Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2013.09.05. 18:52:42
Nem fogsz hiányozni...
Dátum: 2013.09.05. 18:51:18
Átvettem egy karaktert a V5-ön, átmentem vele a V3-ra... Egész szépen helytáll az ottani karikkal szemben! / Megint nyertem egy bajnokit! /
A V5-ös karik közül csak a kis kariknak lenne hátrányuk, mivel nekik nincs körbeépítés.
Ha egyszer össze lesz vonva a 4 világ, a szövetségi bónuszokat korlátozó szabály legyen eltörölve. Így már Fsanyinak sem lehetne kifogása. Mellesleg teljesen igaza van!
Dátum: 2013.09.01. 03:02:19
Az Omega tagoknak üzenem ha télen aktivizálom magamat megint 100 %-ban, a vastag börre minden olyan tag gyúrjon rá akit elérek és le tudok csapni...
Xarrá fogom csapni az összes blökiteket, a karim elég erös ehhez!
Macinak és Shutruk Nahhunténak köszönhetitek...
Dátum: 2013.08.26. 18:51:02
ÜSZ ?
Dátum: 2013.08.26. 18:44:54
Türelem rózsát terem...
Ha nem akarsz nem kell addig várni, elöbb is meglehet az a szakértelem háttered ami ehhez kell.
Persze gondolom elöbb nem akarsz annyit építeni...
Marad a türelem...

Én a top 10. szövibe jelentkeztem anno amikor elkészültem a szakikkal. 2 nap alatt betöltöttem 18. szintüként egy 1 millás lélekkutat.
Dátum: 2013.08.20. 07:45:17
Könnyedén egy túróst!
Tudod te mennyit kell ezért gép elött ücsörögni?
Tudod hát...
-----------

Offs:
Napi szinten játszottam éveken kereszül, nem azt mondtam hogy nem jön össze... Hol írtam ezt? Csak annyit hogy egy csomót idöt kell érte beáldozni.
Jó pár ezer küldetés van már az én hátam mögött is, tudom mennyit kell érte nyüglödni!
Dátum: 2013.08.19. 06:26:25
Tudom... Csak a " laza 2 évre " másoltam ide ezeket a legutóbbi elkelt tételeket.
Nem lehetetlen egyébként, de nagyon sokat kell aktívnak lenni ennyiért!
Megszerezni az adott eventen a 20-20-20 dukátitalt, térkapus relikek, a napi 5 csp-ért 2 dukát csak egy kis könnyítés. Ezek mellett havi szinten kb 200-250 ismételhetös küldetést kell lenyomatni, hogy 2 év alatt meglegyen. Kis extrának lehet tolni a templomot meg a szerencsekereket is, a napi ajánlatokat nem is említsem...
Na én ezt meguntam...
Dátum: 2013.08.19. 06:06:29
Ilyen árak mellett?

It van pár relikvia a V3-ról... A kockáknak biztos megvan egy év alatt is ennyi...

" RegElek az aukción megvásárolta a következő tételt: Aukciós bérlet 3511 aranydukátért.
Bbambi az aukción megvásárolta a következő tételt: Gyilkos szkarabeusz 3900 aranydukátért.
Répa az aukción megvásárolta a következő tételt: Zeon gyűrűje 3300 aranydukátért.
Beherit az aukción megvásárolta a következő tételt: Aranytallér 5900 aranydukátért."

A gyöngyszem:

" Midgard az aukción megvásárolta a következő tételt: A szívósság öve 7150 aranydukátért. "

2 év alatt lazán... Lázas vagy Offs???
Neked mint idömilliomosnak valszeg simán összejön ennyi...
Ilyen sok dukátért sokat kell ám " lazáskodni " 2 év alatt!
Dátum: 2013.08.15. 05:58:57
Olvastátok a legújabb fejlesztést?
Hagyjátok a francba az új épületet...
A kalandokból is lesz templomkristály, meg relikviaforgács...

