Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Freez

Dátum: 2009.04.04. 16:34:13
Térkapuzni azért jó mert:
-viszonylag sok LE-t kapsz (33-as szinten smaragdként 700-1100) kevesebb Tp-ért mintha vadásznál (visszafogott fejlődés nélkül)
-addig se a többi karaktert ütöd
-eshetnek majd később ékszereket erősítő fókuszkristályok
-fejlődnek az állatkáid (tamagochi forever)
-a tárgyaidat dukátra válthatod (már ha esik) és ha már annyi van mint a pejva akkor "vehetsz" belőlük real world ajándéktárgyakat
Dátum: 2009.04.03. 17:48:23
Off:
Miklós kérlek legyen ez az épület a 12-es Mágustorony!
//Hú de aljas voltam
Várjuk szeretettel a tornyot!
Dátum: 2009.04.03. 02:09:39
Úgy gondolom ilyen lehetőség nem is lesz.
Dátum: 2009.04.02. 22:49:49
Idézet: DzsoniKSL - 2009.04.02. 22:20:41
És mindenki nevében ismét köszönöm azoknak a munkáját, akik lehetővé tették, hogy 7-8 hónap játék és száz küldetés után is mindíg új dolgokat kapunk. Ha megnéztek 100 online játékot, akkor állítom, hogy legalább 98 esetében hiába tépné a száját akárki...


Off: Megint
Én játszom még az Ikariam nevű hihetetlen RTS-sel is (fizetett reklámunkat látták) és ott a verzióváltás kb. 1 hónapot csúszitt, február óta bugzik a statisztika (amelyik szövi elér egy bizonyos pontot [42m] akkor ott beáll). A lakótársam programozó szerinte csak a statban kéne átállítani a változó típusát nagyobbra. nem képesek rá. A fórumon a modok jelezték tudják, h baj van ne írjunk erről, már továbbították a hibát. Jelenleg április van a hiba fenn áll. Kissé bosszantó. Olyan fejlesztések nem működnek ami már az első pár hétben elérhetővé váltak. Már 1 éve játszom a társaság miatt. Most adtak ingyen "őskövet" az 1 éves tagságért amiből kb 3 hét prémium jönne ki ha itt kapnám(jó pont). Azért kérnek pénzt, amit más ingyen megold scripttel(városok statisztikája termelési statisztika) akit rajtakapnak kitiltják mert megkárosította a CÉG-et. Tehát ilyen téren a Végzetúr stábja(a GF-hez képest mindenképp) nagyon profin kezeli a felmerülő hibákat, bakikat és nem akar agyonnyúzni minket. Mondjuk ők kicsit nagyobb tételben nyomják mert van vagy 8 játékuk + most MMO is.
A küldetésk egy más tészta azok miatt úgyis rinyálni fogok
Dátum: 2009.04.02. 22:02:16
Endyr magyrészt egyetértek veled, de egészséges verseny akkor beszélhetnénk ha nem léteznének rabszolgák, nem lehetne lefele ütni 5 szintet már 30-on valamint mindenki tudná, hogy is működik ez a játék. Egyedül azt nem veszed figyelembe, hogy aki megcsinálta ezt a küldetést megkapta érte a LE-t és tudott tovább haladni, ha szerencséje volt így mégha nem is olcsón de előnyre tett szert. A küldetések topicot is szétoffoltam amikor arról sírtam milyen "rossz" a felejtős küldi. Tudom, hogy drága volt ez a küldi annak aki előre dolgozott de elhiheted lesznek még barátságtalanabbak is.
Dátum: 2009.04.02. 21:26:50
Off: Butchman belőztél a szomszéd tehenével!
Ha jól emlékszem az elején 10 db döntetlen kellett aztán lecsökkentették...
Szavazztassátok meg a LE visszakapást, mert ugye itt olyat is lehet hátha az meghatja Miklóst.
Ma megint megy az offolás agyba-főbe ügyes vagyok nem hiába.
Dátum: 2009.04.02. 21:24:42
Butchman a Fogatlan Rőzseszedő Öreg Néne is csak lassító.
Off: Ja és én vagyok az elsőszámú küldetéses rinyagép!
Dátum: 2009.04.02. 16:42:15
Birka erre megoldás lehet amit a sebzéskompenzációnál javasoltam alias felcserkedés. Akit 15-ször elvernének naponta az inkább katázzon vagy lapuljon láthatatlanba ahogy én is teszem.
Dátum: 2009.04.01. 19:42:28
Lehet csak nem veszed észre mert nem írja ki magas szinten az eseményekbe csak az állatkánál.
Dátum: 2009.04.01. 14:09:48
Basszus én vagyok a rinyagép főleg hogy évekre vagyok ezektől a küldetésektől de akkor is. Az is igaz, hogy ezek legalább újhullámos küldetések de azért lehetne a mértéket tartani. Valszeg ezek a "jó kis félórás" küldetések is csak időhúzónak kerültek be, mert addig se kell újakon agyalni és nem ilyen bekattintósak mint a legyen 100000 az építésed.

