Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sigmar

Oldal: 12
Dátum: 2008.12.29. 10:20:31
Sziasztok!

Köszi!!
Szeme is lenne az embernek!!! Megyek bontani..
Sziasztok.
Dátum: 2008.12.29. 10:07:21
Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget bár félek, erre nem lesz. Egyik tagunk tiltásunk ellenére, ami a forumba szerepelt is. Felépítetette a béke csarkokát. Ezen lehet valahogy segíteni,, azon kívül, hogy tovább húzom . Rendszergazdák vagy valaki tud segíteni?

Jó játékot!
Sziasztok!

Örüloök, hogy egy ember legalább elírta az értékelési szempontjait. Szerintem jól kiegészíti az eddig olvasótakat. Igen is segítheti az embereket kérdéseket írni és értékelni. Köszönjük Lam.
Érdekes módon elég kevés a vitatható kérdés ezt a játékosok szürik jól vagy nekem van szerencsém, mert kevés ilyennel találkozom.
Azonnal törölni a kérdést csak tapasztalt értékelőnek engedném, hogy használja. S a jelzet, és jógos panaszokat igenis orvosolni kénne és nem kénne semmit se átnyálazni, csak javítani a törölt státust, egy kérdésért a pénz elment, de a többi rendbe lenne.
Én is többször beakartam írni a Kvíz fórumba hibás kérdést, de elment a kedvem a sok kötözködés és veszekedéstől. De a segítőkész beírok munkáját köszönjük meg.
Folytasd kérdéseket nem lehetne kiszórítanni, mint a kakkuktojásokat? Vagy csak én nem segeretem őket? Mert itt is van olyan, ami nem egyértelmű.
Jó játékot, jó és érdekes kérdéseket!
Dátum: 2008.12.15. 10:46:13
Sziasztok!

Megosztanám, néhány esetleges ötlettem, ami lehet, hogy máshol már írtak és nem túl eredetiek de kezdő játékosnak jól jöhet. Nézük őket: - pénz elrejtésére kíváló ötlet az, hogy nem adod el a előző tárgyat ha újat veszel azt nem tudják elszívni rólad. Nagyobb lé. vesztés 150-200 után azzonnal költsd el a pénzed ne, hogy mások lefarmoljank, vagyis kiírják a szövi fórumba. Küldetésseket mindig csoportban oldom meg, mert így ugok és figyelem mi a következő. http://vegzetur.wikidot.com/ használd tele van infóval a játékkal kapcsolatban. Pl. : mindig nézem mit érdemes megvenni, így csak ritkábban kell vennem.
Szakértelmek: elején télleg érdemes megnyomin a tanulást. Utánna már lehet küldire tolni a szakértelmeket, megéri. Mindig legyen nálad 10-200 lé. támadásoknál ha győzől tudj te is nyerni.
Én a harcban nem használható képességeket sokáig nem toltam 2. db.-t Egészség és a Mágiát. De most már a mágia is kell a drága varázslat miatt meg a tudat turbó miatt.
Ui: Ha nagyon unalmas volt akkor bocsika
Jó játékot!
Üdv!

Még mindig nagyon változó a kvíz értékelési kritériumai. Az, hogy mi speciális, érdektelen vagy lexikális kérdés meg aztán télleg egyéne válogatja. Ismeret terjesztés is fontos lenne. Néhány jól pontozó ember leírhatná a kritériumait, mert ez a topic azért van szerintem. A kédések szinvonala nőt ez igenis eredmény. Én is fejlődtem. Télleg van néhány spec kérdésem, de hát nem azok esetek ki.

Hkk-s kérdés mikor kapjak, ha nem a kvíz olimpián rögtön két kérdést elrontottam mérgembe.
Iq-s kérdések is kezdenek idegeimre menni, naon sok a bugyúta kérdés. Ami ismert iq-s kérdés át írása csúpán és zavaró. Jó lenne ezeket is szűrni.
Dátum: 2008.12.15. 09:55:00
Üdv!

A vezetői képesség jól jön a sajtólásnál is, mert begyüjtöd az állatokat és ha pénz kall, csak akkor sajtolsz. 30-as vezetői képesség télleg durva egy kicsit.
Dátum: 2008.12.14. 11:08:58
Sziasztok!

Én írtam a vészhelyzetes kérdést, a nem szarvashibákkal, játszódik téllleg cikki. De a Chicagó-val lehetne vitatkozni. De, de, de mi értelme lenne. Pont ez a kérdésem miért írtad ki? A sok ilyen beírástól kapok rossz kérdéseket aktív olmipián pl.: "leah lap színe". "hunyadi mátyás" és sorolhatnám . Mert a sok vitatható, hogy rossz-e között bejutnak a rossz kérédsek. Kvíz olipiától most is elkezdet remegni a kezem a végén.
Külömben köszi a sok munkát és azt, hogy átengedted kérédésemet.
Jó játékot!
Dátum: 2008.12.13. 10:49:15
Üdv!

