Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Meszy86

Dátum: 2009.04.12. 17:39:03
Hogy kell helyesen az leírni alábbi állat nevét?
golya
gója
goja
gólya


Azért elég vicces, hogy ő kérdezi hogyan kell helyesen leírni; de a kérdést nem tudja helyesen feltenni.
Dátum: 2009.04.11. 19:28:10
Idézet: Darah - 2009.04.11. 15:07:56
A gyémántoké tuti változott, már hordagyűlölet előtt is, ugyanis mondhatni megszűnt a bónusza magas szinten, kivéve persze azokat, ahol spórolhat, de ahhoz özön minuszt kell beszereznie. Veszíteni a portyában, és vásárolni nyakló nélkül. Kapott helyette egy fél térkapubónuszt viszont, ami vicceskés.


Az a nagy probléma, hogy kaptatok még egy bónuszt de ez sem tett legyőzhetetlenné még több mindent akartok. Lassan eljutunk odáig, hogy a gyémánt kapjon mindent +vari és fizikai sebzés bónuszt is.
Dátum: 2009.04.11. 19:25:35
Szerintem nem kell semmit változtatni a gyémánt hordán. Ha annyira gyenge lenne nem ők vezetnék a legtöbb Bajnoki győzelem listát.

Számokba kifejezve:
V1:

Gyémánt: 34
Smaragd: 15
Rubin: 17
Zafír: 9

V2:

Gyémánt: 22
Smaragd: 13
Rubin: 7
Zafír: 2

Tehát ezért mondanám, hogy a változtatás felesleges. Ha arra hivatkoznátok, hogy alacsony szinten vannak sokan akik nyernek és gyémántok azért van elhúzva ennyire. Akkor mondjatok olyan változtatás, hogy alacsonyabb szinteken ne nőjön tovább a különbség.
Dátum: 2009.04.08. 19:20:26
Ugrabufrált?? Persze mikor az Azúr kilépett segíteni a döntetlenben akkor milyen jó volt, hogy kiléptek. Ráadásul ha valaki szövetséget vált mert szétszakad vagy csak egy erősebb szövetségbe vágyik akkor ő már ne is csinálhassa ezt a küldit 5 hónapig.
A csillagot a kérdésnél nem tettem oda csak itt írtam oda. Hátha valaki nem tudta volna.
Milyen származású Zinédine Yazid Zidane?

Algéria
Spanyolország
Anglia
Olaszország

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Miért??
Dátum: 2009.03.31. 19:46:56
kivégzés:

Ha a csata végén ellenfelednek kevesebb életpontja marad, mint a kivégzés szint x 5, akkor a csatát te nyered, az okozott sebzéstől függetlenül. Ha mindkét játékos tudná használni a kivégzés szakértelmét, az győz, amelyiknek magasabb. Ha kivégzed ellenfeledet, az a szerzett lélekenergiát is növeli, a kivégzés szakértelmeddel arányosan.

Benne van a leírásában is. Igen többet kapsz érte.
Dátum: 2009.03.31. 18:44:10
Legyen a váltása akkor csak óránként. Az őskőves verzió csak egy lehetőség volt; de abban igazad van, ha lehetne a prémesek visszaállítgatnák.
Dátum: 2009.03.31. 17:57:00
Mivel úgysem fogják kivenni és azt sem fogják berakni, hogy mind a 3 horda ellen legyen gyűlöleted ezért gondoltam valami másra de szerintem nektek csak a kivétel az egyetlen elfogadható feltétel.
Dátum: 2009.03.31. 17:38:38
Nekem egy olyan javaslatom lenne a gyűlöletre, hogy olyan legen mint a tudatturbó. Egy szakértelem lenne és azt lehet felhúzni majd legörgetőbe kiválasztod melyik horda ellen akarod a gyűlöletet használni. Óránként lehetne váltani vagy CSP vagy őskőért; a váltás persze ugyanúgy VP-be kerűlne a tudaturbóhoz hasonlóan. Így nem lenne mindenkinek kifejlesztve a gyémántra a gyűlölete mert ha mást akar támadni biztos, hogy átrakja a másik hordára. Lenne benne változatosság kinek mire van rakva.
Vélemények?
10 csatát csinálhatsz 1 órán belül ás nem kapsz 100% csökkentést csak 80%-ig viszi le a 10. csata után pedig kiírja, hogy ebben az órában már eleget támadtál és pihenned kell. Vicces még bőven lett volna ÉP-m és VP-m is.
Dátum: 2009.03.24. 19:33:24
Már kis szinten el kell kezdeni a LE szerzős szakokat fejleszteni kreatív affinitás maxolni minél előbb jól megnézni kit támadsz majd ha sokat hozol tőle visszatérni hozzá 8 óra múlva. Folyamatosan erősödni is kell hozzá, hogy magasabb szinteken is mindig te győzz. Legyen nálad LE legalább 4-5k minden portyában ha sokat tudnál hozni akkor ez ne gátoljon meg. Emellett semmit nem szabad vadászni csak portya minden nap, és még sokkal többet is összetudsz szedni mint 1,5M.
Dátum: 2009.03.22. 13:56:52
Mennyibe kerül az első szinten a kis bőrpajzs?
150 LE
50 LE
420 LE
360 LE

