Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Teking

Dátum: 2012.06.21. 18:01:31
haha már megkaptam! érzem lelki kezeimmel a láthatatlan zsákomat!
Dátum: 2012.06.21. 18:00:00
egyrészt a 10 őskövet szívesen rááldozom, ha két templomból valóban visszajönne, e itt még erőteljesen nem tartunk. másrészt OK a spec válás 10 őskő, de számoljuk már bele a FÖLÖSLEGES egyéb ősköveseket is! új kristály a varázslatomba, amikor a legjobb van benne, ergo törlés, 5 őskő egy kristály, törlés 8 őskővel vissza a régit! a gyógyitalokról és barátairól már nem is beszélek...

más:

Idézet: McMad - 2012.06.21. 13:37:19

4. Legyen Xdb tulajdonság módosítód AZONOS a karakterlapodon.
Ez sok esetben nem is annyira egyszerű, vagy olcsó ám... :-X ;-)
Kieg.: Természetesen hogy ne csak 1x használatos legyen a küldi, ezért pl. 3db RND tulajdonságot kérhetne.


elismerem, én nem írtam ilyen jópofa feladatokat, tehát mindjárt mindenki fikázni fog, hogy miért fikázok, de ez utóbbit qrvára remélem, hogy nem rakják be, mert ez megint egy rakás őskő és LEkidobás (persze azt kivéve, amikor pucérra vetkőzöl és reménykedsz...
Dátum: 2012.06.21. 17:23:22
Mi az alvás közbeni légzéskihagyás neve?

alexia
bulémia
ámok
apnoé

apnoé nem alvás közben lehetséges csak! a helyes megoldás alvási apnoé lenne!

Melyik megyénkben található Tiszaszentimre?

Vas
Somogy
Békés
Jász-Nagykun

kit érdekel? bocsi, de a 20 kérdésemből 4 besorolandó volt és 9 (!) hasonszőrű. én is feldobjam a szülővárosomat, majd ahová költöztünk, majd a bejelentett és az állandó lakcímemet is, hogy melyik megyében van????

ja, ide a zsákot!
Dátum: 2012.06.19. 12:43:19
Idézet: Aburadzsan - 2012.06.19. 12:20:16
Idézet: Craslorg - 2012.06.19. 10:46:48
Mellesleg rá is kerestem, első oldalon, első helyen meg lehet találni.


így viszont semmit nem kellene speciálisnak jelölni, mert kis kutatással mindent kidob a google


valóban nem is kéne semmit speciálisnak jelölni. be kéne vezetni a gugli első 10 találatából kiszedhető legyen, és ne legyen lexikális (mert az szerintem lényegesen gázabb), mindenkinek jobb lenne, íróknak is játékosoknak is. szórakoztatóbb lenne, mint a tízezer melyik a legmagasabb hegycsúcs, és melyikük játszik a reál madridban kérdés és az írók nem lennének folyamatosan azzal frusztrálva, hogy ami nekem érdekesség, az egy dinka értékelőnek speciális, mert még nem hallott róla.

bocsi de ezt nem hagyhattam ki. hajóssal nekem sincs gondom...
Dátum: 2012.06.19. 10:19:53
Melyik hat kedvezően a szívre?

C vitamin
Karotin
folsav
Omega 3

te jó isten! egyrészt nem elhanyagolható a többi jótékony hatása sem (nyilván ez szakmai dolog, de miért nem lehet úgy kérdezni, hogy közismerten vagy ilyesmi), másrészt omega 3 mi? a betű-szám kombinációt sokszor elolvassuk és baromi jótékony?

omega3 zsírsavak! (ja és az egy csoport)

javítani!
Dátum: 2012.06.14. 13:49:30
akkor neked a támadás/IQ szopás
Dátum: 2012.06.14. 13:48:44
először is a 10 AF 10 hónap temploma. tehát nem fél év múva.

másodszor, adtam már ki 102 aranydukátot 10AFért, de ezt tartom a maximumnak. nem adnék ki mondjuk 20-25 őskövet érte (ahol most tart a dolog) még kevésbé 3-500 000 LEt.

a 10% közelharci sebzésért lehet adnék annyi őskövet, de ezzel kapcsolatban azért nekem minig az volt a tapasztalatom, hogy elég jól ellensúlyozni lehet egyéb fejlesztésekkel/tárgyakkal, ráadásul működés közben a "random" matematika valahogy mindig másként működik, ahogy gondolná a ember

abban sajnos egyetértek veled, hogy az inflációval szopni fogunk. már most is vannak erre utaló jelek. (mindjárt a remek transzdestrukció szakételem bevezetése, aminek semmi más értelme sincs, mint hogy az ellenfelek fejlesszenek ellene).
Dátum: 2012.06.14. 12:22:10
a gondom az volt abban a feladatban, hogy rá kellett tapadni a gépre, mert mindenki nagyjából akkor kapta, és így rohadtul azonnal kellett licitálni, ahogy lejárt az egyik árverés és jött az új. én sem ragadtam bele, de 3 hetembe telt, mert munkában nagyon ritkán tudok feljutni és misszeltem egy csomó lehetőséget.
Dátum: 2012.06.14. 12:19:30
az ultra nélküli fejlesztés többletköltsége nyilván nem haladja meg a 8 tulajdonságfejlesztést, csakhogy ki az, aki a mágia+egészség fejlesztést (amit szintlépéssel automatikusan kapsz) pozitívnak számolja el...

