Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Teking

Dátum: 2014.02.11. 14:03:18
köszi!

ezt azt AF képesség ügyet nem tudtam... most költhetek...
Dátum: 2014.02.11. 13:43:10
sziasztok!

csatlóseledelt hogy a rákba kell használni? nincs semmilyen opcióm a sajtolás oldalon. ha használom, a 20 feletti állat sajtolás küldetés teljesül?

előre is köszi
Dátum: 2013.09.13. 10:09:05
köszi
Dátum: 2013.09.13. 09:58:23
hali!

hűségszilánkért vehető +szakértelmekből lehet egyszerre több, vagy olyan, mint az esszencia, hogy egyszerre csak 1?

köszi
Dátum: 2013.09.06. 07:42:35
nem csonterősítést használtam! akkor tudnám, mi történt reggel 6 állatból 4et harcolni hívtam, kettőt nem küldtem gyakorlatozni. max ÉPn voltak. két órával később megtámadtak és nem csak a harcoló állataim sérültek, hanem azok is, akik nem harcoltak. bug?
Dátum: 2013.09.05. 11:45:54
többször előfordult velem is vadászat közben, úgyhogy gyorsítással mostanában kb 200 kvízválaszt buktam...

két kérdésem lenne:

1. a varázslatelnyelés AF képességre végül van valamilyen képlet? most fejleszteném, de nemtom megérné-e. 100 szint feletti karakter és 220as mágia.

2. az elmúlt hónapban többször előfordult, hogy nem harcoló de nem is gyakorlatozó állataim is sérültek, amikor megtámadtak. ez elég idegesítő, mert pont arra tartom őket, hogy cserélgethessek max ÉPsre. ez bug vagy így normális, csak én nem tudtam róla?

válaszokat előre is köszi!
Dátum: 2012.09.29. 16:15:04
Mikor jelent meg az első digitális fényképezőgép ?

1992*
2000
2004
1977

" Az első megépített, működő digitális fényképező a Kodak mérnökének, Steven Sasson-nak szárnyai alatt jött létre 1975 decemberében"

"1995 - ebben az évben jelentek meg az első digitális fényképezőgépek kereskedelemben"

akkor mikor is?
Dátum: 2012.09.06. 10:53:34
nagyon köszi! ez nem esett le.

arra van bármi módosító, hogy tárolni tudjak többet, vagy nagyobbat tudjak támadni?
Dátum: 2012.09.06. 10:34:11
sziasztok! az entitásvadászat szakértelem mire jó? és konkrétan mit jelent az egyel több entitás? mert ugyanúgy 3szinttel magasabbat tudok csak támadni s eltárolni sem tudok csak egyet (mármint egyel harcolok és egyet ad azonnal, ha eltelt már az idő), akkor mi az a +1? ja 108. szintü vagyok, ez jelent valamit ezügyben?
Dátum: 2012.09.05. 15:11:00
Milyen tudományág a farmaceutika?

Gyógyszerészet tudománya
Látomások tudománya
Címertan
Hangtan

milyen nyelven???? mert latinul vagy görögül nem stimmel!
Dátum: 2012.07.20. 10:53:03
Idézet: Crazy71 - 2012.07.20. 10:36:35
Ez nem jön be, a választható beállítást támogatom! Mindenki használja azt amelyik jobban tetszik. Nekem nem volt gondom azzal, hogy végig kellett görgetnem a lap aljáig, hogy mindent lássak! Így minden össze-vissza van! Sokkal többet kell kattogni. Ja, és a karakterlapra a többi erőforrás mellé vissza kéne rakni azt is, hogy mennyi kristálypontom van, mert így csak a kalandoknál látszik, ami megint csak plusz kattogás.


teljesen támogatom! nekem sem tetszik és ha lehetne választani a régit választanám. túl sok a legördülő és a felesleges kattintás. ha marad minden így a következők szerintem mindeninek fontosak lennének:

1. eredmények láthatóak legyenek automatikusan (vagy jegyezze meg a beállításomat, hogy legördítettem és maradjon úgy)

2. gyógy/varázsitalok mennyiségét írja legalább az ablakon, mert állati unpraktius, hogy további három kattintásból tudom csak meg.

3. nem tudom, bug-e de mások is írták: a tárgybónuszokat nem adja azonnal, ahogy felvettem egy ékszert, frissíteni kell az oldalt. ez talán a legnagybb hiba, nem is a fölösleges frissítgetés, hanem inkább annak elfelejtése miatt. ezen kívül így állandóan csekkolnom kell a szakértelmeket is, hogy hozzáadta-e... baromi zavaró.

