez, de ide is bemásolom,rem érdemes lesz és...na de lássuk:

"...vagy alternatívaként át lehetne menni bármely világból egy másikba(pl. V5)...ahol még van pl. Ellenség(irtózatos LE-ket lehetne szerezni, de lehetne bukni szintet, tulajdonságot, szakértelmet, tárgyat!!!(epikus relikviát is) a csatában), zordabb körülmények(pl. lehet építkezni, de az állandó viharok miatt minden épület veszít egy szintet a nap végén, mondjuk 20-40% eséllyel)...esetleg a V1-3-ról át lehetne ugrani ebbe az új világba( új épület, és LE kell az átlépéshez, és amennyit elköltesz, annyi napig maradsz, vagy szint*100 LE/ nap a fenntartás költsége ott, ha nem költöd el visszakerülsz, hacsak nem vagy őslakos(értsd. oda regisztrált)! A portya is maradna, de ha őslakost támadsz, vagy Ő támad téged csak statisztikai győzelem lenne, de az idegenek és az őslakosok szabadon portyázhatnak egymásra, mint más világokban! A vadászat meg legyen tényleg vadászat! 20 szintig legyen olyan mint rendesen, de a fölött minden CSP legyen esély arra,hogy ha nem fogtál el semmit,vagy nem jön semmi vagy 5-20 %,hogy jön pl. egy térkapus szörny(3-4*es LE-vel), vagy egy Ellenség(epikus szörny,pl, szinted * 2-es)! Ha legyőzöd lesz LE, ha nem...hát...Ennyi, így hírtelen!

Tovább folytatom!Hisz ezzel annyira naggyá lehetne tenni így a V5-t! Átruccani vadászni, és ha szerencséd van jön egy epikus szörny, és ha legyőzöd! Kapsz mondjuk 20-30000 LE-t és lenne 2-3 % esély,h van nála a szintjéből adódó epikus cucc, random a kincstáblából!
De ha bukod a csatát, akkor nem csak a drága ÉP-t buknád, hanem pl. az egyik bekészített tárgyadat! Csak az a felszerelésed lenne, amivel átmész! HA gyengével, értsd olcsóval, akkor kisebb az esély a győzelemre, ha az erőssel, akkor kockáztatsz! Mindenki 100%-on vadászna, mondjuk beállíthatná,h ha pl. 50% alá esne az ÉP abbahagyja!
Mehetnél portyázni, mert mindenkinél lenne LE! Gyémánt vagy smaragd? Nem számít, mindenki üthet mindenkit, de persze épületbónuszok nélkül,hisz a szövi itt marad!
Sokkal inkább kijönne a random! Nincs biztos portya! Az egész világ arról szólna,h ha kockáztatsz, akkor nagyot nyerhetsz! De ha megszerezted a nagy LE-t, mit csinálsz vele! Ha határidő előtt visszajössz, akkor fizetned kell érte, ha megvárod a ekkor le kell veretned magad! De hol? Vagy elköltöd? Mire? Hisz vajon éppen a Naturius gyűrűvel jöttél át otthon hagyva a +10IQ-t adó gyűrűt! A Lélekkufár meg csak helyieket szolgál ki!
Esetleg be lehetne lépni ottani szövibe, de a szövi ha be is szavaz, meg kell fizetned az általuk kért adót! Kiégett őskövet, vagy LE-t! Minél nagyobb a szövi annál többet kérhetnek Tőled...és ha lejár az időd, visszatérsz a saját világodba!
Lehetne egy svájci rendszerű bajnoki viadal! Melyen mindenki indulna egyszerre szinttől függetlenül aki nevezett! De senki sem gyógyul fel a a csata után maxra, hanem a fordítottan arányosan az alacsonyabb szintű sokat, a magasabb kevesebbet! Jutalom meg kiégett őskő lenne!
Nagyot lehetne alkotni! Feldobná egy kicsit a játékot! Lenne egy alternatív világ ahol, játszhatod a játékod, a vadászat tényleg vadászat lenne 20 szint fölött érdekes küzdelmekkel, és a régi világokat is feldobná! Várom a hozzászólásokat és köszönöm,h elolvastad! (rem a játék készítői is... )"

