Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sigmar

Oldal: 12
Dátum: 2009.04.03. 11:04:22
Üdv!

Szerencsétek van a Jó szerencsét! szövetségnél: http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=177 1. világon tag felvétel van . Bátran jelenkezzen az, aki jó, erős, összetartó szövetségbe akar tartozni. Nálunk a játékos és a játék a fontos, hogy jól érezzül magunkat. Lélek kútunk 150k körül van. Erős harcosokat vagy nagy építőket keressünk. Át jelenkezőket is szívesen várunk, ők is jól járnak hisz 80 % eddigi építés beszámít a lélekkút töltésnél. Ha esetleg betelnénk, akkor is jelenkezen nálam, hátha tudunk helyet biztosítani
Kis szövetség csatlakozását is megtudjuk oldani egyesülés is megoldható ennek megbeszélése érdekébe írjatok nekem, ti is jó jártok, hisz olyan épületteket is feltudunk húzni, ami kicsi szövi nem pl: emlékmű készen és kínzókamra is lassan kész. Jelenkezni nálam ezen a néven:
Feltételek csak a kút miatt vannak: 20. szint és min. 5k LE diff, de egyéni az elbírrálás, erős karakterek esetén el tudunk térni!

Sigmar a Jó szerencsét szövetség Lélekőre.

Jó játékot!
Dátum: 2009.03.13. 10:30:37
Üdv!

Szerencsétek van jelenleg 3 hely szabad a Jó szerencsét! szövetségnél: http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=177 1. világon. Bátran jelenkezzen az, aki jó, erős, összetartó szövetségbe akar tartozni. Nálunk a játékos és a játék a fontos, hogy jól érezzül magunkat. Lélek kútunk 130k körül van. Erős harcosokat vagy nagy építőket keressünk. Át jelenkezőket is szívesen várunk, ők is jól járnak hisz 80 % eddigi építés beszámít a lélekkút töltésnél. Ha esetleg betelnénk, akkor is jelenkezen nálam, hátha tudunk helyet biztosítani
Kis szövetség csatlakozását is megtudjuk oldani egyesülés is megoldható ennek megbeszélése érdekébe írjatok nekem, ti is jó jártok, hisz olyan épületteket is feltudunk húzni, ami kicsi szövi nem pl: térkapu, emlék mű készen és akadémiára gyüjtünk. Jelenkezni nálam ezen a néven:
Feltételek csak a kút miatt vannak: 20. szint és min. 5k LE diff, de egyéni az elbírrálás van erős karakterek esetén el tudunk térni!

Sigmar a Jó szerencsét szövetség Lélekőre.

Jó játékot!
Dátum: 2009.02.24. 11:15:19
Szia!
Köszi a kielégítő segítséget, kéthét és két segítő után lett meg a 1500-as küldim. Na de mindegy bizti bennem van a hiba 30 valamennyi potyából egy volt 700 valamennyi és ez a legnagyobb igaz mostanában a 2000-es miatt csak magam körül támadók.
Jó játékot!
Dátum: 2009.02.23. 22:18:09
Sziasztok!

Egy gyémánt keress társat 1 világban 2000 le küldetéshez! Karakter név ugyanaz . Bármilyen megoldás érdekel.
Jó játékot!
Dátum: 2009.02.18. 11:11:55
Üdv!
Szerencsétek van jelenleg 3 hely szabad a Jó szerencsét! szövetségnél: http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=177 1. világon. Bátran jelenkezzen az, aki jó, erős, összetartó szövetségbe akar tartozni. Nálunk a játékos és a játék a fontos, hogy jól érezzül magunkat. Lélek kútunk 100k körül van. Erős harcosokat vagy nagy építőket keressünk. Át jelenkezőket is szívesen várunk, ők is jól járnak hisz 80 % eddigi építés beszámít a lélekkút töltésnél. Ha esetleg betelnénk, akkor is jelenkezen nálam, hátha tudunk helyet biztosítani
Kis szövetség csatlakozását is megtudjuk oldani egyesülés is megoldható ennek megbeszélése érdekébe írjatok nekem, ti is jó jártok, hisz olyan épületteket is feltudunk húzni, ami kicsi szövi nem pl: térkapu készen és emlélműre gyüjtünk. Jelenkezni nálam ezen a néven:
Sigmar a Jó szerencsét szövetség Lélekőre.
Jó játékot!
Dátum: 2009.01.31. 21:45:25
"Melyik ami állam területén éltekaz alábbiak közül az Etruszkok?

