Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sasuke20

Oldal: 123456789
Dátum: 2009.03.16. 21:57:27
Idézet: Ariel - 2009.03.15. 23:17:36
Azt se felejtsük el, hogy az állatreform is fejre állított mindent. Pár játékosnak nagyon magas szintű állata volt, és az ebből származó előnyét elveszítette, sőt akár hátrányba iskerülhetett a többiekkel szemben.


Aztán kisajtolták őket, és egy halom Le-hoz jutottak, amivel egy új állatot idomítottak, és persze mellette a kisebb szinttel rendelkező másik állatka is, aki elég erős
Dátum: 2009.03.13. 19:08:15
megnéznék pár képet ahogyan harcoltak a végzeturak az ellenséggel
remélem későbbiekben pár ilyen kép is bekerül a játékba
Dátum: 2009.03.03. 14:52:51
Az Ópiumháború is olyan mint István királlyá koronázása (nincs pontosan lefixálva az év)

Az alábbiak közül ki nem formula 1-es versenyző?
Sebastien Loeb
Felipe Massa
Michael Schumacher
Jarno Trulli

Természetesen Loeb a jó válasz, de Schumacher sem versenyzik már
a játék elején sem versenyzett így aki felrakta a kérdést azt sem tudta miről van szó
Dátum: 2009.02.27. 18:43:46
Lehet h nem értek hozzá, éppen azért kérdeztem, mert a szerzett Le-je 4 millió felett van, ebből 2 lehetőség lehet
1 csal
2 nagyon jól játszik

én erre voltam kíváncsi

(és nem feltételeztem róla h csal
mielött még valaki megvádolna vele)
Dátum: 2009.02.27. 18:15:38
AranyAlmára nem gondoltam h csaló, mert nála a millió feletti LE simán, de 20-as szinten 4 millió felett szerezni sztem túl sok, de akkor ezek szerint nagyon jó játékos Nephila
Dátum: 2009.02.27. 17:41:04
A szövetségem tagjai hívták fel a figyelmemet egy igen érdekes karakterre
ő vagy nagyon jól játszik, vagy multizik

Nephila - 20. szintű végzetúr


a Tökéletes Gyémánt szövetség tagja

Tulajdonságösszeg: 648
Szakértelemösszeg: 507
Teljesített küldetés: 27
Összes építés: 1.056.568
Zsákmányolt lélekenergia: 4.435.709

4 milliót szerezni 20-as szintig az elég durva


A topplistán az első helyezet:
AranyAlma - 47. szintű végzetúr

Tulajdonságösszeg: 735
Szakértelemösszeg: 509
Teljesített küldetés: 72
Összes építés: 1.038.892
Zsákmányolt lélekenergia: 325.995

ő is csak 1 milliót szerzett 47-es szintem

akkor most?
Nephila nagyon jó játékos vagy csaló?
okés
de lehet h inkább teszek fel mást

am kösszi a gyors válaszokat

Sasu
Hány mozdulattal teszel egy zsiráfot a hűtőbe?

3 mozdulattal, mégpedig Kinyitod a hűtőt, berakod a zsiráfot, majd becsukod az ajtót.
1 mozdulattal, azaz Beteszem a zsiráfot a hűtőbe
4 mozdulattal, mert Kinyitod a hűtőt, kiveszed a tojást, berakod a zsiráfot, majd becsukod az ajtót.
9 mozdulattal, de annyira sokaig tartana elmondani, hogy inkább beteszem én.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Szerintem nem rossz, és legalább el kell rajta gondolkodni

vélemény? valakinek?
Dátum: 2009.02.24. 21:11:27
én már nem játszom v2-n de emlékeim szerint ott nagyon sok a gyémánt hordás
v3-ban viszont a topon elég sok zafír van, legalább mi is vagyunk valahol
Dátum: 2009.02.24. 21:08:41
Idézet: Kyron - 2009.02.06. 08:13:51
Ha véletlenül ez megtörténne, akkor legalább lenne értelme a felépített baráti szövetségek hálózatának és kiderülne, kiket támogatnak többen!!!
Egy kicsit fel is zavarná az állóvizet az egész játékba!



