Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zimi

Oldal: 12345678
Dátum: 2016.07.27. 11:27:05
Kedves Hölgyek és Urak!

Mennyi ismerős név még mindig három évvel törlés után. Minden elismerésem a kemény magnak.
Furcsán nosztalgikus érzés végigkattogtatni ezt-azt így, hogy az utóbbi években a közelben sem jártam.
Kaptam egy levelet a gyors világról, ami most benézésre sarkallt és nem tudok szó nélkül elmenni.
Ez a szín, ez valami zseniális, a majd négy év játék alatt beleégett a tudatomba és lám még mindig itt van.
Haha, most nem jó, ne zavarjatok, portyázni kell, most bukkan fel az emberem 15% alól, mennyi sztori, atya-gatya :DD De jó idők voltak.
Nah, azért annyira nem hiányzik, hogy újra belevessem magam. Majd esetleg két év múlva, ötéves törlés évfordulón, beugrok egy gyors világra, csak a játék íze kedvéért.
Addig pedig minden jót IRL és ingame is mindenkinek!
Dátum: 2014.01.27. 18:49:20
Ment egy privi az elfeledett idők egy harcostársától.

Tanulságul a többi kedves játékostársnak: nem feltétlenül lehet a függőséggel tökéletesen megbirkózni. Például én több, mint fél évvel törlés után is egy-két hetente eljövök a fórumra lila hátteret nézni és egy-két hozzászólást olvasni. Csak a dokimnak el ne mondjátok.

Ui: régieknek és újaknak egyaránt jó játékot.
Pedig én még törlés után is jöttem tippelni.
Pont a legrosszabb helyen fejezem be, mindegy a 69 tipp itt a végén, azért nagyon bejött.

Köszi Cras, hogy foglalkoztál vele.
Időmérő
Nyertes: Alonso

Futam
1. helyezett: Alonso
2. helyezett: Raikkonnen
3. helyezett: Massa
Legtöbb pontot elérő csapat: Ferrari
Leggyorsabb kör: Raikkonnen

Extra kérdés
Hány másodperc lesz a különbség a győztes és a még körön belül célba érkező leggyengébb versenyző között (lefelé kerekítve)? 69
Dátum: 2013.06.02. 10:43:54
V1, Mordred, 81. szint

Köszönöm a játékot és további sok sikert mindenkinek.
Időmérő
Nyertes: Rosberg

Futam
1. helyezett: Raikkonen
2. helyezett: Alonso
3. helyezett: Rosberg
Legtöbb pontot elérő csapat: Ferrari
Leggyorsabb kör: Raikkonen

Extra kérdés
Hány versenyző ér célba a versenyen (akiket valóban leintenek, és nem csak a számítógép sorolja be őket, ha pár körrel a vége előtt esnének ki)? 19
Időmérő
Nyertes: Vettel

Futam
1. helyezett: Raikkonnen
2. helyezett: Alonso
3. helyezett: Vettel
Legtöbb pontot elérő csapat: Ferrari
Leggyorsabb kör: Vettel

Extra kérdés
Mennyi lesz a legtöbb helyezés, amennyivel valaki előrébb kerül a versenyen a rajthelyéhez viszonyítva? 7
Időmérő
Nyertes: Vettel
Futam
1. helyezett: Alonso
2. helyezett: Raikkönen
3. helyezett: Vettel
Legtöbb pontot elérő csapat: Ferrari
Leggyorsabb kör: Raikkönen

Extra kérdés
Hány autó ér be körhátrány nélkül? 15
Na mondom, jövök és húzok egy merészet és minden bizalmamat Massába vetem. Erre Cras már megelőzött.

Időmérő
Nyertes: Massa

Futam
1. helyezett: Massa
2. helyezett: Raikkonen
3. helyezett: Vettel
Legtöbb pontot elérő csapat: Ferrari
Leggyorsabb kör: Alonso

Extra kérdés
Hány másodperc lesz a különbség (lefelé kerekítve) az első és második helyezett között? 3
Dátum: 2013.04.02. 22:05:50
Én pont végeztem mára, most ti jöttök.
Időmérő
Nyertes: Vettel

Futam
1. helyezett: Alonso
2. helyezett: Räikkönen
3. helyezett: Hamilton
Legtöbb pontot elérő csapat: Ferrari
Leggyorsabb kör: Hamilton

Extra kérdés
Hány versenyző fog legalább 3-szor kimenni a boxba bármilyen okból? (Boxból való rajtolás nem számít.) 17
Köszönöm a jelzést, valóban nem volt még időm átfutni a szabadedzések eredményeit.