Miklós én komolyan nem értelek!!!
Sima prémium tagságért is meg lehet szerezni azt, amiért már jó pár szövi több 100 millát beépített a tudás fájába.
Ezek után tök felesleges lesz tolni, ha ezeket kalandokból is meg lehetszerezni. Így " pikk-pakk " leértékelödik a relikviaforgácsok értéke.
Arról nem is beszélve aki nem akar majd lemaradni még többet kell a gép elött görnyedjen. Még többen fogják abbahagyni elöbb-utóbb!
Egyre jobban elcseszitek ezt a valamikor nagyon jó játékot.
Dátum: 2013.08.11. 20:46:50
sebgyógyítás 94+186

Ne toljam fel ötszázig?

Majd sebgyógyítgatok állandóan nem? +15-16 szintröl amikor beverik a blökiket nem valami kellemes, én ezért nem bántom másokét. De lehet hogy kitolom a másodlagosokat és a szövitársaikon verem le a mérgem. Nem olyan xar karaktert viszek, hogy ne tudjak komoly károkat okozni... Söt azt hiszem ez lesz a megoldás, 200-200-at pillanatok alatt húzok rajtuk. A turbóval böven elég lesz hogy lefektessem a blökiket.

-------------

Ariel

3-4 x akkora összeget buktam mint a szövitársaim. Ha 100 K-t hagytam magamnál akkor is, míg a szövitársaim több 10 millával alig buktak valamit.
A V3-as képlet szerint nem bukhatnék ennyit, még szép hogy rám járnak amikor 40-60 K-t ír nekik jóvá a képlet + a lélekszívás.
A V5-röl vittem a V3-ra a karaktert és valamiért én többet veszítek, mint a tösgyökeres V3-as karakterek!
Nem akarták elhinni a szövitársaim sem, csak amikor látták a támadáslistán a csatáimat.
Egyedül Maciról tudtam egyszer leakasztani 100K felett ( Ez kb 10 K veszteség a V3-on ) , meg 50K-t 4 TP-ért amikor néha fennakadt. Ha csak annyit vinnének mint a szövitársaimtól lexarnám. De 3 hónap alatt a szemfülesek 250K LE-t húztak le rólam... Ez a V3-on nagyon sok!!!
Dátum: 2013.08.11. 13:20:39
Üssed csak a kristályokat, sokszor nevetséges LE-t lehet csak hozni tölük...

Na ja event közben úgy megy lefelé az Èp-jük mint a rossebb, no meg többnyire csak portyázgatok. Nem napi 15-öt! Elég nagyok a szakijaim is amik védeni hivatottak öket + relik. A sebgyógy sem kicsi az epikus tágyakkal kiegészítve. De a francnak sincsen kedve állandóan gyógyítgatni öket és nem hiányzik 5-10K állatsebzés egy-két agyamentöl. Scripelni meg nem akarok az esetleges tiltás miatt. Ha lemegy az épjük mire visszagyógyítok 70K épet az 200 percig tart, maxon van az inteligens kedvenc is hogy gyorsabban lépjék a szinteket. De 10K TP felett ez nem megy olyan gyorsan.
A vadászatra ideje is siralmasan sokáig tart a maxos szakik ellenére is. Igaza van Arielnek abban hogy vadászat közben lehessen mást is csinálni, vagy csökkentsék le 15 mp-re... Feleslegesen idörabló egy dolog!!!
Dátum: 2013.08.11. 12:57:34
A váltások nem ok nélkül voltak... Neked nem kell elmagyarázni azt hiszem...
Amikor kiraboltam az emberkéket rendszeresen, néha hordát váltottam mert katakombákba mentek vagy nem tartottak maguknál annyi LE-t hogy megérje öket ütni.
Megkezdtem az "aratást" hagytam is magamnál jócskán LE-t, ilyenkor egyszer beütöttél... Ha rendesen szakítottál bizony jöttél rendszeresen napi szinten többször is, ha nem hagytam LE-t akkor csak a napi kamra miatt jöttél. Így hát mindig visszamentem gyémántba. Te, Laz és a többiek ugyanúgy a játékosokra jártok rá többször is mint én is teszem. Amikor egyik másik már "túlzásba viszi" akkor bizony váltok... Te "kiméletesen" támadsz, de van pár "bunkó" aki szétvágja a blökiket. Nekem van egy minimális másodlagos varim a Bolygó ura küldikhez, semmi több.
Sok karit támadtam napi többször is, de a blökijüket nem bántom.
Dátum: 2013.08.11. 12:24:13
A hordaváltás részben miattad van/volt, mert te is jössz napi 5-10 x is ha LE-t szagolgatsz... Nem mintha én különb lennék e téren...

