Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sasuke20

Oldal: 123456789
Dátum: 2010.05.31. 20:54:46
a wiki ezt dobja ki:

Dan Brown (Exeter, 1964. június 22.) amerikai regényíró, művészettörténész.

szval az iro teljesen jó válaszlehetőség...
Idézet: Almási Viktor - 2010.05.31. 19:20:03
Na ezért jó ha kap a nép magyarázatot, el lehet vele kerülni a sok hülyét mint én

Szegény Tonyt feltörték

Hogy értétek el az eredeti tulajt?


Az eredeti tulaj alatt arra gondoltam, aki éppen játszott (játszana) vele

és igen tényleg egyszerübb lett volna, ha vmelyik "piros" néha beirná a tiltottak listáját 1 rovid indoklással
Dátum: 2010.05.31. 19:21:21
az 1. sztem simán belefér még, mert könnyen rákereshető, a 2. pedig rezgeti a lécet, de kb 15 mp alatt fel lehet lépni a honlapra és megnézni...
Idézet: Almási Viktor - 2010.05.31. 19:03:52
Szegény Tony, brühühühü, valaki hívja fel az eredeti tulajt (a targoncásat) hátha még emlékszik rá, hadd sírjon ő is
Meg szegény Ösvény is, végre jött valaki aki majdnem olyan szép mint Próféta volt fénykorában, erre rögtön lekapcsolják


Csak hogy képben legyél
A karaktert feltörték, és átléptek vele tegnap az ösvénybe.
Az eredeti tulaja kérte a zárolását, amig nem kapja vissza.
Dátum: 2010.05.31. 17:44:57
Idézet: Csmilan20 - 2010.05.31. 17:41:44
hogy kell állatot szelidíteni???


Ahhoz hogy állatot tudj harcba vinni magaddal 4 szakértelemre lesz szükséged:
-tanulás
-vezetőkészség
-csapdakészités
-idomitás

a szakértelmeket 4. szinttől tudod fejleszteni
Idézet: DrStaples - 2010.05.31. 14:32:41
Kíváncsi lennék ez a kérdés miért kapott azonnal töröljétek minősítést? Íme a kérdés:Meddig tartott a 100éves háború?

Lehetséges válaszok:11
8
1
100
Pedig ez nem évszámot kérdez.Sőt nem is nehéz,nem kell lexikális tudás hozzá.Ha valaki erre nem tud válaszolni,szerintem ne is játszon semmivel.


Hát
1, már szerepel a adatbázisban
2, nem a kérdéshez illő válaszlehetőségek
3, nem a 100 a helyes válasz amit megjelöltél annak. (a helyes a 116 év lenne)

néhány tanács:
1, mielőtt kérdést irsz olvass egy kicsit a fórumon
2, ha kitaláltad a kérdést keresd meg a helyes választ
3, olyan lehetséges válaszokat irj ki amik akár valósak is lehetnének pl: 98, 101, 105, 116
Dátum: 2010.05.31. 11:08:17
és honnan tudnák h más lép-e be?
Dátum: 2010.05.26. 18:22:17
Melyik egy magyar tévé adó?
RTL Celeb
RTL 7
RTL Pup
RTL Club


egyik sem... ugyanis RTL Klub van és nem Club
A tanulság: Fórumozás közben nyugodtan lehet dohányozni, sőt dohányzás közben is lehet fórumozni
Idézet: EMTyb - 2010.05.26. 16:51:45
Újra idéznék egy kicsit.

Idézet: EMTyb - 2010.05.26. 13:34:41

"én az elején felvállaltam volna, de tegnap azért kaptam a fejmosást, mert egyáltalán hozzászóltam dologhoz, szval ha megirom a dolgot, már valszeg nem Légiós lennék... "


Szerinted ilyenek után ne általánosítsunk? Egy szövetség, mely szemet húny a tagjai "csínytevései" felett, de amikor borulna a bili, hipp-hopp kirúgja?
Összetartó társaság, az már biztos.


én irtam amiből idézve lett, és a helyesbités: nem kirugva lettem volna, hanem kiléptem voolna...
meg lettem kérve, hogy ne irjak hülyeségeket a fórumra, főleg ne olyat, amit ki lehet forgatni... (mert akkoriban az volta divat)
Dátum: 2010.05.22. 16:08:22
az elsőt tényleg benéztem de a rockot, vagy metált, nem sorolnám a könnyű zenébe (de mivel nem volt más oda toltam be)
Dátum: 2010.05.22. 13:43:00
a besoroláshoz pár alkategória, amikre szükség lenne:
-görög mitológia
-pop zene
-rock zene
Dátum: 2010.01.20. 20:55:19
ezzel az EH-val megleptél azon gondolkodtam hogy jön ide az Elit Horda, de közben leesett

a szivatással nem mindegy, h mennyit veszít az ember, és milyen időközönként
vannak akik a másodlagos támadást és varit csak azért növelik h másnak rossz legyen, vannak akik csak azért inditanak háborút h másokat szivassanak - ellenük nem lehet mit tenni
de akik azért farmoltak kis szöviket, mert a Le-t akarták, azok ellen az új rendszerrel, vagyios a kettő kombinációjával lehet védekezni...
persze elég egyoldalú a véleményem, de én elolvastam a többi hsz-t is a topikban és nem csak ránéztem és azt mondtam h hülyeség...