4. a ládika valami elképesztően unpraktikus (és bénán kinéző) helyen van. gyakorlatilag bárhová át lehetne tenni, de nem is értem a funkcióját (megvilágosíthatnátok), amikor ott van a főoldalon a tárgylista menüpont...

nagyjából ennyi.
Dátum: 2012.07.19. 09:49:39
nem tudjátok véletlenül, hogy a templomkristályért kapható tiszta lap hogy működik? ahogy megveszem, automatikusan felhasználódik, vagy a tárgyaim közt megjelenik és akkor használom el, amikor akarom?
Dátum: 2012.07.12. 17:51:13
tudom h folyton rinyázok, de áruljanak már az adminok valamit:

nem hozom fel a tuti ősköves küldetéseimet az új templomban (bár negyedszerre is megkaptam az ősköves gyógyitalokat), de mire jó a rakás vásárlós feladat? varázslat, csizma, állatfelszerelés (kristályitalt megint nem említem). azt még megérteném, hogy legyen a szintemnek megfelelő. van is. de miért nem lehet valahogy úgy, hogy ne kelljen már egy pocsékabbat vásárolnom (amit úgyis eladok) csak a feladatért? miért nem lehet megoldani valahogy úgy, hogy legyen szintnek megfelelő/annál x szinttel nagyobb, de ha van akkor vagy legyen elfogadva, vagy beáldozom a LEt is, de őskövet vagy lélekgyémántot rohadtul nem szívesen pazarlok megint.

másik az állatfelszerelés. jól értem, hogy az adj állatodnak felszerelést 3x, az nem vásárlást és eladást jelent? gondoltam ! akkor megint mire jó? van 6db fix állatom, akit használok. mindegyiknél cucc, amit használok. nyilván befogottnak adhatok gradulátumot (ha akarnék) vagy cserélgethetem a cuccokat, amikkel elégedett vagyok... ezzel is tele a hócipőm!
Dátum: 2012.06.30. 09:05:25
Melyik városban tekinthető meg a Csonka Torony?

Nagyvárad
Kolozsvár
Szatmár
Nagyszalonta

magam még 6ot ismerek 5sec guglival még 25öt találtam. léci legalább azt, hogy "alábbiak közül"!

Mi a 2010-es Dél-Afrikai Labdarúgó Világbajnokság labdájának a neve?

Glory
Jubilani
Ball of Africa
Gömböc

JAbulani! javítani!
Dátum: 2012.06.30. 06:12:29
Milyen tisztség volt a gubernátor?

A Fekete Sereg parancsnoka
Mátyás király tanácsadója
Királyi pohárnok
A Habsburgok erdélyi helytartója

A gubernátor kormányzót jelent. Hunyadi János is gubernátor volt (a Habsburgoké!?!). javítani


Hogyan épül fel az alaphangra egy dúr hármashangzat?

Kisterc; Bővitett kvint
Nagyterc; Szűkített kvárt
Nagyterc; Tiszta kvint
Kisterc; Tiszta kvárt

spec. írtam már vagy százszor, ahogy a többi fórumozó is. spec!!!!!
Dátum: 2012.06.26. 14:08:11
ami késik nem múlik...

Dátum: 2012.06.26. 12:13:31
te meg kérdéstulajdonosnak
Dátum: 2012.06.26. 12:07:01
Idézet: Azazel - 2012.06.26. 11:36:25
Nem!

Az ellenszer nem egyenlő a gyógyszerrel. Az pedig igenis köztudott,hogy a kinin a malária ellenszere.


a kinin egy lázcsillapító hatású vegyület. a maláriának nem ELLENSZERE csupán a rohamok egyik (!) kezelési módszere. modern gyógyászatban nem is használják. vannak sokkal hatásosabb lázcsillapítók a TÜNETEK enyhítésére és fluorokinolon származékokat használnak a malária kórokozók ellen.

nem akarok szőrözősnek tűnni, de ha már egy elfogadott és ezáltal mindenki számára elérhető és esetleg tanítani akaró kérdésről van szó, pontosítsuk és ne hagyjunk benne tárgyi tévedést.

az, hogy mi köztudott... az sajnos sokszor nem felel meg a tényeknek
Dátum: 2012.06.25. 09:25:36
Idézet: Aburadzsan - 2012.06.24. 15:07:03

Melyik betegség ellenszere a kinin?
tbc
pestis
aids
malária

Kicsit sok volt a dr house nem? spec



ráadásul a betegségnek NEM ellenszere a kinin. a kezelésére jó, gyógyítására nem!!!! tárgyi tévedés, törölni vagy javítani!
Dátum: 2012.06.21. 22:10:06
jogos. akkor is kőkidobás.