Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2011.05.11. 16:06:45
A V5-ön erre megvan a megoldás....akinek kevesebb az építése a szövetségi átlagépítés felénél az cseszheti a szövetségi bónuszokat mert %-os arányban csökkennek az épületbónuszok a karakterek építéséhez mérten.

Ha ezt minden világon bevezetnék,akkor sok ilyen magas szintüek által körbeépített karakter elkezdené vakarni a fejét.

Teljesen igazad van,az alacsony szintüeknek akiket körbeépítenek a magasabb szintü ismeröseik túl nagy az elönye a többiekkel szemben.A V5 ezen szabálya megszüntetné az ilyen eseteket.
A többi világon a lekiismeretesen építkezö karaktereket nem érintené túlzottan a dolog,de az ilyen "Müvi bajnokok" nem tudnának érvényesülni ha nem építenek.
Dátum: 2011.05.10. 21:35:47
Azért kicsit igaza van Semelyiknek.A Kufáros eventen rengeteg karit nem lehet neki sima portyán se kihívni se pedig küzdeni ellenük.
Az event mint esemény eddig a legjobb amin részt vettem,de mint írták pár hsz-el hátrébb meghatározott ideig tart és szükség van az ilyen "vérpezsdítö dolgokra"....
Ez nekünk is jó meg a VU fejlesztöinek is,gyorsabb szintlépések=több öskö fogy az egyéb szükséges kiadásokra.
Valamit valamiért,nekem nagyon tetszik az event.
Dátum: 2011.05.09. 20:02:54
A végzetmedált azok automatikusan megkapják akiknek egyik jutalmat sem tudták megszerezni.200 feletti gyözelemnél már nem kapsz ilyet. De ha erre akarsz utazni válts kufárt... Szerintem a jutalom jobban érdekel téged,vagy nem?


Legalább 400 győzelem: arany fokozatú díj
Legalább 300 győzelem: ezüst fokozatú díj
Legalább 200 győzelem: bronz fokozatú díj
Legalább 100 győzelem: végzet medál
Dátum: 2011.05.07. 21:59:12
V5 állása

1.
Marietta
47777 győzelem

2.
Agnaesh
20916 győzelem

3.
Ericath
11017 győzelem

4.
Katherin
10930 győzelem
Dátum: 2011.05.06. 10:09:49
Az hogy sokan ellöttek 100-150 csp-t nem meglepö...
Miért is lenne az,jó elöre tudtuk mi kell az eventhez sokan felkészültünk elöre.Begyüjtöttük a PP-t,CSP-t ellötük az alacsonyabb szintü karakterek ellen utána váltottunk 30 PP-s beállításra és nyomatjuk ezerrel,ezt bárki aki nyomon követi a fórumon az eseményeket és a várható eventeket utánunk csinálhatja.Ugyanúgy megteheti mindenki hiszen ugyanazon lehetösége mindenkinek megvan a vonatkozó szakik kifejlesztésére.Az hogy az alacsony szintüek nem állnak még megfeleö szakiháttérrel az egy dolog,az elözö eventen én sem tudtam sikert elérni,akkor tudomásul vettem hogy ez van a mostanira már kifejlesztettem a karimat sikeresen eventezem tettem is érte sokat.
A sikertelenségnek sok oka lehet alacsony szint,rosszul fejlesztett karakter stb-stb... de ennek nehogy már mi igyuk meg a levét hogy akiknek nem megy itt ki akarnak egyéb könnyítéseket "kisírni."
Dátum: 2011.05.05. 17:40:23
Sztázisbuborék relikviak Ha láthatatlanul vadászol, és portyavereségeid száma nagyobb, mint győzelmeid száma, ugyanakkora esélyed lesz állatot elfogni, mintha nem láthatatlanul vadásznál.
Dátum: 2011.05.05. 13:51:44
Írj a szövik vezetöségének 1-1 levelet ez ügyben.
Bár...amennyire szeretik a "bubisokat" a fórum egy másik topicjában olvasottak szerint,lehet hogy öneröböl kell megoldanod a dolgot.
Dátum: 2011.05.02. 14:50:06
Sok sikert hozzá,én talán bennmaradok a top 10-ben.Nyomom ezerrel,bár a medál meglesz enélkül is,ami inspirál az a jó bevétel,a vadik messze nem hoznak ennyit a konyhára mint az event.
Dátum: 2011.05.02. 14:42:21
Jaja,nem is baj így izgalmasabb ha ritkábban tudjuk meg ki hogyan áll.
Dátum: 2011.04.30. 19:09:27
Nekem is volt ilyen de szerencsére nem vont le semmit.
Dátum: 2011.04.29. 19:24:50
Birka jó módszert javasolt a problémádra.
Nem hülyézek le senkit,az összegyüjtött 150 PP-t az alacsonyabb szintüeken használtam el...miután elfogyott,30-as beállításon vagyok és még így is van böven verhetö ellenfél az eventen.
A Klónokat már nem is támadom nem lopom a manapontot,beosztással élek.
Az hogy 6-7 szintröl feljebb lévöktöl kikapunk egy dolog,erösebbek és a szabályok szerint megtehetik.Ennek ellenére a top 10-ben vagyok egyenlöre a gyözelmeket tekintve és ott is szeretnék maradni.A Birka által említett módszer nem is rossz,alkalmazom is ha sokan támadnának a jövöben.
Dátum: 2011.04.29. 15:43:31
Az indulástól számítva 3 hét azaz 21 nap.
Dátum: 2011.04.29. 13:08:52
Idézet: Mantra - 2011.04.28. 19:41:41
Nem sportszerű?
Mindenki ugyanazokkal az energiaforrásokkal rendelkezik.Ha te nem pvp re fejlesztetted a karakteredet, hanem másra, akkor ne csodálkozz már azon, hogy alulmaradsz a csatákban.De gondolom ha nincs event és megtámadnak ugyan úgy kikapsz a csatában, akkor miért az event a rossz?

