Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kvnoemi

Dátum: 2013.06.01. 09:03:32
Ha izgalmat akartok, nem kell kiírni menet közben az eredményeket. Mindenki megcsinálja tiszta erőből, és 3 hét múlva kiderül ki hogyan végzett. Nekem ez tetszene, bár az ideg megölne a végére.
Dátum: 2013.05.31. 23:34:55
Idézet: Offsboy - 2013.05.31. 13:03:17
Biztos variálnak rajta; legalábbis a szándék tuti megvan. Jelezte anno Miklós, hogy majd lesz változás, amit támogatandó, végül is egy 3hetes verseny ne egy nap dőljön már el.
A legjobb az lenne, ha kapnánk egy admin memóriaszelencét, ami azonnal lement minden CSP-t és PP-t, amit esemény után válthatnánk vissza.

Ugye ezt nem úgy gondolod, hogy aki nem készült előre annak pont annyi esélye legyen a győzelemre mint annak, aki hónapok óta gyűjtöget, tervez, lemond? A nulláról indulás az első alkalommal lett volna rendben, amikor csak a szerencsén múlott, hogy van-e elég erőforrásunk az eventre. Most ez elfogadhatatlan lenne.
Dátum: 2013.05.30. 21:50:45
Valóban volt szó róla, hogy ne legyen a napi ajánlatokban éppen azért, mert épp eleget lehet egyéb úton szerezni. De ha most a befizetés mellé nem jár, akkor bukta az egész. Az sem jó, ha sehogy nem tudunk hozzájutni.
Dátum: 2013.05.28. 22:45:52
Azzal együtt lett ez a vége. Ennek ellenére még próbálkoztam, aminek a következménye még egy láda lett és -309 pechpont. Ezt a ládát asszem nem nyitom ki egy darabig.
Dátum: 2013.05.28. 10:14:52
Ládák nyitogatása után ezt sikerült mára:

A nyereményed: 10 AF pont, 136 TP
A nyereményed: Epikus kincsesláda, 136 TP
A nyereményed: Fehér kristályital
A nyereményed: Kisebb portyázás itala
A nyereményed: Lélekgyémánt csomagocska
A nyereményed: Kisebb térkapu stimulátor
A nyereményed: Kisebb térkapu stimulátor
A nyereményed: 2180 Lélekenergia, 11 TP
A nyereményed: ultra-implant

Le is mentem -108 pechpontig, de legalább végre nekem is van egy ultra-implantom!
Dátum: 2013.05.22. 12:35:39
Én reggel számoltattam a jutalmat, akkor még nem történt semmi feltűnő. A kiírt eredmények azóta nem változtak.
Köszi, így érthető.
Idézet: Birka - 2013.05.22. 09:50:57
Kalandokban számít a -% amit portyákban beszedtél előtte,

Ez tuti?
Rendszerint -60%-on állok neki kalandozni, amikor már nem tudok csatázni. Ennek ellenére soha nem bukok kaland csatát, de egyszuszra kb. 15-öt megcsinálok. Pedig nincs túl magas védelmem és valószínűleg nem is vagyok "buszkerék" kari, bár én sem tudom milyen az.
Miklós, kérlek ne felejtsd el, hogy még van élet a top alatt is. És mivel még adott szinten játszók taktikája is teljesen eltér egymástól, így nem tűnik túl jónak ha minden változtatást a célponthiányos környezethez igazítasz. Magyarul, ha a kritikus varis küldetés a te elmondásod alapján tovább könnyítve sokkal könnyebb lenne a topnak, annak csak az az oka, hogy a másik két portyás küldi aránytalanul nehezebb számukra. Ezért a "könnyítés" inkább csak a nehézségek kompenzálása lenne. Tehát nem érzem jogosnak, hogy azért ne legyen a küldi könnyítve, hogy a szubplazmázóknak ne legyen "túl" könnyű.

Craslorg felvetése teljesen jogos ez mindenkinek segítség lenne. Arielé is biztosan jó, csak sokunkat nem érint. A krit. varis küldi meg ócska még így is, bár ebben az én véleményem nem sokat számít, nagyon pocsék varázsló vagyok.

(Ja, és majdnem elfeljtettem: A kritikus ütést öv nélkül minimálisan 10 PP-ből lehet megoldani, míg a kritikus varázslatot még mindig 12-ből. Szerintem ez alapján a reális a 10 varázslat lenne.)
Dátum: 2013.05.14. 21:56:36
Ne itt jelezd, ezt nem valószínű, hogy észreveszik. Erre van a "segítség" gomb játékon belül jobb felül. Ha tényleg hiba történt, valószínűleg jóváírják neked a szintlépéseket.
Dátum: 2013.05.10. 06:37:52
De volna, ha tulajdonságot növelünk.
Dátum: 2013.05.09. 19:54:45
Köszönöm a választ.
Dátum: 2013.05.09. 14:44:58
A vadászós szövetségi küldetésnél végül számít a Landi csata? Esetleg van már tapasztalata valakinek ezzel kapcsolatban?
Dátum: 2013.05.08. 22:06:20
Talán meg kéne próbálnod rendesen, egyesével. Én 21:38-tól 21:49-ig 19 kihívást csináltam. Nem mondom, hogy gyors, de azért nem a panasz kategória.
Dátum: 2013.04.25. 10:26:37
9405 LE
Dátum: 2013.04.22. 19:38:35
Bocsi, én csak a napi ajánlatokra gondoltam. Kicsit fáradt vagyok, máris javítom.

Nnna, így jobb?
Dátum: 2013.04.22. 19:33:33
Bocs Miklós, de ez így már kevés lenne:
A napi ajánlatoknál bizonyos tételeket a kiégett őskő helyett platináért lehet vásárolni. És emellett megnöveljük azoknak a tételeknek a számát, amelyek platináért is megvehetők (pl. a relikviakupont is).

Ez az új erőforrás nagyon jó lehet, egy feltétellel: A napi ajánlatokon belül minden tételt lehessen ezért is megvenni. Az ősköveseket is. Csak így valósulna meg, hogy nem lenne kötelező őskő költés és igazán hasznossá válna az új cucc.
Dátum: 2013.04.20. 22:50:39
Van bármilyen kábítós/bénítós cuccod? Ezt a képességet csak felszerelésekből lehet szerzni. Vegyél minimum egy rúnabotot, ez 55. szintű fegyver. Úgy sikerülnie kell.
Dátum: 2013.04.16. 09:51:45
Truth, Kócos épp azt mondja, hogy 60. szinten 20 TP-ért pont annyi AF jár, mint 120. szinten 40 TP-ért. Ha megnézed a képletet a Wikin, valóban így van.
Dátum: 2013.04.10. 14:37:52
Idézet: Miklós - 2013.04.10. 14:32:12
Ariel: ha azt mondod, hogy épp elég kupont tud szerezni a játékban az, aki minden eventben a topon van, akkor ez pont érv arra, hogy a relikviakupon továbbra is megvásárolható legyen azok kedvéért, akik egy eseményről lemaradtak, vagy elcsúszott a templommal, vagy csak pechük volt. Ha egy játékban van lehetőség a felzárkózásra, az mindig jó. És akkor pont neked meg nem kell erre őskövet költened.

Ez nem így van. Ha megveszi az, aki lecsúszott, akkor én is megveszem hogy megtartsam az előnyöm hozzá képest. Tehát értelme nincs, csak plusz költséget generál. Bocsi, de ez tény.

(Ja, és persze ezáltal akinek nincs rá pénze az mégjobban lemarad.)