Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Masquerader

Oldal: 12345
Dátum: 2015.06.26. 11:09:34
Tudom, éppen ez a bajom: még egyszer szívhatok egy olyan event-tel, amit nap, mint nap csinálok, csak SZB név alatt, ahelyett, hogy valami új tartalmat fedezhetnénk fel...
Dátum: 2015.06.25. 20:29:05
Bár továbbra sem értem, mi vitt rá embereket, hogy az eddigi jutalmak elérhetősége és a hordatrófeák beválthatósága mellett mi vitte rá őket a "nem" gombra...
Dátum: 2015.05.09. 12:51:21
"A csatlósod tapasztalat képessége tripla TP-t ad csatlóskristály felhasználásakor."

Számomra ez azt jelenti, hogy 9es tapasztalat képességgel nem 1003, hanem 1009 TP kap a blöki
Dátum: 2015.05.03. 18:17:31
Szerintem is egyértelmű, de hát látod, nem mindenkinek
Dátum: 2015.05.03. 07:58:57
Ennyi erővel a lelakatolt ládikó is egyszer használható...pedig nem az. Feleslegesen ne keltsük már a feszültséget. Mi értelme lenne annak a tárgynak egyszer használhatóan, illetve miért kötnék hűségbónuszhoz, ha csak egyszer használható?
Kijön az: ha találsz szürke mitocuccot, 10% eséllyel 2 db lesz, nem egy.
Dátum: 2015.04.29. 18:24:15
Nekem jelenleg nincs AH gombom és a Lady is elejtette költözés közben a listáját
Dátum: 2015.04.28. 07:44:57
V4 fétis? Csak azt ne...Nem elég a kötelező V6os karakter, de még V4et is tegyük kötelezően választhatóvá?
Véleményem szerint a platinával sem volt gond, pusztán néhány top karinak nem volt annyi önmérséklete, hogy csak annyit költsön, hogy maradjon is a befizetésekre és megvettek mindent, amit csak láttak, így gyorsan az erőforrásaik végére értek. Illetve azóta bekerült az AF is, ami gyakorlatilag folytonos kiégett ellátást biztosít.
Kiégett ősköves témával nem értek egyet: rendszeresen vásárlok, mégis sok van belőle. Mit kezdjek velük? Azt viszont határozottan jó dolognak tartom, hogy te és én is fizetünk, mégsem ugyanabban a cipőben járunk, tehát némi differenciálást tesz lehetővé a hasonló játékosok között is. Mi ezzel a baj?
Dátum: 2014.12.19. 17:22:14
Én a kiinduló ötletet nagyon jónak tartom, de a jutalom kiválasztásánál azért célszerű lenne szem előtt tartani, hogy a platina fokozathoz 10 kupon kell (napi ajánlatok szinten 500 kő). Ehhez mérten kellene a jutalmat is meghatározni, mert pl. egy templomi pálcáért vagy 100 csatlóskristályért kissé drága lenne. Pók bölcsessége már szimpatikusabb, esetleg egy upgrade-elhető relikvia fétis?
Dátum: 2014.12.17. 09:34:03
Előbányásztam Miklós válaszlevelét a smaragd bónuszról, hátha segít:

"2013. Jan. 30. 14:30

Szia,
A rubin bónusz egy fix százalék. A smaragd hordások viszont az intelligenciájukra kapnak egy szinttől függő bónuszt. Márpedig az, hogy +1 vagy +10 IQ hány százalékkal növeli meg a találati esélyt, az alap IQ-tól függ. Ezért erre nem tudunk konkrét választ adni Viszont! Ami publikus, hogy a smaragdosoknak a varázslat sebzése is nagyobb, méghozzá ez publikus infó, 10%-kal, ezzel már tudsz számolni.

További jó játékot,
Miklós"
Dátum: 2014.12.16. 07:14:14
100 költött őskővel azt írja, hogy átvettem az 500as jutalmat, pedig még az elsőt sem...szóval eléggé bugos:)
Dátum: 2014.12.10. 12:20:50
A klán hordája számít, legalább is nekem erre cserélték a medálomat
Dátum: 2014.12.01. 12:19:53
Én a részvételért járó medált egyelőre nem kaptam meg.
Mod: most jött meg V6ra, V3-on semmi.
Először várd meg az ilyen ötletekkel, míg összegyűjtöm a tallér, szívósság öve, zeon gyűrű kombót:)
Azt talán azért nem kéne:)
Dátum: 2014.11.12. 19:51:45
Miért lenne butaság, ha csak az elején kapnának "boostot" az állatok (hp tekintetben)? Ott kell kezelni a problémát, ahol jelentkezik. Később én nem érzékelem, hogy gond lenne, igaz, az SZBn szétcsapják a blökiket rendesen, de hát van sebgyógyítás.
Az, hogy te többet sebzel az ellenfél állatába, mint magába az ellenfélbe, az szerintem abszolút abnormális és kirívó. Nem az ilyen extremitásokhoz kellene alakítani a szabályokat. Én sem mondanám kimondottan gyengének a karakteremet, de 118-on max 3-4K csúszik az állatokba, ami simán áthidalható nehézség az ellenfeleimnek. Ha tehetném, még ezt is kikapcsolnám, van nekik elég gondjuk enélkül is. Hozzáteszem, ezen a szinten azért illenék legalább 50Ks állattal rohangálni, amihez az általam okozott sebzés elenyésző.
Tehát továbbra is azt gondolom, hogy a te karakteredhez hasonló karakterek, akik állatpusztításra lettek fejlesztve, nem szabad, hogy mérvadók legyenek egy szabályváltoztatásnál.
Dátum: 2014.11.12. 16:59:35
Ha valóban ennyire súlyos a probléma (amit azért némileg kétkedve fogadok, hiszen az érintettek közül senki sem visong), jóval egyszerűbb megoldás lenne és kevésbé avatkozna be a játékmenetbe, ha az első 50-100-150 szintig több HPt kapna az állat, illetve kikapcsolható lenne, hogy nálam gyengébb karakterek ellen működjön a másodlagos szaki.
Dátum: 2014.11.12. 13:24:55
Az állatfejlődés egy szint fölött nagyobbrészt templomkristályból megy. Azt a néhány ezer templomkristályt, amit jó pár játékos beáldozott az állataira, azt a többi is ugyanúgy megteheti, de ha ő ezt másra költötte vagy éppen meg sem szerezte, az legyen az ő baja.
EHsként pedig nagyon nem értek egyet azzal, hogy ugyanannyit számít nekem a CSP, mint a PP, tekintvén, hogy CSPből jelentősen több áll rendelkezésre. Ebből kifolyólag azok a karakterek nyilván többet profitálnak a fejlesztésből, akik olyan taktikát folytatnak, ami CSPre épül és nem portyára.
Azt már csak nagyon halkan említem meg, hogy magas szinten a járvány miatt az elnyelés hasznossága jelentősen csökken, pedig a szintlépéssel gyakorlatilag csak ez a harci statja változik az állatoknak.
Oldal: 12345