Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sandman010

Dátum: 2014.05.27. 20:01:14
Muris lesz ám ez az új eventverzió.
Nagy szövetségek fullosan azaz maximális létszám 35 fő ugyebár,hogy 9 db négyes csoportot tudjanak formálni egy fő miatt hozzájuk csapódik egy karakter egy kisebb szöviből ami mondjuk csak egy-két-három fős megmég számos verzió ahol a szövilétszám nem osztható néggyel maradék nélkül. Remélhetőleg egy gyémántos trióhoz szintén egy gyémántos karakter kerül majd valahonnét negyedik akciócsoporttagnak?! Vagy lehetőség lesz mixcsoportok(vegyesen a négy hordából például) felállítására is?
A hordaváltás kérdése ilyen formán,hogy lesz,mi lesz vele? Az is érdekes lesz,hogy szövin belül,hogyan,mi alapján szerveződnek meg a négyes akció/harccsoportok,mert például nem mindegy,hogy négy magas szintű karakter küzd együtt vagy mondjuk négy alacsony szintű éppenséggel,ide is bejátszódhat simán a vegyes(mix)csoport azaz ebből is meg abból is (ki)válogatva a csoporttagokat. Azután végezetül még ott van az állandó "kérdés","prémesek" és "mezeiek" és azok csoportosulásának mikéntje szintén az eventben.

Ui.: Van 25% esély a leírás alapján,hogy az emberfia vagy lánya minden negyedik portyára "rendes"karaktert kap ellenfelül,három klón után (100% így értelmezhető ugyebár csak).
Dátum: 2014.05.27. 11:33:01
Jó lesz ám ez a Hordák Harca szövetségi verzió. A leírtak alapján mindenképpen.
Dátum: 2014.05.26. 23:45:49
Sokat kell építened a szövetséged épületeibe,meg sokat kell sebezned az epikus szörnybe a még hátralévő három napba,hogy a hiányzó 36%-ot letudva a kincspontoknak köszönhetően teljes legyen a Végzet Temploma a jutalmakkért.
Szóval a két kulcsszó tehát építés és epikus harc!

U.i: A kincseskamránál van szó erről,hogy eme két cselekvés mennyivel emeli,növeli és hogyan a kincsespontjaid számát.
Az építés mellékesen ugyebár még növeli a szerencse tulajdonságot is.
Dátum: 2014.05.26. 17:34:10
Na akkor már tényleg nem tudni,hogysmint. Azt fogom,hogy event közben nem lehet hordát váltani,de event előtt és azután persze lehet. Jól jönne hát inkább,ha valamelyik üzemeltető színre lépne itt a fórumon és megírná,hogy is megy ez akkor,mert mi játékosok írunk ezt-azt ám.
Dátum: 2014.05.26. 17:17:44
????
Hordák Harca a jelenlegi event neve. Szóval zafírosok,rubinosok,smaragdosok és gyémántosok (4 horda) szerepelnek benne. Az ötödik horda a kristályosok,ők ebben az eventben nem vesznek részt. Tehát nem ilyen-olyan nevű szövetségek. Példával: ha egy gyémántos szöviben van egy zafíros karakter akkor ő most első helyezett lett horda szinten,egyénileg meg pluszba még olyan jutalmat vagy jutalmakat nyert amiket még összehozott emellé. Ugyanígy a példánál maradva egy rubinos a gyémántosok között lézengve második,egy smaragdos harmadik lett. A gyémántos egy gyémántos szöviben negyedik lett,de ugyanígy végzett ha egy zafíros vagy egy rubinos vagy egy smaragdos szöviben szerepelt gyémántosként. Létezik ugyebár a hordaváltás. Ára 50 őskő. Szerintem éltek is vele most is. Példával élve gyémántos karakterrel van valaki,de erre az eventre "átvedlett",átváltozott zafírossá vagy rubinossá vagy smaragdossá. Event után meg visszaváltott. Így ez az akció 100 őskövébe került. Érdekes lesz ám így nagyon a Hordák Harcának szövetségi változata (lásd Hírek). Eddig az egyéni jutalmak domináltak a "hordaszín" mellett,ott meg a szövetségi jutalmak (nevesítve a jó helyezéseket elért szövetségeket,annak neveit) fognak még pluszba belépni az egyéni és a hordateljesítmények mellé???
Dátum: 2014.05.25. 22:24:45
Kérdésem a következő: Holnap 10 óráig tart a Hordák Harca event ugyebár? Szóval nem déli 12 óráig?
Dátum: 2014.05.18. 17:04:49
Ave!
17:01:01 két vadászatot is letudott egyszerre a karakterem. Ez ám már nem semmi.
Nincs itt néminemű rendszerhiba (számláló,idő)?
Dátum: 2014.05.08. 11:55:07
Vagy esetleg mindennap két alkalommal lehet venni háborús csomagot őskövekért és a végén talán ezekből meg a horda portyázáspontokból,csatákból összejön/jöhet a bűvös 100 hordatrófea a fétisre.
Eddig nekem pöló van hat darab a trophykból. Úgyhogy necces lesz,de játszom tovább az eventet,már csak azért is,hogy az én hordám nyerjen a végén.
Dátum: 2014.05.08. 11:50:09
Hali all!
Nem tudom mit kell itt panaszkodni annyit. Egyik event ilyenre a másik event olyanra sikerül mindkét fél részéről (üzemeltetők versus játékosok). Értem azt is,hogy a "prémeseknek" toronyóra lánccal kellene mindig. Én nem vagyok prémiumos játékos,de "mezei" sem. Mindig és mindenben a klasszikus arany középutat követem töretlenül. Azaz itt magyarra fordítva a szót nem mindig veszek ősköveket,egyéb ilyen-olyan extra dolgokat,holmikat csak néha-néha. A játék a fontos .