Most szövit váltottam ahol leparkolok decemberig, azért váltottam megint... Az állatokat treníroztatom csak 2 naponta, no meg persze napi 15 percet fogok lenni leverni a volt szövim tagjainak az epikust meg manakonstozni. Hozzájuk mentem vissza, de az a pár perc nem fog sok idöt elvenni mint a normál játék elvett tölem.
Ha esetleg bekamráztok, tölem nem kaptok semmit... Még térkapuzni sem fogok.
Dátum: 2013.08.11. 05:31:23
Abigele, neked már egy csomószor el lett mondva hogy találod meg az aktív állományt... Ilyen nehéz megtalálni öket?

Akinek van egy kis esze az nem az inaktívokat ütögeti. Ha nem is figyelgeti az ember a toplistát, akkor is rájön ki az aktív és ki nem. Hülye lennék EH-ért ütögetni az inaktívokat ( föleg nem VF-el ) , amikor hozhatok sok karaktertöl 1000-4000 LE/TP-t a lélekszívással együtt. Ezt a V3-on is simán el lehet hozni.
Ha kell 5-6 x is megtámadom azt akinél van LE, engem sem kímélnek... Mint említetted az "erösebb kutya" elve müködik! Az pedig meg nem az inaktívokat csapkodja...

Azért nem törlik az inaktívakat szerintem, mert ha csak az aktív állomány maradna a szervereken kiderülne milyen kevesen toljuk... Oszt sokan hagynák a fenébe!
Aztán a megmaradt állományt összevonnák egy szerverre és át lehetne nevezni kockák háborújának.
Meg aztán azt mondják nem lehet eldönteni ki az inaktív és ki nem, pedig pofon egyszerü lenne. Aki 1 éve nem lépett be azt törölni kellene egy az egyben.

Igazából régebben ezt lehetett kevesebb pénzért is játszani aránylag jó karaktereket csinálva, sokkal több volt az aktív játékos... Azóta bejött egy halom pénzes fejlesztés, aki nem sokat költekezett mert nincs túl sok pénze... Esetleg pénz nélkül tolta kezdöként és közben rájött hogy itt bizony pénz nélkül semmire sem megy, azok szépen hagyták az egészet a fenébe.
Ezért nincsen nekünk célpontunk és ezért nincsen utánpótlás sem.
A fejlesztések során csak a pénzre gondoltak Miklósék... Arra nem hogy azt a kört is megtartsák játékosnak akik úgymond kitöltötték a "bokszzsák" szerepét. Ezért hagyja abba egyre több fizeös játékos és ezért panganak a V4-ek is többek között... A 250 beregisztrált játékosnak a 60%-a inaktív lett 2-3 héten belül... Hol van ez a több ezer fös V4-ektöl?

A V3-on 7887 karakter van a Toplistán... Mennyi ebböl az inaktív szerintetek? Állítom nincsen 1000 aktiv sem a szerveren, csak reklámfogásnak vannak megtartva hogy a kezdök lássák milyen sokan tolják... akkor ez biztos szuper játék!

Az az igazság hogy piszok sok lóvéba van már ez ha jó karaktert akar valaki, nem csodálom ha sokan beintenek és elhúznak innen.