A lényeg,h a V5 20 szintig ugyan az lenne,mint más világok, de onnantól...persze a TP nagy része eltünne a játékból,de ez sokaknak jó lenne, és a másik világokat is feldobná!
Jó éjt!
Dátum: 2010.04.30. 01:26:20
Tovább folytatom!Hisz ezzel annyira naggyá lehetne tenni így a V5-t! Átruccani vadászni, és ha szerencséd van jön egy epikus szörny, és ha legyőzöd! Kapsz mondjuk 20-30000 LE-t és lenne 2-3 % esély,h van nála a szintjéből adódó epikus cucc, random a kincstáblából!
De ha bukod a csatát, akkor nem csak a drága ÉP-t buknád, hanem pl. az egyik bekészített tárgyadat! Csak az a felszerelésed lenne, amivel átmész! HA gyengével, értsd olcsóval, akkor kisebb az esély a győzelemre, ha az erőssel, akkor kockáztatsz! Mindenki 100%-on vadászna, mondjuk beállíthatná,h ha pl. 50% alá esne az ÉP abbahagyja!
Mehetnél portyázni, mert mindenkinél lenne LE! Gyémánt vagy smaragd? Nem számít, mindenki üthet mindenkit, de persze épületbónuszok nélkül,hisz a szövi itt marad!
Sokkal inkább kijönne a random! Nincs biztos portya! Az egész világ arról szólna,h ha kockáztatsz, akkor nagyot nyerhetsz! De ha megszerezted a nagy LE-t, mit csinálsz vele! Ha határidő előtt visszajössz, akkor fizetned kell érte, ha megvárod a ekkor le kell veretned magad! De hol? Vagy elköltöd? Mire? Hisz vajon éppen a Naturius gyűrűvel jöttél át otthon hagyva a +10IQ-t adó gyűrűt! A Lélekkufár meg csak helyieket szolgál ki!
Esetleg be lehetne lépni ottani szövibe, de a szövi ha be is szavaz, meg kell fizetned az általuk kért adót! Kiégett őskövet, vagy LE-t! Minél nagyobb a szövi annál többet kérhetnek Tőled...és ha lejár az időd, visszatérsz a saját világodba!
Lehetne egy svájci rendszerű bajnoki viadal! Melyen mindenki indulna egyszerre szinttől függetlenül aki nevezett! De senki sem gyógyul fel a a csata után maxra, hanem a fordítottan arányosan az alacsonyabb szintű sokat, a magasabb kevesebbet! Jutalom meg kiégett őskő lenne!
Nagyot lehetne alkotni! Feldobná egy kicsit a játékot! Lenne egy alternatív világ ahol, játszhatod a játékod, a vadászat tényleg vadászat lenne 20 szint fölött érdekes küzdelmekkel, és a régi világokat is feldobná! Várom a hozzászólásokat és köszönöm,h elolvastad! (rem a játék készítői is... )
Dátum: 2010.04.30. 00:05:16
Lehet, hogy már valahol felvetette valaki,de mi lenne ha a V1-et és a V2-t egybe hoznák, egy világ lenne! Felkavarná az állóvizet az biztos! Jó tudom,h mi van azokkal akik mindkét világon játszanak...vagy alternatívaként át lehetne menni bármely világból egy másikba(pl. V5)...ahol még van pl. Ellenség(irtózatos LE-ket lehetne szerezni, de lehetne bukni szintet, tulajdonságot, szakértelmet, tárgyat!!!(epikus relikviát is) a csatában), zordabb körülmények(pl. lehet építkezni, de az állandó viharok miatt minden épület veszít egy szintet a nap végén, mondjuk 20-40% eséllyel)...esetleg a V1-3-ról át lehetne ugrani ebbe az új világba( új épület, és LE kell az átlépéshez, és amennyit elköltesz, annyi napig maradsz, vagy szint*100 LE/ nap a fenntartás költsége ott, ha nem költöd el visszakerülsz, hacsak nem vagy őslakos(értsd. oda regisztrált)! A portya is maradna, de ha őslakost támadsz, vagy Ő támad téged csak statisztikai győzelem lenne, de az idegenek és az őslakosok szabadon portyázhatnak egymásra, mint más világokban! A vadászat meg legyen tényleg vadászat! 20 szintig legyen olyan mint rendesen, de a fölött minden CSP legyen esély arra,hogy ha nem fogtál el semmit,vagy nem jön semmi vagy 5-20 %,hogy jön pl. egy térkapus szörny(3-4*es LE-vel), vagy egy Ellenség(epikus szörny,pl, szinted * 2-es)! Ha legyőzöd lesz LE, ha nem...hát...Ennyi, így hírtelen!
Rem gondolat ébresztőnek jó lesz!!
Dátum: 2009.09.15. 07:58:18
Nekem a 2-ra kiesett a portyagömb a 3. fázis elején,de ezért számolatlanul ütöttem a kis buta manók fejét az első kettőben!
Dátum: 2009.09.14. 11:52:22
Nyugodtan belekerülhetett volna (vagy még belekerülhet) a képletbe egy... (eddigiek)+ (karakterszint*leölt manó*(40 vagy 50)) LE! Ez kb. reálisan képletezi a szinttel növekvő CSP értéket! Az alacsony szintűek még jobban járnának, de a magasabb szintűek is 0-ra futnának! Jutalom, meg a tárgyak, az italok...stb!
Csak egy buta ötlet, de remélem Miklósék elgondolkoznak rajta!Köszi a figyelmet!
Dátum: 2009.09.14. 07:54:42
Hali!
Csak annyit tennék hozzá,hogy ha a mostani ismereteinkkel indult volna a V1-en a ZÉ (tudtuk volna a jutalmazást kb, mint most), az 50+-os karik 90%-a max a minimumot ütötte volna ki, és még 2 második fázis futna!!!!
...és pl. Cyron sem lenne a TOP-ba! (bocs,h ismeretlenül véleményt mondok rólad!)
Üdv.
István
Dátum: 2009.09.11. 19:48:50
Szerintem (remélem) a V3-on nincsenek 70+ karakterek és kiderült, látszik,hogy magasabb szinten eltorzul a képlet és ezt probálják ellensúlyozni, javítani! Ha tényleg így van: Köszönöm, köszönjük!
Dátum: 2009.09.11. 03:25:37
Egyet értek Veled,hogy ne legyen különbség a karakterek szintje miatt a jutalom osztásakor, csak a manók számát és a betöltött LE-t vegye figyelembe!

