Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zimi

Oldal: 12345678
Dátum: 2011.10.16. 10:41:02
Hát igen, az utolsó két versenyes tippekben is komolyan küzdöttetek.
Dátum: 2011.10.15. 06:52:22
Világbajnokság
Világbajnok csapat (2+2 pontért):

Dél-Koreai Nagydíj, Yeongam
Futam végeredménye:
1. Hamilton
2. Button
3. Alonso
Leggyorsabb kör: Hamilton
Edzéselső: Hamilton
Legtöbb pontot szerző csapat: McLaren

Fun tipp (+10%-ért):
Hányszor jön a boxutcába a futam során a győztes versenyző? 3
Dátum: 2011.10.13. 08:42:58
Birka++
Nagyon remélem, hogy az ilyen ötleteid is értő fülekre találnak.

Bár az én verzióm valahogy így nézne ki:
-büntetés nélkül lehet kategóriaszintek száma / 2 - ször nyerni
-ha ez meg volt, a további indulásra már növekvő büntetés járna, mondjuk: adott kategóriában szerzett medálok száma * adott kategóriában szerzett medálok száma * (1 + adott kategóriában szerzett medálok száma) / 2 pl. 6 szint széles bajnoki kategóriánál 3 nyeremény után 3 * (1+2+3), 4 után 4 * (1+2+3+4)
-kategóriaszintek száma utáni győzelem után fentebb dob egy szinttel

Ami fontos, hogy ha van büntetés, az ne az öt évvel ezelőtti teljesítménytől függjön, hanem csak az adott bajnoki kategóriától.

Ha a bajnokik túl nagy tápot adnak, akkor legyen az csökkentve:
- pl 1-10 szintig maximum +1-t adnak, 11-20-ig +2 stb.

Ha túl sok dukátot lehet szerezni, akkor epikus kincsszerűen csökkenjen.

Ha mindenkinek bajnokit akarunk adni, akkor legyen egy olyan viadal, ahol bizonyos korlátok között random felszereléssel küzd _mindenki_ és a győztes kap egy "bolondok aranya" medált. De az ilyen esélykiegyenlítő izéket ne csúfoljuk már bajnokinak.

Annyi lehetőség van, hogy valaki valamit elérjen (100 féle toplista), miért pont a bajnokit kell nevetségessé tenni? Mert akik azt nyerik, azokat úgyis mindenki utálja? Ez olyan mintha minden toplista első helyezettje kapna a nap végén -x -et hatalom tornyaszerűen. Pl legnagyobb állat szintje -1-gyel csökken, mert ő már eleget virított ott, adjunk másnak is lehetőséget. Na, ugye hogy én is ki tudok találni egetrengető hülyeségeket?
Dátum: 2011.10.12. 22:24:35
Még valami:
Engem rettentően zavar, hogy szinte minden hónapra jut egy ilyen esemény, amikor a semmiből, minden előzmény és értelmes ok nélkül felbukkannak ilyen mindenféle összetákolt ötletek, amik az én kis játékomat felborítással fenyegetik és állhatok itt neki üzenetek fogalmazni, hátha ér még valamit, ha elegen koptatjuk a szánkat. Este 10-kor egész napos munka után hazaérve nem épp erre vágyok, és igen, sajnos ezek a húzások sokkal jobban beleégnek a végzetúrral kapcsolatos gondolataimba, mint az évek alatti sok pozitívum.

Szerk: és még az agyba-főbe lepontozás lehetőségét is elvettétek, ami legalább egy kis feszültséget levezetne...
Dátum: 2011.10.12. 22:13:36
Ha fejlesztés címén csak ilyet lehet kitalálni, a továbbiakban a részemről kérném az illetékeseket, hogy az ötleteiket írják le egy papírra és dobják ki a kukába. Kezdve ezzel az izével.

