Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sandman010

Dátum: 2011.05.24. 19:24:41
Jó,de mi lesz az azonosítóval,belépő névvel?
Ugyanaz fog megjelenni a V5 fórumon is aláírásként,mint itt a V3-ban nem???
Amúgy van három email-címem úgyhogy eleve nem ugyanazzal regisztrálnék oda,mint ide.

Meg momentán nem ugyanabban a hordában,mert abban mi a kunszt ha valakinek van két-három-négy karaktere,de mindegyik rubinos például vagy akár a másik három valamelyikénél ugyanúgy.
Dátum: 2011.05.24. 19:13:17
Szerintem is kellenének ilyen kasztok,hogy harcos,varázsló, vadász,egyéb. Azután mindenki aszerint venné a felszereléseit (fegyver,varázslat,páncél/felső ruházat/,pajzs,lábbeli) Például harcos karakternél: vágó-ütő-szúró-szálfegyverek,mágus/varázslónál meg ilyen olyan botok,varázspálcák,bűvös korbácsok,stb. A harcosnál ilyen-olyan páncéltípusok (mellvértek,lánc-sodrony ingek,stb.),a varázslónál meg ilyen olyan felöltők,kabátok,köpönyegek (prémes,mágikus,stb.). Lábellik terén különböző csizmák és bocskorok az előbbieknek,utóbbiaknak meg ilyen-olyan papucsok,topánkák,vadásznál saruk például. De ez már csak álom,mivel minden úgy marad ahogy.

Meg ezek szerint fejlesztené a tulajdonságpontjait és szakértelem pontjait. A hordaválasztásnál ez nem volna befolyásoló tényező,mivel egy szöviben/klánban többfajta ember vegyül,így a karaktereik is különbözőek lennének.
Dátum: 2011.05.24. 18:50:26
A V5 a király és mégsem tudok ott regisztrálni egy újabb karaktert.
Az azonosítónál a szöveg mindig pirossal van írva. Akármit találok ki nevet,elnevezést oda mindig azt írja,ki,hogy ilyen már ebben a világban van. Meg felül piros alapon kiír egy ilyen szöveget,hogyha már más világban van regisztrált karaktered használd a gyors regisztrációt. Meg az infós-email-címe látható az üzemeltetőknek,hibajelentés,segítség végett. Most akkor mi van????
Ugyanaz legyen az azonosítóm azaz belépő nevem abban a világban is,mint itt? Az nem jó,mert rámismernek.
Vagy próbálkozzam be az egyes,kettes világnál is azután hátha beenged játékba valamelyik?
Dátum: 2011.05.24. 14:52:19
Mennyi a játékban a maximum elérhető szint avagy plafon?
Na itt jön az be,hogy a játék avagy sztori/legenda végtelen,a karakterek nem halnak meg.
Szerintem erre is lehetőséget kellene adni. Persze csak a legeslegvégén,hogy például ne csak mindig avagy örökre ugyanazok a karakterek legyenek mindn világban úgy kb. a 100-as listán,tabellahelyezésen.
Ha a karakter elhalálozott úgymond jelképesen,akkor a Rendszer lehetőséget kínálna az újrakezdésre,de új karakternéven és például új,másik hordatagként (de ez opciós,választási lehetőség lenne,mert maradhat éppen az először választott is) az adott világban . Némi kezdőbónuszokkal (LE,őskövek,egyebek) indítva ezen karaktereket újra,mert elvész az addigi mindenük,szerzeményeik. Némi disztinkcióval a szimplán úgymond ,beregélő karikhoz képest.
Vagy egyszerűbb változat. Legyen egy bazinagy kórház,ispotály ahol egy kemény csata,portyázás,stb. után x időt köteles a karakter lehúzni és semmit nem csinálhat. Hasonlóan a katakombákhoz. A sebesülés fajtája jelenjen meg a csatajelentésben,hogy erős,közepes,gyenge csapást kaptál és hogy melyik testrészre és azt mennyi időbe telik visszagyógyítani. Szóval ne csak elájulást írjon ki a rendszer.


Végszóként kölcsönvéve ide a Terminátor III. már klasszikussá vált mondatát: Nincs végzet,csak ha magad is bevégzed.
Ide lefordítva a vége ennek így hangzana: csak ha a karaktered bevégzi.
Amúgy is a játék címében is benne van a végzet szó. Végzet,sors,stb. tehát.
Dátum: 2011.05.24. 12:10:35
Okés. Mivel itt portyázásból alig jön, folyik be LE,így lesz hát a lopikálás avagy elcsenés a vadászgatás mellett.
Csak nehogy a végén szoppantyú meg nagy bukovári és lincshangulatos karaktervadászat legyen a dolog vége.
Dátum: 2011.05.24. 11:57:49
Most az találtam ki stratégiának,hogy a lopás szakértelmet felfejlesztem ha nem is 100-ig, hanem kb.50-ig azután jaj ám a hármas világban a nem azonos hordabeliek kiégett őskőveinek.
Azután uzsgyí be velük az energiakristályosítóba,nagyobb részt meg kellenek,hogy őskövekké váljanak SMS-küldéseknél ügyebár.