Olaszország
Irán
Egyiptom
Görögország"

Ez én írtam kikénne javítani, mert ne vagyok rá túl büszke , de köszi a lé-t érte
Jó játékot
Dátum: 2009.01.29. 21:30:45
Sziasztok!
Egy tanulságos történet, én majd agyvérzést kaptam közben !
Meg beszéltem egy szövetségesemmel, hogy 1500 le-t róla verem le erre mi történik. Beléptem ma 19.50 -kor levelem írok neki írja, hogy 10 ezer felett van. Támadok semmi, kevés élet erje írok neki visszaírja, hogy elég egy levél a sok közül: "14224 lassan mennem kell. 300 az életerőm. próba?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Ja és kémkedéssel is meg néztem ott is támadható volt nem írta, hogy katabombában van vagy egyébb. De folyamotsan életerő miatt nem támadható írta ki. Hát erre varrjon gombot, aki akar. Legszebb háromszor vertek le közbben és még vadászni se tudtam.
Jó játékot!
Dátum: 2009.01.19. 11:05:09
Üdv!
A Jó szerencsét szövetség: http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=177 tagokat keress az 1. világon. Bátran jelenkezzen az, aki jó, erős, összetartó szövetségbe akar tartozni. Nálunk a játékos és a játék a fontos, hogy jól érezzül magunkat. Lélek kútunk 70k fölött van. Erős harcosokat vagy nagy építőket keressünk. Át jelenkezőket is szívesen várunk, ők is jól járnak hisz 80 % eddigi építés beszámít a lélekkút töltésnél. Ha esetleg betelnénk, akkor is jelenkezen nálam, hátha tudunk helyet biztosítani
Kis szövetség csatlakozását is megtudjuk oldani egyesülés is megoldható ennek megbeszélése érdekébe írjatok nekem, ti is jó jártok, hisz olyan épületteket is feltudunk húzni, ami kicsi szövi nem pl.: térkapu. Jelenkezni nálam ezen a néven:
Sigmar a Jó szerencsét szövetség Lélekőre.
Jó játékot!
Dátum: 2009.01.12. 21:59:03
Köszi a választ!
Dátum: 2009.01.12. 21:46:16
Sziasztok!
Ha átlépek egy másik szövibe az építésem hány százaléka számítbele az ottani lélekkút töltésénél? Tudom eredetilag 50% volt de minrha változot volna.
jó játékot
Dátum: 2009.01.10. 21:27:27
Szia!

Drakin: érd el a 8. szintet, aztán a legendákban kattints a nevére és kész is!
Hordaparancsnok: ugyanez 11. szint.
Orákulum: ugyanez 14. szint.
Sárkány: ugyanez 20. szint.
http://vegzetur.wikidot.com/
Na ezt lehet olvasni Byzon mester aláírásban!
hoppá láttom már válaszolt is!
Dátum: 2009.01.09. 22:13:15
Sziasztok!

