Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sandman010

Dátum: 2011.06.01. 11:58:36
Na és akik nem akarnak játszani,résztvenni ebben a térképes eventben azoknak is elmentik majd a CSP/PP-ket?
Hú itt akkor egyeseknek,ketteseknek nagyon jól megy ám a soruk. 3-4 naponta 200 CSP vadászathoz. Nálam kb. öt-hat nap alatt gyűlik ennyi össze. A PP meg adott,ugyebár,száma 100 alapból. A prémiumtagságosoknak több.
De az is igaz,hogy lehet gyűjtögetni és tartalékolni CSP-ket illetve PP-ket is. De akkor minek jár fel az ember az oldalra addig,ha semmit nem csinál,kivéve a fórumozást esetleg azaz nem nyúl hozzájuk.

Én jobban szeretem elkölteni a napi adagokat,porciókat,ha lehet csutkára azaz nullára. A másik nap az már nem az a nap ugyebár.
Eddig sem folytattam gyűjtögető életmódot,hát ezután sem teszem.
Dátum: 2011.06.01. 08:49:34
Akkor az már ipari kémkedés. Méreteit is tekintve.
Dátum: 2011.05.31. 23:26:36
Attól függ,hogy a lopás vagy ahogy te írtad a rablásnak melyik fajtája. Na nem a csoportosan elkövetett rablásra gondolok itt,mert az a Btk.-ban a rablásnak egy minősített esete avagy halmazati alakzata,szóval tettestársi.
Nos,ha a térképdarabkák ellopkodásáról van,szó arról se kép,se hangom nincsen,mert az első Térkép event-ben én sem vettem részt. Ennek nekem is utána kell nézni,hogyan működik,de ha jónak találom,akkor részt fogok benne venni. Ami a lopás másik,játékbeli változatát illeti igenis hasznos szerintem. A lopás szakértelem itt jön be ugyebár. Ha valakinek 100 max. ez a szakértelme,akkor nyugodtan pályázhat a játékban a tolvajkirály vagy császár címre akár.
Az innen-onnan összelopkodott kiégett ősköveket szépen átváltja valódiakká vagy éppen berakosgatja az energiahasznosítóba,kristályosítóba a szövetsége számára és szintváltásokor termel ám,fiadzik szépen. Utóbbit jobb csinálni szerintem,mert a sok,felgyülemlett,szerzett kiégett ősköveket egy másik lopásban nagyobb szakértelemmel bíró karakter meglovasíthatja,ellophatja ugyebár tőle is,avagy az egyik tolvaj szarka meglopja a másikat elv rúlz.

Itt nincs ám zsiványbecsület....momentán más sem.
Dátum: 2011.05.31. 09:30:18
Na ez a kvízolimpia sikerült az eddigiek közül a legrosszabbra. Csak 38 helyes válasz. Pfúj!
Talán a következő vagy azután következő vagy azután.
Nem baj. Még a másik karakteremnél javíthatok,ha ugyanazok lesznek a kérdések.
Dátum: 2011.05.30. 23:32:34
Na akkor most már tényleg összeszedem magam erre a kvízolimpiára. Mindig sikerül 43-44-45-46-ot eltalálni a kvízkérdésekből mindennemű puska,segédlet,kvízbázis nélkül és idő szerint mindezt 320-360 másodperc alatt ám. Még az a hiányzó kicsi kellene és meglenne a második kvízmedál is.
Koncentrálok majd a kérdésekre erősen.
Dátum: 2011.05.30. 23:24:13
Nahát-nahát. Mik vannak? Ebben a játékban is.
Engem ilyen veszély,hogy bannolás,végleg eltiltás a játéktól nem fenyeget. Karaktereim mindkét világban makulátlanok,tiszták.
Dátum: 2011.05.29. 21:31:04
Akkor marad a karakter törlése és esetleg egy új regisztráció ugyanabba a világba,de mondjuk más hordát kipróbálni vagy másik világba beregélni egy új karit. Szintén más hordabelit,de utóbbiban lehet éppenséggel megint megpróbálkozni ugyanazzal a hordával is játszani karakterügyileg. Persze mindig célszerű más és más karakterneveken előjönni,feltűnni ezért vagy azért. Persze ezt művelni csak alacsonyabb szinten, kb. úgy a 15-ös szintig bezárólag. Afeletti szinteken már erősen meggondolandó ez az elvesztegetett idő,pénz,egyebek(pláne ha egy szöviből tűnik el az ember ahová már jócskán épített be ezt-azt) függvényében nézve ezt a dolgot,előről kezdeni megint mindent.