azért arra kíváncsi lennék h Miklós mit szűrt le ebből az egészből
és arra is h a szavazatokat hogyan és mikor fogják számolni...
Dátum: 2010.01.20. 20:43:10
azt amiben szivesen játszana?
akik eddig "szivatták" a népet, azok mostantól egymás ellen fognak harcolni...
nyilván lehetne váltani időközben is, de max havonta
Dátum: 2010.01.20. 20:35:14
Pontosan ezért maradjon meg mindkét alternatíva és a szövetség választhassa meg, hogy melyik rendszerben akar részt venni.
Ha ti "gonosz" szövik igy érzitek jól magatokat, akkor választjátok ezt, viszont akkor csak ilyen háborút enged a rendszer indítani és csak olyan szövi ellen, aki ugyan azt választotta


Így lesz lehetőség mindenkinek, és mindenki jól jár... persze kivéve azokat, akiknek kicsi a felfogóképessége, hogy hajlandó legyen belátni, azt hogy nem csak érte van és nem csak róla szól a játék.

(ezt a lehetőséget már kb 3.jára írom le, de eddig semmi reakció nem volt, rá, ha ezek után sem hajlandó senki belegondolni, h ez lehet a megoldás, akkor sajnálom a bandát, és kívánom, h a jövőbeni fejlesztésekkel is ilyen mértékű legyen az egyetértés)
Dátum: 2010.01.20. 03:23:03
Ez most olyan, mintha AL vs mindenki más lenne a felállás

Csak az a baj, hogy ez a topik nem erről szól. Van egy új lehetőség a játékélmény színesítésére, ami mellesleg ráfér a játékra.

Minden szövetség más, vannak top szövik, akiknek nem éri meg háborúzni, vannak a kis szövik, akiket állandóan farmolnak, nekik sem éri meg háborúzni, és vannak olyan szövetségek, akik ezzel múlatják az időt... odáig teljesen rendben is van, amíg az ilyen szövetségek egymás ellen harcolnak. De amikor farmolják a kisebb szövetségeket, vagy a 2-3 tagú VF-es kari betámad egy 30 fős szövetséget, ahol a társaság fele nem tud részt venni, akkor jön elő az a gond, hogy így nem lehet játszani...

Ezért kell mindkét rendszert alkalmazni, és a szövetségeknek választási lehetőséget adni. Mindenki dönthesse el, hogy melyik alapján akar háborúzni, és melyik éri meg naki, illetve melyik érdekli jobban.
Így azok akiket eddig farmoltak, vagy akik eddig azért nem háborúztak mert nem érte meg, talán kapnak egy új lehetőséget. És nem utolsó sorban megszűnik az állandó farmolásuk. (ha vki ugyan azt a szöv. támadja 1 hónapon belül kapjanak -10%-ot minden tulajdonságukra a tagok, mint portyánál)
Akiknek pedig eddig is jó volt a háborús rendszer, azok választják azt, és játszanak ahogyan eddig.

Szerintem ez lenne a legkézenfekvőbb megoldás, de persze mindig van 1-2 okos, aki bekeveri a hülyeségeit, és nem azzal kapcsolatban írja a hsz-ét ami a topik lényege lenne...
Dátum: 2009.08.07. 09:43:06
a topplista azért lett átrendezve leölt lények száma szerint, hogy megszünjön a veszekedés, ugyanis ha bármelyik hordás karakter lever 90 manót, az azonnal a topplista elejére ugrik, viszont ha beépitett Le-t nézzük a zafir kariknk tényleg nagyobb volt az esélye, de ezzel tisztán látszik, h Darah volt hajlandó többször aktiválni a pilont, és ezzel ő jutott fel a topplistára gyémántosként, ezzel a kis fejlesztéssel, teljesen egyenrangú a verseny, és bárki szinttől függetlenül az élre kerülhet...
akkor kezdődjön a menóölés, és irány a topp
Dátum: 2009.08.06. 21:08:28
Idézet: S0laris - 2009.08.06. 20:31:48
óóó, azt teszel a CSP-vel amit akarsz. csináld minél sűrűbben. sok örömet fogsz okozni a támadóidnak amikor a HT visszakerül a légióhoz.


És ehhez sincs semmi közöd, mint ahogyan senkinek sem.
És mi van akkor ha azt tervezem h törlöm a karimat, mert unalmas a játék, és ebbe az utolsó lehetőségben szeretném a maxot kihozni megamból
és kit érdekel a HT?
eddig sem akkor vadásztam amikor a miénk volt a torony, és ezután is tudnám nyomni a 15% alatti vadászatot, csak nem akarom, de meg lehet próbálni lenyomni, minden Le-t gyógyiba forgatok, aztán megyek a manók ellen, szval akinek jut valami annak gratulálok
Dátum: 2009.08.06. 20:18:13
Idézet: S0laris - 2009.08.06. 18:57:06
többször támadni deficites. szívből gratulálok V1-en a töltés toplista első két helyezettjének, 66 illetve 73 győzelem. 122 illetve 146 CSP ment a sűllyesztőbe, gratulálok srácok, csak így tovább.


köszönöm, de nem értem h kinek mi köze van ahhoz h mit kezdek a CSP-mel, am jóval több volt mivel a belépő Le-t vadászattal kelett összeszedni, ami szintén elvitt jópár CSP-t, én kb 200-at nyomtam bele, és nem bántam meg, ha lenne még 200-am azt is beletenném, ugyanis nem vagyok egy öntelt f*sz aki csak magára gondol és sz*rik a többiek fejére, életem a zafir
Oldal: 123456789