Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Paco

Dátum: 2017.01.07. 12:16:53
De az első, decemberi verzióban NEM VOLT szinthez kötve.
Valamint mennyi LE és TP jár a csatákért?
Dátum: 2017.01.07. 11:05:07
Nem kell hozzá újabb verem Offs, most is meg tudod nézni.

A decemberi statok megvannak, még én is beidéztem tőled.
A mostani, januári statok szerintem szintén megvannak, az események fül alatt.
Ott le van írva, ahogyan Te magad mondtad még decemberben is, minden adat.
Az alapján össze tudod vetni.
Például azt, hogy változott-e a LE és a kapott TP a decemberben leírtakhoz képest, a mostani, január 3.-án mindenkinek újraindult veremben?

Valamint nézzük meg JÓL azt a Baraty kijelentést:

Idézet: Baraty - 2017.01.06. 16:29:17
Semmit nem változtattunk a Kárhozat Verme kincsgenerálásában az indulás óta, ugyanolyan eséllyel esnek a tárgyak mint eddig.


Azt írja, hogy a kincsgenerálásban nem változtattak.
A tárgyak esési aránya nem változott, ez kb. majdnem igaz. A mennyisége kb ugyanaz, bár én ezt sem mondanám 100% magabiztosággal.
Ám azt nem írja, hogy a MINŐSÉGEN, valamint a KAPOTT LE és a KAPOTT TP-n NEM LETT változtatva.

Csak az esési arány nem lett piszkálva. A többi - és emiatt van a panasz sok embernél, ami kiveri a biztosítékot - viszont igen.

Szóval kérlek, ha időd engedi, akkor vesd össze akkor számokkal a mostani, januári vermedet, a decemberivel.
A decemberit már megosztottad velünk, akkor várom/várjuk a mostanit. Nem kell hozzá új verem, itt a mostani log is.
Dátum: 2017.01.07. 10:20:30
Te legalább kaptál választ.
Nekem eddig még az sem.

És további érdekesség - nekem - hogy a KV leírásában is benne van, hogy minden csata 2 vadászatnak minősül.
Akkor máris adja magát a kérdés: EH/VF érvényesül-e, ha már vadászat modul alapján megy a csata. Ha igen/ha nem, akkor is, hogyan lehetséges, hogy ennyi TP jár érte, amikor az elsőnél nem?
(Továbbra sem értem, hogy miért kap mindenki 200+ tp-t, amit egy 250+-os karakter kapott az első, decemberi indításkor.)
Arra emlékszem, hogy bőven +400-as átlag volt a csatákon, lentebb pedig már írtam, hogy a 200-at sem éri el.
Valamint az elsőben még a csatákból is esett sm, most nekem is csak gagyi és aranyszelence.
Amennyire jó volt a kezdet, annyira szar a folytatás.
Bár..., ahogyan mondani szokás, semmi sem kötelező. Akkor ezzel sem kell ezek után foglalkozni többet. A verempálcák is ott fognak elrohadni a sufniban, mert később akartam eltolni őket, de így inkább eladnám, ha volna rá opció.
Így számomra teljesen érdektelenné vált a dolog, pedig kezdetben hirtelen megnőtt a csp és a csp italok értéke a szememben.
Ezek után pedig visszasüllyedt a "helyére".

De milyen érdekes, hogy ez a nerf - mert nekem ez az - egyből készen lett, de a medálbónusz, amire már eredetileg is voltak tervek, az bezzeg nem.
Ám, ha valamit el kell rontani, az olyan hamar, S.O.S elkészül.
Dátum: 2017.01.06. 20:08:15
Engedd meg, hogy tőled idézzek;
Idézet: Offsboy - 2016.12.24. 16:03:58

95808 LE és 210 tp 5x,
96945 le és 210 tp 15x,
96567 le és 210 tp 5x,
Elktorzult: 108684 le és 234 tp, 30x
Démon és pályavégi: 201k le és 444 tp, 15x