Azt azért én is megnézném, hogy ki kit támogatna egy ilyen csata során, mert mindenkinél ki van írva h kölcsönös segítségnyújtás meg hasonlók, de ha tényleg kitörne egylyen háború, vagy háborúk, legalább kiderülne, hogy kire lehet számítani

És lenne esélye a kisebb szöviknek is leütni a nagyokat, mert amíg ők egymással vannak elfoglalva addig van esély h nekik is jut valami -de nyilván senki nem kockáztatná meg h utána megbosszúlják

ünnepek során általában vannak újítások, karácsonykor nem lehett portyázni, zt most kibővíthetnétek húsvétra, egy ilyen háborúval, persze LE veszteség nélkül
és egy külön topicba leírni a csaták eredményét, hogy mindenki képben legyen
(valóságshow)
Dátum: 2009.02.24. 20:53:50
Ha valaki licitál, és nem ő nyer az aranyat visszakapja, vagy elveszíti?
szerintem a legjobb az lenne, hogy bizonyos %-át visszakapjuk pl25%, ez 3 arnydukátnál 0, viszont aki 4-el licitál és túllicitálják az visszakap 1-et
Dátum: 2009.02.22. 16:08:15
csak az a gáz h ez a zafír szövik topicja
Dátum: 2009.02.21. 12:06:40
jól van akkor nem beszélt vele, de akkor sem írom át

ez egy alternatíva a játék kezdete elötti időből, így kezdődhetett volna a háború
Idézet: Craslorg - 2009.02.19. 19:14:10
Megint belefutottam egybe. Nem olyan fenomenális, de a válaszok nem idióták és végülis ötletesek is.
Megengedik-e a magyar jogszabályok, hogy feleségül vedd az özvegyed lányát?
Csak abban az esetben, ha az özvegyed lánya nem a vér szerinti gyermeked.
Nem, sőt akár 15 év börtönbüntetésre is ítélhetnek.
Igen, de csak ha a lány elmúlt 18 éves.
Elhalálozásod következtében ez nem lehetséges.


Nekem ez nagyon tetszik, van benne fantázia, és aki nem olvassa el és nem értelmezi a kérész az rosszat nyom rá
szerintem ilyeneket kellene csak betenni, am én is olvastam egy ilyet

Benn állsz egy sötét szobában, van még benn egy kályha és egy fáklya a kezedben egy szál gyufa. mit gyújtasz meg először?
A kályhát
A fáklyát
Mindegy, akárhogy dönthetek
A gyufát

nem pontosan írtam le, de valahogy így volt
nálam ez is odatette magát
Dátum: 2009.02.20. 15:27:50
persze nyilván vadászunk, de ha azt írom h azt csináljik int mások abban nincs semmi különleges
am meg még nem lehet tudni h beszélt -e a császár az ellenséggel, vagy nem
mert arról eddig nem volt szó, hogy hogyan jött az ellenség
Dátum: 2009.02.20. 15:23:53
Hányszor lett Forma1-es világbajnok Michael Schumacker?
6x
7x
9x
5x

ki az a Schumacker?
lehet h valami új sportalo de akkor nézzétekl el nekem
viszont ha a 7-szeres Vbajnok Schumacher-re gondol akkor javítani, vagy törölni
am meg
6-szoros
7-szeres
stb...
Idézet: Sir Ny - 2008.12.16. 20:22:57
Idézet: cirip - 2008.12.15. 15:46:33
Egy háromlábú szék lábaiból rendre levágunk 1, 2 ill. 3cm-t. Mekkora darabokkal pótoljuk, hogy ne billegjen?

3
1
2
egyik sem

Ez már jó régóta benn van a játékban, remélem még mindig
Szerintem nagyon ötletes

az attól függ, hogy mekkorák voltak eddig a lábai, és hogy milyen szögben helyezkedtek el egymáshoz képest...
jó is, hogy olvasom, mert valaki írta, hogy egy három ponton alátámasztott test nem billeg, és elfelejtettem rá válaszolni. ez csak úgy igaz, ha a három láb 120 fokot zár be. pl.: egy négylábú széknek ha rövidebb az egyik lába, akkor csak három ponton van alátámasztva, és mégis billeg.



lehet hogy én értelmeztem félre, de a rendre levágunk az azt jelenti, hogy minden lábából levágunk először 1cm-t aztán 2 cm-t majd 3cm-t, ha jól gondolkodtam, akkor mind a 3 láb egyforma nagyságú lesz mivel mindből 6cm fog hiányozni

remélem nem írtam nagy h*lyeséget
Dátum: 2009.02.19. 16:13:21
A Serpents szövetségben v1-en van 3 szabad hely
Most építjük az energiakristályosítót, és hamarosan jön a térkapu is!