Márcsak egy hely van a Jó szerencsét szövetségben. Bátran jelenkezzen az, aki jó, erős, összetartó szövetségbe akar tartozni. Ha esetleg betelnénk, akkor is jelenkezen nálam, hátha tudunk helyet biztosítani.
Sigmar a Jó szerencsét szövetség Lélekőre.
Dátum: 2008.12.13. 10:44:13
Igazad van nehogy Úristen, és az apró szentek nevében tanuljunk valamit. Én ha érdekes és jó kérdést találok, pl.: magyar származású nobel díjas mikor, miben kapott és nem tudom még örülök is a kérdésnek és megnézem a googleben igaz ettől tanulok és nem piszkálom, hogy egy veszőtt hova tett és spec. azonnal törölni hisz még tanulok belőle. Lehetne pontozni az itteni beírásokat is, hisz a 90% kötözködés.
Igenis támogatom a goole használatát hadd tanuljunk, mert az érthetetlen logikai kérdések kezdennek az agyamra menni, legalább jó tesztekből másolnák ki. Hkk-s Dyzzis kérdések télleg feleslegesek, talán még túl speciális star trekes kérdések is, de azért az érdekes mikor indult el egy igazi kultus film, ki találta ki a sorozat világát.
Még egy észrevételem lenne bár lehet, hogy a értékelésbe kénne betenni pl: miért nem lehet javítanni a kérdést én ma már nagyobb szórással raknám be, de beraknám ma is.
Ki veszit azzal pl.: Ha megismeri a példaképemet Jean Lannes, aki Napoleon egyik hadvezére volt? Pedig itt Magyarországon kevesek által ismert.
De még majd írok ilyenneket, mert éljen az ismeret telejestés, mint az a kvíz céljaiba is le van írva. Erről Lehetne vitatkozni, akinek van kedve azt a A kvíz értékelésének rendszeréről topicba kellene. Mellesleg elértem a célom, 26%-ra ugrott.
Ezeket Miért nem tudják:
"Mikor fizettek készpénzben először Euróval? 30.93%
Ki alapította a becsületrendet? 30.91%"
Dátum: 2008.12.12. 21:40:20
Sziasztok!

Egy kérdésem kiesés szélén áll 2 már kieset ezért ide írom a helyes vélaszt hátha így jóben fogják tudni:
Melyik évebn indult az első, az eredeti Star Trek sorozat?
Helyes álasz 1966
lehet, hogy alacsony szokást adtam, meg. amúgy nagyon speciális kérdés. hát még megoldani el is mondom milyen nehéz csak egyszer fogom elmondani google ott keresőbe beírod : star trek a másoddik a wiki: Star Trek - Wikipédia, a szabad enciklopédia első sorozat a 19 sor egy kicsit le kell húzni.
Hát én csak ilyen nehér feladatot adok a jó népnek. Minden kérdésemet ilyen nehéz megtalálni leellenőrzöm. De hát én nem itt kötözködöm, hogy kicsi nagy betü engem nem érdekell, túl régen nem néztem meg stb. Háll istennek a gép két rossz válasz, ami télleg rosssz volt elvette a értékelés jogát.
Jó játékot!
Köszi a gyors és korrekt választ
Sziasztok!
Lehet, hogy már más is kérdezte, de potosna mit jelent hogy: "a "Rossz kérdés" értékelést kapod. Ilyenkor tiltást elsőre nem kapsz, de sokadszorra igen." Mennyi kérdést jelent és mi pontosan a büntetés teljes eltiltás vagy csak ideiglenes?
A másik, hogy miért ugrott hirtelen 3.-ra válaszaim rossz számaim száma? Állandóan csökken a helyes válaszok százaléka, már arrül is én tehetek, hogy egyre többen ütnek össze vissza?
Értéslési rendszerről meg csak annyit, hogy a kvív olimpián rossz volt a válaz, az egyik kérdésre, megnéztem. Szokásos internet is kikereshetetlen kérdések is ott voltak, de minegy. Én azokat a speciális kérdéseket szerettem, amit a gogle barátom vagy wiki barátnőm 1 másodperc alatt megfejt. Ilyenek kellenek, szerintem. Enyémek ilyenek.
Jó játékot!
Dátum: 2008.12.11. 11:09:38
Sziasztok!

Keressek valakit aki tud segítenni az állatt gyilkolos küldiben, cserében én is odaadnám az egyik állattom, van egy 5. szintű régi férgem 50 hp-val levertem és az ővé, csere ugyan ez.
Ja hányas szinten érdemes fejleszteni a másodlagos támadást?
Ha lehetne pm.-ben 1. világ Sigmar
Oldal: 12