A különbségek nem a betöltött LE és a leölt manók aránya miatt vannak az azonos szintű karik közt?
Nekem a V2-n magas szintű karim van, és manóölés irányába mentem el...de tényleg bizonytalan vagyok! Vajon manót ölni érdemesebb, vagy "csak" naponta egyszer bemenni rohadt sok LE-vel?
Remélem reagálnak rá, és a hibát javítják!
Amugy pedig 63. szinten (nem tudom,hogy Te mennyi vagy) 2000-2100 LE/CSP irányítottal,+ HT-val, de sajtolás LE nélkül!!!!
Dátum: 2009.09.09. 01:34:12
Egyértelműen külön kellett volna jutalmazni a szövetséget és külön az egyéni teljesítményt, teljesítményeket!
Dátum: 2009.09.09. 01:31:51
Én is egyetértek Xena-ékkal, bár én nem is játszottam a V4-en, és ezek után rettegjen mindenki, aki rendesen, áldozatot (értsd pl. ősköves gyógyitalt) nem kímélve manózott a másik 3 világon!
Dátum: 2009.09.07. 15:33:49
Üdv. Mindenkinek!
Egy másik fórumba már leírtam egyszer ,de hátha itt többen olvassák az ötletemet:

Csak nagyából olvastam el a fórumot,de lenne egy ötletem és érdekelne a véleményetek:
Szerintem a jutalom a kiderültekor kellene kiosztani a jutalmakat a TOP 10-eknek minden világon, hiszen Ők vakon tettek Zarnod ébredésért...nem haszonból, tudva azt, hogy mi vár rájuk! Ne azok törjenek fel az első kettőn akik eddig csak kivártak!
Ha már szerepelt ilyen ötlet, bocsi!
Üdv.
PP&VM
Dátum: 2009.09.07. 12:00:01
Hali!
Csak nagyából olvastam el a fórumot,de lenne egy ötletem, érdekelne a véleményetek:
Szerintem a jutalom a kiderültekor kellene kiosztani a jutalmakat a TOP 10-eknek minden világon, hiszen Ők vakon tettek Zarnod ébredésért...nem haszonból, tudva azt, hogy mi vár rájuk! Ne azok törjenek fel az első kettőn akik eddig csak kivártak!
Ha már szerepelt ilyen ötlet, bocsi!
Üdv.
PP&VM
Oldal: 1