Ez a jelenség amúgy (a fórumozást is beleértve) minden játékoldalon megfigyelhető,jelen van úgymond.
Dátum: 2014.05.07. 10:05:09
Nincs ám semmi baj! Nem tudom már prezentálni az ominózus csatát,mert,hogy ne legyen sok "szemetelés", két-három naponként törlöm az ilyen-olyan csataleírásokat. De arra határozottan emlékszem igenis,hogy ötödikei (akkor kezdtem el az eventet) csaták között volt egy ilyen,hogy jutalmul az LE mellé egy sorsjegyet pottyantott ki a rendszer,meg is lepődtem rajta. Azóta már nem adja,csak a leírt jutalmakat.
Dátum: 2014.05.06. 15:11:42
Én is úgy veszem észre,hogy a napot 12-12 óra bontásban működteti a rendszer az eventben. 12 órányi hordázás egy PP-ért fut per csata,12 óra meg 2 PP-ért. Jobb lenne szerintem a négyszer hat órás bontás felváltva ( hat óra eventezés egy PP-ért,hat óra kettő PP-ért,majd megint egy PP-ért és újfent 2 PP-ért),de ne kívánjunk már ugyan mindent a Fejlesztőktől!
Dátum: 2014.05.06. 15:02:30
Igen-igen. Azt is ad az event. %-an nincs még kikísérletezve,hogy mennyiből mennyit.
Dátum: 2014.05.05. 17:57:37
Másfél órát játszottam eddig ezzel a Hordák Harca eventtel. Eddig 79 győzelem. Most pihi,mert elfogytak a PP-im,de estefelé durr a második félidő avagy löket! Mindennemű állat és csatlós nélkül veretem(nem is fogok használni moncokat az event egész ideje alatt,momentán alapból sem gyilkoltatom le őket! P Eddig három db. hordatrófea meg egy vagonnyi egyéb (templomkristály,őskő,sorsjegy meg egyebek) Szóval potyognak rendesen a holmik,adja a rendszer!
Először szálltam be ebbe az eseménybe,de nekem nagyon megtetszett! Szerintem jobb,mint a xenó vagy a kufárevent,igaz a jutalmazása a végén a leggyengébb (hordamedál ideiglenes időig viselve,ha örökbe lenne jobb lenne). Nagyon verhetők a klónok mindegyik hordában. Ja és végezetül a bezsebelt LE-ken tudom ám rendesen felnyomatni,feltolni a karakter tulajdonságpontjait és a szakértelmeket is ám! Ez utóbbiaknál jut a térképkeresés szakira is ám! Ja és nem veszek háborús csomagokat sem.