Először is egy érszrevétel Miklósnak ennyire még nem pontoztak le. Kétszer kellett elovasnom, hogy rá jöjek ez miről is szól. Valahogy lét kell a rendszerbe rakni mert kevés a portyáknál. Én sajtolni csak akkor szoktam ha szükség van lé-re viszont akkor most kell!!! szerintem csak bonyolítja a játékot semmit se old meg! Még az egy órás semm csak kitolja 4-re, ami az egyszere 2-3 órát játszokat hozza megoldhatatlan próbléma elé viszont a Miklós kedvencei egész nap gép elött ülnek 1 óra nem gond nekik de portya lé kellen, de mint írtam nem oldja meg ezt a próblémát! Csak néhány ember szívat meg, ami úgy néz ki ebben a játékba változtatásnál döntő érv a bevezetés mellett. Már bocsánat.

Jó játékot!
Dátum: 2009.01.03. 11:27:35
Sziasztok!

A random szerepe a portyázásnál egyrész szerintem végig megmarad a másik fontos szerepe is van. Hisz ki ne örülne néha egy nagy győzelemnek. Én pl.: 4 szintel nagyobbat győztem le még hozzá nagyon ( ne csak a másik oldalt mondjuk) vissza jött, hát el se láttam hozzá nem, hogy megütsem. A győz tizszer egymás után küldetés során kéttszer nullázott le, mikor biztosra mentem toplista alapján a leggyengébbek közül 80-90 stattal voltam jobb szövije se volt nekem semmi mínusz. De ezek ritkák, utána simán portyázó menüvel megoldottam a küldetést.
Bele kell nyugodni, hogy a szerencse képességen kívül is van egy randomizált szerencse, ami néha igen is bejön csak senki nem jönn ide beírni, hogy mennyit nyert hanem elkönyveli, hogy milyen jó, bezzeg ha veszít rögtön Miklós féle randomot emleget ( én is külömben ilyen vagyok).

Jó játékot!
Dátum: 2009.01.03. 10:56:44
Sziasztok

Most hogyan müködik a szövetségek közötti átlépés, mennyiben számít bele az eddigi építése az új szövetségnél a lélekkút töltésbe?
Jó játékot!
Idézet: Chromecat - 2008.12.27. 11:07:52
Újabb őrült javaslatom a kvízzel kapcsolatban... meg lehetne versenyeztetni az egy adott időszakban (óra, nap, hét, valami) beküldött kérdéseket az értékelések alapján. Sorba rakná a gép őket, a legjobb 1-2-3 kapna jutalmat (esetleg többet is mint eddig), a többi nem nyer semmit. Mindjárt sokkal motiváltabbak lennének a kérdésfeltevők


Sziasztok!
Én ezzel értek egyet, de nagyon előző hozzá szólásom is főleg erről szólt. Pl.: a csapat össze állna szavazna és kapna egy kis plussz lé-t dicséretett , aki jó és ötlettes kérdést írna.
A másik a kvíz értékelő csappattal nagyon egyet tudnák érteni, jó ötlet. Szerintem a rendszer a jó értékelőket előbb útóbb kizárja, mert bejön 10 újonc és minden kérdésre rányomja a jó kérdést, vagy az azzonnal törlést, s ki jó értékel ki is esett. Hisz nem jól értékel eltér az átlagtól. Ez a hiba az egész kvízzel, pedig a játék egyik legjobb része. Télleg a legtöbb jó értékelő és kvíz beíró összedobhatné magát és beszélhetne Miklóssal és Hatseptussal együtt hátra el lehetne ezt érni. Kvíz beírás is megmaradna, mint fék. a fönök meg csak a javítással és csiszolgatással foglalkozna. Akikkel beszélgettem a kvízzel kapcsolaban csak értelmes és jó válasz adott, így én megbíznék bennük, bár lehet, hogy rosszul teszem
Komolyan meg kéne ezt fontolni.
Jó játékot!
Sziasztok!
szerintem jó ötlet lenne, de télleg nehezen kivelelezkető. S nagyon reletív mi a jó kérdés. De azért valamilyen pont rendszer a kvíz értékelők összedobhatnának. Szavazás is lehetne, bár bizti, hogy az egyik kockás
Az igazán jó kérdések szerintem ki is esnek pl: "virágból kivonunk 6-ot mit kapunk?" bizti, hogy már nincs bent. Kevés nagyon az igazán ötletes kérdés. De azokat értékelni kellene, mert beugratósok pl.: kirendezte a StarWars 6.-t ki hibás válaszal ki golyózták pedig télleg nem Lukas rendezte. S még sorolhatnám addig marad a melyik megyében télleg unjuk már és a ki írta behoder kiadású regényt című okosodjuk a kvízből müsor.
Jó játékot!
Dátum: 2009.01.01. 10:44:22
Sziasztok!