Idomíts be öt új állatot! Ezt nagyon fogom utálni. Főleg, hogy 4 állatom lehet max. egyszerre teljesen értelmetlen és valszeg sokba is fog kerülni. De nem baj...

Szerezz vadászataid során 20 kiégett őskövet!
Hát ne aggódj Viszok majd húzunk 30 szintet a szakértelmen (hehe én már csak 29-et) és akkor hipp-hopp meglesz. Aztán meg jól elfelejtjük.
Nekem kb. 20 vadászat/1-2 esik tehát max 2 szint és meg is van.

Imádom a kvízeket, bár a 20-ast is legalább 3szor kezdtem elölről. Úgy hallottam az a megoldás ha nem tudsz egy kvízkérdést, hogy szépen leállítod a vadászatot és 1 óra múlva újra próbálod akkor másik kérdést kapsz. (Még nem próbáltam ki.)

Következő küldetés:
101 30750 Verj orrba ... cenzúrázva ...(Ismételhető küldetés folyamatosan felezett LE-ért ütésenként, a küldetést ájulásig folytatható).
Ha kicsit lenyugodtam akkor moderálom magam, bár nem is értem ingerültségem okát.
Szerk.: Lenyugodtam
Dátum: 2009.04.01. 11:28:33
Aúcs, 3 hét alatt 13 szörny a napi 30 vadászatodból?! Nekem meg sír a szám ha nem jön 3db 40 vadászatból. Persze a küldetés alatt természetes, hogy nem jöttek... Rendben megnyugodtam bármekkora szerencsével lehet aprókázni csak volt olyan, hogy 50 vadászat alatt 1 azaz 1 apró jött (ennek nagyon örültem csak már előre vizionáltam, hogy akkor meddig fog tartani a küldetés).
Ja igen és mivel a sírásfaktor működik a fórumon ezért nem hagyhattam ki, hátha megint gyorsabban meglesz a küldi.
Dátum: 2009.04.01. 01:38:25
Na én itt beleéltem magam az apró lények fogdosásába erre nem befogtam egy smaragdsörényű pegazust is. Mivel ezt az állatot szemeltem ki a negátorom új játszópajtásának (a nerúb kórokozóm várja a sajtolj ki egy min 20-as állatot küldetést a kennelben), így előbb a lépjen állatkád 10 szintet mókát vállalom be. Addig elrakom hűvös száraz helyre az átküldött apró lényeket és pár nap múlva előveszem. (Én 1 szintet szórakoztam el a sajtolóssal úgy, h 5 állat be volt készítve mikor felvettem a küldetést).
Szerk.:20-as csapdával vadászgattam.
Dátum: 2009.03.31. 20:11:40
Legyen igazad Balor!
Dátum: 2009.03.31. 19:29:16
1 sajtolás és megyek apró állatokat fogni. Vagyis csak mennék de most nem jönnek 33-as szinten 64-es szerencsét mennyire kéne lerontani, hogy jöjjenek is apró szörnyikék? Tudom ált. az ellenkezőjét szerretnénk elérni de ezzel a küldivel beugrottam a csőbe.
Dátum: 2009.03.31. 19:08:38
Idézet: Jeriko - 2009.03.29. 21:57:43