-------------------------------------------------------------

Nagy igazságot írtál akit péppé vernek az eventen azt simában is péppé verik....
Csak tudnám mi ez az örökös panaszkodás,örökké ez megy a gyengék meg a vadászni nem akaró bivaly portyás karakterek állandóan pocskondiáznak mindent.

Akiket "agyonvernek" az erösebb karakterek azok elgondolkoztak már rajta hogy miért is van így?
Változtassunk ezt+azt....uncsi.

A panaszkodók kedvéért végzetúr lottót kéne bevezetni 4 havonta x karakter között kisorsolni Y mennyiségü reliket az eventek helyett.
Ugyan már,fogakat összeszorítani,jatszatok,fejlesszetek mint mindenki más!
Ha nem jöttetek még rá akkor nagy baj van valahol.
Dátum: 2011.04.27. 16:39:57
Nem rossz ötlet csak ezt az elején kellett volna javasolni az indulás elött.Erre mindenki számíthtott hogy a vezetö csapatokhoz tódul a többség...
Szerintem ezt számításba is vették,ezért vannak a klónok is berakva.
Tehát az event úgy jó ahogy van,akik nem a gyözelemre álló kufárnál vannak azoknak sokkal több a célpontja...simán be tudják zsákolni a 400 gyözelmet míg a vezetö csapat tagjainak nem valami sok célpont jut az ellenfél játékosai közül.Nem kell elkeseredni a nagy fölényü gyözelemtöl ez mögött nagy létszámú csapat is van,majd a végén kiderül ki milyen jutalmat tudott szerezni.
Aki a gyöztes csapatban lesz a végén annak még nem tuti hogy maxos lesz a jutalom,nemhogy még medált is kapjon.
Dátum: 2011.04.27. 14:42:11
Hát az hogy kit támadnak és kit nem az egy dolog.Vannak tapasztalt jól fejlesztö karakterek ezen belül is van aki prémiumos dolgok nélkül játszik és van aki igen. Emellett vannak a tapasztalatlan szakikra nem költekezö hobbista játékosok is...

No már most ne azok ellen lobbizatok már akik mindent megtesznek azért hogy a szintjükön viszonylag erösek legyenek,söt...
Nem védem az erös karikat,úgy játszom sikeresen az eventen hogy nem vagyok portyázó karakter kízárólag a vadászat a fö bevételi forrásom.Így is lehet sikeres egy játékos persze ha az elején szinteken keresztül csak szakértelmekre költi a LE-t.
Nos valakiknek ez megy valakiknek nem,ez a külömbség mindíg meglesz,akinek nem tetszik siránkozás helyett fejlesszen.

Ezt meg kellett írnom ha tetszik egyeseknek ha nem. +7 szintröl engem is levernek mégsem panaszkodom érte,szabály szerint cselekszenek hát én is így teszek.
Dátum: 2011.04.27. 08:19:26
Ember,abban mi az üzlet ha úgy nyomatom az eventet hogy beszedek egy csomó vereséget?
Ahogy mi is lefelé verekszünk úgy neked is megadatott a lehetöség,naná hogy mindenki olyat támad akit 100% hogy legyöz.Ez nem az üdvhadsereg senki kedvéért nem fogok kímélni senkit engem sem kímélnek.Ez benne van a játékban,aki nem bírja a meleget ne menjen a napra.
Dátum: 2011.04.26. 21:16:52
V5 jelenleg:

1.
Marietta
4490 győzelem

2.
Agnaesh
1614 győzelem

3.
Ericath
995 győzelem

4.
Katherin
802 győzelem
Dátum: 2011.04.26. 21:13:09
Mindenki magából indul ki... (bugyi téma)

Nem sokat jártam még böriben csak tüzvédelmet ellenörizni a kollegákkal,a bentlakókkal meg nem beszélhet senki. Már azt hittem hogy valami csúnya szó...
(Nem mintha nem tudnám a jelentését,de pont ilyen jelzös hsz-ek tüntek el a lányokkal kapcsolatban. Visszaolvashatod Miklós kérését ezzel kapcsolatban. Javításra kértelek nem törlésre.)

A "18+" meg biztos én vok hogy ilyen "alpári" stílusban válaszolsz....
Dátum: 2011.04.26. 20:16:50
Kinek a pap kinek a papné,nekem a LE mellé jól jön a relik is......

Mellesleg,javítsad ki a lányokra írt jelzöd.Miklós már törölt érte pár hszt,teljesen jogosan.
A testvéremtöl sem türném el az ilyeneket.
Dátum: 2011.04.26. 19:44:47
EZ A LEGJOBB EVENT AMIBEN VALAHA IS RÉSZT VETTEM.....
KÖSZÖNÖM A FEJLESZTÖKNEK,KIRÁLYOK VAGYTOK!



---------------------------------------
Azért kíváncsi lennék miért pontoztatok le,kell nekem igazat írni mindjárt megvan érte a jutalom...