Aki sokat akar markolni, az keveset fog...
Dátum: 2013.08.07. 05:21:47
Nem tudja valaki hova tünt Havas Jon a V3-ról? Törölt vagy átvitte a karakterét másik világra? Köszönés nélkül lelépett a szöviböl!
Dátum: 2013.08.03. 11:24:53
A régi karijaimat többször is legyözték / Nagyon sokszor, majdnem fölakasztottam magam miatta... Gondolhatod... Magasról lexarom! /, bár 5 bajnokit megnyert amit legutóbb átadtam. Mi ebben a fura?
A mostanit az elözö kategóriámban 6 bajnokiból csak egyszer verték meg. Most feljebb léptem "Rachman kategóriájába" , mert Mészáros /Maci, az úthenger/ feljött az "enyémbe" ...
Természetes módon kikaptam mert én vagyok a "legkissebb" az új kategóriában... De fog ez változni hamarosan, amint szintet lép!
Dátum: 2013.08.03. 11:18:27
Mi is a mondanivalód? Ez a te karakterlapod ahol a "barátodnak" titulálsz mert a játékon belül elláttalak jótanácsokkal?
Bemásoljam a privát leveledet amit ma írtál a V3-on? Tudod amiben kimerítetted mit is értesz csalás címszó alatt...
Az öskö használatát tartod csalásnak ahogy említed és ez miatt nem tudsz behozni vagy legyözni nálad jobb karaktereket. 4 év alatt nagyon büszke lehetsz arra, ha csak ennyit vágtál le a játékból.
Hé mindenki! Az öskö használata csalásnak minösül!!!!!! Mivel fizettek a játékért, nem zárolnak miatta titeket...

"Nézd ha lenne rá pénzem (( csaláshoz)) meg nem lenne távol töllem ez a mentalitás((egy tál lencsért eladják becsületüket)) én is vigyorognák a sok hüje karin ((mint pl-az enyém)"

Mockosssz kisz calók!

No coment... Ne írj nekem semmit sem itt, sem máshol ezután!

"Kedves Jézuska!
Egész évben jó voltam..
Igen...a legtöbbször.
Oké... néha-néha..
Ááá! Tök mindegy...
Megveszem magamnak!

Na ezt ibereljétek ::2013.05.29. A kínzókamrából 1 LE áramlott beléd.

A champion is someone who gets up, even when they can't.

MAGYARORSZÁG--http://www.youtube.com/watch?v=lqfK93lpWp0&NR=1

Thorwald (( ELTÁVOZOTT DICSŐSÉG EMLÉKÉNEK))-- bár "ellenfelem" BARÁTOMNAK tekintem

S egyet ne felejtsetek EZ CSAK JÁTÉK s, BARÁT többet ér MINT NEM FAIR MÓDON EL ÉRT LÉ

Hozzuk vissza a JÁTÉK SZELLEMÉT--"
Dátum: 2013.08.02. 13:23:59
Khaleesi, annyira kemény összegért kaptam meg, hogy annak már a hatszorosát költöttem a karira 3 hónap alatt!
Sokba van ám az aktivitás meg a sok fizetös dolog a játékban. Neked nem kell ezt elmondani...
Nekem is tellik a "segílyböl" cimbora, csak egy darabig nem költök rá. Nyugdíjba megyek...
Dátum: 2013.08.02. 13:19:37
Hát bizony novemberig-decemberig ott lesz... Szabira megyek, csak a blökiket fogom gyakorlatoztani 2 naponta.
De visszatérek, most egyenlöre elegem van a játékból. Az eventet letolom oszt egy Nagy pihi.
Dátum: 2013.08.02. 13:15:56
Minimum 35 csatát lenyomok 99K Ép-böl mire 15% alá kerülök... Tökéletes vakítás vari, oszt már nem is talál be olyan nagyon a Xeno. Csodálom hogy téged ennyire eltalálnak Maci, engem simán lenyomsz. A varimmal simán megbénítom a Xenokat. Tiszta fénnyel is simán jól megy a dolog...