Ezt nagyon egyszerű megoldani: felveszek egy bőrpáncélt, buzogányt és 5 percen belül garantált az eredmény


Igen ma én is próbáltam 15% alá menekülni 4 támadásból -900 Ép (30-as döntetlenezők jól rámizgultak) aztán lejárt a timer az epikusnál és és ő segített.
Dátum: 2009.03.27. 13:31:32
Sebgyógyítás ultimate avagy felcserkedés másodállásban.
Már régóta foglalkoztat ez a kompenzációs téma így most előadom a saját javaslatomat:

Az ötlet annyi, hogy ha valakit laposra verek azt utána meg is gyógyíthatom. Erre használhatnánk a sebgyógyítást vagy egy új szakértelemet (Gyógyító ismeretek) mondjuk tanulás 19-re. (A sebgyógyítás járhatóbb útnak tűnik.)

A konkrét elkézelés:
Jön Z(kemény legény) és nagyon elpáholja X-et a kompenzáció hat ekkor lehetősége van X-nek gyógyulni LE-ért Z-től.
Amennyiben X leperkálja Z-nek az 5*Z sebgyógyítás szintje LE-t akkor Z gyógyít X-en a saját sebgyógyítás szintje(Z) *10Ép-ot. Azt, hogy mennyit gyógyulna látná kiírva. A gyógyítás nem haladhatja meg a sebződés 100%-át. Azért, hogy ne lehessen felhalmozni az ÉP-t erre csak a támadást követő 12 órában van lehetősége X-nek (aki dolgozik 8 órát annak talán segít). Ez mondjuk kerülhet Z-nek szakértelem szint * 2-5 Vp-ba, bár ezt el is lehetne hagyni. [A gyógyulás lehetne %-os is kivéve ha a 100%-hoz 50nél magasabb sebgyógyítás kellene.]

A dolog jó:
X akkor gyógyul ha gép előtt van
X csak akkor gyógyul ha akar kevés LE-ért
X olcsóbban jut orvosi kezeléshez (a kufár magas haszonkulccsal dolgozik, míg az azonnali kezelés hatékonyabb)
Z örül mert kaphat 1 kis LE-t és nem 0-ért verte agyon X-et (a gyémántok erre az értékre kapnának mondjuk +10%-ot a semmiből alá kreatív affinitás)
Z húzza a sebgyógyítást segít magán és az állatkáját is jobbangyógyítja
Z-nek nincs akkora lelkiismeretfurdalása, hogy mára elvette X-nek a játékkedvét
A dolog nem jó:
X akár duplán fizethet Z-nek nem elég, h agyonverte és elvette a LE-jét még kap rá egy kis extrát is.
Z-t ösztönözheti, hogy mindenkit verjen bucira véletlenül vagy szándékosan
Beholder esetleg elesik pár őskőtől amit gyógyitalra fordít az agyonvert játékos (szerintem a fizetős játékosokat ennyire nem vernék meg)

A játékba illesztésről:
Drakint(8. szint) vagy Thaur apót(19.szint) hallgatva rájössz, hogy nem minden végzetúr az ellenséged és ha csak egy jót akarsz harcolni akkor ellenfeled sebeit be is kötözheteed. Hidd el nem lesz hálátlan.
Ha Thaur apónál nyílna meg ez a lehetőség akkor lehetne feltétel a maximum 49%os fertőzöttség.

Erre gondoltam nagy vonalakban. Ami megihletett: reggel 8 csatából 5 sikeredett csúnyán.

