Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - IceCold

Oldal: 12345678
Dátum: 2015.03.16. 10:56:59
SZB csatánál nem lehet találni húsvéti ládikót, vagy nagyon nincs mázlim, mert 127 csatából nem jött össze egy sem.
Dátum: 2015.02.23. 11:28:48
Idézet: Miklós - 2015.02.22. 23:27:08
Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
1, Oldják meg a különböző világokon lévő karakterek azonos e-mail címre írását egyedi elbírálással!

Ez szerencsére meg van már oldva (Beállitások, karakter átadása).


Azért a kettő között óriási különbség van!

E-mail megváltoztatás: Nem kerül őskőbe, és ami még fontosabb a karakter nem veszti el az ősköveit.

Karakter átadása: 50 őskö, és a karakter elveszti az ősköveit.

Idézet: Miklós - 2015.02.22. 23:27:08
Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
6. Normális, világos, egyértelmű tájékoztatást MINDEN változásról, még a bevezetése ELŐTT.

Szerencsére ez már megvalósult ill. maximálisan törekszünk rá (ld még előző pont).


Ne haragudj, de azért még bőven van mit dolgozni a tájékoztatásról. Számtalanszor kérve lett, ha valami fontos játékbeli hír jelenik meg, akkor az ne egy lábjegyzet legyen a napi rutinok oldalon, hanem az eseményekben jelenjen meg, ugyanúgy kipirosodva, mint pl. kvíz bajnokság esetén.

Idézet: Miklós - 2015.02.22. 23:27:08
Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
8, A szövetségi medál rendszer újra gondolása! (nerfet neki)

Lehet róla szó, ha más is igy érzi.


Nem érzem igazán értelmét a nerfnek.

Aki részt vesz az SZB-ben, az szert tehet a medálra, aki nem vesz részt, az pedig nem.

Van olyan világ ahol megvettem a fétist és a lustaság medálját is. Ezek összesen 450 tókenbe kerültek, amin 6 medált tudtam volna venni. A 6 medál 6*8 tulajdonságot jelent, a bajnoki fétises csatlósom 100. szintű ami 10*7 tulajdonság +50 regeneráció és még természetesen fejlesztem. Nem érzem, hogy hátrányban lennék azért mert nem medálokkal kivételével kezdtem.
Dátum: 2015.02.21. 15:34:45
Persze lehetséges, de mivel a leírásban az van, hogy minden csatlóstól számít a tulajdonságbónusz, ezért egyenletesen fejlesztettem őket, 10 szintenként váltogatva. Ezért a legnagyobb csatlósom is csak 150. szintű. A te módszereddel ez annyit jelentene, hogy plusz 15 tulajdonságbónuszom lesz összesen a jelenlegi 111 helyet.

Az eventekből szedtem össze a csatlósokat, éppen a fenti fejlesztés miatt lettek már felemelve, ha csak egy csatlós adna tulajdonságbónuszt, akkor nem emelem fel őket, mert állatóként sokkal jobban fejleszthetők. Nem hiszem, hogy ha változna a szabályozás, akkor visszaállítanák őket állatokká, vagyis sokkal nehezebb helyzetben lenék, mint azok akik még nem változtatták át az állatokat.
Dátum: 2015.02.21. 15:09:05
Köszi, már megoldottam, csak elég bosszantó, hogy külön erőforrásba került, amikor a felemelkedés gyémántja fedezte az egész feladat igényét.
Dátum: 2015.02.21. 14:45:05
A BU hatodik sorában található "Csatlósod lépjen 5 szintet" feladatnál elhasználtam egy felemelkedés gyémántját, a küldetés mégis 0-án áll. Szerintetek ez hiba, vagy csak én nem találok valami leírást, ami megmagyarázza, hogy miért nem számolta?

A legszebb az egészben, hogy ugyan írhatnék az ÜSZ-re, de valószínűleg csak hétfőn lenne válasz/javítás, így vagy várok két napot, hogy teljesüljön a feladat, vagy léptethetek 5 szintet a csatlóssal másképpen.
Inkább készítsd el a következő végzetúr találkozóra és kínáld meg a népet.
Dátum: 2015.02.21. 14:17:28
1.) Egyetértek, ez egy megoldandó probléma.
2.) Ez egy jó ötlet, és a Behó is profitálna belőle.
3.) Fecsu javaslatát támogatom. Azazel: Nem vettem őskőért eddig csatlóskristályt, az összes csatlósomat harcban, zabáltatással és napi ajánlatos/templomkristályos csatlóskristályból fejlesztettem. Vagyis igencsak megdolgoztam a magas csatlósbónuszért és nagyon nem őrülnék, ha a te módszered valósulna meg.
4.) Egyetértek.
5.) Egyetértek.
6.) Egyetértek.
7.) A végzetúrban található leírások, információk átnézését. Sok olyan leírás van ami már nem érvényes, vagy alapból hibásan került ki.
Dátum: 2015.02.20. 18:16:46
Igen, van olyan opció, csak egy probléma van vele:

Nem engedi olyan email cím megadását amin már van karakter regisztrálva. Tehát ha a V6-ra más email címmel regisztrált valaki valamiért mint mondjuk a V2-re, pl. a régi email cím már nem él, vagy V6 regisztráláskor nem fogadta el a rendszer (erre is volt példa), akkor hiába szeretné megváltoztatni akár a V2-est a V6-osnál lévő email címre, mert a rendszer azt válaszolja, hogy ezen az email címen már regisztrált valaki. Így csak az átadás marad.
Dátum: 2015.02.19. 19:54:41
Tökéletesen egyetértek veletek! Rengeteg hiba van mostanában a szerverleállásokon kívül is.