Konstruktivitásom persze határtalan:
a, mostantól lesz számolva a bajnoki, tehát az eddig megszerzett bajnokival megegyező számút a továbbiakban tetszőleges időpontban el lehet úgy adni, hogy ne maradjon büntetés ügyben nyoma?
b, bajnoki szinthatárok mikor lesznek csökkentve? lépjen az egy hónap alatt 10 szintet, aki nem akar ilyen idióta büntetést kapni?
c, az én szívem csücske egy olyan opció lenne, hogy 1. nem kérek a bajnokikért bónuszt 2. nem kérek büntetést sem 3. eladni 1 dukátért tudom, ilyet hol lehet kérni?
d, miért nem az Aurri által 500000-szer felemlegetett, Baraty által többször megígért faszerkezetes nézetre megy a fejlesztési idő, hanem az ilyen körmönfontan beetetett nerfekre?
Dátum: 2011.10.08. 16:55:36
Szerintem pedig egy adott szinten belüli erősségre gondolt, és arra, hogy a "generáljunk a karakterhez mérten erős lényeket" programrészben valami nem százas.
Dátum: 2011.10.08. 11:12:58
Köszi. Akkor már csak Vettel 9 ezredén bosszankodom.
Dátum: 2011.10.08. 07:17:31
És én a 7.01 percessel még becsúszok, vagy szőrös szívűen ébredtél?
Dátum: 2011.10.08. 07:01:06
Japán Nagydíj, Suzuka
Futam végeredménye:
1. Button
2. Hamilton
3. Vettel
Leggyorsabb kör: Hamilton
Edzéselső: Button
Legtöbb pontot szerző csapat: McLaren

Fun tipp (+10%-ért):
Hány kört kap a győztestől az utolsó - még célba érő - versenyző? 1
Dátum: 2011.10.05. 20:47:06
Senki nem jelölte az Imperium Galacticát.

Szerk: a Civilizationt sem - tudom, tudom: tetszettem volna előbb gondolkodni.
Dátum: 2011.09.10. 13:45:19
Olasz Nagydíj, Monza
Futam végeredménye:
1. Alonso
2. Button
3. Webber
Leggyorsabb kör: Hamilton
Edzéselső: Vettel
Legtöbb pontot szerző csapat: McLaren

Fun tipp (+10%-ért): 2
Hány csapat versenyzői fognak közvetlenül egymás mögött végezni? (A kiesett versenyzők nem számítanak, csak a hivatalosan rangsoroltak.)
Dátum: 2011.08.15. 21:36:41
Nem gondolod, hogy fölöttébb érdekes, hogy céljaidnak megfelelően egyszer az egész játékot tekinted viszonyítási alapnak, máskor meg a játékosok azon kis szeletkéjét(persze növekvő), akinek nincs elegendő célpontja?

Ünnepélyesen jelentem beraktalak a politikus skatulyába közvetlenül drága, jó Miklósunk mellé.
Dátum: 2011.08.15. 21:24:54
Kedves Birka!
Tudod, az a nagy baj, hogy Te úgy látszik ezt komolyan is gondolod...
Persze mondd el kérlek még 5x ugyanazt, hogy milyen jó a játéknak, esetleg vehetnél egy tévécsatornát is és azon távgyógyíthatnál minket lelkileg sérült játékosokat, akiket ugyan nem fogsz meggyőzni arról, hogy milyen jó, hogy szarba nyomták az orrunkat.
Esetleg arra a felvetésre is kitalálhatnál valami okosságot, hogy ezzel ki lett nyírva a "pókság" egyetlen nem időigényes alternatívája, merthogy érdekes módon erről nagyvonalúan megfeledkeztél, hiába írták többen is.
Dátum: 2011.08.15. 20:57:05
Ezen kiváló fejlesztés alkalmából szeretném javasolni, hogy aki egy nap 140LE/TP aránynál jobbat portyázik össze, az következő nap kapja meg a kínzókamrából a hiányzó TP-t.
Kösz!
Dátum: 2011.08.13. 15:22:53
Egyelőre csak annyit rögzítenék, hogy "Heroes 3, télen-nyáron" és örömmel látom, hogy nem vagyok egyedül.
Dátum: 2011.07.24. 16:42:16
Azért a Ferrariban csalódtam volna, ha nem qrnak el legalább egy dolgot a boxban...
Dátum: 2011.07.24. 16:29:14
A 97 perces tippemet nagyon sajnálom. Hülye Bernie, minek fölé esernyő, ha nem is esik.
Dátum: 2011.07.24. 13:46:35
futamidő legyen 107
Dátum: 2011.07.24. 11:14:34
Változtatás:
1. Massa --> Hamilton
Dátum: 2011.07.23. 17:32:39
Ha már úgyis TP alapú a dolog, akkor a jutalmazás jó lenne, ha valamilyen folyamatos függvény alapján menne. Ez szerintem nem hangzik túl jó, hogy 2*2,5 szintet lépve rosszabbul járok, mint ha az egyik sorozat végén megvárom, hogy a többiek fejezzék be és pontosan két szintet lépek, majd a következő sorozat alatt lépek pontosan hármat.
Oldal: 12345678