Az első veremnél nekem is szép arányban estek a kincsek és a LE/TP arány is kellemes volt.
Ellenben, hogy is néz ki most?
Legyőztél egy sárkányfőnix-t, a jutalmad: 36474 LE és 192 TP, 6 asztrális kincs, torta.
(Itt a TP-m majdnem annyi, mint Neked, holott a szintem sehol sincs hozzád képest.A LE/TP arány ~190)
Legyőztél egy eltorzult Larz Con De Mort-t, a jutalmad: 18396 LE és 96 TP, 2 asztrális kincs, Az őrjöngés itala.
(Itt sem kell sok kommentár->LE/TP ~192)

Szóval csak szeretném megkérdezni a számok fényében, hol is van az a decemberi arány a mostanival szemben?

De akkor a kincsekről is, a teljesség igénye nélkül:

Legyőztél egy eltorzult Larz Con De Mort-t, a jutalmad: 18237 LE és 96 TP, 3 asztrális kincs, Kézikönyv.
Legyőztél egy lidércharcos-t, a jutalmad: 15858 LE és 84 TP, 3 asztrális kincs, Az őrjöngés itala, Szörnytalizmán.
Legyőztél egy móleon-t, a jutalmad: 16017 LE és 84 TP, 4 szürke mytokronit, 3 asztrális kincs, Az őrjöngés itala, Szörnytalizmán.
Legyőztél egy ősi lélekzabáló-t, a jutalmad: 39648 LE és 210 TP, 4 szürke mytokronit, 3 asztrális kincs, Csatlóskristály, Kézikönyv, Kisebb térkapu stimulátor, aranyszelence, Az őrjöngés itala.
(Itt meg annyi tp-t kaptam mint Te, miért?)

És még ragozhatnám, de biztos mindenre van magyarázat. Akkor hallgatom.
Dátum: 2017.01.06. 19:34:21
Kérlek, és Te mindent elhiszel, amit mondanak/leírnak?
Ne állíts a falhoz ilyenekkel.
Eddig is volt nem egy eset az évek folyamán, amikor változtak a dolgok, "csak úgy", ok nélkül, semmi infó nélkül. Ha meg fel is tűnt és reklamáltál, akkor sem volt sok értelme.
Ennek sem sok van. Csupán nem esik jól.
Dátum: 2017.01.06. 16:41:10
Őszinte leszek Baraty; próbálom ezt elhinni, de akkor tényleg baromi pechesnek kell lenni, ahogyan a kolléga írta és beállok mellé a sorba.
Mert én is azt vettem észre, hogy a decemberi indításhoz képest 'mintha' kevesebb minden lenne, mint eddig.
Smaragszelencék helyett aranyszelence a favorit, főszörnyek - nálam - asztrális kincs és torta kombóval dolgoztak javarészt, holott az elsőben azért ennél jóval nagyobb volt a szórás.
Valamint a LE/TP aránya is jóval magasabb volt. És ezt még Milklós is említette, hogy valaki(k)/valami(k) kapcsán felmerült, hogy túl jó a LE/TP aránya is.

Idézet: Miklós - 2016.12.22. 14:19:04
Ami még itt felmerült, hogy a veremnél túlzottan is sok kincs jár minimális TP-ért, ezt a részt még felülvizsgáljuk..


Ám ellenben most alig 200 körüli arányban mozog és a kincs is jóval kevesebb.
Ez is eléggé szemet szúró.
Szóval vélhetően felül lett vizsgálva, eredményhirdetés nem lett róla, ellenben le lett csökkentve.

Sajna nem mentettem el az elsőből semmit sem, mert úgy gondoltam, hogy mindig hasonló lesz.
De nekem nem úgy tűnik.
Dátum: 2017.01.06. 16:15:14
Én nem hiszek a véletlenekben; szóval én is megerősítem, hogy változtatva lettek dolgok benne, mintsem előtte volt, az első nekifutásra.
Az jobban tetszett.
Dátum: 2017.01.06. 15:59:09
Idézet: Balumaci - 2017.01.06. 12:34:12
Miért kellett a jutalmakat megváltoztatni? Állandóan aranyszelence esik mindenből...