A játékvezetés hozzáállása a problémákhoz pedig nagyon negatív irányban indult el mostanában. A tájékoztatás hiányáról már ne is beszéljünk.
Dátum: 2015.02.19. 18:03:27
V2-ön most vettem át a második sor jutalmát. Azóta nem csináltam semmit, a számláló mégis 10 kiégett őskövön áll, tehát neked volt igazad, és számolja a második sor jutalmát a harmadik sorban levő feladat.
Dátum: 2015.02.16. 18:09:13
Miklós ha már itt vagy a fórumon, kérlek reagálj a szerverleállásokra is, mert ami az előző héten volt az nagyon aggasztó. Volt olyan nap, hogy 6-7 alkalommal nem lehetett belépni sem a V1-V2-V3-ra, sem a fórumhoz.
Dátum: 2015.02.06. 14:39:08
Az építkezés feladat jutalmai között energiatégla is van. Azokon a világokon ahol még egyik szövetség sem rendelkezik fával (V4, V6), ott ezek elvesznek, vagy azért át lesznek váltva építési energiára?
Dátum: 2015.02.04. 15:22:14
A kennelről és a kisnyugdíjasokról írogattál főleg arra válaszoltam.

Viszont a számításodba hiba van, mert 33 platina = 66 állateledel. Évi 12*10 templomkristály az 396 platina, ami 792 állateledel ami két év alatt sem termelődik ki.
Dátum: 2015.02.04. 14:30:26
Azt nem érted, hogy a kenneleztetéssel, mennyi idő 200 szintet léptetni az állattal.

Amennyiben maxon van az intelligens kedvenc szakértelme, és elérhető számára a minimum 24. szintű kennel, akkor 24 óra gyakorlás 369 TP-t jelent.

Ez évi 134.685 TP, ha folyamatosan gyakoroltatja az állatokat. Ahhoz, hogy egy állat 200. szintre lépjen 922.400 TP szükséges. Tehát 6,84 év alatt lehet összehozni.

Tudod mit mondok? Akinek van erre türelme és utána beáldozza csatlósnak az meg is érdemli.
Dátum: 2015.02.03. 08:38:05
Az biztos, hogy ez a minievent igényli a legtöbb kavicsot az eddig megrendezettek közül.
Dátum: 2015.02.03. 08:17:40
Az állat névváltoztatására kattints, és akkor megjelenik a képváltoztatás funkció is.
Dátum: 2015.01.21. 12:05:19
Mennyire szeretem amikor hülyének néznek!


"Szia.

Létezik a karakter, én be tudtam hozzá lépni. Próbáld a vegzetur.hu cimet és ott válaszd ki a világot, esetleg próbáld meg másik böngészővel is.

További jó játékot!

XXXX XXXXXX
Végzetúr Játékvezető"

Mielőtt egyáltalán írtam volna a külső fórumra, és ÜSZ-re, 3 különböző gépen és 4 böngészővel próbálkoztam. Plusz a fórumba belépve láttam, hogy a karakterek felsorolásából is hiányzik a bal oldalon (ahol most ott van), de azért biztos én vagyok a hülye, és én nem tudtam csak belépni, meg valamiért nem láttam a karaktert, ami végig ott volt. Nem lenne egyszerűbb elismerni, hogy hibáztak, inkább hülyének nézik az embert.
Dátum: 2015.01.20. 20:05:27
Már írtam ÜSZ-re, de nem hiszem, hogy feltörték volna, és senki nem tudja a jelszavam.

Arra tudok csak gondolni, hogy az új V4 kavart be, mivel az előző V4-röl vittem át a karaktert, és azután tűnt el, hogy elkezdődőt a regisztráció.
Dátum: 2015.01.20. 19:32:50
Ugyanaz az email cím, minden világon csak egy karival játszom. Eddig itt a fórumon is ott volt a "karaktereid" felsorolás alatt, most pedig már nincs.
Dátum: 2015.01.20. 19:23:39
Meg tudja nekem mondani valaki, hogy tűnhet el a karakterem?

V2-nél ezzel a hibaüzenettel nem enged belépni: "Ezen a világon nincs karaktered!"

Pedig van, V4-röl vittem át, és december eleje óta játszom vele.

Gondolom az új V4-es világ indítása kavart be. Írok az ÜSZ-re is, de azért kíváncsi lennék, hogy tényleg eltűnt-e a szerverről a kari, és ha igen, akkor miképpen lehet újra előkeresni.
Oldal: 12345678