Ha valaki nem gyémánt és most kezdte a játékot az honnan tudja???
Dátum: 2009.03.22. 10:09:30
Hányadik szinttől vehetsz részt bajnoki viadalon?
4.
10.*
20.
16.


Azért ezt már régen kellet volna törölni.


Hány percig tart egy vízilabda negyed?
5
6
7*
8

A játékidő: Egy meccs 32 perc tiszta játékidő (vagyis az óra áll, ha a játék áll), melyet 4x8 perces negyedekre osztanak.

Végzősök: 28 perc tiszta játékidő, 4x7 Ha már az Egyetemi ligára gondolt legalább írta volna oda de így????
Dátum: 2009.03.16. 22:59:02
Hol rendezték a 2008-as labdarugó EB-t?
Németország
Franciaország
Németország és Ausztria közösen*
Ausztria


Gratulálok a kérdés feltevőjének én úgy tudtam Svájc Ausztria közösen rendezte de ezek szerint rosszul tudta mindenki. De vajon, hogy ment át a rostán.

Azonnal töröljétek légyszíves.
Dátum: 2009.03.15. 12:31:52
Szerintem ha nem lenne küldetés a dologból akkor nem lenne probléma belőle. Szerintem inkább azon kéne változtatni és nem a szakon ha sokan panaszkodtak, ahogy Mikós írta akkor ők használják, de a többieknek ne legyen ebből szívás.

Javaslat a küldire:

Felejts el 5 szakértelmet (szintöl függetlenül).

Így meglehetne oldani 1-s felejtéssel és 5 szakfejlesztéssel. Ez így is lenne már 30-40k LE karitól függően. De legalább teljesítenék a küldít mert így elég sokan mondják azt, hogy ez örök zöld küldi lesz.

Vagy egy másik eset hagyom a küldit míg elérek a 200. küldetésig akkor már visszaadja amit rá kell szánni.
Dátum: 2009.03.07. 19:42:12
Ha ilyen küldetések lennének akkor szinten minden küldetés több nap lenne. De akkor ezt, hogy teljesíted?

"27. Teljesíts 24 órán belül 3-5 küldetést"

Ezt viszont úgy gondolom rosszabb lenne mint a 10 döntetlenes.

"Legyen kiégett ősköveid száma legalább 100-250"

Ezeknél viszont pontosíts:

"Ne használj tudatturbót 3-7 napon keresztül" Alapból rajt van valamin tehát használod javaslat: Ne válts tudatturbót 3-7 napig.

"Vásárolj magadnak pajzsot/fegyvert/akármit, aminek a szintje 10 szinttel magasabb a tapasztalati szintednél" Javaslat vásárolj magadnak egy tárgyat aminek a szintje 10-l magasabb a te TP szintednél.

Olyan küldetéseket úgy sem raknak be, hogy ne játsszál:

"Bújj el a katakombákba 5 napra"


Nekem viszont ez a kedvencem:

"Kvízolimpián a helyes válaszaid száma legyen minimum 40"

Biztos vagyok benne, hogy sokan kibuknának rajta.
Dátum: 2009.03.06. 19:30:16
Idézet: McPaul - 2009.03.06. 19:24:07
Csakhogy igy meg nincs mas cel...



1 hónap múlva lesz a következő viadal ne add fel készülj arra és légy olyan erős hogy a random sem cseszhessen ki veled. Egyébként magas szinten több esélyed lesz kisebb szinten sokkal nagyobb a random. tehát annyit ajánlok neked ne add fel játsz a sokat élvezd a játékot ez fontos. ÉS elérheted a célod a bajnoki medált.

Ha nem hiszed nézd meg az én példámat az első viadalomon simán kikaptam egy jóval gyengébb tag ellen.
Dátum: 2009.03.06. 19:25:42
De azért így neked sem volt olyan rossz
Dátum: 2009.03.06. 19:13:27
cirip mondta jól kiszámolta hogy kedden ér a szint végére berakták a nevezést majd nevezett. Utána lépte meg csak a szintet amivel már másik kategóriába került volna és ott esélye sem lett volna. Ezért tett ő is így.