Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem tudsz belépni a játékba / fórumba
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Nem tudsz belépni a játékba / fórumba
1. hozzászólás - 2008.09.22. 19:36:06
A legkellemetlenebb, ha valakinek van ugye userneve és jelszava, mégsem tud belépni a játékba / fórumba (és igy ugye a problémáját sem tudja leirni). Ezért itt leírok egy pár dolgot ezzel kapcsolatban.

Amikor valaki beregisztrál a játékra, kap egy emailt tőlünk az aktiváló linkkel. Ha a linket nem kapod meg, lehet, hogy elirtad az email cimedet, illetve vannak szolgáltatók, akik a levelet esetleg spamnek minősitik. Mindenesetre ilyenkor megpróbálkozhatsz a regisztráció módositásával, és az email cimet javitva, új aktiváló levelet kérni. Ha sehogy sem boldogulsz, lépj kapcsolatba velünk (Segitség gomb) és ha minden kötél szakad, manuálisan aktiválunk!

Ha sikerült aktiválni a regisztrációdat, és mégsem tudsz belépni:
1. A jelszó beirásakor ellenőrizd, hogy nincs-e a billentyűzeten a CAPS LOCK bekapcsolva, az Y és Z felcserélve, az ékezetes betük kikapcsolva stb.
2. Sok böngésző automatikus jelszó-beirója lehet, hogy beirt valami hülyeséget a jelszóhoz, ha olyan usernevet használsz, amit máshol is. Ilyenkor érdemes a jelszót kitörölni, és újból beirni.
3. Ellenőrizd a gépeden az időt és dátumot, hogy helyesen be van-e állitva. Ellenőrizd a böngésződben, hogy a Cookie-k engedélyezve legyenek!
4. Ha minden csődöt mond, akkor használd az Elfelejtett jelszó linket, ekkor az email cimedre új jelszót kapsz, próbálkozz ezzel.
5. ha ez sem segit, irj nekünk egy emailt az info{kukk}vegzetur{ponty}hu cimre, ird meg, milyen operációs rendszered és böngésződ van, és megpróbáljuk kideriteni, mi lehet a gond.
A hozzászólást Miklós módosította 2008.09.22. 19:38:58-kor
Pontszám: 5.21
népszerűtlenWuyaNő
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem tudsz belépni a játékba / fórumba
2. hozzászólás - 2008.09.22. 19:43:38
Sajnos az új jelszóval sem enged be.
Pontszám: 8.33
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem tudsz belépni a játékba / fórumba
3. hozzászólás - 2008.09.22. 21:39:01
Közben irtad, hogy avant browsert használsz.

Elég sok konfigurációt kipróbáltunk, de sajnos korántsem mindet!
Amire rengeteget teszteltük a játékot, az internet explorer 6 és 7, illetve mozilla firefox. Nem akarok senkit rábeszélni, hogy ezeket használja (bár a mozilla szerintem nagyon jó), viszont ha valaki ettől eltérő böngészőt használ, akkor előfordulhat ilyesmi. írja meg nekem a böngésző nevét, és akkor feltelepítem, kipróbáljuk azzal is.
Pontszám: 3.87
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem tudsz belépni a játékba / fórumba
4. hozzászólás - 2008.09.23. 09:32:47
Sikertelen belépésnél azt is ellenőrizzétek, hogy a www.vegzetur.hu címen próbálkoztok-e, és a vilag1 van-e beállítva. Érdemes még megnézni, ha copy-paste módszerrel írjátok be, hogy nem került-e egy felesleges szóköz az elejére, vagy végére. Ahogy Miklós is írta, érdemes több böngészőt is kipróbálni, és esetleg a gépet is frissen elindítani.
Pontszám: 5
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem tudsz belépni a játékba / fórumba
5. hozzászólás - 2008.09.23. 10:59:05
Volt egy kis gond, ha vki explorerrel a vegzetur.hu (www nélkül) címről próbált belépni, ezt javítottuk. Ha előfordul még belépési probléma, azt itt vagy a fenti email címen is jelezhetitek.
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem tudsz belépni a játékba / fórumba
6. hozzászólás - 2008.09.24. 12:56:57 (Válasz Baraty #5 hozzászólására.)
Szia!
Az előbb, FireFox-szal nem tudtam belépni. Az oldal neve (www-vel) könyvjelzőből, tehát nem írtam el, a név és jelszó szintén gép által beírva. Próbálkoztam többször, újraidnított böngészővel kb. 10 alkalommal. Aztán egyszer csak beengedett. Amikor nem engedett be, akkor sem írt ki semmit (hibás név vagy jelszó), egyszerűen újratöltötte az oldalt.
Pontszám: 5
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem tudsz belépni a játékba / fórumba
7. hozzászólás - 2008.09.24. 12:59:52
Igen, most volt nekem is ilyen Opera Igen, Opera 9.51 alatt volt most nekem is iylen, előtte ment, meg most megint.
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5
fórumozócsunyiFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem tudsz belépni a játékba / fórumba
8. hozzászólás - 2008.09.24. 13:37:49
Üdv, nem megy ez sem explorerrel, sem mozillával...
Pontszám: 5
fórumozóTileFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem tudsz belépni a játékba / fórumba
9. hozzászólás - 2008.09.24. 20:38:18 (Válasz Jeriko #6 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2008.09.24. 12:56:57
Szia!
Az előbb, FireFox-szal nem tudtam belépni. Az oldal neve (www-vel) könyvjelzőből, tehát nem írtam el, a név és jelszó szintén gép által beírva. Próbálkoztam többször, újraidnított böngészővel kb. 10 alkalommal. Aztán egyszer csak beengedett. Amikor nem engedett be, akkor sem írt ki semmit (hibás név vagy jelszó), egyszerűen újratöltötte az oldalt.