A csatában összesen 485 sebzést okoztál, és 96 sebzést kaptál.
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 710 sebzést okoztál, és 180 sebzést kaptál.
A csatában összesen 697 sebzést okoztál, és 129 sebzést kaptál.
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 751 sebzést okoztál, és 137 sebzést kaptál
A csatában összesen 342 sebzést okoztál, és 100 sebzést kaptál.
Dátum: 2009.03.27. 12:43:48
Hanyas szinttől lehet fát ültetni a végzetúrban? ?

1
2
NEM LEHET FÁT ÜLTETNI!!!!!!!!!!!!!!
3
Dátum: 2009.03.27. 09:09:38
Én több ok miatt kezdtem fejleszteni az egészséget és a mágiát. 1 körben az alacsony tulajdonságösszegem vonzó volt így csapkodtak 1000-rel mivel nem volt túl sok életem ez nem tett jót a portyázásoknak térkapunak etc...
A mágia számomra azért vált szükségessé mert a turbó átrakása igen költséges. Kb 300Vp/alkalom + elmegy még 100 a varázslatra harconként.
Növeltem mindkét értékemen 15-öt és így már barátságosabb a helyzet. Ráadásul a +30 tul összegről se tudja az átlag user miből jön így nem vagyok már annyira vonzó célpont (Timer rulez).
Az értékeim 32-es szinten (Eg:59, Mág:55) amikkel most vígan elvagyok.
Dátum: 2009.03.26. 12:43:58
Bocsi Varaszlo csak lusta voltam visszaolvasni 3 oldal hozzászólást és csak az utolsó oldalakról csemegéztem, ezért is beszélgetünk még mindig halott témáról. Remélem nem gond, hogy filózunk egy kicsit utána így poszthumusz.

Simon: Igazad lehet sajna én csak a saját statjaimat és költségeimet ismerem és csak ehhez tudok viszonyítani, de ha 200 Tö-gel odébb kezdődik a probléma akkor ez a 40+ os karaktereket érintené elsősorban, hiszen a többieknek ez "még nem éri meg". Az elgondolásod tetszik de akkor mondjuk miért ne lehetne maximum nélküli ez a szakértelem ha a +5 még kezelhető?
Dátum: 2009.03.26. 11:09:45
Sajnálom a "hiszti" szót késő volt, fáradt voltam, elragadott a hév. Igazad van a fórum arra való, hogy problémákat vessünk fel amikre keressük a megoldást.
Darah kérlek válaszolj arra a kérdésemre, hogy ha ki lehetne minden gyűlöletet fejleszteni akkor is ennyire gyémántellenes lenne a dolog vagy az már elfogadhatóbb?
Saját számítást végeztem a karakterem jelenlegi állapotáról, hogy megéri-e nekem ez az ultimate szakértelem.
Ha felhúzom maxra akkor az 144030 LE be kerül és akkor vége a gyémántos karaktereknek.
Ellenben ha 15-15öt húzok az IQ-mon és a támadásomon akkor az 188378 LE-be kerül. Így vége az összes karakternek akinek nekimegyek.
Tehát ha szakizok akkor 45000-rel olcsóbban megúszom de csak 1 felé lesz bónuszom az epikus meg a térkapu jól ki is marad. Megéri ez?
Szerintem nem minden arany ami fénylik.
Ergo jelenleg a megoldás a gyémántos kariknak: Ne gyűlöljetek (legalábbis engem ne).
Az értékek a saját karakterem alapján számoltam tehát nem biztos, hogy fedik egy átlagos karakter tulajdonságait (Tö 532, szaki összeg: 398).

Cavalorn az ötleted tetszik de ha lesz ilyen szakértelmem nekem akkor is full gyémántos lesz másra nem nagyon lenne érdemes raknom. ez megint csak a gyémántnak könnyítene kicsit (ami nem baj), de lehet nem elég kielégítő megoldás. Esetleg ha 40 lenne ez a szakértelem szint vagy ez már túl sok lenne?