Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szly

Oldal: 12345678
Dátum: 2009.02.09. 10:31:40
Idézet: Saphyr - 2009.02.09. 09:43:38
Feltettem ama kérdést, hogy "Az felsoroltak filmek közül melyikben nem játszik Will Smith?"

Értékelés: A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Sőőőőt, még 1 figyelmeztetést is kaptam, hogy elveszthetem a kérdésfeltevés jogomat.

Ez már abszurd! Ez "túl speciális", de a naponta kapott mindenféle játékkal és mai mesékkel kapcsolatos kérdés nem az??
Úgy vélem sürgősen meg kellene reformálni a kvízt!


Maximálisan igazad van.
A sok sz@r kérdést elfogadják, de aminek értelme van azt nem. Siralmas. A figyelmeztetést én is megkaptam ma:

Melyik út vezet Rómába?

M1
A1
Minden
Egyik sem

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

erre a kérdésre.
Aki még nem hallotta a mondást, hogy minden út Rómába vezet azt csak sajnálni tudom. Bár két pokémon vagy mi a sz@r nézése közben biztos nem jut ideje művelődni...
Dátum: 2009.02.07. 16:09:05
Mi Wien magyar neve?
-------------------
Pécs
Bács
Bécs

LOL még 4 lehetéges választ sem tud megadni a kérdés feltevője. Ez szomorú
Dátum: 2009.02.07. 14:48:03
Ekhnaton fáraó hányadik dinasztriához tartozott?
19.dinasztria
20. dinasztria
18. dinasztria
17. dinasztria

A dinasztria szó nem létezik a magyar nyelvben, helyesen dinasztia lenne. Hibás kérdés, törölhető, ráadásul még túl speciális is.
Dátum: 2009.02.01. 17:25:18
Idézet: Sir Ny - 2009.02.01. 17:01:03

A jelenleg is érvényes alkotmány...
az 1948. évi XIX. törvény.
az 1949. évi XX. törvény.
az 1989. évi XXI. törvény.
az 1990. évi XIX. törvény.

nem vagyok túl jártas a témában, de szerintem az alkotmány nem törvény, és folyamatosan változtatgatják.

Az alkotmány törvény, és nem is változtatják olyan sűrűn. Az Alkotmány csak a törvény neve.
Ha egy törvényen módosítanak attól még az alap törvény száma nem változik, csak módosítást adnak ki hozzá semmi több.
Az Alkotmány száma csak akkor változna, ha hatályon kívül helyeznék az egész törvényt és új törvényt hoznának helyette.
Dátum: 2009.02.01. 14:09:21
Hányadik szintű pajzs a mithril pajzs?
19
18
16
17

Ezt honnan kéne tudnia egy első szintűnek mondjuk?

Melyik országban hivatalos nyelv a ladin?
Oroszország
Franciaország
Olaszország
Spanyolország

és ez bárkinek is???
Kérem törölni
Dátum: 2009.01.31. 22:48:00
Mi az a seltronic?
mp3-lejátszó
tv
digitális-lejátszó
mp4-lejátszó

a seltronic egy márkanév és nem egy termék típus rossz kérdés kérem törölni
Dátum: 2009.01.31. 14:28:41
A legközelebbi csillag megközelítőleg mekkora távolságra van tőlünk?
22 fényév
4 fényév
6 fényév
70 fényév

Szerintem 8 fénypercre és úgy hívjuk mi emberek, hogy Nap.
De lehet, hogy én tévedek
Dátum: 2009.01.24. 19:49:45
Szövetségi háborúra javaslatom, hogy csak + / - 10% erőkülönbségű szövetségek tudjanak hadat üzenni egymásnak, így elkerülhető lenne az, hogy az agyontápolt rabszolga nevelőkből álló klánok lealázzanak más becsületesen játszó játékosokat.
Erre egy kicsit jobban odafigyelhetne a játék készítő is, mert hamar itt fogják hagyni a játék élvezetéért idejött játékosok.
Dátum: 2009.01.19. 12:32:54
Ki nyert három bronzérmet úszásban a pekingi olimpián ?
Kovács Katalin
Janics Natasa
Vajda Attila
Cseh László

rossz kérdés, senki nem nyert 3 bronzot. Ha lehet ne rövidítsük meg Cseh László érdemeit. Ő három ezüst érmet nyert. Aki a kérdést feltette szégyelheti magát.
Idézet: Zaccmester - 2009.01.18. 14:34:33
Mert attól függ kinek, hányas szintű a palota, valamint honnan a csudából tudná pl. egy 5-ös szintű karakter, aki nem is látott még ilyet?


Milliószám vannak ilyen kérdések feltéve amik el lettek fogadva akkor az összes ilyet törölni kellene azonnal, mivel nem tudhatja mindenki, illetve nem ugyan annyiba kerül mindenkinek.
Mennyibe kerül a goblin nektár?

1000 LE
5 őskő
500 LE
10 őskő

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.

Valaki magyarázza már meg ez miért rossz kérdés. Helyes válasznak megjelölve természetesen az első volt
Dátum: 2008.12.28. 20:22:28
Hány bolygó található a naprendszerben?
a helyes válasz a kérdés feltevő szerint 9, pedig ha figyelné a világ történéseit tudná, hogy már csak 8, mivel a Plutot visszaminősítették kisbolygóvá, így rossz a válasza kérném törölni a kérdést.

ÜDv szly
Dátum: 2008.12.22. 20:38:58
Őszintén mondjátok meg, hogy lehet az, hogy egyesek nyugodtan betehetnek olyan kérdést amiben ilyen-olyan anyag vegyjelét kell kiválasztani, nekem egy ugyan ilyen kérdés pedig rossz értékelést kap mert túl speciális???
Akkor kérném törölni az összes HKK-ra, TF-re MAGUS-ra, kémiára, biólógiára, történelemre, focira stb... vonatkozó kérdést, mert csak egy bizonyos speciális érdeklődési körű személy ismeri.

Nincs értelme így a kérdés feltétel lehetőségének.
Gondolom ez nem nyugtat meg, de nekem is ezt írja ki mindkét világon.

ÜDv szly
Dátum: 2008.12.14. 12:52:35
Helló!

Nehéz úgy nyerni a kvízolimpián, hogy rossz kérdések is vannak.
A kvízolimpián az imént kaptam a kérdést, miszerint melyik település helyén nem volt a római korban is valamilyen település.
A kérdés feltevője szerint a helyes válasz Tata volt, amit a történészek szerintem kétségbe vonnának azonnal, ugyan is Tata római kori neve Dotis, ami másként nem történhetett meg, minthogy volt ott település.
Kérem a kérdést törölni, és a feltevőjétől a vele nyert LE-t visszavenni, és a kérdést elrontókat (lévén, hogy nem volt helyes válasz) kárpótolni.

Üdv szly
Dátum: 2008.12.14. 12:51:31
Helló!

Nehéz úgy nyerni a kvízolimpián, hogy rossz kérdések is vannak.
A kvízolimpián az imént kaptam a kérdést, miszerint melyik település helyén nem volt a római korban is valamilyen település.
A kérdés feltevője szerint a helyes válasz Tata volt, amit a történészek szerintem kétségbe vonnának azonnal, ugyan is Tata római kori neve Dotis, ami másként nem történhetett meg, minthogy volt ott település.
Kérem a kérdést törölni, és a feltevőjétől a vele nyert LE-t visszavenni, és a kérdést elrontókat (lévén, hogy nem volt helyes válasz) kárpótolni.

Üdv szly
Oldal: 12345678