Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Freez

Dátum: 2010.07.16. 15:21:21
Rendben legyen 12 de ebből nem engedek.
Az automata sajtolás (ráadásul a 60-as sajtolás nagyon zavarja a kicsi optimalizálós lelkemet) valóban egyszeri kiadás csak fent is kell tartani prémium tagsággal én emiatt (eddig) elzárkóztam a megvásárlásától. -Mondjuk Rius 2 évet adott még max a játéknak addig el is lehetne ezzel égetni a maradék őskövemet.- Kíváncsi vagyok az aktív játékosállomány, hány százaléka rendelkezik ezzel az ergonómiai plusszal. Nekem egy permanens hatás magasabb árral jóval kecsegtetőbb lenne ami mondjuk nem váltott ki osztatlan sikert (a hsz pontszáma lefeleződött persze indoklás nélkül).
Kb.: 100 őskő (frisseknek, régieknek 50) 10k Lgy és 300 csp.

Vélemény az újrahasznosító relikviáról?

szerk.:
A "teljes" és a tiszta is állhatna 10 küldetésből így nem számítana a küldetések száma csak több variációs lehetőség lenne.
Dátum: 2010.07.16. 14:41:52
Koc, mikor szerződteted le Baraty-t és indítasz saját játékot? Ötletes javaslatok! Jöhetne a tavaly őszre ígért szövetségi küldetések helyett.

A bevezető ki is loptam Koc mondandójából.
"Az alábbiakban a saját erőteljesen szubjektív nezőpontomból kiindulva" történnek a fenti tartalomhoz néhány megjegyzés. "Minden mondat elé, mögé és közé tessék odaérteni, hogy szerény véleményem szerint, illetve, hogy javaslatom alapján."

2.1 Döntetlen, köszönöm szépen 1-szer elég volt. Kuka ahogy írtad.

2.2 Állatszintlépős, megfelelően magas kennellel állatfelszerelés nélkül is könnyű. A szakipontok még könnyebbé teszik. Az egyik kedvencem 0 cukor maximális élvezet. Kb. 3 naponta lehet darálni.

Állatfelszerelés "csak" lélekgyémántért: nem feltétlenül Beholder barát intézkedés 10% esélyt se biztos, hogy adnék neki.
Alternatíva v1: Normál tárgyak 3-szoros őskő áron és újrahasznosítási funkcióval
Ez az ötlet azoknak hátrányos akik normál tempóban mennek, hiszen ők hamarabb lépnek szintet nagyobb őskőköltség nem beszélve a szinthuszárokról bár 100 felett a kereskedelem korlát miatt kissé normalizálódik talán ez a költség. Vf-eseknek tovább kitart a felszerelés de ez már bőven egyértelmű.
Alternatíva v2: relikvia mely az összes új (és/vagy már meglévő) állatfelszerelést újrahasznosíthatóvá teszi.
Aukciós recirkulátor (vagy izébizébizgentyű), szint (65-80), Ára (kb): 50 őskő 10000-20000 lélekgyémánt.

2.3 A magas szerencse csökkenti az esélyt és még szaki sincs rá, hogy több jöjjön mint az őskövesnél.
Alternatíva v1: Legyen lecsökkentve az érték mint a kavicstalálósnál én a 9 darabbal kiegyeznék.
Alternatíva v2: Magas szerencse mellett (kb Szint*3) nagyobb lényeket kelljen fogdosni abból akár 15 is jöhet.

2.5.0 Kábítás nekem kb 15+ pp-be kerül 57%-os kábítással (a relatíve alacsony támadásom is ludas ebben).
2.5 Exploit!? A védekező portyából történő kábítás. Elvileg ugye a pp nem is erőforrás (legalábbis Miklós így tervezte), viszont a győztesnek jár Tp esetleg LE. Akkor ez se kellene hiszen kihasználható.
2.5.1 Krausos láncának hiánya, egyéni döntés. Szintben körülöttem lévő klántársaim velem egyetemben a Vámpírfókuszt választották a másik lánc helyett (lélekszívás rulez!) az entitásból. Sajnos nem lehet minden tápos tártyat bezsákolni de túlélhető. Létezik már visszahívható epikus vagy ott a gorgon amulett (gagyi de több mint a semmi).

2.7 A random miatt szinte sosem választom, valamiféle csökkentés akár már 8 tárgy is vonzóbbá tenné a küldetést.

2.8 Jelenlegi állapotában maxos szakival is túlságosan hosszadalmas. 1-szer már felvettem és le is adtam kb 100 vadászat után mert nagyon nem potyogott a kavics. 9 kővel lehet érdemes lenne próbát tenni.