Ne add fel soha! Ne add fel soha! Lalalala!
Dátum: 2011.05.29. 21:16:02
Az tény és valós,hogy nagyon sok kvízkérdés eszement,hibás,stb.
Én még nem írtam egy kvízkérdést sem azaz ez a küldetés sincs letudva,de amikor 100 helyes választ adok a kvízkérdésekre minden esetben lemondok a kérdés feltevéséről avagy írásáról,ellenben mindig felhappolom értük a lélekenergiákat.
Kellenek,jól jönnek azok is,mégha kevesek ezek az LE-k akkor is. Pedig lassan a hármas világban lévő karim a hatvan felé közelít szintben.
Én még azt szeretem nagyon ezekben,hogy sokszor ugyanazt a kvízkérdést dobja fel a rendszer megválaszolásra egy nap akár többször is.
Dátum: 2011.05.29. 20:41:47
Na ha ez így van,akkor megette a fene az egészet. Stab in the back NO a másik két AF képesség viszont támogatva azaz YES.

Mivelhogy lefelé ütöget mindenki inkább,szóval az alacsonyabb szintű karikat támadják és csak nagyon ritka,hogy velük azonos vagy esetleg náluk magasabb szintű karaktereket is.
Dátum: 2011.05.29. 20:37:52
Tudom-tudom. A készpénz jobb,mégha csekk által is,mint az SMS-díjazás vagy a bankártyás fizetési mód.
Én is ezt vallom,így nálam minden vásárlásnál a KP (készpénz) rúlz in real life /IRL/ és nem az ilyen-olyan kártyák(telefon-bank-pal).
Dátum: 2011.05.29. 19:56:16
Na akkor jó,hogy nem is játszottam a V4-en,pláne ilyenen.
Majd ha jobb lesz,talán. De szerintem elég ez a két világ is amibe beregéltem doszt.
Mind az öt világba legyen egy karim az abszolút nálam kicsukva. Ki győzi ezt idővel,türelemmel,pénzzel,egyebekkel?

Most a V5-ről jelentkeztem be éppen.
A változtatásra voksoltam.
Dátum: 2011.05.29. 19:37:17
Utánajárva a dolognak: alapesetben csak EGY familiárisod lehet kizárólag.
Akkor már pláne,jobb az SMS-verzió a paklizásnál.
Lehet kettő is(különbözőek csak,azonosak nem,ez talán érthető is,hogy miért nem),HA szert teszel a Familiáris Szeretete nevű,elnevezésű relikviára is (azaz megvásárlod).
A jelenleg választható négy familiáris: álommanó,mágiatündér,sárkánykígyó és őrült démon.
Talán ezek számát is bővíthetnék a relikviákhoz hasonlóan majd a fejlesztők/üzemeltetők.
Dátum: 2011.05.29. 19:16:13
Hm. az SMS-sel vásárolt őskővásárlással tényleg jobban jön ki az ember,mint a húsz pakli ilyen-olyan kártya megvásárlásával.
Három 750 FT+ ÁFA-s SMS hívás az ugyebár 90 db őskő,hozzácsapva még egy 250 FT+ ÁFA-s SMS azért 9 db őskő jár. Összesen tehát 99 őskő,plusz egy db már nem lehet gond (maradt még kőből,portyázás,vadászat,szintváltáskor az energiakristályosítóból/ez utóbbiból több őskő is jön ugyebár az adott felépített szintet figyelembevéve/ és már van is egy familiáris. Még én is meggondolom a végén az előzőben leírtat akkor. Bár ha 20 pakliból négy-öt familiáris is megvan akkor meg evidens,hogy talán megéri azokat venni.
De mégsem! Négy familiárissal számolva a dolog:
kártyában húsz pakli azaz 22 000 Ft
SMS-el ez 12 "nagyhívás" azaz 9000 FT+ ÁFA plusz 4 "kishívással" megtoldva ez,azaz 1000 FT+ ÁFA.
Végső konklúzió! SMS-ből kevesebb pénzért megvan a familiáris ügy,dolog.
Gondolom ugyanígy működik ez a relikviák esetében is????
Dátum: 2011.05.29. 19:00:51
Az tényleg valamikor lesz,ami a hordázás szakértelmet illeti. Hol járok én még attól.
Thanks azért a választ. Cheers!
Dátum: 2011.05.29. 18:48:11
Jókis találati arányok,esélyek. Familiáris lesz talán a karakter öreg korára úgy kb.,örökkévalóság ide vagy oda Azaz a nyolcvanadik szintnél nálam legalább is.
Kérdésem lenne nekem is most. Addig maradnak a mezei állatkák,hadsegédek.
Mit kell fejlesztenem,hogy két-három-négy harcoló állatom legyen nekem is és ne pedig a jelenlegi egy (vagy éppen egy sem ha pihiznek vagy gyakorlatoznak mind) ahhoz,hogy valamivel fel tudjam venni jobban a védekezést a támadókkal szemben. Na meg momentán akkor én is úgy támadnék azután másokat is meg úgy vissza.