Szövetségünkben baráti hangulat van.
Bárki jelentkezhet, aki legalább 10-es szintű.
Ha elötte írtok egy levelet akkor lefixáljuk biztosra
A játékban a nevem: Sasu


Íme a mi szövetségünk története, akit érdekel az olvassa el, és ha van kedve véleményezze
(saját iromány)


Hajdanán mikor még a bolygót nem holmiféle csőcselék uralta,
és az ellenség nem belőle táplálkozott,
akkor történt minden, az volt a kezdet, mindennek a kezdete.
De minden kezdet egyben valaminek a vége. ez a kezdet egyben a Császárság halála is.
túl sok hatalom, túl sok erő, s kétségbeesés. Így kezdődött minden.
Amikor megjöttek álnok mosollyal szájukon nevettek felénk.
Mi hittünk nekik, elhittük minden szavuk, de mekkora hiba volt
Sokan sejtettük, gyanítottunk valamit, de senki sem mert szembeszegülni a császár parancsával.
Ő hitt az idegenek álnok szavának, elhitte a meséiket.
De mekkora hiba volt ez. A hiszékenysége majdnem a világunk pusztulását jelentette.
De mint meg vagyon írva:
"Minden vég egy újnak a kezdete!"
Mindannyian a saját sorsunkat uraljuk. Így keletkezett a "Serpents" szövetség.
Több tízezer harcos közül ez a maréknyi sereg maradt a világunk jövője, ők azok akik, szembe mertek nézni a császári paranccsal, és már a háború kitörése előtt felkészültek a harcra.
A harc hosszú és kegyetlen volt. A szövetség megingott. Sok harcos elveszett s sokan életüket vesztették. De "a remény soha nem hal meg!"
Pár bátor harcos felvette elődeik nevét és a szövetség nevében újraépítik a világot.
De nem csak Végzeturaknak és nem csak végzeturakkal.
Ez a szövetség nem harcol a felszínen élő lényekkel hanem segíti őket.
Elfek, tündék, törpök, kristálytündérek, fekete griffek százai segítik a szövetséget. Mely ezektől a barátoktól lesz erős, és nem a legyőzött társaik lélekenergiájából.
"Így élünk, így fejlődünk!"


Sasu
Dátum: 2009.02.19. 15:54:24
Remélem jó helyre írom le, de van néhány kivetni valóm az új épületekkel szemben.

1, Akadémia
Már alig vártam, hogy újabb szakértelmeket tanulhassak, és akkor végra ki lett írva h hamarosan meg lesz az akadémia. Annyira örültem magam, hogy végre készen lesz, erre most nézem, hogy előfeltétele: Mágustorony 8, Epikus emlékmű 1
A Mágustorony még oké, de az epikus emlékművet miért kellett beletenni?
Az én szövim az energiakristályosítóval szenved jelenleg, szval mire meg lesz minden az Akadémiához addigra már a nagyobb szövik tagjai mind 60-as tanulással fognak mászkálni.
Javaslatom, hogy előfeltételnek inkább: Mágustorony 6, Palota 4 legyen, így van esély h ne csak a nagy szövetségek tanulhassanak

2, Kínzókamra
Ne legyen automatikus h ha legyőzünk valakit akkor visszük a kamrába, hanem bizonyos VP-ért cserébe tehessük csak meg mint pl a varázslatokat.

3, Energiakristályosító
"A zsákmányolt lélekenergiát eme épület segítségévél őskővé kristályosíthatjátok! "
Én ezt a szöveget úgy értelmeztem, hogy az épület segítségével a lélekenergiánkat, őskővé alakíthatjuk.
vagy át kellene írni szöveget, vagy csinálni egy olyan funkciót ami tényleg alkalmas őskő készítésre.

Remélem nem csak én vagyok ennyire pesszimista az épületekkel kapcsolatban.
Nyilván megvan az oka hogy miért ezek lettek betéve a játékba, de ezek után még többen fognak azért sírni, mert csak a tápos kariknak van lehetőség h gyorsabban fejlődjenek.

Sasu
Dátum: 2009.02.10. 15:53:21
Idézet: MatykoIV - 2009.02.10. 14:48:57
Hány GB-ni adat fér rá egy egyrétegű DVD lemezre?

1.33 GB
4.7 GB
700 GB
8.5 GB


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.


Szerintem azért, mert GB-nyi, és nem is pontosan 4,7 mert az csak egy kerekített érték
Oldal: 123456789