2.9 {*Nagyon alternatív és nagyon zárójeles kóbor javaslat
Sebezz 20-szor kritikusat varázslatoddal/vagy okozz kritikus hatást portyázás során (úgy, hogy te támadsz!?)
Kritikus hatás (szint tanulás 36?):
Varázslatod hatóerejét duplázza meg a sebzést érintetlenül hagyja.*}

2.10 Most jöttem rá, hogy ezt nekem találták ki. Betárazok 10-et megoldom kihívások hada + vadászat (és kalandgömbbel) által egész gyorsan összejön a másik 10. Vf-esként nem okoz gondot megoldani őket és nagyon ritkán kell újrapróbálni legalábbis jelenleg. A 10-es tár miatt inkább legyen 15. (Persze a 12-nek én nagyon nagyon örülnék).

3.1 Győzz le egy entitást
Roka azt írtad, hogy betárazható ami igaz de sokan vannak akik már eljutottak a szintkorlát miatt az entitás végére és szintenként összesen 1 entitás az ami üthető. A vf-es prémtagság nélkül elég ritkán lép szintet így szerintem belefér hogy betárazza azt a szerencsétlen entitást.

3.2 Sebezz 40-szer kritikusat fegyvereddel portyázás során úgy, hogy te támadsz!
Elsőre kicsit ijesztő a 40 de ki kéne próbálnom.

3.3 Sajtolj lélekenergiát 16 lényből!
Felezd le és megegyeztünk! Ellenben ez a küldetés kizárja az állatszintlépősre tartogatott jószágokat. Nálam 4 fix állat 5 az ismételhetőre. 2 helyem marad befogásra, így nagyon rá se lehet készülni.

Körök:
Kedvet adna a változtatáshoz (nálam most a kaland, térkapu szintlépős sajtolós 4-es megy) és meg is érné.
Sorozat: 5-ször ugyanazt megcsinálni? Ezt valahogy nem tudom elképzelni. A többi nem rossz.
A körök bonyolultságáról. Aki eljut az ismételhetőkig azt érdekli annyira, hogy utánanézzen kérdezzen, hogy működnek a dolgok ha egy leírás nem is túl világos a társak csak el tudják mondani szájbarágósan mi is a helyzet.
pl.:
Sorozat: 5-ször ugyanazt kell megcsinálni. Nincs közte más huncutság
Teljes kör: Csináld meg mindet legalább 1-szer, nem baj ha valami többször is sikerül.
Tiszta kör: Csináld meg mindet pontosan 1-szer, nincs közte huncutság míg nem végeztél minddel.

+1 kihívásos küldetés esetleg? Nyerj zsinórban x darabot vagy hasonló?
Dátum: 2010.07.15. 12:51:16
Egyre nő v3-on a tételek száma ma már 5 darab van. Lassan meg is lesz a 7 darab.
Dátum: 2010.07.14. 15:56:50
A toplista kalandok általi rendezésből kimaradt a mutasd saját helyezésemet gomb.
Dátum: 2010.07.12. 11:16:59
Visszahívott epikuson működik a sebezz bele x-et küldetés?
Dátum: 2010.07.10. 14:26:23
Lehet, hogy ez csak egy új feature ami még be sincs jelentve és Baraty-nak kimaradt az a rész, hogy akkor is látszódjon amikor nincs fent állattárgy, hogy őszinte legyek én eddig azt se vettem észre, hogy a tárgyas állataimnál ki van írva.
Remélem nem mondok nagy hülyeséget ha igen, hát bocsánat!
Dátum: 2010.07.04. 01:04:31
Az ajánlott irányított vadászatnak akkor látnám értelmét ha permanens marad a hatás, egyszerűen csak adódjon hozzá az alap szakihoz. Ebben az esetben ez a fajta eszencia adjon +1-et (mintha tárgytól származna).
Persze ez csak egy kóbor ötlet.
Dátum: 2010.07.03. 18:52:12
Remélem Baraty nyaralás után megoldja.
Dátum: 2010.06.29. 12:48:27
Lan, nálam így alakul az elnyelés:
117. Szint
Alapszint: 22
Elnyelés: 192