de tessék egy teljes számolás: 4 top tulajdonságom esetén az ultraspec+tárgybónusz csökkentés a 6 (2x3) tulajdonságra: 436 000 LE a 8 tulajdonság fejlesztés 700 000 LE, így az elvi nyereség 264 000 LE. ebben természetesen nincs a további áldozás, és nem szerepel dekrétum fizetés.

amennyiben két dekrétumot el kell használom, már közel 200 000 LE mínuszban vagyok és akkor még mindig nem számoltam az egyéb őskő és LGY költésekkel.

tehát LE-t számolva ÓRIÁSI szerencse kell, hogy bárki pozitívan vagy akár csak nullára jöjjön ki. nekem előző templomnál bejött az ingyen váltás, viszont olyan tulajdonságra kellett váltanom, amit pont előzőleg fejlesztettem a stratégiámnak megfelelő célértékig, ergo ott még ultraspeccel is buktam.

innentől már csak az számít, hogy valakinek a stratégiájában szerepelnek-e olyan tulajdonságok fejlesztése, mint idomítás vagy csapdaészlelés, mert akkor ő a befektetett LE-t nullára vagy pozitívan tudja elszámolni. illetve, hogy az őskő és egyéb áldozat neki megéri-e a kapott AF pontokat. mert a transzdestrukció ellen simán fejleszteni havonta két transzprojekciót sokkal olcsóbb. nekem nem éri meg, ezért írtam a beugró postot arról, hogy a továbbiakban csak azokat a templomokat fejezem be, amik adják magukat és nincs bennük értelmetlen ősköves feladat.

és változatlanul azt gondolom, hogy, aki nem folyamatosan őskővel játszik, az gyorsan rá fog jönni, hogy nem akkora táp ez a templom, ahhoz képest, hogy menyire megzilálja a fejlődésmenetet (számoljunk csak a használd el összes CSPt+ láthatatlanság vagy akár lépj 2 szintet feladattal). az őskövesek meg gyorsan rájönnek majd (4-5 templom után, ha nem változtatnak sokat rajta), hogy az ősköveket is lehet értelmesebben elhasználni, sokkal jobb fejlődést futva. ezt speciel egy állandó prémes szövetségi társamtól hallottam, aki számbuzi lévén fillérre kiszámolta, mennyit költött forintban az egyes templomaira.

bocsi, ha hosszú volt, csak nem szeretném, ha azzal vádolnának, hogy alaptalan ellenpropagandát fejtek ki. szívesen csinálnám tovább a templomot, de egyszerűen így nem éri meg.
Dátum: 2012.06.13. 19:01:42
Hol található Németország egyetlen termálfürdője?

Bad Grünheim
Hannover
Bad Grisbach
Nürnberg

kb másfél perc alatt találtam 4et guglin!!!!!!
Dátum: 2012.06.13. 11:14:53
hál istennek én sem maradtam bent, de láttam már pár 400-600 dukátos +3egészség szir-szarokat elvinni. és mondjuk egy hetembe került, hogy egyszer sikerüljön pont 300ért elsőnek licitálni.
Dátum: 2012.06.13. 10:56:43
mellesleg most inspirációdra kiszámoltam: nekem a 2x3 tulajdonság fejlesztése (ha az nem egészség vagy mágia) ultra nélkül fejlesztve ÖNMAGÁBAN többe kerül mint a 8 tulajdonságfejlesztéses jutalom.

kb 200 000 LEvel több, ha nincs szerencsém.
Dátum: 2012.06.13. 10:52:34
arra is hajtok
Dátum: 2012.06.13. 10:52:08
én meg azt fejtegettem, hogy nekem nem hozta vissza. még úgy sem, hogy ingyen volt mind a két váltásom egyszer azaz mindkettőt ultrával fejlesztettem, mert mázlis voltam.
Dátum: 2012.06.13. 10:46:02
hányan is ragadhattak vajon bele a licitálj minimum 300 dukátért valami szarra című feladatokba?