Sajnos egyet kell értenem a kollégával, szintén zenész..
Eddig estek smaragdszelencék is szépen, most már csak a vásárlás lehetősége áll fenn.
Csak a nerf...holott indításkor mindenkinek tetszett, csak az insp. miatt volt sírás, nem a jutalmak miatt. Hihetetlen.
Dátum: 2016.12.22. 17:28:14
Idézet: Miklós - 2016.12.22. 14:19:04
... Ami még itt felmerült, hogy a veremnél túlzottan is sok kincs jár minimális TP-ért, ezt a részt még felülvizsgáljuk...


Én magam is azt vallom, ezt a részt nem kéne bántani Miklós.
Mert akkor már "megint" átesünk a ló másik oldalára.
Ez NAGYON tetszett a játékosoknak, nem kell nerfelni.
Csak az inspiráció miatt volt morcogás, minden más része teljesen rendben van.
Dátum: 2016.12.17. 06:22:12
Szerencsekerék ősköves pörgetés?
Dátum: 2016.12.13. 20:25:12
A leírás alapján elvész.
Ezt megtekintheted, ha rámész az KV-ra, majd azon belül a Részvétel és a jobb felső sarokban, ahol az átváltott energiát láthatod, van egy kék kis kérdőjel.
Ott írja, hogy a megmaradt energia elvész, amint megkapod az újat.
Dátum: 2016.12.13. 16:22:28
Mintha lett volna szó róla, hogy lesz majd valami gyűjtögethető plecsni a KV mellé.
Abból lett/lesz valami, vagy még tervezés alatt?

Mod.: A kérdés megválaszolta önmagát részben. Medál van, jelenleg csak dísz jelleggel.
Ha így lehet variálni, akkor már csak a csatlós aréna végett (is) én magam is a barnára szavaznék.
Dátum: 2016.07.25. 06:26:23
Igen, lehet.
Feltétele a prémium tagság, plusz mellé a Gyorsítás menüből a VIP funkciók megvétele. Ekkor képes leszel egyszerre több kincset (is) kinyitni.
Dátum: 2016.05.31. 21:32:19
Fizetheted az ősi devizahitelt az Isteneknek belőle.
Dátum: 2016.05.28. 21:01:04
Szerbusz Legacy; megmondom őszintén, nem adnám oda másnak azt a dicsőséget és örömöt, amit a karakterbe fektettem, amíg felépítettem.
Szóval én vagyok, aki voltam, csak több mint egy éves "pihenéssel".
Dátum: 2016.05.28. 20:41:20
Asztrális állomás
Előfeltétel: Evolúciós kamra 10
Dátum: 2015.03.12. 20:02:13
Március 16, hétfő.
Dátum: 2015.03.11. 10:27:05
Ha átadhatóak lennének, engem is érdekelnének.
Ám ábrándozni még szabad.
Dátum: 2015.03.05. 14:02:59
Komolyan mondom, már felesleges felnézni a fórumra, mert mindig ugyanaz a nóta; mindig a víz a hibás, ha a kacsa nem tud úszni. Nerfet neki! Csuhajja...

Eleinte még poénos volt. Esetenként még nevettem is. De most már inkább csak szánakozom és kicsit még esetlegesen undorodom is.
Mert azért, dobálózva a számokkal, belegondolunk abba, hogy miről is beszélünk, milyen időintervallumokról?
3-4 év, alsó hangon, amivel dobálózva van, hogy mekkora brutális erő szedhető össze.
De kérdem én: ezt nem megteheti bárki...?
De, bárki megteheti, aki rászánja azt az időt. Tamagocsi? Akkor tamagocsi. Fáj ez nekem? Nekem ugyan nem és még többszáz játékosnak sem, akik aktívan játszanak.
Engem az sem érdekelne, ha 200.000 játékos éveken keresztül csak harácsolna 2-es szinten. Mit érdekel?
Azért a minimális bónuszért..., ami összeszed annyi idő alatt, én 30x annyit szedek össze, ugyanazok megcsinálva, amit ők+még az egyebek, amik nekem elérhetőek szint és egyéb adott paraméterek végett, mintsem nekik.