114. Szint
Alapszint: 34
Elnyelés: 197

111. Szint
Alapszint: 42
Elnyelés: 198

81. Szint
Alapszint: 57
Elnyelés: 164
Dátum: 2010.06.27. 14:09:00
Az ergonómiát mindenkinek jegyében lenne egy olyan javaslatom, hogy az új kényelmi funkciókat egy fix árért lehessen permanensen birtokolni.
Pl.: Az ár: 100 őskő, 300 csp és 5-10 000 Lgy.
Ez azon felhasználóknak lenne segítség akiknek nincs szükségük a prémium tartalomra mégis szeretnének élni az új lehetőségekkel. Én egy kedves barátomnak szoktam manából építeni esténként neki megvan ez a funkció és nagyon kényelmesnek találom. Az öltözés gyors és biztonságos (én pl. a csizmát gyakran elfelejtem kicserélni). A prémium funkciók számomra általában feleslegesek és csak akkor élek vele ha valami event van pl. a mostani +5%-os LE többlet vagy a szövetség erőltetett menetben épít stb.
Dátum: 2010.06.22. 21:08:50
10 őskő még ugyan korrekt egy ilyen relikért szerintem főleg h a Bestiás könyv 20 kavicsot kóstál ott húztam is a szám de nagyon gyorsan elfelejtettem mert megéri.

Mod.:
Darah, grat a Lélekrablóhoz!
Dátum: 2010.06.22. 17:06:58
Alapvetően jónak tűnnek, szép csokor született!

Kalandor felszerelés, szint inkább 85 a Lgy maradhat.
Állatidomár pálca, imáim meghallgattatásra találtak! Akár több verzióban is megvenném lásd kvízes kulcsok. (MASZKK rulez!)
Esetleg valami kristálypont lélekgyémánt konverter vagy arra ott van a kalandírás?

Mod.:
az állatos relikviának lehetne szakértelem követelménye (sebgyógy, vastagbőr, idomítás vagy a 3 kombinációja).
Dátum: 2010.06.18. 15:27:51
Igen, sikerült vennem még az elején 300 dukátért egy Destruktort. Bár annyi volt anno a morálos karperec is de úgy gondoltam ennek több haszna lesz. (V1)
Dátum: 2010.06.18. 14:51:04
Közelébe nem vagyok a topnak (64-es szint) és 1200 dukáttal megyek holnap a találkozóra.
Dátum: 2010.06.17. 19:52:45
Úgy látom ma túl sokat írok és keveset értelmezek a 2 hely az nagyon jó csak el kell odáig jutni!
Dátum: 2010.06.17. 19:40:46
Csak a rend kedvéért (a fejemben) a palota 25-ös szintje után lehet +1 állatom és ki is fújt a vezetőkészség boost kivéve akinek van tudás könyve?
Mondjuk áldatik Miklós neve mert azaz 1 is nagyon jó!
Dátum: 2010.06.17. 19:35:50
Hová tűnt Winnie?
Dátum: 2010.06.17. 14:19:46
Új fény csillant a szememben. Én úgy gondoltam, hogy kapsz vele 100 sebzést és punktum. Megpróbálom letesztelni a hallottakat az entitáson és azért majd rákérdezek Baraty-nál ő biztos tudja hogy működik a kristály. Ha lesz biztos (vagy annak vélt infóm majd beírom).
Dátum: 2010.06.17. 13:31:49
Eardog, nekem van ilyen fk-om konkrétan a Destruktor (és már bánom, hogy nem másik tárgyat választottam helyette, de ez most nem számít). A gond ott kezdődik, hogy ugyebár cserélhető a cucc de nem ér annyit ha minden epik/entitás ütésnél csergetném a kristályt akkor nem lenne az a kufár aki tudna nekem elég fk-ájt adni. Ha lenne 2 ilyenem (cserélhető) akkor nincs gond mert lecserélem az egyiket megy fel a másik. Ergo amíg csak egy ilyened van addig sajnos nem biztos h ér annyit mint egy karakterszinten lévő átlagos tárgy (karakter és környezetfüggő).
Az értékeid gondolom csak ad-hocc mert egy százas karinak +200 sebzés igencsak sovány (persze ez egyéni vélemény).

Persze van értékőrző is pl amelyik 10% lélekszívást ad, azt megéri vinni fegyverből fegyverbe.
Dátum: 2010.06.17. 13:13:44
Esetleg megnő a maximálisan megszerezhető szakipontja (permanensen) 1-2-3-mal. Alapszint+(x)
Magas Szintű Kedvenc Klubb(MASZKK)

Mod: Mivel ez más szerepel mint übertáp ezért ezt természetesen jószágonként kéne adagolni.