Szinthez kötött a dolog,egyéb???
Dátum: 2011.05.29. 18:14:28
Bizonyára azért,mert az egyik agyféltekém le van bénulva. Nehezen szedem össze a szavakat. Vagy pont a fordítottja. Nagy az IQ-m és megy ám az írogatás /grafomán/ avagy szófosás.

Vagy te ne igyál annyit kocsmabogár.
Dátum: 2011.05.29. 16:35:17
Ezen a szavazáson,nem szavazáson abszolút nincs mit csodálkozni. Vannak olyan szövik ahol az aktivitás a 0-hoz közelítő értékű.
Na ezt azután számos más klános ki is használja kíválóan. Nincsenek otthon a karakterek gazdái ígyhát cincognak az egerek.
MÁS: Az entitás,epikus és térkapus szörnyek baromira erősek lettek. Nem elég,hogy most már 10 szinttel magasabbak is úgy kb.
Na momentán jópár karira is érvényes a sárbadöngöléses harcmodor,játék. Példaként egy 63-has szintű betámad egy 56-os szintűt,egy 61-es szintű egy 54-est,stb-stb. Gondolom azért,mert a hatvanasok táborában ennyire leszűkült a célpontok száma.Nincs kiket támadni egyszerűen ott,így a polcon lejjebb merészkedtek,kuturásznak,keresgélnek elrabolható LE-ért a portyázásokkor. De szerintem így van ez a hetvenes,nyolcvanas akárhányas szinten is,szóval a játék egészében. Nincs is ezzel semmi gond csak turkálhatnának feljebb is és nem csak mindig lejjebb,persze csak ha van merszük hozzá. Na és szerintem ez a dolog ennek a játéknak az örök rákfenéje és nem az ilyen-olyan újítások és eventek,stb.
Dátum: 2011.05.29. 10:49:11
De akkor ez a járványos dolog épüljön be az epikus és entitás szörnyekbe is úgymond. Szó volt/van róla,hogy ezeket milyen nehéz legyőzni egyre jobban.
Bárha ezek immunisak/védettek ellene akkor tárgytalan a dolog. Csak a karakterek állatai szenvednének ettől kizárólag. Ha mégsem a csatajelentésben mondjuk benne lenne,hogy Szömörce mérgezett/fertőzött fegyverrel x-et sebez y állatba. A monc/szörny ennyi meg annyi járványt,fertőzést kap ettől százalékban vagy mínusz ÉP-ben kifejezve és kiírva ezt. Ergo valamelyik időpontban hamarabb elhullik,de mivel ilyen nem lehet ugyebár a játékban,így kellene venni a lélekkufártól ilyen-olyan elíxireket vagy balzsamokat,hogy visszaregenerálódjanak,felgyógyuljanak,stb. Ezeket az orvosságféléket különböző színnel vagy névvel illetnék,hasonlóan a karakterek gyógy-illetve varázsitalaihoz. Aszerint ott is,hogy milyen az adott szint és mennyi ÉP-t gyógyít be az adott kotyvaszt(l)ék.

Vagy akár időintervallumhoz kötni ezt a járványos dolgot,mint a különböző eventeket. Szóval nem mindig lenne csak mondjuk egy évben négyszer vagy minden hónapban,de mindig más időpontban és váratlanul ezért,vagy tudom is én. Akkor "pusztulás" lenne,minden fronton és a karakterek kénytelenek lennének új állatokat befogni és kiképezni. Szóval pestis,fekete halál....küldője meg maga a Császár csakhogy már a legendához,történethez is kössük
Dátum: 2011.05.29. 10:39:00
Karaktereknek fertőzés,állatoknak járvány dukál. Azután küzd majd mindkettő ellen mindenki úgy ahogy tud vagy nem tud.
Ha itt sem jár állatelhullással csakúgy,mint amaz karakterrel,akkor jöhet. Igennel szavaztam erre is meg a bőrkeményedésre (bőrvastagságra),a harmadik AF képességre (már nem is tudom mi volt a neve annak) ,arra viszont nemmel. De csak és kizárólag szinthez kötötten persze.
Lassan már annyi itt a szavazás erről-arról,hogy a kutya nem tud eligazodni bennük.
Dátum: 2011.05.29. 08:40:02
Ferguson papa keze megremegedt,berezonált az idegességtől. Hiába rágózott,hogy nyugi van.
Kassaival az angolok feszt vitatkoztak,de szerintem jól vezette le a meccset.