100. szinten éppen csak össze tudom gyűjteni az LGYt és venni már nem tudok semmi értelmeset, mert nem tudok 6 hétig gyűjteni 15000 LGYs cuccra, ami kéne nekem. engem két templom LGY igénye olyan szárazra szívott, hoy kalandot nem tudok annyit találni, hogy a harmadikét teljesítsem.
Dátum: 2012.06.13. 10:35:24
mellesleg a táp ügyre egy pillanatra visszatérve irtó genya módon húzzák ki a zsebedből az LGYt is és a dukátokat is. tehát ha őskő nélkül/minimálban játszol, mennyi is az a rakás táp?
Dátum: 2012.06.13. 10:32:30
én az előző templomomat őskő nélkül (prémiumom már volt) csak LEvel 3 dekrétummal oldottam meg. 350 000 LEt buktam rajta konkrétan, ami messze nem jön vissza a templomi medállal, bárki bármit kalkulál.

a legelső templomomban 25db felesleges őskő felhasználásával (5öt úgy használtam, hogy volt értelme, azért nem számolom bele) 75 000LEt buktam.

hol is éri meg? pont azt érzem gettóságnak benne, hogy a plussz AFért kell nyomulnod, hogy megcsináld, mert a résznyeremények olyan bénák.

mellesleg a maximalizált AF tulajdonságokkal nem értem, hogy miér olyan iszonyú nagy táp az a pl. 25 AF... ezt azért kifejthetnétek. mert ha a bukott LEt (és csak azt) szabadon költhettem volna tulajdonságra, nem tudna senki AFel túlnőni rajtam.

kiegyenlíteni meg a templomi medál AFtápját ugyanúgy, mint mikor nálad alacsonyabb szintű játékost támadsz nem egy programozói ördöngősség! tehát ez az érv sem áll.

nem akarok senkit meggyőzni arról, hogy csinálja vagy ne csinálja, csupán rohadtul el vagyok keseredve, és erre ez a fórum a fórum (ha jól tudom). mellesleg valahogy úgy veszem észre, ahogy a kvíz értékelések átcsaptak nonszenszbe, úgy a kvíz írási hajlandóság is erősen csökkent. sztem itt is ez lesz a vége, kivéve természetesen azok közt, akik úgyis rakás őskövet áldoznak és prémes játékosok stb. stb
Dátum: 2012.06.13. 09:39:00
nnna, részemről leszámoltam a templomozással. megkaptam a 4db ősköves (köztük a teljesen idióta gyógyital+nevezd át állatodat), két db esszenciás (szövetségemben nincs még elég épület) három idióta szakértelmes (sebgyógyítás, mászás, csapdaészlelés) és a kedvencem az eddigi 12000 majd 7600 LGYs feladat után itt egy 8200-as +új csizma vagy sisak!

csináltam egy gyors számolást és a relikviakuponon kívül semmi sincs a templomban, amiért érdemes lenne csinálni, ráadásul feketén-fehéren nem jön ki akár őskővel akár lélekenergiával játszok pozitívra a jutalom.

szóval mostantól fejlesztek, ahogy akarok és sz@rok bele a templomba, ami összejön így, annak örülök. ahogy körbekérdeztem, elég sokan vagyunk hasonlóan, úgyhogy ha nem lesznek VALÓBAN változások, qrva gyorsan érdektelenségbe fog fulladni ez a dolog...

más: rejtély számomra, hogy ha nem is kikérni azonnal egy j templomot, de miért nem megoldható, hogy kisebbet kérjek. sztem ezt elég sokan pártolnák. pláne ha arányosan kevesebb "lehetetlen" feladat van a kicsikben.
Dátum: 2012.06.07. 17:00:27
Mi a magyarul a: Cluj Napoca?

Eszék
Eperjes
Brassó
Kolozsvár

Nem konkrétan ezzel a kérdéssel van bajom, de az elmúlt 20 kérdésben 4(!) db ilyen kérdést kaptam, hogy hogy hívják románul... én megértem, hogy vannak külföldön élő hazánkfiai, akik játszanak (vagy románszakos ELTÉsek), de
egyrészt baromira nem érzem általános műveltségnek az összes volt magyar nagyváros aktuális megevezését, másrészt (most lehet megkövezni), ki nem szrja le, hogy hívják románul?!?

Mi ad szárnyakat a reklám szerint?

Libresse
Malév
Red Bull
Pilóta keksz

reklám!
Dátum: 2012.06.07. 12:53:41
Mennyi Szolnok körzetszáma?

60
56
72
75

na ez a klasszikus enciklopédikus tudás, ami francot se érdekel!!!!!

Az alábbiak közül melyik madár kerti, illetve városi?

Szirti galamb
Seregély
Fogoly
Nagy fakopáncs

nem létezik olyan besorolás, hogy "kerti ill. városi" (hacsak valami gyerekkönyvben nem), nagy fakopáncs kifejezetten sok városi parkban látható, a kertünkben (Bp) rendszeresen felbukkan szirti galambbal együtt.

Mikor alapították az Oszmán Birodalmat?

1222
1316
1299
1145

1299 a szeldzsuk birodalom bukásának dátuma. az oszmán birodalom alapítása mértékadó történelmi források szerint is a 14. század eleje és konkrét eseményhez nem köthető!