Futamra vonatkozó tippek így módosulnak:
Időmérő
Nyertes: Vettel

Futam
1. helyezett: Vettel
2. helyezett: Raikkonen
3. helyezett: Alonso
Legtöbb pontot elérő csapat: Red Bull
Leggyorsabb kör: Hamilton

Extra kérdés
Melyik csapat versenyzője fog először kimenni a boxba bármilyen okból (az esetleges boxutcából rajtolás nem számít, csak 1 kör megtétele után)? Caterham
Egyéni világbajnok: Alonso
Csapatvilágbajnok: Ferrari

Időmérő
Nyertes: Vettel

Futam
1. helyezett: Button
2. helyezett: Alonso
3. helyezett: Vettel
Legtöbb pontot elérő csapat: Red Bull
Leggyorsabb kör: Hamilton

Extra kérdés
Melyik csapat versenyzője fog először kimenni a boxba bármilyen okból (az esetleges boxutcából rajtolás nem számít, csak 1 kör megtétele után)? Caterham
Hurrá!
A fontosabb határidők / futamok előtt, ha esetleg nagyon nagy a csönd itt, majd lesz ugye emlékeztető bejegyzés, hogy az Egyéb témák csoportban felkerüljön a fórum főoldalra, mint legfrissebb bejegyzés? Nekem nagy segítség lenne, hogy idetaláljak és ne felejtsem el.
Dátum: 2012.10.20. 19:48:17
Szerintetek arra van esély, hogy a manakonstrukciónál meg legyen különböztetve, hogy azért szürke, mert nem vagyok max VP-n, vagy azért mert már konstruáltam. Nekem ez így elég kényelmetlen, hogy csak akkor lehet rábökni, ha maxon vagyok, és szaladgálhatok az épületekhez ugyanúgy, mint korábban, hogy megvolt-e már a napi vagy sem.
+ Az esetek döntő többségében nem 100%-on, hanem 90+-on konstruálok, ami még mindig jobb, mintha elmaradna. Tehát én szeretném < 100%-on böködni azt a gombocskát.
Dátum: 2012.06.05. 21:48:05
Nem tudom hová tetszett figyelni, de már ki lett véve a statisztika a csatákból, hogy hasítsunk, mint a szél, ha sokat panaszkodunk, marad két név zölden, vagy pirosan írva....
Dátum: 2012.04.23. 16:49:14
Templomi pálcára van/lesz olyan kritérium, hogy csak egyet lehet birtokolni, vagy őrizgethetem a végtelenségig és ha lesz még ilyen akció, akkor szerezhetek nyugodtan másodikat?
(Nem szeretnék úgy járni, mint az epikus kincsesládával, hogy kétszintnyi szürke lélekrablót használatot buktam azzal, hogy Landragór előtt nem sokkal szóltatok, hogy csak akkor lehet megint szerezni, ha már nincs nálam. Ugyanis későbbre tartalékoltam volna, így ha tudom, hogy el kell használnom, már jóval korábban ellőttem volna.)
Dátum: 2012.04.16. 21:28:04
Nekem alapvetően tetszik.
Na persze nem jött olyan agymenés, hogy AF-t áldozzak vagy lépjek két szintet.
A legdurvább amim van, talán az egy nap 4422 TP és az 5 állat elfogás. De ezek meg jól kombóznak egymással, egy vadászós nap és szevasz. (Persze landragór kicsit bezavar, mert miatta nem terveztem vadászatot csak töltögetést, de ettől most nagyvonalúan eltekintek.)

Őskövesek:
Normál haladás részeként teljesülnek:
prémium
állat elnevezés
vegyél állatfelszerelést 3x
Nem tervezett költségek:
fókuszkristály varázslatba
5 ősköves manaital

Ha azt nézem, hogy a fókuszkristály varázslatba és az 5 ősköves manaital helyett mik jöhetnek, amit tuti kihagynék sokkal több őskőért, akkor én inkább maradnék ennél a verziónál. Ezt csak azért írom, hogy lehetne pipa, ha lesz korlát az őskövesek számára, hogy szeretném-e a korlátot, vagy jöhet ez az alapértelmezett sorsolás több ősköves küldetéssel.

Egyébként egyre inkább úgy látom, hogy teljesen jó ez így, nem mindenkinek lesz mindig meg a teljes mátrix, de ez nem is gond. Viszont lehet kapni kedvező sorsolással olyat, ami kis áldozattal belefér. (Na ez a random az, ami szerintem a játékba belefér, nem úgy mint a szerencsekerék elszállt tárgyai.)

Viszont a sebesség ismét botrányos.
Dátum: 2012.03.25. 08:53:50
"a kíméletlen", ez a kis ellentmondás csak most tűnt föl.
Dátum: 2012.03.17. 11:16:11
Kösz, hogy megosztottad, mindig nagy öröm ezt látni, hogy más is idegrohamot kap, ha döglődik a tehene.
Oldal: 12345678