Én is voltam így az elején. Firefoxot használok NoScripttel nem volt elég engedélyeznem az oldalt hanem még a kukikra mis külön bekellett írnom az oldal címét. Ha így dob vissza hogy csak egyet villan és semmi szerintem valami blokkolja a sütik elfogadását nálad a oldalról.


Tile
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem tudsz belépni a játékba / fórumba
10. hozzászólás - 2008.09.24. 21:19:18 (Válasz Jeriko #6 hozzászólására.)
Volt egy hiba ma délután, ami miatt néhányan nem tudtak belépni, de ezt javitottuk, remélem most már senkinek nincs ilyen gondja.
Pontszám: 5.33
kedvelt tagRuthWegezNő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem tudsz belépni a játékba / fórumba
11. hozzászólás - 2008.09.25. 21:34:57
Be tudok lépni frankón. Ugyanazzal a jelszóval nem tudom törölni a karaktert.
Pontszám: 5
irritálóTusyFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem tudsz belépni a játékba / fórumba
12. hozzászólás - 2008.10.10. 10:55:29
- én belépek majd csinálnék valamit és gyakran kidob főoldalra
//majd otthonról írok többet, mert az előző hsz.-om is elveszett...

EDIT:
- szóval a jelenség: munkahelyről bejelentkezem (esetleg már az sem sikerül elsőre csak sokadik próbára) majd rövid időn belül újra be kell jelentkeznem akár a játékról akár a fórumról legyen szó
- a jelenség nem ismeretlen előttem, sg.hu fórumán és uw.hu-s mail fiókomnál ugyanez a helyzet, szerencsére máshol még nem. A dolog böngészőtől független, Safari és Firefox 3 volt amikkel próbáltam. Az uw.hu-s üzenetből arra következtettem, hogy az igazi ludas a proxy szerverünk (egyben tűzfal is) ami állítólag üzenetenként változtatja az IP címünket (ez állítólag jó spam elkerülésére) bár szerintem inkább csak percenként
- a jelenség roppant zavaró, és egy másik böngészős játékban (konkrétan: Ikariam) nincs ilyen gondom. 2-3 kvíz kérdést az 5 perces limiten buktam, egyszerűen nem tudtam elküldeni a válaszomat mert küldés helyett kidobott..
A hozzászólást Tusy módosította 2008.10.10. 14:41:10-kor
Pontszám: 5
fórumozóBenytoFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem tudsz belépni a játékba / fórumba
13. hozzászólás - 2008.10.30. 21:16:36
sziasztok!hogy tudom elkezdeni a játékot???hova kattintsak?
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem tudsz belépni a játékba / fórumba
14. hozzászólás - 2008.10.30. 21:18:24 (Válasz Benyto #13 hozzászólására.)
Salem!

Ezt hogy érted? Mit szeretnél csinálni?
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvelt taghellblade
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem tudsz belépni a játékba / fórumba
15. hozzászólás - 2008.11.17. 15:11:32
Nem tudok belépni a Javaslatok c. fóruba ezt a hiba üzenetet kapom: Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Javaslatok
Oldal: 1
Adatbázis hiba!

Ha tudnátok segíteni azt előre is meg köszönném.
A hozzászólást hellblade módosította 2008.11.17. 15:58:16-kor
Pontszám: 5
kedvelt taghellblade
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem tudsz belépni a játékba / fórumba
16. hozzászólás - 2008.11.17. 16:16:57
Most már topicot is tudnék nyitni, de a Javaslatokba még mindig nem tudok belépni.
Ezt kapom:Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Javaslatok
Oldal: 1

* Új topic
* Új szavazás

Adatbázis hiba!
Pontszám: 5
fórumozóDüdüsFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem tudsz belépni a játékba / fórumba
17. hozzászólás - 2008.12.16. 15:08:16
Hy all

Én ma délutántól nem tudok belépni a játékba. A következőt írja ki: Regisztráció módosítása!!!:(
Pontszám: 5
irritálóSzlyFérfi
Végzetúr tehetség
156 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem tudsz belépni a játékba / fórumba
18. hozzászólás - 2008.12.16. 15:37:15 (Válasz Düdüs #17 hozzászólására.)
Gondolom ez nem nyugtat meg, de nekem is ezt írja ki mindkét világon.

ÜDv szly
Pontszám: 5
irritálóFikuszQukiszFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem tudsz belépni a játékba / fórumba
19. hozzászólás - 2009.01.05. 10:17:09 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Tiszteletem!

Nekem olyan problémám van, hogy dinamikus ip-vel állandóan kidob a gép, nem lehetne ezt a bugot javítani?

Üdv
Don't feed the troll!
Pontszám: 3
fórumozóLamiaNő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem tudsz belépni a játékba / fórumba
20. hozzászólás - 2009.01.15. 19:31:01
nekem két karakterem van, és miután kiléptem az elsőből, átmentem a szerver 2-be beírtam a nevet, jelszavat, újra a szerver 1-es karakteremhez lépett be.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!