A játék pont azért jó, mert nem szabvány, nem sablon. A lehetőségek tárháza végtelen, mindenki megtalálhatja benne a neki tetsző stílust és játszhatja is.
És igen, kicsit kapaszkodjunk bele az időbe, mert azon megy itt a lovaglás.
3-4 év.
Ember, az baromi sok idő. Lássuk be, nagyon sok.
Naponta élsz, dolgozol, családod lesz egy idő után, vagy bármi egyéb életforma...de még így nézve is, nap nap után, 3-4 év...akkor is hatalmas időkről beszélünk.
Könnyű leírni, de át és megélni, elérni már kevésbé ennyire egyszerű.
Elméletben ez nagyon fasza, de megcsinálni...adott a lehetőség! Aki akarja, csinálja. Mutassa meg! És ha megtette...? Akkor vegye át a jutalmát. Megérdemelte.
A kezdetektől itt vagyok, de ha 4 évig nem csinálnék semmit, csak belépkedek és a "felvázolt" módon csinálnám a dolgokat, semmit sem csinálok. Akkor meg ezért "éljek" itt a játékban?
Ugyan már...aki meg mégis ezt teszi. EGÉSZSÉGÉRE!
NEM SAJNÁLOM!
Miért? Mert engem nem bánt vele. Nem is fog soha. Lehetne kérdezni miért, de ennek is millió megoldása lehetne, köztük a soha nem ér utól, abbahagyja/abbahagyom és még sorolhatnám, de nem teszem.

Szóval Rosten, kicsit gondolkozz már el azon, mielőtt magyarázol és hajtod az igazadat.
Amit mondasz, egy lehetőség és út a sok közül.
A VU nem ezért és nem emiatt tart és van ott, ahol. Nem is ezért halad, nem is ezért fog csődbe menni, ha csődbe megy.
Ha meg ennyire táp, előtted is ott a lehetőség.
Bizonyítsd be.
Ne csak ujjal mutogass, hogy de szerinted ez meg ez így csinálhatta. Mutasd meg.
Elméletben sok mindent meg lehet tenni, de a gyakorlat az igazi próba.
Majd akkor magyarázz, ha alá is tudod támasztani. Nem elmélettel az elméletet. Hanem eredményekkel.
Addig pedig kérlek tisztelettel: maradj csendben.
Már senki sem kíváncsi Rád. Már mindenki unja a szövegelésed.
És miért csak 6 végzetúr szólal fel, senki más?
Mert senkit nem érdekel a véleményed. Ennyire egyszerű. Ez "csak" neked fáj jobban, mindenki megtanulta a játékot játszani ilyen-olyan módon és azon van, hogy jobb legyen, mint a környezete. Ha neked ez nem megy, akkor törd meg. Ha akkor sem, akkor még jobban.
De akkor ne mások játékát akard már megnerfeltetni, hogy neked jobban menjen a sajátod, mert önerőből esetlegesen képtelen vagy rá.
És nem, nem érdekel mennyit nyertél már bajnokit, vagy mennyit fogsz. Majd 80.-ik szint környékén is emelkedj ki a környezetedből. Vagy még magasabban.
Mert azt már olvastam, hogy ilyen olyan nagy legény vagy, de azért ezt-ezt és ezt azért na így meg úgy...
Unalmas, fárasztó.
Tudom, nem kell olvasni és reagálni sem.
Ezzel pedig ismét csak megválaszolásra kerül a kérdés: miért nem reagál neked senki sem, csak az a 6 figura. Ők vannak olyan mazoisták önmagukkal - és velünk, olvasókkal szemben is - hogy válaszolgatnak. Mert remélik, hogy lesz értelme. De kb annyi, mint a falra "ömlött borsónak".
Mert senki sem olvas, mindenki ignorál, mert azt gondolja, egyszer csak megunod és elhallgatsz már végre.

Részemről ennyit akartam, mindenféle személyeskedés nélkül, pusztán a tények függvényében.
Tanulj meg játszani. Ha tudsz, akkor legyél a legjobb és ne fájjon, hogy más is ér el eredményeket rajtad kívül.