Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hitman999

Oldal: 1
Dátum: 2012.04.26. 15:01:51
Sziasztok, nem tudom hogy csak nálam van vagy másnak is de eltűntek a dukátjaim, az aukciós házban, reszetálodott hogy mennyi LE-ért vettem eddig, és az is hogy ma már vettem csp-ért dukátot . Gondoltam jelzem hogy ha hiba javítsák, írtam amúgy a szupport-nak is csak kíváncsi voltam hogy csak nálam van e így vagy más is tapasztalta e
Dátum: 2012.03.12. 17:21:45
BaalCain kivancsi lennek az eletben is ennyire irigy vagy ? Bocsi nem megserteni akarlak csak a leirtakbol kovetkeztetek.
ha egy szomszedod nyer az 5 loton neki mesz hogy neki mert van tobb mint neked mert te gyujtod a 2 kezed munkajaval meg neki makos szerencseje miatt tobszorose meglett egy szerencses huzas miatt ?

na de en be is fejezem a forumozast, elmondtam a velemenyem fentebb a tobbi meg majd alakul.
Dátum: 2012.03.12. 17:12:13
Szerintem nem kell kivenni az Ah-s relikvakat. Miert ne kapja meg mas is, a relikviakat , es nemc sak az AH-ban ahol ahogy masok is leirtak a nagy szintu jatekosokkal szemben semmi esely a licitalasra ? Hiaba mondjatok hogy ez nem igaz mert igy van. Minem tobb ideje jatszol annal tobb dukatod lehet, es ralicitalhatsz olyanra akinek kevesebb van mert csak egy vagy 2 eve nyomja igy eselye sincs megszerezni azt a relikviat. Nem kell irigy lenni masokra hogy picivel tobb szerencsejuk van mint masoknak. Es nem csak 3-4 jatekosrol szol a VU, ahogy eszrevettem eleg kevesen fejtettek ki nemtetszesuket az Ah-s cuccok irant, akkor most ami nekik nem jo masnak se legyen ? Mintha mas nem ugyanugy aldozna a jatekra vagy mi a szosz ?

Szerintem a kerek igenis jo fejlesztes ahogy most van, es igen motival is, ha nem lenne ritka relikvia amit ki lehet forgatni nem is erdekelne sokakat.
Dátum: 2012.01.16. 19:01:21
Lehet azért írja ki hogy nincs EP-je mert mire meg tudnád támadni más leüti vagy nem tudom de az tuti hogy ez így nem élvezhető
Dátum: 2012.01.16. 18:34:01
Nálam is be lassult de nagyon elég elvezhetetlen lett így a játék
Dátum: 2012.01.09. 10:32:18
Köszönöm az infót ezt nem tudtam
Dátum: 2012.01.09. 10:27:54
Azt lehet e tudni hogy melyik kufárnál mire lehet nevezni mert én csak a nevét látom de hogy milyen jutalomra nevezek azt nem.

Esetleg aki tudja írja le legyen szíves , ne haljak meg bután én sem
Dátum: 2011.11.21. 09:02:00
Gondolom javítani fogják csak meg túl korán van a munkához
Dátum: 2011.09.22. 20:34:48
Az első kettővel egyetértek a harmadikkal nem mert aki már megszerezte az amúgy sem kaphatta volna meg ma
Dátum: 2011.09.22. 20:13:49
Szereny velemenyem szerint nem visszavenni kelene hanem mast adni helyette, nem a mi hibank hogy a portya gonb esett ki , es szerintem nem fair hogy elvenni a jatekosoktol beleertve magamat is , vagy ha mar elveszik akkor valami csekely elenerteket erte ami kieshetett volna az event alatt.
Dátum: 2011.06.19. 18:17:59
Hm egész jó ötletnek tartom Miklós ötletét
Dátum: 2010.07.05. 11:01:09
Én is támogatom.
Oldal: 1