U.i: Csak holnapra nehogy megerősítjék a klónokat ezzel-azzal a fejlesztők!
Dátum: 2014.04.26. 14:18:24
REAG RÁ: Jó lenne tudni,hogy a meglévő világokban mennyien játszanak (játékosszám),az hótziher,hogy érdekes számok,adatok lennének,de ezt a mai napig nem akarják nyilvánosságra hozni az üzemeltetők/fejlesztők. Sok minden "belejátszana" az indítandó újabb világba. Itt nem csak a prémesek és "mezeik" örök vitája,egyebek meg a progizás hanem még számos más dolog is. Szerintem ha létrejönne ez a hatos számú másnéven "végtelen" világ,akkor ott is lennének játékelhagyók,karaktertörlők,mint az most is fennáll a már meglévő világokban. Meg ennek a világozásnak a "lemenedzselése",levezérlése mindkét részről/oldalról (fejlesztők/játékosok). Meg szerintem,ahogy itt mások is írták nem mindenki törölné a meglévő karakterét és regélne be egy újjal a "szép,új világba" (brave new world). Na persze ha valakiknek minden már meglévő világban van egy-egy karakterük,akkor sem valószínű,hogy a legjobbat vinnék át az újba (ha ez lehetőség lenne),hanem mondjuk a nulláról kezdve belefognának egy új karakterépítésbe. Lemaradásokra hivatkozni (hogy én akkor kezdtem,a másik,a harmadik meg ekkor a végzeturazást) nem gyengén megmosolyogtató. Pontosan az előbbiekben leírtak alapján is úgymond öngól ez. Egy szó,mint száz! Nem egyszerű ez a kérdés,tény és való.
Egy idő után "karaktervegetálások",meg a többi dolog ami jelen van már a meglévő világokban ott is elöjönnének,úgyhogy pusztán ezért egy újabb világot létrehozni?!

U.i: Ismerek olyan játékokat ahol az ottani szakmai/technikai stáb nem azon fáradozik,hogy még több világ,porond vagy nevezzük bárminek is ezt,legyen,hanem pontosan az ellenkezője (világok összevonása,szűkítés). Persze lehet,hogy ott is látják a játékosszám csökkenését,adott esetben akár drasztikusan.
Dátum: 2014.04.25. 20:41:20
Megoldódott ez is. Nagyon ritkán olvasom a híreket,a főoldalt (a fórumokat valamivel sűrűbben),belépés azután játék.
Kevés idő,gyorsítás,pörgés,tempó,stb. (például szeleburdiság).
Dátum: 2014.04.25. 20:38:40
Hatvanas szintű V4-es gyorsvilág április 29.,kedd,10 óra-KEZDÉS
Dátum: 2014.04.25. 20:28:36
Csatlakozom az előttem felszólalóhoz. Mikor indul a hatvanas szintű V4 T. Üzemeltetők!
Jó,ezt a hetet tudjuk be a regisztrációs időszaknak akkor. Jövő hét hétfő,más napján annak a hétnek esetleg vagy mégkésőbb netalán?
Dátum: 2014.04.23. 21:26:50
Egyszerűbb lett volna azt írni,hogy Legenda-24-es fejezet,de köszi meglett a küldetés.
Dátum: 2014.04.23. 13:38:33
Küldetésekkel kapcsolatos kérdésem lenne!
A legendáknál vagy hol található az a hely,hogy teljesüljön ez: figyelj meg egy természetesen létrejött térkaput!?
Dátum: 2014.04.21. 19:38:18
A jutalmakról,nyereményekről az eventek kapcsán. 100 győzelem-egy végzetmedál szóval ez a minimális. 200 győzelem-bronzfokozatú díj,300 győzelem-ezüst,400-arany,500-platina. Na az ötszáz győzelmet túlszárnyalóknak (1000-2000 vagy még annál is több győzelem akár) kellene újabb jutalmakat,díjakat kitalálni. Én a magam részéről mindig is elégedett leszek és nagyon örülök a kisebb nyereményeknek,jutalmaknak,díjaknak maximálisan. Bár az igaz,hogy egyik eseménybe sem vetem bele magam nagy vehemenciával (idő,pénz,stb.),de eddig 90%-ban mindig csurrant-cseppent ilyen-olyan jutalom mindegyik eventből (kivéve a Bolygó Urát,mert azzal nem foglalkozom,momentán a Végzet Templomával sem eléggé),10%,hogy hoppon maradtam a végén. Na és? Játék! Így is kellene felfogni ezt mindig (azaz nem függ az ember élete,stb.tőle).

U.i: Egy új esemény/event jól jönne így én arra szavaztam.