Az ötlet kifejezetten jó, én is támogatnám, de nem hiszen jó bevezetik . A Szövi háborúkat csak a farmolás tartja élatbe, csak azért vannak. Nem a kihívás és a játék szeretette, ami a lényeg lenne. Hisz örök kérdés lenne letudol-e győzni őket, elég fegyelmezet-e a csapat stb. De ezzel szemben mi van? Ütsük őket nagyon-nagyon kell 100 ezres kútnál ( napi napi több mint 9000 jön katalizátor nélkül.) az a 7-12 ezer lé. ettől függ a szövetség sorsa szintü, üsd a gyengébbet, ahol éred című végzetúr szappan opera megy.
A játék már télleg arról kezd szólni, hogy kikezdte előbb és kiköltött többet. S nem arról kinek mi a taktikája. Nem a prémiumosok ellen szólók, hisz ők fizetik a játékot, neki is köszönhetjük a játékot. Én is prémiumos vagyok néha. A szövi háborúkat teljes revizió alá kénne venni, szövi rendszerrel együtt. Elegem van egy tagú szövetségek elleni háborúkkal, főleg ha már az illető nem is játszik a kút attól még ott van s ezt sokan ki is használják. Valami korlátot ki lahatne találni szövi háborúknál is.
Jó játékot!
Dátum: 2008.12.31. 21:21:27
Szia!
A folyamatosan változó jó/rossz arány amiatt van, hogy azon kérdéseket, melyek kiesnek a 25%-os határ miatt, a rendszer átminősíti rossz kérdéssé és ilyenkor kiveszi a kérdések közül.
Jó játékot!
Dátum: 2008.12.31. 21:12:43
Szia!
Lélekkúk kisütésénél rákatintasz ezt írja ki:
"Ősköveidet 30 naponta egyszer elviheted a lélekkúthoz, és a bennük rejlő fölös energiát lefölözheted. A lélekkút energiáját ez nem befolyásolja, és az ősköveidből is mindössze 10 megy tönkre. A nagy mennyiségű felszabaduló energiát ezután bármire felhasználhatod, de erre 30 naponta csak egyszer van alkalmad. A kinyert lélekenergia az ősköveid számától és a szintedtől függ, de 50 őskő alatt nem nagyon éri meg a dolgot, és maximális hatásfokát 500 őskőnél éri el."
Vagyis őskőért cserében lé-t kapsz ha legalább 10 van és szövi tag vagy a lélakkútat nam befolyásolja, mint írja.
Jó játékot
Dátum: 2008.12.30. 10:37:59
Üdv!
A Jó szerencsét szövetség tagokat keress az 1. világon. Bátran jelenkezzen az, aki jó, erős, összetartó szövetségbe akar tartozni. Nálunk a játékos és a játék a fontos, hogy jól érezzül magunkat. Lélek kútunk 50k fölött van. Át jelenkezőket is szívesen várunk, ők is jól járnak hisz könnyítve lett az át lépés, kevesebb lélekkút töltés. Ha esetleg betelnénk, akkor is jelenkezen nálam, hátha tudunk helyet biztosítani 5. tornyot építjük+ van inaktív tag is.
Kis szövetség csatlakozását is megtudjuk oldani egyesülés is megoldható ennek megbeszélése érdekébe írjatok nekem.

Sigmar a Jó szerencsét szövetség Lélekőre.
Oldal: 12