Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Meszy86

Dátum: 2009.05.11. 18:16:17
Ha jól gondolom ugyan az mint amit a Denevér szimbólum ad ha eltalálod az ellen feledet LE-t szívsz el tőle. Csak nem 5% hanem 20%.
Dátum: 2009.05.10. 18:31:14
Ha lenne is akkor aki nem akar az nem köt házasságot. Kötelező úgy sem lenne. Amúgy szerintem jópofa lenne és lehetne valami kis extra benne. Ha valaki elveri a házastárs egyik tagját akkor a másik kapna +10% bónuszt a tulajdonságaira, a düh nevében. Háborúban persze ez nem lenne.
Dátum: 2009.05.06. 16:18:24
Akkor valami nagyon nem kóser nálad nálam ugyanezek a szakok vannak és többet vadászok átlagba hozok 8-900 LE-t 38. szinten. Nem lehet, hogy néhe elfelejted turbózni??
Dátum: 2009.05.05. 17:13:25
Típus: gyógyital
Hatás: felhasználásakor ÉP-d és VP-d maximumra kerül


Szerintem ebben le van írva. Ha jobban értelmezed "felhasználásakor" Vagyis simán eltűnik ha használtad. 1* cucc.
Dátum: 2009.05.02. 15:14:07
A legalsó szinten felesleges a prémium cucc ahhoz, hogy megnyerd a viadalt. Döngölő is a legutóbbi viadalt, csak azért vesztette el mert nem volt Enyészmestere így jóval gyengébb volt a fizikai harcban. Varázslatban még x volt a harc.
Dátum: 2009.04.30. 20:14:20
A regisztráció csak holnap 15:00-kor kezdődik.
Dátum: 2009.04.23. 22:25:18
9. Tanulási szintnél van a sebgyógyítás ezt fejlesztve tudod majd gyógyítani az állatodat.
Hát nem tudom mit mondhatott neked de én elég régóta ismerem és nem ilyennek ismertem meg, hogy ellene szállva magától.
James Andrew-ról beszélsz?? Ő volt elszállva magától??
Grat hozzá amúgy szoktam bosszú támadásokat tenni ha valakit nem érek el, de a szövetségi társamat támadta akkor rászállok a szövetségére és akit érek ütöm. Valószínűleg ezért láthattál engem is 5 szinttel lejjebb támadni.
Nem is mondtam, hogy soha nem ütök lefelé csak magas mínusszal teszem azt már.
Azért nem állítom át mert voltak háborúk ott meg kellettek az alacsonyabb ütések is. Amúgy főleg vadászok és a portyából csak TP-jön, tehát nem érdemes annyira. A kamrába behúzogatom az emberkéket és azok nem alacsonyabb szintűek hanem megpróbálom a legerősebbeket. Legalább onnan kapjak LE-t.
Ebből is látszik, hogy nem alacsonyabbakat szoktam támadni, hanem először nálam magasabbakat -30%-kal majd utána megyek kisebbekre. Az, hogy én lennék a legerősebb a szintemen azt nem mondanám ennyire biztosara inkább elég erősnek mondanám magamat. De a következő viadalon meglátjuk.
Nem mentegetőzni akarok de már kezd unalmas lenni a portya. Ebből kifolyólag tettem be magamnak egy kis izgalmat és már nem 30 hanem -80%-ig támadok így vannak vereségeim is de legalább izgalom is.

ui.: Én 10 pontot adtam a csatára tényleg jó kis csata volt egyébként ellened -80%-al támadtam.
Dátum: 2009.04.12. 20:44:19
Azért a kezdetet ne vegyük alapul akkora random az egész, hogy nincs értelme. Ha neked lenne igazad akkor mindenki a gyémántot támadná csak és szedné meg magát LE-vel.
Főváros

Ezt nem lehet használni.
Dátum: 2009.04.12. 20:23:35
A gyémánt portyában nem tud győzni magas szinten. De ha jobban belegondolok mindegyik horda panaszkodik arra, hogy a vadászat az egyetlen LE szerzési forma a térkapu mellet. Tehát győznének is folyamatosan akkor az lenne a gond, hogy nem kapnak LE-t és ezért hal meg a bónusza. Igazság szerint azt sem értem kis szinten miért nem hal meg; elkölteni az LE-t a legkönnyebb és mégis tudnak nagyokat rabolni. Ez tűnik el magas szinten és kezd elfogyni a gyémánt előnye. Minél magasabb szintre kerül.

Tehát véleményem szerint a legnagyobb probléma azzal van, hogy magasabb szintre megtanulnak játszani a játékosok vagy törlik magukat vagy egyszerűen abba hagyják a játékot. Ez miatt tűnik el az előny. Mert valljuk meg őszintén alacsony szinten a gyémántok a legerősebbek 10. szint felett beszélek most.

Legegyszerűbb az lenne, hogy magasabb szinten is lehessen valahogy LE-t portyázni és ne csak mázlival kifogni 1-1 csatát. Ezzel megmaradna a gyémánt bónusza.
Dátum: 2009.04.12. 19:11:56
Szerintem a hordagyűlölet nem nagy gond kis szinten nem sokaknak van meg azért az akadémia. Tehát ott ahol a legjobban kéne a védekezésre ott nem tudják használni. Most a többségről beszélek és nem 1-2 karinak akinek megvan. Magasabb szinten meg már talán érvényesül az amit én gondolok, hogy nem érdemes kifejleszteni gyémántra. Tehát én a hordagyűlöletet nem tartom nagy problémának.

Arra meg, hogy mit kéne változtatni a bónuszon arra nincs ötletem. Az írogatásom főleg arra korlátoztam, hogy a hordagyűlölet nem probléma.
Az egész kérdés feltevés és válasz egyszerű random dolog éppen milyen embernek dobja ki a kérdésedet. Vannak ennél sokkal rosszabb kérdések csak pont olyan kapta akinek könnyebb és jó válasznak jelölte meg. Én ezért is nem írom be ide a kérdéseimet amit esetleg rossznak értékeltek szerencsére nem volt sok de akadt olyan is ami elég dühítő volt, de szerintem tök felesleges.
Dátum: 2009.04.12. 17:48:06
Szerintem a hordagyűlöletet nem érdemes kifejleszteni a gyémántra pont azért amit te is mondasz Nem kap + harci bónuszt tehát gyengébb lesz egy azonos TÖ és SZÖ kari is. Vagyis gyémántra nem éri meg fejleszteni inkább arra a hordára kell akitől több támadást kapsz vagy te támadsz többet. De ez az én véleményem lehet nektek van igazatok és gyémántra fejlesztik de én nem tartom értelmesnek.

Tehát a probléma nem a szakértelembe van hanem a játékosok elkapkodott döntésében.