Ahogy látom a népszerűtlen felhőzetből megint irritáló lett.
Dátum: 2011.05.24. 11:03:32
A fenébe! Lekéstem róla.
Dátum: 2011.05.24. 10:18:31
Akkor most lehet regisztrálni a négyes világba vagy csak az egyes,kettes,ötösbe?
Kipróbálnék egy új,másik karaktert persze más hordában,mint ami most nekem van a hármasban.
Dátum: 2011.05.23. 20:56:22
De még lehet újból neki IS.
Dátum: 2011.05.23. 20:43:09
Akkor marad mire a falevelek bezöldülnek vagy lehullanak akár,szóval beőszülünk.
Nos ilyen formán akkor a négyes világra kénytelen beregélni az emberfia egy újabb karaktert.
Erőszakot venni magán.
Dátum: 2011.05.23. 20:35:45
A következő össznépi esemény avagy összeröffenés,összezördülés mikor lesz? Tervbe van már véve?
Gondolom jövő hónapban a Végzetúr Találkozón erről is szó lesz. Az június. Július leprogizás. Körülbelül akkor augusztusra várható az új event? A szeptemberi sulikezdés előtt egy hónapos (négyhetes) event jól jönne még,de lehet éppenséggel rövidebb is,afféle nyárbúcsúztató gyanánt,hangolódásképpen.
Addig rákészülgetnénk.

U.i: A legutolsó,legeslegvégső event címe a Császár Halála avagy a Császárság Bukása lehetne talán.
Bár ez egy végtelen(ített)játék,szóval se hossza,se vége a dolgoknak.

Jönnek ugyebár a nyári szabadságolások is. Így gondolom ez érvényes a programzókra,fejlesztőkre,üzemeltetőkre is.
Dátum: 2011.05.21. 21:07:51
Aha Tank jú a választ. Egyből tíz pontra értékelem.
Dátum: 2011.05.20. 19:54:35
Köszönöm szépen. Csak 90 % marad meg a köveknek. 10% elvész avagy a transzfer ára.
Még akkor is megéri a dolog ide-oda lépegetni.
Szerencsére engem ilyen veszély nem ér,hogy mindegyik világba beregéljek,újabb és újabb account-ok.
Elég ez az egy is. Tökéletesen megelégszem vele.

Miért nem az egész vész el ha valaki újrakezdi egy másik világban? Bár nincs szép új világ csak Huxley szerint----Szép Új Világ (Brave New World).
Esetleg még by Iron Maiden.
Dátum: 2011.05.20. 19:29:39
Kérdésem is lenne ám!
Hogy a fenébe lehetséges az,hogy egy karakter már időtlen idők óta nem lép fel az oldalra avagy nem játszik és mégis mindig van elvihető LE-je nála?????
Az előzőhöz még annyit,hogy nálunk a szöviben van egy tag aki három világban is regisztrált,játszik és ugyanazon a karakternéven.
Szegény.

Drakin adj választ ha jelen vagy.
Dátum: 2011.05.20. 19:21:10
Akkor ez így marhára jó. Van egyetlen egy email-címe xy-nak és ezzel beregél különböző karakterneveken és különböző hordákba (bár egyazon hordában is maradhat mindegyik világban) a játékba. Azután az ősköveit ide-oda sakkozza tetszés szerint.
Világok átjárhatósága. Mi ez ha nem tápolás (multizás nem,mert egyazon egy világban csak és kizárólag egy karakterrel lehet játszani még szerencsére)?
Bravó! Gratula a Rendszernek,hogy ilyet lehet csinálni.
Még akár szövikémkedésre,fürkészésre is jó ez a járat úgymond.
Dátum: 2011.05.19. 22:35:17
Én megmondom őszintén itt a széles plénumon,hogy havonta két SMS-t eresztek meg a játékért azaz ennyivel tudom támogatni jelenlegi helyzetemben a VÚ-ügyet. Na és mindig abból is az olcsóbb változatot azaz a kilenc őskőveset per SMS. Nekem ennyi elég nem vagyok telhetetlen azaz torkosborz és mégis jól szórakozom. A többit a játékban (az adott lehetőségek által) halászom össze innen-onnan (LÉ). Még soha nem vettem ilyen-olyan pakli kártyát például Hatalom Kártyái ugyebár,stb. tehát semmi kód ilyen-olyan relikviákért cserébe.
Talán egyszer kipróbálom majd ezeket is.
De könyveket már vettem a Beholdertől (nagyon szeretek olvasni,a fantasy műfaj egyik kedvencem amúgy is) és játszom más internetes játékaikban is a cégnek.
A játékostoborzás sem a műfajom igazán.
Dátum: 2011.05.19. 21:58:16
Esetleg lehetne kivesézni az új világőrületet azaz a zombilázat is majd. Új témaként feldobva.
Veszett egy világ!
Voltak először az UFO-k és földönkívüliek,majd a vámpírok és vérfarkasok most meg ez.
Dátum: 2011.05.19. 20:23:30
Tehát legközelebb a nyeremények/jutalmak ne 2-3-5%-ak legyenek hanem 10-12-15% kb.
Én nem a birka kifejezést használom erre hanem inkább a bányalovat vagy a marhacsordát avagy múúúú,de ez sem rossz azért.
Bár az esemény jórészében inkább farkasfalkák voltak ami a ráutazást illeti.
R.I.P.
Dátum: 2011.05.18. 10:04:58
A bíróságon sem kell egyetérteni,sőt,de mégis megszület az ítélet.
Dátum: 2011.05.18. 08:50:44
Portyázós/PP-s karakter a hármas világban ugyan meg nem él. Az abból befolyó LE nagyon csekély így abból fejleszteni tulajdonságokat,szakértelmeket eléggé nehézkes. A kínzókamrából is sokszor nulla LE jön be,mert van már mindenki dörzsölt ahhoz,hogy reggeli négy óra előtt nullra redukálja a kasszáját az elhurcoltakból. Vadászatból/CSP-ből több lélekenergia folyik be.
Tetszik még a térkapuzás,kalandozás,küldetés az epikus harc és az entitás csata is jóknak mondható,de idő,LE és gyógyítás,regenerálódás függőek erősen.
A végső event lehetne a Császár Bukása majd talán valamikor,mivel a legenda,storizós rész is effelé tendál,visz ugyebár.